![]() |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
In statele arabe si alte tari dacia logan pick-up e vanduta sub numele de nissan np200. Spoilerul cu care vine masina da bine pe un logan phase2
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Foarte frumos RBG-ul !
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
DAC & AIN
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
Unicat, zic eu:arrow:
P.S. Scuzati claritatea. |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
bun!!! chiar foarte tare, dar ma intreb cum se capoteaza la loc? i se mai pune acoperis sau e doar pentru sezon senin :):D
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
da e interesanta decapotabila, e facuta de baieti de la service-ul auto k9, in spate la rin grand hotel, au lucrat cam un an la ea, am vazut-o in faza de fabricatie. bravo lor!!!
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
masina din ce stiu ca nu e proiectata cu plafon. e doar cabrio si nu se capoteaza.
si e singuru logan cabrio. |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Poze kit-uri Dacia Logan!
off!!!!!!!! pot sa stiu si eu care este motivul pentru care imi sunt sterse posturie fara a fi anuntat sau avertizat. rog un moderator sa intervina. multumesc anticipat!!!!!!
masina nu deține vreun kit tuning asa cum titlul thredului il cere |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
poze cu cea din mijloc ...are cineva?? e superba :X
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
da este HZP-ul nostru scump, al lui Sandu, daca nu uit urc eu maine cateva poze si cu ea!!!!
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
sunt lupe cu angel eyes!!
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
7 Attachment(s)
Inca un Logan putin modificat:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
masina mea
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
Bine "domnu moderator" am incercat doar sa il ajut pe un coleg de-al nostru daca se poate sa fie grupate toate posturile intr-unul singur si ca sa fim ontopic pun si eu o poza cu un "kit"
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
.....
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
best of the best :):-P
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
Adaug poze cu un Logan , cred eu modificat usor si bine.PS:Nu este al meu ..
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
no coment
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Defapt se meste Tuning bY Giurgiu
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
E treaba lui cum si-a modificat masina , nici nu il cunosc pe proprietar :-??
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
7 Attachment(s)
inca un logan frumos....
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Asta chiar e o aparitie !:shock: felicitari Sorine
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
8 Attachment(s)
..IF 60 GIF ..
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
super frumos loganul verde :D
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
nu e idee originala...sau cel putin nu culoarea..a fost altul inainte:P
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Toate sunt frumoase , dar la majoritatea kiturilor doar culoarea difera :( . Respect celor care si`au confectionat singuri barile , alea sunt idei cu adevarat originale , ne`mai contand culoarea , daca e perlata , metalizata , mata sau ca e nevopsita .
|
RBG_ul...
6 Attachment(s)
prezent
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Nota 10 , niste poze cu bara spate ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning