Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

yamyra 20-07-06 20:21

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRy_STy
Scuze....dar ai stat pe mirc cu acelasi nick YAMYRA?Ca daca DA...noi ne stim! :D

Nu mai folosesc mircul de foarte mult timp asa ca nu cred ca ne cunoastem.
Dar va laudati ca organizati ca faceti o intalnire si pana acum nimic. Cine vrea sa ma cunoasca sa vina la fundatie seara ca sunt pe acolo asteptand intalnirea clubului.

yamyra 20-07-06 20:22

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nitr0
bai ca sa primim fata in club in primul rand "we must check under the hood" si mai vedem :))

Sau nu... se pare ca nu toti sunt atat de "curiosi" ca tine si m-au acceptat in club :)8)

Vladutzzz_sv 20-07-06 20:25

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
weeeeeeeepaaaaaaaaaaaaaa....devine interesant....se mareste si numarul de fete din club.
Pe cand o intalnire in Iasi sa o cunoastem si noi pe Yamyra?

Nitr0 20-07-06 23:19

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by yamyra
Sau nu... se pare ca nu toti sunt atat de "curiosi" ca tine si m-au acceptat in club :)8)

eh ziceam si eu asa.. nu o lua in serios :)

Vladutzzz_sv 21-07-06 00:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mai Nitro ce ai cu fata?? las-o in pace , ar trebui sa fim multumiti ca Crazy Drivers starneste si interesul fetelor....hai sa nu o speriem...chiar de la inceput

Nitr0 22-07-06 10:45

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Vladutzzz_sv
Mai Nitro ce ai cu fata?? las-o in pace , ar trebui sa fim multumiti ca Crazy Drivers starneste si interesul fetelor....hai sa nu o speriem...chiar de la inceput


??? sa o sperii? eu doar glumeam... :) cred ca s-a prins si ea....

CRyS` 25-07-06 11:38

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Amyra dar ai stat pe mirc cu acest nick candva mai demult?

mertan 26-07-06 04:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
vladutz.... yamyra e...?

SV-05-YBG 26-07-06 08:07

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Da. Este exact ce crezi tu mertan.

Vladutzzz_sv 26-07-06 20:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mertan
vladutz.... yamyra e...?

e o noua membra in club... dc ma intrebi tocmai pe mine?

8852 27-07-06 00:18

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Vladutzzz_sv
e o noua membra in club... dc ma intrebi tocmai pe mine?

se referea la statutul ei fatza de tine;)

Vladutzzz_sv 27-07-06 06:25

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Pai ce statut sa fie? Membri in club....

Mantus_a 27-07-06 07:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
da da si marmota invelea ciocolata in staniol?

yamyra 27-07-06 09:20

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Curiozitatea a omorat pisica....curiosi mai sunt unii pe aici :!:

CRyS` 27-07-06 10:33

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mai Yamyra ce rea mai esti tu....Da si tu un accept pe HI5!Ca ti`am dat add!
Si zi si tu cand vii prin Fundatzie,sa cunoastem si noi membrii din Iasi!



Stai calma ca nu vin la agatzat!Acus fac nunta!

aleks 27-07-06 13:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
buey, la iasi se poarta asta cu adusul fetelor proprii in crazy, la suceava la fel, numai eu nu am facut suficiente in directia asta :D

8852 27-07-06 16:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
La Iasi se practica inca mai de demult.. pacat ca nu a fost in stare sa puna bazele filialei din Ploiesti.. O sa o penalizez :lol:

Vladutzzz_sv 27-07-06 22:30

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aleks
buey, la iasi se poarta asta cu adusul fetelor proprii in crazy, la suceava la fel, numai eu nu am facut suficiente in directia asta :D

Hai Aleks nu mai fi suparat....gasesti si tu pe cineva potrivit pt a mari numarul membrilor din Bacau.....te asteptam prin Iasi sa cunosti noii membri ;)

Mantus_a 28-07-06 07:55

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
vladutzzz tu pe unde mai traiesti?
te-ai mutat in iasi de acuma? mai vino pe la suceava ca nu am cu cine iesi la o bere

Vladutzzz_sv 28-07-06 09:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Mantus_a
vladutzzz tu pe unde mai traiesti?
te-ai mutat in iasi de acuma? mai vino pe la suceava ca nu am cu cine iesi la o bere

Dap...m-am cam mutat pe la iasi......prin Suceava mai ajung din cand in cand...dar iesim la o cola....nu mai consum bauturi alcoolice

CRyS` 28-07-06 10:29

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Poi buey!Daca asea imi aduce si eu toate amicile`n Crazy si va fac sa va faca capurile girofar!Ce ziceatzi?

8852 28-07-06 11:55

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
E ok, nu inteleg ce mai astepti :lol:

Mantus_a 28-07-06 14:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cristi Dar Macar Sa Stie Si Ele Cateva Chestii Despre Masini

CRyS` 30-07-06 12:19

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Da sa dea din fund pe motoare :)

KillerB 31-07-06 12:45

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mai baiete, ai grija ce spui, ca s-ar putea sa te faca vreo fata de rusine la capitolul "cunostinte automobilistice"....

KillerB 31-07-06 12:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nitr0
bai ca sa primim fata in club in primul rand "we must check under the hood" si mai vedem :))

Rushinica, Nitro! Da' ce eu ti-am cerut sa-tzi vad 'the rear' cand ai intrat in club?

St3FaN 01-08-06 11:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by KillerB
Rushinica, Nitro! Da' ce eu ti-am cerut sa-tzi vad 'the rear' cand ai intrat in club?

:)) foarte tare remarca ! nitro sper sa nu te rusinezi :D

CRyS` 02-08-06 11:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by KillerB
Mai baiete, ai grija ce spui, ca s-ar putea sa te faca vreo fata de rusine la capitolul "cunostinte automobilistice"....



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?Cu mine vorbeai?




P.S.!Am plecat la mareeeeeeeeeee!

Yonut21 02-08-06 12:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Distractie placuta.

aleks 05-08-06 10:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
da' mai vreau si eu la mareeee :(
k nu mi-a ajuns doar de 2 ori... :(

8852 05-08-06 14:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aleks
da' mai vreau si eu la mareeee :(
k nu mi-a ajuns doar de 2 ori... :(

Eu luni sunt acolo. Te astept! 8)

aleks 07-08-06 09:49

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
pai o sa merg, dar depind de ceva chestiuni pe la firma mea si abia dupa aia...

8852 14-08-06 16:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
M`am intors! :P

2102 14-08-06 21:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Welcome back. :D Cum a fost?

8852 14-08-06 21:51

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Super tare, faza aiurea e ca m`am cam ars pe spate si am cojit vreo 3 straturi pana acum si continua sa cada :-P . In rest toate bune si frumoase, mai vreau :shock: :D

Slim29 15-08-06 16:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
La misto mai ai de gand sa ajungi in buc???

Vladutzzz_sv 15-08-06 22:31

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Vom ajunge in bucuresti....soon....trebuie onorata acea provocare :)

8852 16-08-06 09:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by slim4r5
La misto mai ai de gand sa ajungi in buc???

Da, voi veni in decursul lunii asteia, dar inca nu stiu data. O sa anunt ;)

aleks 16-08-06 10:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
poate ne intalnim pe acolo andrei, ca si eu tre' sa ajung...:rolleyes2

Low_Ridah 16-08-06 11:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Eu azi plec din Bucuresti .....:( m-am int cu Mic si atat...


All times are GMT +2. The time now is 19:52.

- Copyright 2026 4Tuning