![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Cand am zis sa mergem la Buzau sa ne intalnim cu cei de akolo din 10 pers care se zice ca sunt prezentzi la intalnirii nici unul nu ma cautat sa zica daca merge sau nu!!!! Asta nu e pasiune fratilor eu baut m-am dus si m-am chinui sa trag de prieteni cu masinii sa mearga in fine nu cred ca va intereseaza!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
da...k nu inteleg c vrei sa spui..??mai detaliaza...putin:lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
in seara asta unde ne intalnim??:twisted: :twisted: :twisted:
|
Re: Ramnicu Sarat
pfuai de mine nu mai zce nimeni nimik?:evil: :evil: :evil: :evil:
|
Re: Ramnicu Sarat
ne am intalnit c tovarasii..am facut si niste "scarturi" k reno lu seby'...in rest c tovarasii...8)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
scart ...ne scart..a fost ceva..si knd neam intal c nova ala ce a fost fas.???alea din espero..bune buci...adik bucati:oops:
|
Re: Ramnicu Sarat
Daaaa...au facut ditamai scartzurile :lol: :lol: :lol: o frana , si vreo 2 demaraje.Baga scart , baga scart ca pana la urma nu erau cauciucurile lui (draky 90).Hai salut si la mai mare
|
Re: Ramnicu Sarat
6 Attachment(s)
am un tovaras k re vinde urgenta skula asta..cei kre sunt interesati...dati un pm...
|
Re: Ramnicu Sarat
VEVeritza power
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
korect!!!...................
|
Re: Ramnicu Sarat
draky speak....moa....skimb dacia k un bmw seria 5...si respectivu sa mai bage diferenta vreo 9000$...da..park nas dao...ak sa vedem....c iese...
:twisted: |
Re: Ramnicu Sarat
4 Attachment(s)
poze q BYR-ul de aseara................spalat
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
bai asta!!q ce drept ma faci u p mine bulangiu?????aud............du-te ma si da-ti foc!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Uite ma ce laudatzi suntetzi de cei din buzau!!!Nu stiu dar eu sunt de parere ca are dreptate mare Giubau si cei care au fost din buzau si au vazut faza de la start cand imi cautam cureaua!!! https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=43316 Mai exact al 5-lea post!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
care ma ala cu doru???????????si q gura aia care merge mult si prost................mai intai uite-te in gradina ta si dupa aia in a altuia!!!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Baieti, v-ati strans aici sa formati o comunitate, nu sa va jigniti ca la usa cortului. Daca aveti ceva de impartit, intalniti-va fata-n fata si rezolvati-va problemele, dar nu poluati forumul, va rog.
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Toate comunitatile pe care le vezi pe index-ul forumului au fost la fel. O mana de oameni interesati de fenomen. Daca acum, cand sunteti putini, va certati, cand se va largi comunitatea, ce se va-ntampla ? O sa va bateti pe strazi pentru ca va certati pe forum ? In plus, daca veti continua cu certurile, sunt slabe sanse sa primiti ceea ce - probabil - doriti, si anume o sectiune pentru discutii.
|
Re: Ramnicu Sarat
Nu stiu daca vor mai fi multzi care doresc sa populeze acest forum!!Eu chiar imi doresc sa fim catzi mai multzi!!! Dar sa fie fratioare sprijin intre noi!!!nu sa ne dam cotiti !!!
|
Re: Ramnicu Sarat
seby are mare drepate......dreptate lui...lam lasat singur akolo....dar...na fost vina mea nik a lu' dragos...dak asta k espero knd sa intors d la cursa..."haide mah mai repede sa mergem"...si c era sa fac...??eu am zis in masina"mah c facem k seby!!!???...".....dac vrei sa ma crezi.. ma crezi dak nu..nu...ramane la latitudinea ta;) doar ai vazut knd tia cazut cureaua la xxl..am sarit...dar dak asta k espero...sa "speriat"..:rolleyes2
|
Re: Ramnicu Sarat
seby are mare drepate......dreptate lui...lam lasat singur akolo....dar...na fost vina mea nik a lu' dragos...dak asta k espero knd sa intors d la cursa..."haide mah mai repede sa mergem"...si c era sa fac...??eu am zis in masina"mah c facem k seby!!!???...".....dac vrei sa ma crezi.. dak nu..nu...ramane la latitudinea ta;) doar ai vazut knd tia cazut cureaua la xxl..am sarit...dar dak asta k espero...sa "speriat"..:rolleyes2
|
Re: Ramnicu Sarat
bravo pt. cei din Ramnicu Sarat dar pana acum 2 masini mai bune am vazut..acea Dacia Break galbena la care so muncit un pic la performante si interior..si Cielo visiniu..in rest numa dacii dar sigur veti avea membrii noi...Mult Succez!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
3 Attachment(s)
Nici o miscare din partea ramnicului?Mai postez si eu ...de fapt nishte poze.
|
Re: Ramnicu Sarat
Aaaaa....si mersi pentru aprecieri (eu asa am luat-o) Nartik , dar sa stii k mai sunt prin rm asta cateva masini frumusele.Cum ar fi TT-ul, si unele dacii sunt frumoase si modificate in acelas timp.Pacat ca nu am poze cu unele exemple dar poate o sa fac rost.App: Vine cineva in seara asta la Buzau?
|
Re: Ramnicu Sarat
8 Attachment(s)
O Dacie Super misto cu ceva optiunii pe ea!!! :D (toate geamurile elctrice.oglinzii electrice,geamuri ionizate,pragurii si prelungirii facuta cu gust!!!Cea mai marfa!!!)
|
Re: Ramnicu Sarat
Aaa....naibii,NU am eu la a mea oglinzi si are asta...Bv respectele mele.
|
Re: Ramnicu Sarat
Ba ti-am zis e full option asta!!! Mai ramane sa ii pun AC pe ea si servo directie si gata!!! Deci mie unu imi place si zic clar si sigur ca e una din cele mai tarii dacii din ramnic
|
Re: Ramnicu Sarat
2 Attachment(s)
Uitatzi de la ce sa pornit si ude sa ajuns!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Cu servo cred k e mai greu (CRED)...dar din partea mea poate sa-si puna si cutie hidramata.Ii urez succes baiatului.
|
Re: Ramnicu Sarat
Ma nu pune cutie sau servo ca si asa sa plictisit de ea!!! Cred ca ar vrea sa o dea sa isi ia altceva si poate pe la anul cine stie o schimba!!! Dar ori cum a facuto misto si a investit ceva banutzi dar dupa cum se vede eu zic ca a meritat si ultimul banut!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Sa mor aici daca ar schimba motorul cum il are sgm si o pereche de jentzii ar baga sperietzii in totii !!!!:twisted:
|
Re: Ramnicu Sarat
Depinde frate de cati bani a bagat in ea...pana la urma tot dacie ramane...(nu poate sa o vanda cu 5000 de e pentru ca are geamuri si oglinzi electrice).Apropo asta este al 190-lea post al meu.Si in 1-2 ore nu mai postez k transformam threadul intr-un chat.Bafta baietii.
|
Re: Ramnicu Sarat
intradevar o masina ft ft ft frumoasa!!!!respectele mele!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
2 Attachment(s)
haideti sa va mai arat o "mik" bestie din ramnic!!
|
Re: Ramnicu Sarat
In primu rand nu prea e mica,are peste 180 de cai,si in al doilea rand e cea mai adevarata masina din ramnic.Apropo,INCREDIBIL dar adevarat.Se poate tine si in Ramnic o intalnire cu adevarat.Am fost la un momentdat vreo 15-17 masini la primarie.Oameni nu mai zic.Bravo Ramnicule.!!Inca mai tragem sperante din tine.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning