Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Snoopy 30-11-07 17:00

Re: intalnirea de week end !
 
Un local unde sa incapem daca se anunta ca vom fi multi.. vedem pe moment.Numai bine ;)

ang3l4u 30-11-07 17:17

Re: intalnirea de week end !
 
helou lume ce faceti??? ... tocmai mo combinat un neam deal meu sa intru si eu pe ici sper sa nu va deranjez am si eu un straf mai modificat si nus gabor ( politai sub acoperire) :)) :)) :)) ...

SM-84-VDG by DNY 30-11-07 17:21

Re: intalnirea de week end !
 
la ora 21:00 esti asteptat sub pod la intalnire, k vin si baimarenii!!!;););)

rapidistu_c&c 30-11-07 17:23

Re: intalnirea de week end !
 
cica te-am combinat...:lol::lol::lol:,hai sub pod la inatlnire, mai ales k vin baimarenii!!!!!

ang3l4u 30-11-07 17:41

Re: intalnirea de week end !
 
la 9 sa fie mai oameni bunii dar calibra albastru cu gri va lipsi :( ii plecat in cursa ... asta este si cu celelate ne mandrim noi :))

A2racer(Ovi) 30-11-07 17:46

Re: intalnirea de week end !
 
Dupa o pauza cam lunga, pe la noua o sa apar si eu pe acolo;)

norbi_bmw 30-11-07 17:51

Re: intalnirea de week end !
 
buna seara baieti!!! Sper ca si BMW-urile sunt cu bine asteptati!!!!!

mrjoe 30-11-07 18:39

Re: intalnirea de week end !
 
Saut baieti astazi seara maduc si eu dar fara masina:-)

Mireltheone 01-12-07 12:05

Re: intalnirea de week end !
 
a fost frumos aseara :-P

veveve 01-12-07 12:53

Re: intalnirea de week end !
 
frumos ...sa speram ca mai ninge si saptamna viitoare...sal...

ang3l4u 01-12-07 12:53

Re: intalnirea de week end !
 
am o masina de fitze, trag la ea multe fetitze am o masina belea si plimb fetele cu ea ... :)) :)) :)) stiti piesa nu???

ang3l4u 01-12-07 12:57

Re: intalnirea de week end !
 
mireltheone ... da u unde ai fost aseara ca numi aduc aminte sa te fi vazut pe acolo...

Mireltheone 01-12-07 13:41

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by ang3l4u (Post 1224642)
mireltheone ... da u unde ai fost aseara ca numi aduc aminte sa te fi vazut pe acolo...

eu am fost unde nu m-ai vazut tu...dar m-au vazut baietii...calibra poate ca se poate invartii ca un bmw....dar sa vezi ce fain se invartea audi aseara :))

Mireltheone 06-12-07 07:28

Re: intalnirea de week end !
 
Fratilor...pe maine...oare avem parte de zapada?:-P ...daca nu eu tare m-as intinde pana in BM...ce ziceti...s-ar putea?un grup organizat ceva?

rapidistu_c&c 06-12-07 11:53

Re: intalnirea de week end !
 
mai ce sa zic..ne intalnim la 9 sub pod si dupa aia vedem noi;),nu?:);)

Spark 06-12-07 12:06

Re: intalnirea de week end !
 
si saptamana trecut a inceput sa ninga vineri mai spre seara.
asa ca ramane de vazut :)

Mireltheone 06-12-07 12:19

Re: intalnirea de week end !
 
la meteo ziceau ca pe weekend va fii vreme buna...sa speram:D ...n-ar fi o idee mai buna de data asta sa ne adunam mai repede...dak mergem sa ajungem cat de cat repede in bm...nu de alta dar dak la 9 ne intalnim pe la vreo 10 om porni...ajungem la 11 ...iar nu va mai fi nimeni cu cine sa ne intalnim...

rapidistu_c&c 06-12-07 17:44

Re: intalnirea de week end !
 
poi si eu cam asa zic... sa ne intalnim mai repede...dativa si restu cu parerea!!!

spark88 07-12-07 16:46

Re: intalnirea de week end !
 
Vreti sa mergeti in BM??:rolleyes2
Hmm atunci nu cred ca voi merge .......sorry

ang3l4u 12-12-07 13:44

Re: intalnirea de week end !
 
;).....................

Cheetos 12-12-07 19:49

Re: intalnirea de week end !
 
Daca voi fi prezent si eu la intalnire cu Under vt si Holdo poate....cu accesorii tuning pleoape,tobe,eleroane.....

Spark 12-12-07 20:03

Re: intalnirea de week end !
 
esti binevenit oricum.
dupa o mica mare absentza ;)

tuner_cata_05 14-12-07 16:50

Re: intalnirea de week end !
 
Salutare baieti...daca doriti sa veniti in acest weedend la Baia Mare,vreau sa va anunt ca intalnirea s-a mutat in ziua de Sambata la ora 22 in acelasi loc;)
Va multumesc...si va asteptam cu drag oricand;)

Snoopy 21-12-07 17:07

Re: intalnirea de week end !
 
Azi..? se anunta cineva? e cam frig afara...dar o vorba intr-un local e binevenita.. :)

Rolly_k 21-12-07 17:45

Re: intalnirea de week end !
 
OK...!! Eu prezent la 21:30

rapidistu_c&c 25-12-07 19:31

Re: intalnirea de week end !
 
pe saptamana asta facem ceva??, organizam ceva????

Spark 25-12-07 20:48

Re: intalnirea de week end !
 
pai nush`.
haideti cu idei.
weekendu` am stat ceva vreme eu cu devi. si am asteptat.
am vazut ca erau prin trecere gasca de ursuletze.
si cam atat.

rapidistu_c&c 27-12-07 17:40

Re: intalnirea de week end !
 
pai...am fost la baia mare...cam 7 masini!!!!

Spark 27-12-07 21:43

Re: intalnirea de week end !
 
da cand ati pornit ca noi pe la 9 si umpic eram acolo

Devi 28-12-07 11:57

Re: intalnirea de week end !
 
azi va veni cineva?

Spark 28-12-07 12:04

Re: intalnirea de week end !
 
prezent.
dar sa speram ca o sa mai fie ceva lume

Rolly_k 28-12-07 15:43

Re: intalnirea de week end !
 
cred ca o sa fie multi :D in fine oricum vin si eu ... :P bye pe diseara

Rolly_k 28-12-07 15:43

Re: intalnirea de week end !
 
pe la 21:15

Spark 04-01-08 14:35

Re: intalnirea de week end !
 
pe azi se anuntza care ...
sau toata lumea e in perioada de recuperare :P

Devi 04-01-08 16:55

Re: intalnirea de week end !
 
lol, eu prezent...

Rolly_k 04-01-08 17:31

Re: intalnirea de week end !
 
da cam toata lumea prezent apoi cand mergi peacolo nu e nimeni.... m`am lamurit :))

Spark 04-01-08 17:36

Re: intalnirea de week end !
 
nu e nimeni ... ca nu e de stat ...
e frig ... alea alea ;)

Rolly_k 04-01-08 19:24

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 1274612)
nu e nimeni ... ca nu e de stat ...
e frig ... alea alea ;)

apoi de ce se mai fac intalnirile iarna??? daca nu e nimeni ??

Spark 04-01-08 19:29

Re: intalnirea de week end !
 
pai ... locu obisnuit
e doar loc de reuniune rapida si gata.
si mergem undeva unde nu-i frig ;) daca intelegi ce zic

mrjoe 04-01-08 19:37

Re: intalnirea de week end !
 
prezent si eu :-)+o persoane:-)


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning