![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
multam ,arunci vb grele ...nu e bine...
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai arunc...din moment ce nu ma inteleg cu voi....asta e.... nu eu am incepu;) doar am precizat k marca aia de masina nu poate fi catalogata k cea mai tare din oras;) si u stii k asa e.... puteai sa pui 737187321 de masini si de modela....deschide`ti ma un topic cu masini tunate din oras sau alte dracii...da nu domne cele mai tari masini din oras si mi`o pui pe aia....
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Sasha draga, orice masina poate fi SUPERBA, in ideea k si la o anumita varsta se prezinta k in tinerete, la linie, fara rugina, totul original..
Acuma k e tare sau nu..asta e..fiecare q ce are, stii vorba :D |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
suntem pe 4tuning ,nu e stock ca audi tau :)), vezi ca aia de la MTV au facut si Trabant ,deci nu inteleg ce problema are Dacia ? te-ai nascut in Audi si noi nu stim....sa terminam pe tama asta
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
Florine - da orice masina poate fi superba...n`am zis asta...da nu orice masina poate fi una dintre cele mai tari;) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Deci proverbu ala "Cel destept se va retrage "
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Corect este Cel mai destept Sasha.
Din pacate, daca tu nu consideri Dacia o masina tare pt varsta ei ... Inseamna ca trebuie toti sa ne luam alte masini, ca sa fie toate tari. ;) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
pai atunci pune`ti ma maini tari...d c nu pun A5,760,navigator,S8,golf 5 (ABT), audi a4(ABT),lancer, etc!!!!!!!!!!! ;) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Nu-ti mai zic nimic.
Vad ca pentru tine masini tari sunt numai alea de la 2007 in sus. Sau Lamborghini, Porsche, BMW, Ferrari, TVR si alte masini ce incep de la 18.000 de euro in sus. Ia zi: Un tico cu 3 carburatoare cum ti s-ar parea ? Tot o masina praf ? Sau Ticoul lui Quick-5hifter (la sectiunea DAEWOO - subiectul cu Tico stick-uit)? |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Titlul: "Masini tari vazute in Tg. Jiu"
Marul discordiei: "o dacie rosie cu o capota neagra" Concluzia mea: Nu prea avea ce sa caute masina aia pe acest topic. Nu vreau sa lezez proprietarul daciei si nici pe cel care a uploadat poza(sau poate ca e aceeasi persoana) Si o Dacie ar putea ajunge pe topic-ul asta....dar sa vedem ce e asa tare la ea. Nu o poza facuta din balcon. Arata-ne....ce ai pe dacia aia de ai postat-o. ;) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nush cat de inteligent potzy sa fi sa postezi asa ceva ..o dacie visinie...catalogata ca una din cele mai tari masini din oras...atat timp cat e vb de masini tari din tg-jiu sunt o serie intreaga...si o dacie e pur si simplu penibila pe un subiect ca asta dragi mei...si nu vreau sa jignesc pe nimeni...dar...dacia aia intreaba ..face cat o singura janta de la un audi asa ca lasa'tzi'o balta...si app bine ca n'ai zis ca are si oglinda din aur retrovizoare..si p ea atarnata poza lu nicu gutza:))))=)) ( sasha stye la ce ma refer)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
O dacie ca aia poate sa coste 800 de euro MINIM.
Eu nu cred ca un Audi A4 are jante care sa coste 800 de euro bucata. ;) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
esty sigur..??? ia incerca u sa te gandesty la subiectu asta...si oricum..eo una mai mult de 400 n'as da pe ea...si 400 ca sa'mi plimb cainele...si asta pe la tzara:))
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
4 Attachment(s)
2 masini deocomdata ;)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
V-ati aprins prea tare. Eu mi-am spus punctul de vedere. OK! masina arata bine. Dar nu este una din cele mai tari masini din TG JIU. Este strict parerea mea, haideti sa nu denaturam si sa iasa altceva mai urat.
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
fratilor s-a aprins focul aici si o sa incer sa linistesc apele,omul are dreptate pe partea lui,pt a zis "nu o fi cea mai tare da e frumoasa...:P"deci nu a zis k e cea mai tare sau ceva d genu,omu si-a spus parerea personala,kr e problema,k a pus 2 poze p un forum,paraerea mea e ka nu trebuia sa se ia foc asa,dar si voia veti dreptate pe parta vostra k e vb d un thead cu cele mai tari masini vazute in tg-jiu.acum dak vdm problema logic si sasha a exagerat creind un thead pt dacii pt k sunt tot masini si hak fiecare masina ar avea sectiunea ei ar fi nebunie aici,de aceea o sa va rog sa incheiem discutia aici k sa se stinga focul iar eu o sa ster topicul deschis.dak se mai intampla sa vreti sa aratati o masina mai bine va deschid un topic cu numele"c ziceti d masina asta?"sper k am lamurit pe toata lumea mu mai vreau discutii aiurea si cearta pt k nu facem nik asa, asa k va rog sa incheiem subiectul asta AICI.
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
5 Attachment(s)
hai s vad dak va luati si de asta
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
belea, si mai zice lumea ca nu are bani :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
frumoasa masina ! :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da una din masinile tari din tg-jiu:D:D: asa mai da:)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
in curand o sa mai apara una cu adevarat tare,veti vedea.cine vrea sa afle mai multe despre aceasta masinma dak sunt curiosi intrati p mess si vbv acolo id e acelasi cu nik-ul d aici.
nu pot spune decat marca masini deocamdata MERCEDES |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
SLR McLaren? :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
mai multe pe privat ,pe tine florine o sa te inebuneasca masina stiu eu c zic;)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
...cu prima ocazie knd ma duc pe la tara fac o poza la motosapatoarea mea, cea mai tare "masina" din oras ;)) , mai smechera ca audi lu sasha (care nu stiu kt de mult e al ei), mai smechera ca toate ! :twisted:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
senzational ferrari-u ala:X:X cel mai frumos sunet din lume-ferrari :X:X holy shit sper sa il vad si eu:D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ma, sincer nu mi se pare deloc cel mai fain sunet, mi se pare cel mai chiuuuuit sunet :lol:, asculta un V8 cu carburatoare enorme si-ti vei schimba parerea :wink:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ai perfecta dreptate florine !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
imi pare f rau k telefonul meu a scos asa poze jalnice dar asta e,un nou ferrari in tg-jiu e cu numere d italia si era impreuna cu tipul cu audi-ul a5 din fata ,al doilea din orash,mai e unul negru.nici astea nu-s misto;):peace: :joy:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
l-am vazut ! e superb !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da foarte tare e un Ferrari 575M Maranello cateva mici detali :)
Engine Configuration: 65° V12 Displacement: 5.7 L (5748 cc/350 in³) Maximum power: 540 PS (379 kW) at 7,250 rpm Maximum torque: 588.6 N·m (434 ft·lbf) at 5,250 rpm Performance Maximum speed: 327 km/h (202 mph) 0 to 100 km/h : 4.2 seconds |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
il fac :)) ............... din vorba !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut si eu ferrariu e tare
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cand l-am vazut io erau tot asa doi baieti,nu stiu nik cred k e al baietilor;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning