Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

Oxide 22-02-08 14:06

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Super tare locatia. :D
Vezi ca a 2-a poza e prea noisy. ;)
In rest sunt frumoase , felicitari ! :mrgreen:

AlecsM 22-02-08 21:35

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1374646)
:lol:

:lol:
photoshop cumetre..
nu rupeam si eu campurile alea la fuga daca intradevar era o fetita pe acolo ?
sau o rupeam pe ea :lol::lol:

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

EvLSant0S 23-02-08 21:00

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
8 Attachment(s)
a venit mafia :twisted:

andrey2003 23-02-08 21:19

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
foarte,foarte tari.. prima.. e.. prea,prea.. :)

bravos :D

*-_Speed_-* 23-02-08 21:26

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Primele 3 super tari :-P mai ales a doua.Pac Pac :lol:

no limits design 23-02-08 22:22

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
superba prima foto si a 3-a ......

metal_militia 23-02-08 22:59

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
bai da urate mai sunt rotile la Z3 :omfg: pacat de ea...kitch mare :???:

manu_96xls 24-02-08 00:25

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
intrebare:este vreo problema daca fac niste tablouri cu pozele astea??:) sper ca nu! (vorbesc serios)
PS: extraordinare!

EvLSant0S 24-02-08 00:31

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
nu-i problema,
enjoy

EvLSant0S 25-02-08 01:32

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
7 Attachment(s)
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twis ted::twisted:

MKE 25-02-08 01:43

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
frumos frumos bv.. ;)

ra2 25-02-08 09:18

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
sunt cumva facute la faur?

no limits design 25-02-08 09:26

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1381330)
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twis ted::twisted:

super tari fotografiile ........8)

EvLSant0S 25-02-08 12:33

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by ra2 (Post 1381522)
sunt cumva facute la faur?

nup,nu la faur

shantzu 25-02-08 20:25

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
In ultima vreme doar masini de mafie in pozele voastre :mrhappy:
Frumoase poze :lol:

EvLSant0S 25-02-08 20:49

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1382879)
In ultima vreme doar masini de mafie in pozele voastre :mrhappy:
Frumoase poze :lol:

In viitor mergem pe acelasi plan ..

dupa care schimbam foaia ..
plus ca vrem sa marim echipa ..
discutam :)

rAdU87 25-02-08 21:00

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
vai .. te pricepi frate .. super tari pozele .. :| respect

ZooM-ZooM 25-02-08 21:04

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
o parte sunt la semanatoarea :D misto locatie,de mult incerc sa intru in cladirea aia cu geamuri sparte :D are potential

ps:misto poze santose

vladdaman 25-02-08 21:11

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
smechere poze...:D

keemo 25-02-08 21:20

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
divine pozele....
felicitari santos ...felicitari skillz ....evl*skillz rullz ;)

tea_radu 25-02-08 21:23

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
ms mult inca o data...I.O.U

EvLSant0S 25-02-08 22:33

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
mafiotii pe munti :)

MARI_NSL 26-02-08 00:54

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Evl*Skillz din nou fotografii superbe :D felicitari ;)

no limits design 26-02-08 11:14

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1383308)
mafiotii pe munti :)

tare editu`.....pacat k reflexiile dau de gol.....


p.s. ........ bine ca nu e noisy:lol::oops:

EvLSant0S 28-02-08 09:00

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
bigbounce205

ra2 28-02-08 09:11

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
vad ca esti mare fan prodigy :P

MARI_NSL 28-02-08 14:13

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1388578)
bigbounce205

foarte frumos filmuletu :-)

te rog spune si mie cum se numeste melodia :oops:

TurkishCarFan 28-02-08 15:29

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
frumoasele ultimele poze...felicitari.
P.S. : prodigy - breathe e melodia

EvLSant0S 02-03-08 23:01

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
invitati speciali ..










urmeaza pozele :twisted::twisted:

EvLSant0S 02-03-08 23:52

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
6 Attachment(s)
345678......

MARI_NSL 02-03-08 23:58

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
foarte tare frate ..

ce mai..... Superb :shock: felicitari

ultima poza . sa terminat smekeria :D

EvLSant0S 03-03-08 01:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
13 Attachment(s)
9101112131415161718192021


multumim lu andu aox pentru sprijin ..
si lui
cry
tea
zxz
nfs
pentru participare ..

VaLeX 03-03-08 01:28

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
superbe pozele , masinile si mai ales ...pozele :)

iMAGiNE 03-03-08 02:19

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Santos... :shock: ne impingi la suicid! Superbe masini/poze/locatii... nu mai am cuvinte! :D

Zep 03-03-08 03:21

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
ce sa zic nota 10 pentru poze dar si pentru masini ! bestiale !
am si eu una dar nu se compara cu ce ai avut tu aici de pozat :)

anduaox 03-03-08 13:00

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
oricand cu placere... ma bucur ca am putut face ceva pana la urma...

dragos002 03-03-08 14:17

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Ce putea sa iasa cand sunt 5 bmw negre, din care 4 seria 5 toate cu m pachet... MAFIA NEAGRA

no limits design 03-03-08 23:01

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
super "sesiunea" ...multe bimmere

EvLSant0S 04-03-08 11:13

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
1....2.....3......

VaLeX 04-03-08 11:16

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
prima poza , parca masinile sunt trase la indigo , in afara de oglinzile masinei din dreapta , identice frate ! :)

apropo , ff tari pozele , ai si avut ce poza ;)


All times are GMT +2. The time now is 07:32.

- Copyright 2026 4Tuning