![]() |
moaaaa...ti-a udat/murdarit scaunul dreapta....
cam tragic :D |
nu mah ca statea in spate :lol:
|
reusise prestatia uluitoare ? :D
|
nope 8)
|
Re:
Quote:
|
atat i-ar trebui
dar.....daca ma plateste cu pussy.......... :lol: |
lol...pussy aia cam cat costa? :D
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Quote:
Ce tare! :lol: |
pai mi se pare si normal :lol:
|
femeie ....
la 3 si 35 dimineatza .. Da buzz ... BUZZ!!! BUZZ!!! - asta e al meu evlsant0s_rl: da ? BUZZ!!! - si asta BUZZ!!! - si asta evlsant0s_rl: BUZZ!!! evlsant0s_rl: BUZZ!!! BUZZ!!! - si asta evlsant0s_rl: ma enervezi ... evlsant0s_rl: rau Dari: ok dadeam bauzz..pa! ---- asta-i raspunsul ei ... evlsant0s_rl: bai nu te supara .... dar nu mai rezist evlsant0s_rl: trebuie sa te intreb ! Dari: cum asa? Dari: da zi draga! evlsant0s_rl: TU esti intreaga acolo sus ? la bibilica ? ! n-am mai rezistat , trebuia s-o intreb intre timp am primit si raspuns .. evlsant0s_rl: dai BUZZ ... liniste ... si dupa aia ? Dari: da....scuze vb cu lumea..scuze! evlsant0s_rl: ok evlsant0s_rl: de ce ai dat buzz ? Dari: ok! Dari: asa doar sa zic hy!!! evlsant0s_rl: aha ... se spune Hi ... evlsant0s_rl: nu exista \"hy\" Dari: dute!!! evlsant0s_rl: iar \"dute!!!\" asta al tau .. se scrie \"du-te\" .. Dari: dute!!! evlsant0s_rl: vbesc serios ... evlsant0s_rl: se scrie du-te .. evlsant0s_rl: uite-te in manualele din .. clasele mici .. Dari: chiar!? evlsant0s_rl: jur evlsant0s_rl: so evlsant0s_rl: hai sa te vad scriind corect Dari: nu pot is beata!! Dari: pot sa te sun pe mess? evlsant0s_rl: daca oferi ceva gen ... linie erotica da , daca nu , n-are haz .. Dari: da...suntem 5 fete!!! evlsant0s_rl: fie .. suna femeia frate .... ce sa ceri .. :lol: :lol: postul l-am scris in timp ce discutam .. ce discutie ... :lol: :lol: |
e beata...nu gasesti tipa sa recunoasca asta in fata unuia (chiar daca e pe net toata faza :lol:) chiar era dusa frate :)
|
o fata devine femeie d.p.d.v. medical atunci cand poate sa poarte un copil in pantece.. asta inseamnand ceva d genu.. 14 ani?
medikal vorbind.. in rest tind sa cred ca e femeie cam dupa 20 de ani..desigur exista mii de exceptii.. ca peste tot.. ce`si doreste femeia? depinde de femeie.. :) 1. femeia bibelou : un barbat cu o situatie f buna.. care sa o intretina.. ea sa stea acasa , sa se vada cu prietenele ,mai merge shopping` si poate face si`un copil :) 2. femeia care vrea o cariera: un barbat care sa nu o streseze prea mult la cap , care sa o lase sa-si vada de drumul ei in viata , care sa fie langa ea in cazul in care are vreun necaz.. si sa o poata scoate la o cina in weekend 3.femeia modesta (ceva in genul mamelor noastre) : un barbat intelegator care sa o respecte , un barbat pe care sa se poata baza si cu care nu se face de ras. oricum astea in generalitati.. femeile isi doresc miliarde de lucruri :)) ca si barbati! |
barbatul,in general vorbind,vrea un sigur lucru :pelvic_th
|
pana la o anumita varsta cand realizeaza ca e in mrejele unei gagici...atunci nu mai vrea doar fwutai... se pune si alta problema...
|
io...am glumit in postul ala
sincer sa fiu.......io as vrea o rel serioasa,pe cuv meu sa vrea sa retraiesc din nou acele momente,cand singurul lucru la care ma gandeam era sa o vad pe ea...... |
eu probabil ca m-as mai combina cu una pe care sa o iubesc, da' tot mi-as tine 1-2 de rezerva...nush nene...oi fi eu ciudat: da' dupa ce mi-a facut curva de data trecuta, mi s-a cam acrit de relatii serioase...
|
mmmmm daca mai tii 1-2 de rezerva,inseamna ca nu ai iubi-o cu adevarat pe aia
|
nu ... ai dreptate...
nu o sa mai iubesc in viitorul apropiat...simt ca nu merita...(momentan asta e lucru' care il simt) mi se pare ca am fost calcat foarte tare in picioare si vreau sa revin la normal... |
aaaaa u esti inca in per de dupa?
|
dupa ce mi-a facut scroafa aia...desi au trecut 2 luni jumate, da sunt inca in perioada aia...
plm, nu mi-am revenit...a fost cea mai mare dragoste a mea...si mi-am ales-o ca dracu...cu ce am gresit de m-am indragostit de ea ? :cry: |
u nu ai gresit cu nik
in cazul in care te-a facut sa suferi,stiind ca u tii la ea,ea a gresit |
eh...acu e de domeniu trecutului...
acum am altceva in cap...cre' ca urc garda la loc ;) |
niciodata sa nu o cobori
chit ca esti cu X de 17 mii de ani |
Re:
Quote:
bine sa nu generalizam .. ca am intalnit si vreo 3 cupluri fericite.... de vreo 40 ani fiecare... deci se poate (dar bineinteles ca se mai cearta nu exista \"unde-ai fost, ce-ai facut? sunt intrebari care ma seaca dimineata mi le torn pe toate-ntr-un pahar cu apa recunosc fapta si n-o regret ...\" (parazitii ) :D ) dar ca sa fiu inteles deci numai vreo 3 cupluri din vreo 40 care am intalnit plm.... deci nu exista.... eu chiar cred ca trebuie sa iti gasesti jumatatea ta!!! ca sa fie bine.. si sunt putini cei care o gasesc... adick daca ti-ai gasit jumatatea te-ai gasit pe tine... e normal ca va intelegeti perfect.... in fine.. e prea complexa discutia... P.S. fuck them care mere al o bere? :mrgreen: \"am fost cu bagabontii la o bere 8 ORE si vreo 4 zile la munte cu 2 minore\" (para.. :P ) |
edd tata, eu in clipa de fata sunt cu 2 gagici (acum o sa zica lumea ca ma laud...da : asta fac - sa nu mai elaborez :)) deci pe mine nu ma mai afecteaza decat un singur lucru : faptul ca nu mai pun baza in ce spun fetele...
|
pai cu ce te afecteaza asta? iti zice : \"bha stii ceva io nu mai vreau pla\" tu ce ai sa faci? pui baza in ce zice ea ? haisa fim seriosi :lol: :lol: :lol: :lol:
si acum on topic am vb azi cu o fata de vreo 22 ani si mi-a explicat si mie care e treaba cu fetele majoritatea sunt la fel zicea ea ptr ca apare efectul de turma , si anume daca una mai shmechera face intr-un fel celeltate fac si ele al fel ca sa nu apra mai.... proaste... sa para ca cedeaza ushot & shit si sincer... cred ca e o explicatie buna cel putin ptr mine ....a ceea ce e in capshorul lor :D P.S. daca o gasiti pe tipa aia smechera care le comanda pe toate ziceti-ii sa se foota mai des .. sa apra si in cazul asta efectul de turma ... plsss :dribble: :dribble: :dribble: |
Plm frate...eu nu le inteleg pe femei...
Iti zica ca te plac...iar dupa o saptamana sa iti zica ca a facut o greseala ca s-a combinat cu tine pe motiv ca abea se despartise de prieten si vroia sa il uite... dar nu reuseste si ca vrea sa se impace cu el... :roll: |
Re:
Quote:
asa fac ele mah d-aia nu-i bine sa te atasezi.......sau mai bine zis,nu-i bine sa te atasezi prea rpd |
voi ati observat ca alea care nu fumeaza gandesc diferit de fumatoare?????????
|
referitor la faza cu atasatul...bien ca nu ma atasez ;)
referitor la fumat ??? cred ca e o reactie :lol: |
nush mah da alea nefumatoare........nush....au ceva.....ori sunt ciudate.....ori,sunt de nota 10 :lol:
|
more like nota 10 ;)
alea fumatoare sunt ciudate... iar alea care au fumat si nu mai fumeaza acum sunt recalcitrante ;) |
Re:
Quote:
pfoaiiiiiiiii ce le-as bate |
mah...eu ma refeream ca sunt d'alea care au fumat si acum nu mai practica acest sport...
sunt foarte nervoase...nimic nu le plac...sa nu le zici nimic de propria lor persoana ca atat iti trebuie ! |
io la care draq ma refeream?????
tot la ex-fumatoare asa fac astea,incep cu faze de tot kk |
cand aud ca tipa a fost fumoatoare...o iau altfel...mai usor ;) ca altfel poate ma si bate :D
|
ete....vezi sa nu-ti dea cu scrumiera-n cap
cu astea e nasol cand urca-n masian,si se fumeaza sa vezi ce crize fac la un moment dat sunt amuzante |
nu cred c-o sa intelegem vreodata ... chestia asta numita ... femeia ... : /
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning