Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Poze kit-uri Dacia Logan! (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/58955-poze-kit-uri-dacia-logan.html)

PDV_1989 02-07-10 12:52

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by bandeanradu (Post 3343842)
arata binisor masina , dar totusi oare de ce e de vanzare daca tot a modificato ?:|

O vine pentru ca nu poate sa mearga normal cu ea si ii face barile odata la saptamana.

SpiriduS 03-07-10 23:45

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
In statele arabe si alte tari dacia logan pick-up e vanduta sub numele de nissan np200. Spoilerul cu care vine masina da bine pe un logan phase2

andi_cimpean 04-07-10 00:32

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by SpiriduS (Post 3491245)
In statele arabe si alte tari dacia logan pick-up e vanduta sub numele de nissan np200. Spoilerul cu care vine masina da bine pe un logan phase2

https://forum.4tuning.ro/307-discutii...00-pickup.html

B-61-KYS 06-08-10 10:47

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Foarte frumos RBG-ul !

stefiPJJ 03-10-10 12:41

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
4 Attachment(s)
DAC & AIN

aureliano 08-10-10 21:05

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
Unicat, zic eu:arrow:

P.S. Scuzati claritatea.

Thomas Everywhere 08-10-10 21:08

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
bun!!! chiar foarte tare, dar ma intreb cum se capoteaza la loc? i se mai pune acoperis sau e doar pentru sezon senin :):D

B-64-MVP 08-10-10 21:20

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
da e interesanta decapotabila, e facuta de baieti de la service-ul auto k9, in spate la rin grand hotel, au lucrat cam un an la ea, am vazut-o in faza de fabricatie. bravo lor!!!

SpiriduS 09-10-10 10:58

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by aureliano (Post 3712948)
Unicat, zic eu:arrow:

P.S. Scuzati claritatea.

mai ai poze cu ea? pare interesant... o fi un 2 usi... cred ca e hard top plafonu...

ggd_87 09-10-10 16:00

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
masina din ce stiu ca nu e proiectata cu plafon. e doar cabrio si nu se capoteaza.
si e singuru logan cabrio.

aureliano 11-10-10 19:29

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by SpiriduS (Post 3713766)
mai ai poze cu ea? pare interesant... o fi un 2 usi... cred ca e hard top plafonu...

Atat am prins :). Dar vezi ca este pe HomePage`ul 4T prezentata.

B-64-MVP 11-10-10 21:13

Poze kit-uri Dacia Logan!
 
off!!!!!!!! pot sa stiu si eu care este motivul pentru care imi sunt sterse posturie fara a fi anuntat sau avertizat. rog un moderator sa intervina. multumesc anticipat!!!!!!
masina nu deține vreun kit tuning asa cum titlul thredului il cere

Aleks. 12-10-10 22:50

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
poze cu cea din mijloc ...are cineva?? e superba :X

B-64-MVP 12-10-10 23:10

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
da este HZP-ul nostru scump, al lui Sandu, daca nu uit urc eu maine cateva poze si cu ea!!!!

Goose 10-01-11 13:49

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by Tudor Yo (Post 1288596)
Niste poze cu un logan de cluj kit by someseni:???:

Masina este acum prin Pitesti pe TAXI , a ajuns jalnic , pacat de ea .:cry:

bodyn 16-01-11 19:56

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by Aleks. (Post 3722976)
poze cu cea din mijloc ...are cineva?? e superba :X

cum a pus cerculetele acelea in far?

B-61-KYS 16-01-11 20:35

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
sunt lupe cu angel eyes!!

FAST&FURIOUS 16-01-11 20:59

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
7 Attachment(s)
Inca un Logan putin modificat:

mat_ 30-01-11 10:25

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
masina mea

Co5m1n eXtreme 03-02-11 19:39

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Aleks. (Post 3722976)
poze cu cea din mijloc ...are cineva?? e superba :X

uite cateva

CT-07-APV 06-02-11 11:33

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
Bine "domnu moderator" am incercat doar sa il ajut pe un coleg de-al nostru daca se poate sa fie grupate toate posturile intr-unul singur si ca sa fim ontopic pun si eu o poza cu un "kit"

B-24-AGY 06-02-11 12:08

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
.....

Aleks. 11-02-11 21:18

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by Co5m1n eXtreme (Post 4049888)
uite cateva

mersi frumos :D

dorupopa 19-03-11 20:34

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
:arrow:

bandeanradu 24-03-11 21:43

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
best of the best :):-P

DANIEL03 29-03-11 22:56

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
Adaug poze cu un Logan , cred eu modificat usor si bine.PS:Nu este al meu ..

bandeanradu 30-03-11 00:12

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
no coment

TheNZN 31-03-11 10:33

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by DANIEL03 (Post 4211362)
Adaug poze cu un Logan , cred eu modificat usor si bine.PS:Nu este al meu ..

pfff...usor si rau mai bine zis:???:croame,prelungiri tiganesti...

B-24-AGY 31-03-11 18:26

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Defapt se meste Tuning bY Giurgiu

DANIEL03 31-03-11 18:27

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
E treaba lui cum si-a modificat masina , nici nu il cunosc pe proprietar :-??

sorin_pss 08-07-11 16:24

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
7 Attachment(s)
inca un logan frumos....

ROAD EMPIRE 08-07-11 16:27

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Asta chiar e o aparitie !:shock: felicitari Sorine

radugif 10-08-11 10:31

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
8 Attachment(s)
..IF 60 GIF ..

dice18 16-08-11 07:58

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
super frumos loganul verde :D

raul_rpl 18-08-11 19:24

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
nu e idee originala...sau cel putin nu culoarea..a fost altul inainte:P

FAST&FURIOUS 18-08-11 20:41

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by raul_rpl (Post 4534257)
nu e idee originala...sau cel putin nu culoarea..a fost altul inainte:P

Din pacate sau din fericire Loganul asta se incadreaza in alta categorie.

raul_rpl 18-08-11 23:47

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 4534373)
Din pacate sau din fericire Loganul asta se incadreaza in alta categorie.

ma refeream la culoare....k a fost altul vopsit identic inaintea lui.

Choby 21-08-11 17:13

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Toate sunt frumoase , dar la majoritatea kiturilor doar culoarea difera :( . Respect celor care si`au confectionat singuri barile , alea sunt idei cu adevarat originale , ne`mai contand culoarea , daca e perlata , metalizata , mata sau ca e nevopsita .

b72rbg 21-08-11 22:06

RBG_ul...
 
6 Attachment(s)
prezent

Co5m1n eXtreme 21-08-11 23:31

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Nota 10 , niste poze cu bara spate ?


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning