Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

Mustang 24-09-05 22:42

moaaaa...ti-a udat/murdarit scaunul dreapta....

cam tragic :D

needBrain 25-09-05 19:41

nu mah ca statea in spate :lol:

Mustang 27-09-05 10:52

reusise prestatia uluitoare ? :D

needBrain 28-09-05 21:18

nope 8)

Psycho 28-09-05 23:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
nu mah ca statea in spate :lol:

da ce frate nu haleshte sa stea in fatza langa tine .. ce vrea sa zica , k are shofer ??? :)

needBrain 28-09-05 23:50

atat i-ar trebui
dar.....daca ma plateste cu pussy.......... :lol:

Mustang 29-09-05 13:54

lol...pussy aia cam cat costa? :D

needBrain 01-10-05 00:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
lol...pussy aia cam cat costa? :D

pai....benzina pe care o investesc cat o plimb.......se amortizeaza prin......

BASU 01-10-05 13:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
lol...pussy aia cam cat costa? :D

pai....benzina pe care o investesc cat o plimb.......se amortizeaza prin......

:boogy: :chew: :tetter: :lemon: :peace:

B 68 VLD 05-10-05 20:28

Quote:

se amortizeaza prin......
:pelvic_th :pelvic_th

Ce tare! :lol:

needBrain 06-10-05 00:14

pai mi se pare si normal :lol:

EvLSant0S 08-10-05 03:42

femeie ....
la 3 si 35 dimineatza ..
Da buzz ...



BUZZ!!!
BUZZ!!! - asta e al meu
evlsant0s_rl: da ?
BUZZ!!! - si asta
BUZZ!!! - si asta
evlsant0s_rl: BUZZ!!!
evlsant0s_rl: BUZZ!!!
BUZZ!!! - si asta
evlsant0s_rl: ma enervezi ...
evlsant0s_rl: rau
Dari: ok dadeam bauzz..pa! ---- asta-i raspunsul ei ...
evlsant0s_rl: bai nu te supara .... dar nu mai rezist
evlsant0s_rl: trebuie sa te intreb !
Dari: cum asa?
Dari: da zi draga!
evlsant0s_rl: TU esti intreaga acolo sus ? la bibilica ? !


n-am mai rezistat , trebuia s-o intreb

intre timp am primit si raspuns ..
evlsant0s_rl: dai BUZZ ... liniste ... si dupa aia ?
Dari: da....scuze vb cu lumea..scuze!
evlsant0s_rl: ok
evlsant0s_rl: de ce ai dat buzz ?
Dari: ok!
Dari: asa doar sa zic hy!!!
evlsant0s_rl: aha ... se spune Hi ...
evlsant0s_rl: nu exista \"hy\"
Dari: dute!!!
evlsant0s_rl: iar \"dute!!!\" asta al tau .. se scrie \"du-te\" ..
Dari: dute!!!
evlsant0s_rl: vbesc serios ...
evlsant0s_rl: se scrie du-te ..
evlsant0s_rl: uite-te in manualele din .. clasele mici ..
Dari: chiar!?
evlsant0s_rl: jur
evlsant0s_rl: so
evlsant0s_rl: hai sa te vad scriind corect
Dari: nu pot is beata!!
Dari: pot sa te sun pe mess?
evlsant0s_rl: daca oferi ceva gen ... linie erotica da , daca nu , n-are haz ..
Dari: da...suntem 5 fete!!!
evlsant0s_rl: fie .. suna

femeia frate .... ce sa ceri .. :lol: :lol: postul l-am scris in timp ce discutam ..
ce discutie ... :lol: :lol:

Mustang 08-10-05 08:01

e beata...nu gasesti tipa sa recunoasca asta in fata unuia (chiar daca e pe net toata faza :lol:) chiar era dusa frate :)

mada 08-10-05 14:12

o fata devine femeie d.p.d.v. medical atunci cand poate sa poarte un copil in pantece.. asta inseamnand ceva d genu.. 14 ani?
medikal vorbind..
in rest tind sa cred ca e femeie cam dupa 20 de ani..desigur exista mii de exceptii.. ca peste tot..
ce`si doreste femeia?
depinde de femeie.. :)
1. femeia bibelou : un barbat cu o situatie f buna.. care sa o intretina.. ea sa stea acasa , sa se vada cu prietenele ,mai merge shopping` si poate face si`un copil :)
2. femeia care vrea o cariera: un barbat care sa nu o streseze prea mult la cap , care sa o lase sa-si vada de drumul ei in viata , care sa fie langa ea in cazul in care are vreun necaz.. si sa o poata scoate la o cina in weekend
3.femeia modesta (ceva in genul mamelor noastre) : un barbat intelegator care sa o respecte , un barbat pe care sa se poata baza si cu care nu se face de ras.

oricum astea in generalitati.. femeile isi doresc miliarde de lucruri :)) ca si barbati!

needBrain 08-10-05 23:16

barbatul,in general vorbind,vrea un sigur lucru :pelvic_th

Mustang 09-10-05 00:10

pana la o anumita varsta cand realizeaza ca e in mrejele unei gagici...atunci nu mai vrea doar fwutai... se pune si alta problema...

needBrain 09-10-05 00:16

io...am glumit in postul ala
sincer sa fiu.......io as vrea o rel serioasa,pe cuv meu
sa vrea sa retraiesc din nou acele momente,cand singurul lucru la care ma gandeam era sa o vad pe ea......

Mustang 09-10-05 00:19

eu probabil ca m-as mai combina cu una pe care sa o iubesc, da' tot mi-as tine 1-2 de rezerva...nush nene...oi fi eu ciudat: da' dupa ce mi-a facut curva de data trecuta, mi s-a cam acrit de relatii serioase...

needBrain 09-10-05 00:20

mmmmm daca mai tii 1-2 de rezerva,inseamna ca nu ai iubi-o cu adevarat pe aia

Mustang 09-10-05 00:23

nu ... ai dreptate...

nu o sa mai iubesc in viitorul apropiat...simt ca nu merita...(momentan asta e lucru' care il simt)
mi se pare ca am fost calcat foarte tare in picioare si vreau sa revin la normal...

needBrain 09-10-05 00:25

aaaaa u esti inca in per de dupa?

Mustang 09-10-05 00:27

dupa ce mi-a facut scroafa aia...desi au trecut 2 luni jumate, da sunt inca in perioada aia...

plm, nu mi-am revenit...a fost cea mai mare dragoste a mea...si mi-am ales-o ca dracu...cu ce am gresit de m-am indragostit de ea ? :cry:

needBrain 09-10-05 00:29

u nu ai gresit cu nik
in cazul in care te-a facut sa suferi,stiind ca u tii la ea,ea a gresit

Mustang 09-10-05 00:39

eh...acu e de domeniu trecutului...
acum am altceva in cap...cre' ca urc garda la loc ;)

needBrain 09-10-05 00:40

niciodata sa nu o cobori
chit ca esti cu X de 17 mii de ani

Edd 09-10-05 10:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
cre' ca urc garda la loc ;)

:shock: :shock: :shock: man aici e mare ta greseala pareara mea... deshi te inteleg perfect.. majoritatea facem la fel cand intalnim \"za girl\" gata e inger nu mi-ar face ea niciodata nimik e ingerasul meu :bunch: si asta e problema fetelor au ele placerea sa ne vada ca suferim .. fuc**** slot*
bine sa nu generalizam .. ca am intalnit si vreo 3 cupluri fericite.... de vreo 40 ani fiecare... deci se poate (dar bineinteles ca se mai cearta nu exista \"unde-ai fost, ce-ai facut?
sunt intrebari care ma seaca
dimineata mi le torn pe toate-ntr-un pahar cu apa
recunosc fapta si n-o regret
...\" (parazitii ) :D )

dar ca sa fiu inteles deci numai vreo 3 cupluri din vreo 40 care am intalnit plm.... deci nu exista.... eu chiar cred ca trebuie sa iti gasesti jumatatea ta!!! ca sa fie bine.. si sunt putini cei care o gasesc... adick daca ti-ai gasit jumatatea te-ai gasit pe tine... e normal ca va intelegeti perfect.... in fine.. e prea complexa discutia...

P.S. fuck them care mere al o bere? :mrgreen:
\"am fost cu bagabontii la o bere 8 ORE
si vreo 4 zile la munte cu 2 minore\" (para.. :P )

Mustang 09-10-05 14:26

edd tata, eu in clipa de fata sunt cu 2 gagici (acum o sa zica lumea ca ma laud...da : asta fac - sa nu mai elaborez :)) deci pe mine nu ma mai afecteaza decat un singur lucru : faptul ca nu mai pun baza in ce spun fetele...

Edd 09-10-05 18:20

pai cu ce te afecteaza asta? iti zice : \"bha stii ceva io nu mai vreau pla\" tu ce ai sa faci? pui baza in ce zice ea ? haisa fim seriosi :lol: :lol: :lol: :lol:

si acum on topic am vb azi cu o fata de vreo 22 ani si mi-a explicat si mie care e treaba cu fetele majoritatea sunt la fel zicea ea ptr ca apare efectul de turma , si anume daca una mai shmechera face intr-un fel celeltate fac si ele al fel ca sa nu apra mai.... proaste... sa para ca cedeaza ushot & shit si sincer... cred ca e o explicatie buna cel putin ptr mine ....a ceea ce e in capshorul lor :D

P.S. daca o gasiti pe tipa aia smechera care le comanda pe toate ziceti-ii sa se foota mai des .. sa apra si in cazul asta efectul de turma ... plsss :dribble: :dribble: :dribble:

Mustang 16-10-05 23:05

Plm frate...eu nu le inteleg pe femei...

Iti zica ca te plac...iar dupa o saptamana sa iti zica ca a facut o greseala ca s-a combinat cu tine pe motiv ca abea se despartise de prieten si vroia sa il uite... dar nu reuseste si ca vrea sa se impace cu el... :roll:

needBrain 17-10-05 12:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Plm frate...eu nu le inteleg pe femei...

Iti zica ca te plac...iar dupa o saptamana sa iti zica ca a facut o greseala ca s-a combinat cu tine pe motiv ca abea se despartise de prieten si vroia sa il uite... dar nu reuseste si ca vrea sa se impace cu el... :roll:

pai......si te miri??????
asa fac ele mah
d-aia nu-i bine sa te atasezi.......sau mai bine zis,nu-i bine sa te atasezi prea rpd

needBrain 17-10-05 12:47

voi ati observat ca alea care nu fumeaza gandesc diferit de fumatoare?????????

Mustang 17-10-05 12:50

referitor la faza cu atasatul...bien ca nu ma atasez ;)

referitor la fumat ??? cred ca e o reactie :lol:

needBrain 17-10-05 12:53

nush mah da alea nefumatoare........nush....au ceva.....ori sunt ciudate.....ori,sunt de nota 10 :lol:

Mustang 17-10-05 12:55

more like nota 10 ;)

alea fumatoare sunt ciudate...

iar alea care au fumat si nu mai fumeaza acum sunt recalcitrante ;)

needBrain 17-10-05 13:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
iar alea care au fumat si nu mai fumeaza acum sunt recalcitrante ;)

astea-s d-alea \"lasa-te de fumat!!!!!!!daca vrei sa ne mai sarutam\"
pfoaiiiiiiiii ce le-as bate

Mustang 17-10-05 13:12

mah...eu ma refeream ca sunt d'alea care au fumat si acum nu mai practica acest sport...

sunt foarte nervoase...nimic nu le plac...sa nu le zici nimic de propria lor persoana ca atat iti trebuie !

needBrain 17-10-05 13:17

io la care draq ma refeream?????
tot la ex-fumatoare
asa fac astea,incep cu faze de tot kk

Mustang 17-10-05 13:20

cand aud ca tipa a fost fumoatoare...o iau altfel...mai usor ;) ca altfel poate ma si bate :D

needBrain 17-10-05 13:23

ete....vezi sa nu-ti dea cu scrumiera-n cap
cu astea e nasol cand urca-n masian,si se fumeaza
sa vezi ce crize fac
la un moment dat sunt amuzante

EvLSant0S 17-10-05 13:29

nu cred c-o sa intelegem vreodata ... chestia asta numita ... femeia ... : /


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning