![]() |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Super tare locatia. :D
Vezi ca a 2-a poza e prea noisy. ;) In rest sunt frumoase , felicitari ! :mrgreen: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
8 Attachment(s)
a venit mafia :twisted:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
foarte,foarte tari.. prima.. e.. prea,prea.. :)
bravos :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Primele 3 super tari :-P mai ales a doua.Pac Pac :lol:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
superba prima foto si a 3-a ......
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
bai da urate mai sunt rotile la Z3 :omfg: pacat de ea...kitch mare :???:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
intrebare:este vreo problema daca fac niste tablouri cu pozele astea??:) sper ca nu! (vorbesc serios)
PS: extraordinare! |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
2 Attachment(s)
nu-i problema,
enjoy |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
7 Attachment(s)
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twis ted::twisted:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumos frumos bv.. ;)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
sunt cumva facute la faur?
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
In ultima vreme doar masini de mafie in pozele voastre :mrhappy:
Frumoase poze :lol: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
dupa care schimbam foaia .. plus ca vrem sa marim echipa .. discutam :) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
vai .. te pricepi frate .. super tari pozele .. :| respect
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
o parte sunt la semanatoarea :D misto locatie,de mult incerc sa intru in cladirea aia cu geamuri sparte :D are potential
ps:misto poze santose |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
smechere poze...:D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
divine pozele....
felicitari santos ...felicitari skillz ....evl*skillz rullz ;) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
ms mult inca o data...I.O.U
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
mafiotii pe munti :)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Evl*Skillz din nou fotografii superbe :D felicitari ;)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
p.s. ........ bine ca nu e noisy:lol::oops: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
bigbounce205
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
vad ca esti mare fan prodigy :P
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
te rog spune si mie cum se numeste melodia :oops: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumoasele ultimele poze...felicitari.
P.S. : prodigy - breathe e melodia |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
2 Attachment(s)
invitati speciali ..
urmeaza pozele :twisted::twisted: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
6 Attachment(s)
345678......
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
foarte tare frate ..
ce mai..... Superb :shock: felicitari ultima poza . sa terminat smekeria :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
13 Attachment(s)
9101112131415161718192021
multumim lu andu aox pentru sprijin .. si lui cry tea zxz nfs pentru participare .. |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
superbe pozele , masinile si mai ales ...pozele :)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Santos... :shock: ne impingi la suicid! Superbe masini/poze/locatii... nu mai am cuvinte! :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
3 Attachment(s)
ce sa zic nota 10 pentru poze dar si pentru masini ! bestiale !
am si eu una dar nu se compara cu ce ai avut tu aici de pozat :) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
oricand cu placere... ma bucur ca am putut face ceva pana la urma...
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Ce putea sa iasa cand sunt 5 bmw negre, din care 4 seria 5 toate cu m pachet... MAFIA NEAGRA
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
super "sesiunea" ...multe bimmere
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
3 Attachment(s)
1....2.....3......
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
prima poza , parca masinile sunt trase la indigo , in afara de oglinzile masinei din dreapta , identice frate ! :)
apropo , ff tari pozele , ai si avut ce poza ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 07:32. |
- Copyright 2026 4Tuning