![]() |
Re: Poze cu membri si masinile lor
5 Attachment(s)
astai masina...si o poza cu mine....:D
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
3 Attachment(s)
ma bag si eu in seama...
Masina stock 2003 Masina 2005 Eu 2006 Look nou pt masina 2006...poze in curand.. |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
2 Attachment(s)
eu&masina..
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
chinuie-te mai mult =)) |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Observasem si eu dar mam abtinut :poke:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
offff doamneee... asta se intampla cand ajunge photoshop`u pe mana cui nu trebuie :P |
Re: Poze cu membri si masinile lor
nui mah pt folie...e cineva in spate si nu vroiam sa vedeti ca pe bancheta din spate e nico luciu....oups,mam dat de gol.daca vroiam sa fac sa para ca e folie,o faceam mai reusita.
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
AHHH Asta explica tot, ne cerem scuze pentru criticari ;)
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
sigur tricks, se vede ca.... esti baiat destept :) anyway , gata? nimeni membru-masina ? poze? :D |
Re: Poze cu membri si masinile lor
2 Attachment(s)
je si ea:D
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
3 Attachment(s)
Poze cu carutza mea si cu mine.. :)
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
mishto capacele :D
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
masinutza imi place..dar baga niste jenti neaparat in 5spitze ...si da jos vinylul...;)
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
Hai sus si cu masina mea...
7 Attachment(s)
Pt toata lumea , "NU ESTE S8" :) ...am o "presimtire" ca ma vor intreba anumite persoane.
Masina o am de vreo 2 luni.Am cumparat`o de la un foarte bun prieten.El a adus`o din germania in anul 2001.Motorul este de 4.2 V8(cred ca se vede si in poza :) ) Full electric,piele...si "toate cele" :)) Muzica, un Md player Sony, 1 subwoofer Alpine de 500w RMS , o statie Alpine mono 560w RMS parca... o statie Magnat si un condensator de 1F ,iar difuzoare,in jur de 12 parca.Cam astea ar fi de spus...... |
Re: Poze cu membri si masinile lor
asta da masina! sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea!
grande mafioso!8) neaparat folie :lol: ps:mic rau wooooo(woofer):lol: alah de 'tipa' in portbagaj |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Madskilz , Ms ms,datin neaparat sa-i pun folie dar nu prea mai am timp ca tre sa ies din tara cu ea,o mica vacanta de 2 luni...Dupa ce ma intorc fara discutie am sa-i pun folie,medie vreau pt ca neagra nu prea cred ca da bine la culoarea asta.
P.S. da cam "micut" el asa :D de 15",ehh mergeeee :) |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Welcome Yura.... pe forum ! ;) frumos .... AUdi :D ... pacat ca nu ai putu cumpara Ursuletzu ;)
ps:( sunt golfuletz de pe messenger ) |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Spasiba... :)) Ehhh, lasa ca acuma nu`mi pare rau.Imi parea rau atunci cand nu am facut rost de bani,dar acuma...ca mi-am luat A8`u asta ....pai...eu zic ca e diferenta de la cer la pamant si nu tre sa`mi para rau deloc.Am vazut ca si acuma e de vanzare ursuletu ala.,heee :)
P.S. Te-am recunoscut :D |
Re: Poze cu membri si masinile lor
5 Attachment(s)
mee and my car.......
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
:lol: |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
ne vedem in instanta domnule taur_69 :))))
mai discutam acolo ;) |
Re: Poze cu membri si masinile lor
2 Attachment(s)
my car!!!!!!!!!!!
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
ce bestie , :D :))
ptr tipul cu "s8`u" normal ca ai o vaga presimtire cum ca te-ar intreba lumea daca e S8 .... :D are semnele de s8 pe el , e logic, sa te intrebe, un cunoscator isi cam da seama ca nu e , cred... :D oricum .. felicitari ptr masina , senzatie :D cam nasoala .. oarecum culoarea ,mergea un negru .. folie .. croame ... si aia e .. u la volan :D spasiba .. :)) whatever that means .. :D |
Re: Poze cu membri si masinile lor
3 Attachment(s)
Ia uite-l si pe sNap7 :D Cu masina, cu scooteru si ... aproape "surd" :)
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
4 Attachment(s)
Salutare tuturor. Acum ceva timp adica vreo saptamana mi-am propus sa ma apuc de citit tot site-ul si m-am apucat de aici de la comunitatea globala. Am citit cam tot ce era in trecut adica topicurile si am ajuns si aici. Deoarece la Comunitati locale din Constanta am pus si eu poze am zis sa pun si aici. Asa deci breakul este prima mea masina si acum mi-am luat si logan. Si pozele sunt:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
4 Attachment(s)
Eu si mucu ... ma luptam sa-l scos .. si mashina mea la Balea Lac
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
2 Attachment(s)
si je.. cu noua achizitie. de fapt aman2 achiziti.. si masina si prietena :)
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
6 Attachment(s)
eu, masina cand am luat-o, dupa ce am luat-o :) , am incercat un tuning de era sa raman fara talon si masina cum arata ea acum
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
1 Attachment(s)
meet suzie...and me of course...:D
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
draguta :D
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
1 Attachment(s)
nou look la masina, same old me...
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
1 Attachment(s)
Me and my "honey"...:-)
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
but you have another honey :rolleyes2 |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Quote:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
nu, de la Honda :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:31. |
- Copyright 2026 4Tuning