![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
|
Re: Ce zodie sunteti?
|
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni... 31 mai
|
Re: Ce zodie sunteti?
:arrow:
oare ce zodie as putea fi? :arrow: |
Re: Ce zodie sunteti?
sobolan de umbrela cumva ?!?
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
asta ii ehivalentul la :arrow: nu? |
Re: Ce zodie sunteti?
Leu :-D hihihi :lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
balanta!!!>....:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Fecioara 29 aug.
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpion 27 oct. :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Capricorn - 4 ian :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpion... 09.11.
|
Re: Ce zodie sunteti?
Capricorn 9 ian
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpie :yikes:
|
Re: Ce zodie sunteti?
hihi .. 4 scorpioni pe pagina :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni. :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni rulz :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Taur ;) 25% gemeni ;) tare
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
sunt sagetator ... :D :))
MauS: Incearca si tu sa nu vorbesti urat pe forum! |
Re: Ce zodie sunteti?
rac (10 caractere)
|
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni ... vad ca sunt cei mai multi
|
Re: Ce zodie sunteti?
:))foarte tare topicul... cum ti-a venit in minte .. sa intrebi asa ceva?:)) vrei sa iti spun nuamrul de la sutienul prietenei mele?:))glumeam .. si ca sa nu fiu OFFtopic....:Balanta
|
Re: Ce zodie sunteti?
:pistoles: Varsator :pistoles:
|
Re: Ce zodie sunteti?
:lol: :twisted: SCORPION :D :-P ... daca ma calci pe coada MORI :lol: :twisted: :rolleyes2 :idea:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
sa fiu si eu in rand cu lumea :)
Capricorn ... (sau 15 ianuarie.. poate va spune ceva :paper: ) ;) |
Re: Ce zodie sunteti?
xel'naga... si eu sunt scorpion:twisted: :twisted: :twisted:
|
Re: Ce zodie sunteti?
:) T A U R ca si Ferruccio Lamborghini :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
:D Varsator:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
varsator...hate itX(X(X(...
|
Re: Ce zodie sunteti?
Balanta...
Cred ca am mai zis-o... Nehotarata si (cica) echilibrata... Aaaaa... Si vesnic indragostita =)) :)) |
Re: Ce zodie sunteti?
|
Re: Ce zodie sunteti?
dRac :evil:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Capricorn 10 Ianuarie ..(ff mandru :D)
Personalitatea zodiei Capricorn Nativul Capricorn este disciplinat, loial, serios, practic, se orienteaza catre succes. Capata cu greu īncredere īn ceilalti. Are un puternic simt al realitatii. El se concentreaza asupra esentialului, este sārguincios, perseverent, econom, corect. Nativul din zodia Capricorn este un om pe care te poti baza. Īsi cheltuie energia metodic si "se catara" īncet spre telurile lui ambitioase. Un Capricorn merge la sigur si evita experimentele. Are aptitudini pentru profesiuni ca inginer, administrator, constructor sau mestesugar (īn general īn profesiuni legate de pamānt). :D |
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
si votez si postez :D ca sa fie cu rima :-P Berbec is :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
scorpion 07 noiembrie :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning