Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

GTXR 13-09-07 23:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
multam ,arunci vb grele ...nu e bine...

Sasha_z 13-09-07 23:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai arunc...din moment ce nu ma inteleg cu voi....asta e.... nu eu am incepu;) doar am precizat k marca aia de masina nu poate fi catalogata k cea mai tare din oras;) si u stii k asa e.... puteai sa pui 737187321 de masini si de modela....deschide`ti ma un topic cu masini tunate din oras sau alte dracii...da nu domne cele mai tari masini din oras si mi`o pui pe aia....

florin_cars 13-09-07 23:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Sasha draga, orice masina poate fi SUPERBA, in ideea k si la o anumita varsta se prezinta k in tinerete, la linie, fara rugina, totul original..
Acuma k e tare sau nu..asta e..fiecare q ce are, stii vorba :D

GTXR 13-09-07 23:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
suntem pe 4tuning ,nu e stock ca audi tau :)), vezi ca aia de la MTV au facut si Trabant ,deci nu inteleg ce problema are Dacia ? te-ai nascut in Audi si noi nu stim....sa terminam pe tama asta

Sasha_z 14-09-07 00:04

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1098902)
suntem pe 4tuning ,nu e stock ca audi tau :)), vezi ca aia de la MTV au facut si Trabant ,deci nu inteleg ce problema are Dacia ? te-ai nascut in Audi si noi nu stim....sa terminam pe tama asta

ba prietene nu mai vb despre masina...mea k faci niste comparatii de *** ... deci eu nu consider k dacia aia este una dintre cele mai tari masini din oras...


Florine - da orice masina poate fi superba...n`am zis asta...da nu orice masina poate fi una dintre cele mai tari;)

GTXR 14-09-07 00:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Deci proverbu ala "Cel destept se va retrage "

Sasha_z 14-09-07 00:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1098918)
Deci proverbu ala "Cel destept se va retrage "

mai degraba : cel fara cuvinte se retrage;)

Mustang 14-09-07 00:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Corect este Cel mai destept Sasha.
Din pacate, daca tu nu consideri Dacia o masina tare pt varsta ei ...
Inseamna ca trebuie toti sa ne luam alte masini, ca sa fie toate tari. ;)

Sasha_z 14-09-07 00:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1098988)
Corect este Cel mai destept Sasha.
Din pacate, daca tu nu consideri Dacia o masina tare pt varsta ei ...
Inseamna ca trebuie toti sa ne luam alte masini, ca sa fie toate tari. ;)

ha ha ha deja devii prea amuzant si pe langa tema...am incercat sa spun kiar dk omu nu recunoste....dar dacia aia nu are ce cauta pe topicu asta...nu ma intereseaza dk e buna pt varsta ei sau alte porcarii despre ea...topicu se numeste cele mai tari masini din tg jiu da???
pai atunci pune`ti ma maini tari...d c nu pun A5,760,navigator,S8,golf 5 (ABT), audi a4(ABT),lancer, etc!!!!!!!!!!! ;)

Mustang 14-09-07 10:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Nu-ti mai zic nimic.
Vad ca pentru tine masini tari sunt numai alea de la 2007 in sus.
Sau Lamborghini, Porsche, BMW, Ferrari, TVR si alte masini ce incep de la 18.000 de euro in sus.

Ia zi: Un tico cu 3 carburatoare cum ti s-ar parea ?
Tot o masina praf ?
Sau Ticoul lui Quick-5hifter (la sectiunea DAEWOO - subiectul cu Tico stick-uit)?

Sasha_z 14-09-07 10:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1099445)
Nu-ti mai zic nimic.
Vad ca pentru tine masini tari sunt numai alea de la 2007 in sus.
Sau Lamborghini, Porsche, BMW, Ferrari, TVR si alte masini ce incep de la 18.000 de euro in sus.

Ia zi: Un tico cu 3 carburatoare cum ti s-ar parea ?
Tot o masina praf ?
Sau Ticoul lui Quick-5hifter (la sectiunea DAEWOO - subiectul cu Tico stick-uit)?

e bune spus ;) e la sectiune daewoo nu la cele mai tari masini;) si nu mai vb prostioare :D

MauS 14-09-07 12:05

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Titlul: "Masini tari vazute in Tg. Jiu"

Marul discordiei: "o dacie rosie cu o capota neagra"


Concluzia mea:

Nu prea avea ce sa caute masina aia pe acest topic. Nu vreau sa lezez proprietarul daciei si nici pe cel care a uploadat poza(sau poate ca e aceeasi persoana)
Si o Dacie ar putea ajunge pe topic-ul asta....dar sa vedem ce e asa tare la ea. Nu o poza facuta din balcon. Arata-ne....ce ai pe dacia aia de ai postat-o.


;)

Anka Blonda 14-09-07 12:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nush cat de inteligent potzy sa fi sa postezi asa ceva ..o dacie visinie...catalogata ca una din cele mai tari masini din oras...atat timp cat e vb de masini tari din tg-jiu sunt o serie intreaga...si o dacie e pur si simplu penibila pe un subiect ca asta dragi mei...si nu vreau sa jignesc pe nimeni...dar...dacia aia intreaba ..face cat o singura janta de la un audi asa ca lasa'tzi'o balta...si app bine ca n'ai zis ca are si oglinda din aur retrovizoare..si p ea atarnata poza lu nicu gutza:))))=)) ( sasha stye la ce ma refer)

Mustang 14-09-07 12:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
O dacie ca aia poate sa coste 800 de euro MINIM.
Eu nu cred ca un Audi A4 are jante care sa coste 800 de euro bucata. ;)

Anka Blonda 14-09-07 13:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
esty sigur..??? ia incerca u sa te gandesty la subiectu asta...si oricum..eo una mai mult de 400 n'as da pe ea...si 400 ca sa'mi plimb cainele...si asta pe la tzara:))

MauS 14-09-07 13:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1099744)
O dacie ca aia poate sa coste 800 de euro MINIM.
Eu nu cred ca un Audi A4 are jante care sa coste 800 de euro bucata. ;)

Ideea este ca NU avea ce sa caute Dacia aia pe thread-ul asta. NU are nimic pe ea sa o faca speciala.... Pana la proba contrarie imi sustin parerea.

Sasha_z 14-09-07 13:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
2 masini deocomdata ;)

ruver 14-09-07 20:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1099785)
Ideea este ca NU avea ce sa caute Dacia aia pe thread-ul asta. NU are nimic pe ea sa o faca speciala.... Pana la proba contrarie imi sustin parerea.

si eu sunt de acord cu ce spui u...

GTXR 14-09-07 23:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1096408)
nu o fi cea mai tare da e frumoasa...:P

ia cititi mai bine aici ca vad ca va extaziati prea mult ,am zis eu "cea mai tare" am zis ca e doar frumoasa ,unde vruiati sa pun pozele ,e parerea mea personala ,pot sa pun si trabant ,fac orashu de ras ,vaii ce sa iti zic,pt 2 poze parca am facut crima ,numai ba$ini aveti pe cap.Nu o sa mai postez pe tg-jiu pana imi iau eu dacie ,momentam am opel astra,si o sa va arat ca Chiar nu se compara cu un Audii stock...e vorba de tuning ,cititi mai bine ce nume are situ ,imi arati mie audii S cat o fi ,de parca e naveta spatiala,am incheat Citatu ,o sa mai auziti de mine...;) GTX o sa am la numar.

MauS 14-09-07 23:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
V-ati aprins prea tare. Eu mi-am spus punctul de vedere. OK! masina arata bine. Dar nu este una din cele mai tari masini din TG JIU. Este strict parerea mea, haideti sa nu denaturam si sa iasa altceva mai urat.

cristea_rotitza 15-09-07 00:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
fratilor s-a aprins focul aici si o sa incer sa linistesc apele,omul are dreptate pe partea lui,pt a zis "nu o fi cea mai tare da e frumoasa...:P"deci nu a zis k e cea mai tare sau ceva d genu,omu si-a spus parerea personala,kr e problema,k a pus 2 poze p un forum,paraerea mea e ka nu trebuia sa se ia foc asa,dar si voia veti dreptate pe parta vostra k e vb d un thead cu cele mai tari masini vazute in tg-jiu.acum dak vdm problema logic si sasha a exagerat creind un thead pt dacii pt k sunt tot masini si hak fiecare masina ar avea sectiunea ei ar fi nebunie aici,de aceea o sa va rog sa incheiem discutia aici k sa se stinga focul iar eu o sa ster topicul deschis.dak se mai intampla sa vreti sa aratati o masina mai bine va deschid un topic cu numele"c ziceti d masina asta?"sper k am lamurit pe toata lumea mu mai vreau discutii aiurea si cearta pt k nu facem nik asa, asa k va rog sa incheiem subiectul asta AICI.

cristea_rotitza 15-09-07 00:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
hai s vad dak va luati si de asta

NightClubRacer 15-09-07 03:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
belea, si mai zice lumea ca nu are bani :D

DolusD 15-09-07 11:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumoasa masina ! :D

Anka Blonda 15-09-07 11:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da una din masinile tari din tg-jiu:D:D: asa mai da:)

cristea_rotitza 15-09-07 14:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
in curand o sa mai apara una cu adevarat tare,veti vedea.cine vrea sa afle mai multe despre aceasta masinma dak sunt curiosi intrati p mess si vbv acolo id e acelasi cu nik-ul d aici.
nu pot spune decat marca masini deocamdata MERCEDES

florin_cars 15-09-07 15:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
SLR McLaren? :D

cristea_rotitza 15-09-07 21:22

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai multe pe privat ,pe tine florine o sa te inebuneasca masina stiu eu c zic;)

ruver 16-09-07 00:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1101888)
SLR McLaren? :D

e pe vine e pe vine cine stie :-P care cum se invarte :lol:

confuzzling 16-09-07 15:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
...cu prima ocazie knd ma duc pe la tara fac o poza la motosapatoarea mea, cea mai tare "masina" din oras ;)) , mai smechera ca audi lu sasha (care nu stiu kt de mult e al ei), mai smechera ca toate ! :twisted:

dragos1989 18-09-07 17:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
senzational ferrari-u ala:X:X cel mai frumos sunet din lume-ferrari :X:X holy shit sper sa il vad si eu:D

florin_cars 18-09-07 17:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ma, sincer nu mi se pare deloc cel mai fain sunet, mi se pare cel mai chiuuuuit sunet :lol:, asculta un V8 cu carburatoare enorme si-ti vei schimba parerea :wink:

DolusD 18-09-07 18:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ai perfecta dreptate florine !

cristea_rotitza 21-09-07 21:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
imi pare f rau k telefonul meu a scos asa poze jalnice dar asta e,un nou ferrari in tg-jiu e cu numere d italia si era impreuna cu tipul cu audi-ul a5 din fata ,al doilea din orash,mai e unul negru.nici astea nu-s misto;):peace: :joy:

DolusD 22-09-07 20:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
l-am vazut ! e superb !

ruver 23-09-07 14:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da foarte tare e un Ferrari 575M Maranello cateva mici detali :)

Engine

Configuration: 65° V12
Displacement: 5.7 L (5748 cc/350 in³)
Maximum power: 540 PS (379 kW) at 7,250 rpm
Maximum torque: 588.6 N·m (434 ft·lbf) at 5,250 rpm

Performance

Maximum speed: 327 km/h (202 mph)
0 to 100 km/h : 4.2 seconds

DolusD 23-09-07 17:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
il fac :)) ............... din vorba !

blad 24-09-07 00:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut si eu ferrariu e tare

Sasha_z 24-09-07 12:04

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1112396)
imi pare f rau k telefonul meu a scos asa poze jalnice dar asta e,un nou ferrari in tg-jiu e cu numere d italia si era impreuna cu tipul cu audi-ul a5 din fata ,al doilea din orash,mai e unul negru.nici astea nu-s misto

si a5 ala e crima de masina...:D:D:D m`am tinut in spatele lui intr`o seara k sa vad cine conduce :D:D:D erau 2 gagici...si a 2`a zi am vazut 2 baieti :|:|:| so al cui e cine stie???

cristea_rotitza 24-09-07 14:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cand l-am vazut io erau tot asa doi baieti,nu stiu nik cred k e al baietilor;)


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning