Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

sandrin 27-07-07 02:08

Re: Ce zodie sunteti?
 

Toyo9J 27-07-07 05:26

Re: Ce zodie sunteti?
 
https://img261.imageshack.us/img261/4659/racna3.jpg

XoRRo 27-07-07 18:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni... 31 mai

Cristy65 27-07-07 19:54

Re: Ce zodie sunteti?
 
:arrow:
oare ce zodie as putea fi?
:arrow:

DaViD TL 28-07-07 03:04

Re: Ce zodie sunteti?
 
sobolan de umbrela cumva ?!?

Cristy65 28-07-07 10:51

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by b3stArt designe (Post 1017860)
sobolan de umbrela cumva ?!?

exact! cum ti-ai dat seama?:shock:

asta ii ehivalentul la :arrow: nu?

aDytZa_1989 28-07-07 11:44

Re: Ce zodie sunteti?
 
Leu :-D hihihi :lol:

sandrin 28-07-07 13:43

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Cristy65 (Post 1018040)
exact! cum ti-ai dat seama?:shock:

asta ii ehivalentul la :arrow: nu?

sagetator :-P

V1p3R 29-07-07 00:28

Re: Ce zodie sunteti?
 
balanta!!!>....:D

dreamer 30-07-07 03:02

Re: Ce zodie sunteti?
 
Fecioara 29 aug.

Marius 30-07-07 09:23

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion 27 oct. :D

Pieton 30-07-07 21:04

Re: Ce zodie sunteti?
 
Capricorn - 4 ian :D

rider on wheel 18-08-07 02:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion... 09.11.

Mendex 18-08-07 18:36

Re: Ce zodie sunteti?
 
Capricorn 9 ian

WNS 23-08-07 00:41

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpie :yikes:

sandrin 23-08-07 01:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
hihi .. 4 scorpioni pe pagina :)

Oxide 23-08-07 10:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni. :D

GolfuletzS 23-08-07 13:31

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni rulz :D

Cheloo Parazitu 26-08-07 22:22

Re: Ce zodie sunteti?
 
Taur ;) 25% gemeni ;) tare

laur200445 26-08-07 22:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 1060809)
gemeni rulz :D

;) ..................

blaCk-heaRt 27-08-07 07:26

Re: Ce zodie sunteti?
 
sunt sagetator ... :D :))


MauS: Incearca si tu sa nu vorbesti urat pe forum!

peter 27-08-07 08:29

Re: Ce zodie sunteti?
 
rac (10 caractere)

isacfani 04-09-07 10:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni ... vad ca sunt cei mai multi

Bogdan_ozzy 05-09-07 21:52

Re: Ce zodie sunteti?
 
:))foarte tare topicul... cum ti-a venit in minte .. sa intrebi asa ceva?:)) vrei sa iti spun nuamrul de la sutienul prietenei mele?:))glumeam .. si ca sa nu fiu OFFtopic....:Balanta

Alex E30 08-09-07 03:03

Re: Ce zodie sunteti?
 
:pistoles: Varsator :pistoles:

Xel'Naga 08-09-07 03:38

Re: Ce zodie sunteti?
 
:lol: :twisted: SCORPION :D :-P ... daca ma calci pe coada MORI :lol: :twisted: :rolleyes2 :idea:

VaLeX 08-09-07 10:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 1066276)
rac (10 caractere)

...............

RAZvan15 10-09-07 07:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
sa fiu si eu in rand cu lumea :)

Capricorn ... (sau 15 ianuarie.. poate va spune ceva :paper: )
;)

adi2aerox 13-09-07 04:17

Re: Ce zodie sunteti?
 
xel'naga... si eu sunt scorpion:twisted: :twisted: :twisted:

turbonetta© 13-09-07 21:15

Re: Ce zodie sunteti?
 
:) T A U R ca si Ferruccio Lamborghini :D

Xel'Naga 13-09-07 23:41

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by adi2aerox (Post 1097305)
xel'naga... si eu sunt scorpion:twisted: :twisted: :twisted:

esti de al meu ... SCORPION KING :lol: :rolleyes2 :idea: :arrow:

TR_00_ANN 14-09-07 00:03

Re: Ce zodie sunteti?
 
:D Varsator:D

Anka Blonda 15-09-07 12:29

Re: Ce zodie sunteti?
 
varsator...hate itX(X(X(...

Magos 15-09-07 12:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
Balanta...
Cred ca am mai zis-o...
Nehotarata si (cica) echilibrata...
Aaaaa...
Si vesnic indragostita =)) :))

Marius 15-09-07 12:53

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpion
http://horoscop.ele.ro/Tu_cu_El_Viat...n_--a1093.html
http://horoscop.ele.ro/articol?cauta...iac=8&zodie=31
http://horoscop.ele.ro/Tu_cu_El_Cum_...on_--a828.html

VaLeX 23-09-07 13:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
dRac :evil:

EaGle 23-09-07 23:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
Capricorn 10 Ianuarie ..(ff mandru :D)

Personalitatea zodiei Capricorn

Nativul Capricorn este disciplinat, loial, serios, practic, se orienteaza catre succes. Capata cu greu īncredere īn ceilalti. Are un puternic simt al realitatii. El se concentreaza asupra esentialului, este sārguincios, perseverent, econom, corect.

Nativul din zodia Capricorn este un om pe care te poti baza. Īsi cheltuie energia metodic si "se catara" īncet spre telurile lui ambitioase. Un Capricorn merge la sigur si evita experimentele. Are aptitudini pentru profesiuni ca inginer, administrator, constructor sau mestesugar (īn general īn profesiuni legate de pamānt).
:D

Bebe4ever 30-09-07 19:27

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by dreamer (Post 1020359)
Fecioara 29 aug.

aceiasi zi cu mine, numai ca eu sunt an de fabricatie mai vechi :D

Mariusz_PH 30-09-07 20:21

Re: Ce zodie sunteti?
 
si votez si postez :D ca sa fie cu rima :-P Berbec is :D

G0rdy 30-09-07 21:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpion 07 noiembrie :)


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning