Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

LaMishto 12-09-05 22:04

tipul cu golful? :shock:

Yonut21 13-09-05 11:33

Tipul cu Golful nu este in club... Golful ala este de la mine din DH. Golful ala a fost al lui taicamiu odata. Serios..Dak nu credeti intrebatil si pe TND_TEAM.Tipul ala lucreaza la politia de frontiera, il cheama Nistor Cristi.. :peace: :wave: :2gun:

KAmikazee2005 13-09-05 11:36

na si ce te lauzi? sa te lauzi cand o sa ai tu masina ta si ai sa o tunezi! ca si eu ma laud ca taimeu a avut un renaul 19 chamade si acuma arata vai vai! numa ca nu este din sv cel care o cumparat-o! asa ca yonutz21 ... mai bine ne laudam cu ce avem noi!

Yonut21 13-09-05 11:40

baaaaaaaa eu nu mam laudat..eu am spus doar ca nu este din club si am continuat ca sa ma credeti..e bine?

LaMishto 13-09-05 12:02

baaa.. ati inebunit? am zis de tipul cu golful daca vrea sa intre.. de ovidiu sitam ca e in club. fara certuri inutile! INTELES?! :D

Low_Ridah 13-09-05 12:15

Eu am crezut k poate nu stii La Misto ...
Asa e in club toti se mananca unii pe altii :lol: .... e nu chiar.... ar trebui sa fim mai prietenosi unii cu altii . :D

LaMishto 13-09-05 12:17

Stiam.. Ce sa zic de atitudinea unora.. MATURIZATI-VA!! Chiar nu inteleg ce motive aveti sa va certati intre voi.. sunteti egali.. nu inteleg.. care e problema?

Vladutzzz_sv 13-09-05 16:31

as
 
Din cate stiu eu nu au existat certuri intre membrii clubului, cel putin intre cei care vin la intalniri, de restu sincer nu prea ma intereseaza

LaMishto 13-09-05 17:07

Observ ca pe forum sunt cativa care se tot cearta tot timpul de la niste motive stupide :evil:

Low_Ridah 13-09-05 18:48

Pai intre ce care venim la intalniri si ne cunoastem ...nu sunt certuri .... dar intre cei care nu ii cunosti .... si mai ales dak mai sunt si incapatanati atunci incepe cearta :poke: :pistoles: :punch:

c&o_tuning 13-09-05 20:56

re
 
IONUT,CAND A FOST GOLFUL ALA A LUI TAICA-TAU,CA ACTUALUL PROPRIETAR(CRISTI) LA CUMPARAT DE LA UN COLEG DE AL MEU CARE SI EL LA RANDUL LUI LA LUAT DE LA UN TOVARAS DE AL MEU ,DEMULT A AVUT NR SV O3 YZY POATE IL CONFUNZI .

Vladutzzz_sv 13-09-05 21:17

as
 
Ovidiu, nu incerca sa ii demonstrezi ca nu are dreptate ca el tot asta va spune si in continuare.

LaMishto 13-09-05 21:22

INCETATI! :evil:

Yonut21 16-09-05 08:54

Cristi i-a vandut Golful lui taicamiu, iar dupa o luna taicamiu i la dat inapoi nush din ce motive. Sau mi se pare ca taicamiu doar la imprumutat.nush exact ce au facut ei, dar Golful a fost al nostru o luna.

Low_Ridah 16-09-05 11:17

Gata cu cearta inutila ... nu stiu ce naiba tot aveti .... gata Subiect Inchis .

Vally 16-09-05 13:17

Din nou pe baricade!
 
Off`topicuri peste Off`topicuri.
Fotografiile sunt puse pt a fi discutate.. nu comentate.. asa ca pastrati firul discutiei.. adica a Subiectului!
Peace & Love :2gun:

Vally 16-09-05 14:56

Sus si tare!
 
Mai puneti si voi niste foto pe aici.. nu doar comentarii :D

eleron 17-09-05 01:38

pfff
 
1 Attachment(s)
Cu bun gust faci masinile astea bai CO tunning pot zice ca esti singurul din oras care face cewa mijtoo dar cu tuningu la dacia pffuiii nu's de acord si gata :) park ar fi niste ''stane'' pe rotzi :D eleron , spoilere si praguri , prize pe capota la 50 cp :D


aici jos se poate vedea cotezu meu am sa pun mai multe poze in 2-3 zile :)
kadett gsi 1989 / 129 cp oricum opel sucksss audi power ;)

eleron 17-09-05 14:30

intrebare
 
cine ma indruma si pe mine unde sa merg luni sa-mi schimb filtrul de benzina si surubu ala pe udne iese uleiu la baie (mai ieftin) :D ca le-am atins oleak intr`o bordura peste care erau niste bolovani si pierd ulei pe la filetu de la surub si filtrul e spart :) si iese prin el :D

c&o_tuning 20-09-05 09:47

re
 
sunt deacord cu tine.orce ai face dintr-o dacie tot dacie ramane.nu uita insa ca indiferent de masina mie imi iese ceva bani din asta,si trebuie sa fac si din astea :lol: :lol:

c&o_tuning 24-09-05 13:12

re
 
4 Attachment(s)
am mai gasit ceva foto(e fiatul bravo pe care l-am facut cat timp am stat in Belgia)

Vladutzzz_sv 24-09-05 13:19

as
 
As vrea sa vad o masina facuta de tine care sa nu imi placa, ca pana acum toate au iesit beton

semecristian 04-10-05 02:47

1 Attachment(s)
Azi am prins si eu un instantaneu dragutz in intersectie langa mine. Sper sa va placa si voua, mie stiu ca mi-a placut. :) Trecea prea tare ca sa iasa mai clara poza...

Vladutzzz_sv 04-10-05 13:50

qw
 
In sfarsit este pe forum o poza cu BMW-ul lui negru, pana acum nimeni nu a reusit sa il prinda la o \"sedinta foto\". Oricum masina e frumusica :peace:

Low_Ridah 12-10-05 15:12

4 Attachment(s)
Asta am vazuto de mai multe ori prin SV...e frumusica .... Scuze pt clitatea de telefon :(

onyx-20 12-10-05 15:40

1 Attachment(s)
ce-am vazut io! nu vazusem inca acest model

Heparu_Boy 12-10-05 16:12

Am pus eu un film cu bmw lui negru !!! dar cine stie pe unde ii !!!

Vladutzzz_sv 12-10-05 19:17

as
 
nissanul 350 a fost fotografiat in suceva? pt ca eu inca nu l-am vazut

onyx-20 14-10-05 10:48

Da! prin Scheia, si a luat-o spre Campulung. Banui ca era in trecere.

golf II 14-10-05 19:53

e din radauti...e si de van zare....27000$...a fost la vanzare la severin

Low_Ridah 17-10-05 22:01

3 Attachment(s)
Ce am vazut azi .... pe la Policlinica...Cand am terminat de facut poza din lateral , a iesit una din masina si imi zice : Iti place nu....? :? :lol: ....

onyx-20 21-10-05 16:51

1 Attachment(s)
fainute jante! cred ca o costat o graza de bani cand o fost noi

Vladutzzz_sv 22-10-05 00:04

as
 
Pacat de jante. nu prea se potrivesc cu aspectul masinii

Yonut21 22-10-05 11:59

6 Attachment(s)
Ce masini erau prin suceava cand am fost >

SiLoTh 22-10-05 16:43

cls`u l-am vazut, mai era unu rosu... mai este si un Z3..

sv-84-ADR 27-10-05 20:29

3 Attachment(s)
cateva poze cu golfuletzu` meu
nu e el tunat dar sa zicem :)

sv_alcatrazz 27-10-05 22:27

asta e o mashina mai simpla....
 
3 Attachment(s)
nu e prea tunata ea dar nah....

Vladutzzz_sv 28-10-05 15:15

as
 
De multe ori o masina nu trebuie sa fie tunata pt a arat bine.... :wink:
Atat golful cat si passatul se numara printre aceste masini

BAD_MF 28-10-05 18:13

Vad ca sunt cateva masinutze si in Suceava. C&O tuning am si eu un logan, cat ma costa sa imi faci niste prelungiri finutze la spoilere si un eleron ? Si inca o intrebare, daca ai modificat grila fata la vreun logan, sa pui plasa?

c&o_tuning 28-10-05 20:45

se rezolva si masca si spoilerele(am mai multe variante )cred ca mai bine ar fi sa treci pe la mine in burdujeni la beti si veden mai sigur ce vrei sau vorbim la tel 0744883754(ovidiu)


All times are GMT +2. The time now is 20:24.

- Copyright 2026 4Tuning