Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Poze cu membri si masinile lor (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/642-poze-membri-masinile.html)

Trickz 12-05-06 17:16

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
5 Attachment(s)
astai masina...si o poza cu mine....:D

RaZvY_ 17-05-06 09:28

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
ma bag si eu in seama...
Masina stock 2003
Masina 2005
Eu 2006

Look nou pt masina 2006...poze in curand..

DAFTEK 18-05-06 06:19

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Se sterg doar mesajele care n-au legatura cu topicurile.

Am inteles, mersi Gabi. ;)

driver 21-05-06 15:08

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
eu&masina..

EvLSant0S 21-05-06 23:57

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by Trickz
astai masina...si o poza cu mine....:D

data viitoare cand vrei sa ne pacalesti ca ai folie pe geamurile din spate...
chinuie-te mai mult =))

ERY 22-05-06 10:10

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
data viitoare cand vrei sa ne pacalesti ca ai folie pe geamurile din spate...
chinuie-te mai mult =))

prea tare frateee :lol: :lol: :lol:

DAFTEK 22-05-06 14:18

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Observasem si eu dar mam abtinut :poke:

EvLSant0S 24-05-06 19:40

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by DAFTEK
Observasem si eu dar mam abtinut :poke:

si chiar daca are :) desi nu are :) are doar pe geamu stanga spate =))
offff doamneee...
asta se intampla cand ajunge photoshop`u pe mana cui nu trebuie :P

Trickz 24-05-06 21:05

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
nui mah pt folie...e cineva in spate si nu vroiam sa vedeti ca pe bancheta din spate e nico luciu....oups,mam dat de gol.daca vroiam sa fac sa para ca e folie,o faceam mai reusita.

DAFTEK 24-05-06 21:48

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
AHHH Asta explica tot, ne cerem scuze pentru criticari ;)

EvLSant0S 25-05-06 07:06

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by DAFTEK
AHHH Asta explica tot, ne cerem scuze pentru criticari ;)

haha :) cat sarcasm :P nice


sigur tricks, se vede ca.... esti baiat destept :)

anyway , gata? nimeni membru-masina ? poze? :D

B-14-BYE 29-05-06 19:49

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
je si ea:D

LACETTI 05-06-06 09:59

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
Poze cu carutza mea si cu mine.. :)

juana_man 05-06-06 11:00

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
mishto capacele :D

DAFTEK 08-06-06 01:04

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
mishto capacele :D

Repede te-ai prins :-P

Eugen_TL 08-06-06 13:24

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
masinutza imi place..dar baga niste jenti neaparat in 5spitze ...si da jos vinylul...;)

Skillzu 08-06-06 19:34

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by LACETTI
Poze cu carutza mea si cu mine.. :)

vitang senzation! & ferentexas ordeles!

yura 08-06-06 19:42

Hai sus si cu masina mea...
 
7 Attachment(s)
Pt toata lumea , "NU ESTE S8" :) ...am o "presimtire" ca ma vor intreba anumite persoane.
Masina o am de vreo 2 luni.Am cumparat`o de la un foarte bun prieten.El a adus`o din germania in anul 2001.Motorul este de 4.2 V8(cred ca se vede si in poza :) ) Full electric,piele...si "toate cele" :))
Muzica, un Md player Sony, 1 subwoofer Alpine de 500w RMS , o statie Alpine mono 560w RMS parca... o statie Magnat si un condensator de 1F ,iar difuzoare,in jur de 12 parca.Cam astea ar fi de spus......

Skillzu 08-06-06 20:17

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
asta da masina! sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea!

grande mafioso!8)

neaparat folie :lol:

ps:mic rau wooooo(woofer):lol: alah de 'tipa' in portbagaj

yura 08-06-06 21:49

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Madskilz , Ms ms,datin neaparat sa-i pun folie dar nu prea mai am timp ca tre sa ies din tara cu ea,o mica vacanta de 2 luni...Dupa ce ma intorc fara discutie am sa-i pun folie,medie vreau pt ca neagra nu prea cred ca da bine la culoarea asta.

P.S. da cam "micut" el asa :D de 15",ehh mergeeee :)

GolfuletzS 10-06-06 07:15

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Welcome Yura.... pe forum ! ;) frumos .... AUdi :D ... pacat ca nu ai putu cumpara Ursuletzu ;)

ps:( sunt golfuletz de pe messenger )

yura 10-06-06 08:58

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Spasiba... :)) Ehhh, lasa ca acuma nu`mi pare rau.Imi parea rau atunci cand nu am facut rost de bani,dar acuma...ca mi-am luat A8`u asta ....pai...eu zic ca e diferenta de la cer la pamant si nu tre sa`mi para rau deloc.Am vazut ca si acuma e de vanzare ursuletu ala.,heee :)

P.S. Te-am recunoscut :D

B-69-TAU 13-06-06 20:14

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
5 Attachment(s)
mee and my car.......

sil4tuning 13-06-06 20:34

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by B-69-TAU
mee and my car.......

fugi mey de aici ca nu te cred :)
:lol:

B-69-TAU 13-06-06 20:36

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by sil4tuning
fugi mey de aici ca nu te cred :)
:lol:

de ce mey? ma faci mincinos?:lol: :lol: :lol: :shock: :lol:

sil4tuning 13-06-06 20:44

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
ne vedem in instanta domnule taur_69 :))))
mai discutam acolo ;)

danutSZY 13-10-06 22:36

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
my car!!!!!!!!!!!

EvLSant0S 14-10-06 04:33

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
ce bestie , :D :))

ptr tipul cu "s8`u" normal ca ai o vaga presimtire cum ca te-ar intreba lumea daca e S8 .... :D
are semnele de s8 pe el , e logic, sa te intrebe, un cunoscator isi cam da seama ca nu e , cred... :D

oricum .. felicitari ptr masina , senzatie :D

cam nasoala .. oarecum culoarea ,mergea un negru .. folie .. croame ... si aia e .. u la volan :D

spasiba .. :)) whatever that means .. :D

sNap7 14-10-06 15:47

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
Ia uite-l si pe sNap7 :D Cu masina, cu scooteru si ... aproape "surd" :)

CT-07-APV 16-10-06 00:02

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
4 Attachment(s)
Salutare tuturor. Acum ceva timp adica vreo saptamana mi-am propus sa ma apuc de citit tot site-ul si m-am apucat de aici de la comunitatea globala. Am citit cam tot ce era in trecut adica topicurile si am ajuns si aici. Deoarece la Comunitati locale din Constanta am pus si eu poze am zis sa pun si aici. Asa deci breakul este prima mea masina si acum mi-am luat si logan. Si pozele sunt:

Psycho 24-10-06 22:47

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
4 Attachment(s)
Eu si mucu ... ma luptam sa-l scos .. si mashina mea la Balea Lac

B-14-BYE 25-10-06 15:09

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
si je.. cu noua achizitie. de fapt aman2 achiziti.. si masina si prietena :)

Claud 10-11-06 01:18

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
6 Attachment(s)
eu, masina cand am luat-o, dupa ce am luat-o :) , am incercat un tuning de era sa raman fara talon si masina cum arata ea acum

Trixi 13-11-06 13:11

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
1 Attachment(s)
meet suzie...and me of course...:D

blazeyblaze 23-11-06 00:41

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
draguta :D

RaZvY_ 23-11-06 14:31

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
1 Attachment(s)
nou look la masina, same old me...

tune_AKj 30-11-06 09:06

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
1 Attachment(s)
Me and my "honey"...:-)

bodyspeed 01-12-06 07:39

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by tune_AKj (Post 642530)
Me and my "honey"...:-)

yes y look amazing
but you have another honey :rolleyes2

Psycho 01-12-06 10:29

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 620780)
meet suzie...and me of course...:D

suzi vine de la suzuki ??

iasi_drifter 04-12-06 02:10

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
nu, de la Honda :D


All times are GMT +2. The time now is 04:31.

- Copyright 2026 4Tuning