Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

florin_bilutza 22-02-08 16:23

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by turbo_crys (Post 1369922)
vb cu bnz....sau daca vrei iti dau nr unor baieti care fac asa ceva super bine;)

nar fi rau lasa-l....dar am alta prbl acum am nevoie de o pedala de ambreiaj...ma poate ajuta cineva???:o

turbo_crys 22-02-08 17:11

Re: Intalnirea renault 5
 
vezi la dezmembrari.....sau ....noua .....

florin_bilutza 23-02-08 20:40

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by turbo_crys (Post 1376362)
vezi la dezmembrari.....sau ....noua .....

dap...atunci unde pot gasi si eu un centru de dezmembrari renault???

valir5gts 24-02-08 12:50

Re: Intalnirea renault 5
 
vezi ca are dan,am vazut ieri la el doua pedale de ambreiaj complete.e pe sos.giurgiului,nr.30

miliady 24-02-08 17:30

Re: Intalnirea renault 5
 
Am Eu!!! :p

valir5gts 24-02-08 21:52

Re: Intalnirea renault 5
 
sau asa...s-ar putea sa iesi mai ieftin.

florin_bilutza 24-02-08 22:24

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1380379)
Am Eu!!! :p

zi un pretz....si unde ne intalnim:D:D:d

mistreku 24-02-08 23:28

Re: Intalnirea renault 5
 
week-endu' asta care vine sper sa va fac shi eu o vizita! poate reushesc shi sa ma intalnesc cu catziva dintre voi..vorbim, oricum! :)

valir5gts 25-02-08 12:18

Re: Intalnirea renault 5
 
eu zic sa mai facem o incercare si wknd asta.eu sper sa termin cu problema mea la radiator si vin.ce ziceti?

florin_bilutza 25-02-08 19:12

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by valir5gts (Post 1379962)
vezi ca are dan,am vazut ieri la el doua pedale de ambreiaj complete.e pe sos.giurgiului,nr.30

ms frumos am luat azi pedala de la el....si mai am ceva de facut la buburuza...prbl mecanice..f.rane si directie articulatie etc..mersi mult oricum:P

valir5gts 26-02-08 15:00

Re: Intalnirea renault 5
 
no problem.la frane-racord flexibil si conducte universale gasesti la unix si tot acolo bucse si capete de bara

browser 26-02-08 15:03

Re: Intalnirea renault 5
 
off topic :anger::anger::anger:

valir5gts 26-02-08 19:47

Re: Intalnirea renault 5
 
imi cer scuze.atunci on topic...ramane sambata de ziua femeii? :)

CoolM 27-02-08 13:04

Re: Intalnirea renault 5
 
sambata 1 martie?? sper ca am inteles eu gresit :(( ca nu pot sa ajung. Eh si daca asta e ghinionul meu , astept data viitoare:(

Ferny 04-03-08 11:29

Re: Intalnirea renault 5
 
o intilnire cand??au facut aia cu skoda misto rau si noi nu putem.....haideti ca a venit primavara ,scoateti piticii din garaje ,de sub prelate si haideti...

Ferny 23-03-08 09:57

Re: Intalnirea renault 5
 
a venit caldura ,nu facem si noi o intilnire....au mai aparut oameni care au r5 ,sa marit familia de 5 uri, iesiti din casa ....

NightDevil 23-03-08 12:33

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by Ferny (Post 1439929)
a venit caldura ,nu facem si noi o intilnire....au mai aparut oameni care au r5 ,sa marit familia de 5 uri, iesiti din casa ....

sap viitoare poate ? sau ns stabiliti o zi cand sa ne strangem

miliady 23-03-08 12:39

Re: Intalnirea renault 5
 
hai baietii.... e cald rau... PS. intalnire ziua spre seara, intr-o duminica... hai sa facem pregatirile

florin_bilutza 02-04-08 12:30

Re: Intalnirea renault 5
 
dapz ms am reusit sa le dau si jos..acum maintereseaza un vopsitor...mai accesibil...:d

florin_bilutza 02-04-08 23:29

Re: Intalnirea renault 5
 
se merita loome sa imi ponn un fake bov
?

miliady 03-04-08 10:23

Re: Intalnirea renault 5
 
auzi.... pot sa te rog sa muti intrebarile pe pagina cu clubu sau fa-ti pagina cu masina mea.... chiar nu are nici o legatura cu topicu ce scrii tu aici... rog un moderator sa mute sau sa stearga ultimele 3 posturi... si apropo... nu merita... suna nashpa

florin_bilutza 04-04-08 03:17

Re: Intalnirea renault 5
 
da mah srryyyyyyyyyyyyy

;d

valir5gts 05-04-08 10:03

Re: Intalnirea renault 5
 
ne intalnim si noi maine baieti?deja e soare afara,scoatem si noi pensionarele la o plimbare.

miliady 05-04-08 10:26

Re: Intalnirea renault 5
 
asa din scurt? tu n-ai vazut ca data trecuta ... si cu programare nu a venit mai nimeni ... incl. eu :(

valir5gts 05-04-08 10:37

Re: Intalnirea renault 5
 
cui ii face placere o sa vina.mie nu mi-a mers masina data trecuta.si daca facem programare tot aia e.chiar tu ai zis.ora 17 e bine?eu o sa vin,stau pe acolo un pic,daca vine cineva super,daca nu,asta e.poate vin si baietii mai noi pentru un sfat ceva,ca pana la urma d-asta e intalnirea.

IVAN 06-04-08 07:23

Re: Intalnirea renault 5
 
azi la ora 17 deci ? unde e locul de intalnire ?

miliady 06-04-08 12:25

Re: Intalnirea renault 5
 
tot acolo... polivalenta... suna-l si tu pe ferny... poate vine si el :)

valir5gts 06-04-08 13:15

Re: Intalnirea renault 5
 
ramane asa.ne vedem acolo.eu mai vin cu inca un baiat.

valir5gts 07-04-08 23:17

Re: Intalnirea renault 5
 
eu am venit.si baiatul cu care vorbisem,chiar daca a plouat.o sa va astept si data viitoare,poate pana la urma o sa vina cineva.

Ferny 24-05-08 23:21

Re: Intalnirea renault 5
 
e cald afara ,haide ti sa facem o intilnire....sau sa ne vedem undeva...parcul carol, kisellef,pescarus,etc etc etc.....

M Y U 25-05-08 08:56

Re: Intalnirea renault 5
 
Da de ce nu vii si tu in weekend la mare...

Miez 25-05-08 11:17

Re: Intalnirea renault 5
 
o idee excelenta MYU, sa inteleg ca te gasim pe acolo ?

M Y U 26-05-08 21:13

Re: Intalnirea renault 5
 
Aici sunt de cand m-am nascut...Si momentan tot aici sunt...

Ferny 09-08-08 10:29

Re: Intalnirea renault 5
 
o intilnire ceva.....hai ca a mai reinviat un 5 si se mareste turma.....

miliady 09-08-08 18:24

Re: Intalnirea renault 5
 
ce matinal esti :) eu m-am trezit la 2-3 :)

Ferny 10-08-08 11:17

Re: Intalnirea renault 5
 
am vazut.....dar cred ca vorbim degeaba ca nimeni nu zice in afara de noi de intilnire ,restul ......sau cine stie

M Y U 10-08-08 11:32

Re: Intalnirea renault 5
 
eu cand va zic.................voi Batman.....Batman....
Hai la Mareee........................

miliady 10-08-08 16:01

Re: Intalnirea renault 5
 
departe... nu rezista buburuza mea pana acolo :) nu as putea sa ma abtin de la alergat celelalte masini pe autostrada

NightDevil 10-08-08 23:20

Re: Intalnirea renault 5
 
hotarati-va ... :)

Miez 11-08-08 14:35

Re: Intalnirea renault 5
 
Eu sincer ma gandeam la o intalnire mai mare, undeva prin septembrie la munte sa inchiriem o vila sa ne strangem mai multi ...

pareri ?


All times are GMT +2. The time now is 22:26.

- Copyright 2026 4Tuning