Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

s3bas71ans 04-06-07 18:13

Re: Ramnicu Sarat
 
Cand am zis sa mergem la Buzau sa ne intalnim cu cei de akolo din 10 pers care se zice ca sunt prezentzi la intalnirii nici unul nu ma cautat sa zica daca merge sau nu!!!! Asta nu e pasiune fratilor eu baut m-am dus si m-am chinui sa trag de prieteni cu masinii sa mearga in fine nu cred ca va intereseaza!!

dj_poznasu 04-06-07 19:09

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 933242)
Ba...da nebunatici tare mai suntetzi cu atatia km l bord..mai ales miky..:)) oricum aseara eu am fost in bz si nu am putu sa apar...sa speram k in seara asta nu o sa mai plec...da-ti si voi p la mine p la masina si mai vedem noi ce facem mai incolo.Deci respectul meu si a lu draky

adica ce vrei sa spui ma???hai zi repede:evil: :evil: :evil:

draky90 04-06-07 20:51

Re: Ramnicu Sarat
 
da...k nu inteleg c vrei sa spui..??mai detaliaza...putin:lol:

dj_poznasu 05-06-07 17:36

Re: Ramnicu Sarat
 
in seara asta unde ne intalnim??:twisted: :twisted: :twisted:

dj_poznasu 05-06-07 18:10

Re: Ramnicu Sarat
 
pfuai de mine nu mai zce nimeni nimik?:evil: :evil: :evil: :evil:

draky90 05-06-07 23:41

Re: Ramnicu Sarat
 
ne am intalnit c tovarasii..am facut si niste "scarturi" k reno lu seby'...in rest c tovarasii...8)

s3bas71ans 06-06-07 00:11

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 935134)
ne am intalnit c tovarasii..am facut si niste "scarturi" k reno lu seby'...in rest c tovarasii...8)

Unde scarturi mey ca eu am tras doar o frana de mana la Venus de se uitau alea cu espero al visiniu XXl la mine disperate!! Si Meciu si Chintoiu erau mai jos in statie!!! :twisted: :twisted: :twisted:

draky90 06-06-07 00:38

Re: Ramnicu Sarat
 
scart ...ne scart..a fost ceva..si knd neam intal c nova ala ce a fost fas.???alea din espero..bune buci...adik bucati:oops:

Fast_wheels 06-06-07 08:59

Re: Ramnicu Sarat
 
Daaaa...au facut ditamai scartzurile :lol: :lol: :lol: o frana , si vreo 2 demaraje.Baga scart , baga scart ca pana la urma nu erau cauciucurile lui (draky 90).Hai salut si la mai mare

draky90 06-06-07 10:32

Re: Ramnicu Sarat
 
6 Attachment(s)
am un tovaras k re vinde urgenta skula asta..cei kre sunt interesati...dati un pm...

WGF 06-06-07 10:38

Re: Ramnicu Sarat
 
VEVeritza power

s3bas71ans 06-06-07 14:32

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 935437)
Daaaa...au facut ditamai scartzurile :lol: :lol: :lol: o frana , si vreo 2 demaraje.Baga scart , baga scart ca pana la urma nu erau cauciucurile lui (draky 90).Hai salut si la mai mare

Propunetzi ceva!!!Din cate stiu eu repar la masina aia daca se strica ceva si tot eu o sa schimb un cauciuc dar nu il cumpar eu!!! Deci ia mai hop cu gura aia mare!!! Cred ca nu am muncit la dacie cat am muncit la renault !!!

draky90 06-06-07 16:42

Re: Ramnicu Sarat
 
korect!!!...................

Fast_wheels 07-06-07 13:22

Re: Ramnicu Sarat
 
draky speak....moa....skimb dacia k un bmw seria 5...si respectivu sa mai bage diferenta vreo 9000$...da..park nas dao...ak sa vedem....c iese...
:twisted:

WGF 09-06-07 10:47

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
poze q BYR-ul de aseara................spalat

s3bas71ans 09-06-07 11:53

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 940116)
poze q BYR-ul de aseara................spalat

Lasa byr-ul bulagilor!!! Ma lasati akolo fara sa zicetzi si voi bai ai nevoie de ceva!! te ajutam cu ceva!!!!Deci pe bune daca mai chem pe cineva sa mai mearga!!!De akum fratilor va ducetzi singurei va bagatzi in seama facetzi prezentarile si pa!!!!!

WGF 09-06-07 18:58

Re: Ramnicu Sarat
 
bai asta!!q ce drept ma faci u p mine bulangiu?????aud............du-te ma si da-ti foc!!!!

s3bas71ans 09-06-07 21:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 940877)
bai asta!!q ce drept ma faci u p mine bulangiu?????aud............du-te ma si da-ti foc!!!!

ba asta u tineti fleanca ca tia promiso ala cu doru si nu ma fa sa vin si eu in dusmanie asa cu el !!! asa ca ciocul mic!!!tie iti merge gura cam mult si prost!!

s3bas71ans 09-06-07 22:04

Re: Ramnicu Sarat
 
Uite ma ce laudatzi suntetzi de cei din buzau!!!Nu stiu dar eu sunt de parere ca are dreptate mare Giubau si cei care au fost din buzau si au vazut faza de la start cand imi cautam cureaua!!! https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=43316 Mai exact al 5-lea post!!!!

WGF 09-06-07 22:26

Re: Ramnicu Sarat
 
care ma ala cu doru???????????si q gura aia care merge mult si prost................mai intai uite-te in gradina ta si dupa aia in a altuia!!!!!!

Gabi 10-06-07 23:28

Re: Ramnicu Sarat
 
Baieti, v-ati strans aici sa formati o comunitate, nu sa va jigniti ca la usa cortului. Daca aveti ceva de impartit, intalniti-va fata-n fata si rezolvati-va problemele, dar nu poluati forumul, va rog.

s3bas71ans 10-06-07 23:36

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 942617)
Baieti, v-ati strans aici sa formati o comunitate, nu sa va jigniti ca la usa cortului. Daca aveti ceva de impartit, intalniti-va fata-n fata si rezolvati-va problemele, dar nu poluati forumul, va rog.

Ce comunitate sa formezi aici cu 5 persoane sau 8 maxim care se strang si prin oras si pe forum!Mai ales ca din cei 8 care suntem numai 2 sunt soferi si restul mai au de asteptat!!!Parerea mea este ca ar fi mai bine daca ai inchide forumul si sa fie redeschis dupa un an sau doi cand au alte conceptzii!!!! Parerea mea!!

Gabi 10-06-07 23:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Toate comunitatile pe care le vezi pe index-ul forumului au fost la fel. O mana de oameni interesati de fenomen. Daca acum, cand sunteti putini, va certati, cand se va largi comunitatea, ce se va-ntampla ? O sa va bateti pe strazi pentru ca va certati pe forum ? In plus, daca veti continua cu certurile, sunt slabe sanse sa primiti ceea ce - probabil - doriti, si anume o sectiune pentru discutii.

s3bas71ans 10-06-07 23:43

Re: Ramnicu Sarat
 
Nu stiu daca vor mai fi multzi care doresc sa populeze acest forum!!Eu chiar imi doresc sa fim catzi mai multzi!!! Dar sa fie fratioare sprijin intre noi!!!nu sa ne dam cotiti !!!

draky90 13-06-07 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
seby are mare drepate......dreptate lui...lam lasat singur akolo....dar...na fost vina mea nik a lu' dragos...dak asta k espero knd sa intors d la cursa..."haide mah mai repede sa mergem"...si c era sa fac...??eu am zis in masina"mah c facem k seby!!!???...".....dac vrei sa ma crezi.. ma crezi dak nu..nu...ramane la latitudinea ta;) doar ai vazut knd tia cazut cureaua la xxl..am sarit...dar dak asta k espero...sa "speriat"..:rolleyes2

draky90 13-06-07 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
seby are mare drepate......dreptate lui...lam lasat singur akolo....dar...na fost vina mea nik a lu' dragos...dak asta k espero knd sa intors d la cursa..."haide mah mai repede sa mergem"...si c era sa fac...??eu am zis in masina"mah c facem k seby!!!???...".....dac vrei sa ma crezi.. dak nu..nu...ramane la latitudinea ta;) doar ai vazut knd tia cazut cureaua la xxl..am sarit...dar dak asta k espero...sa "speriat"..:rolleyes2

Nartik 27-06-07 13:30

Re: Ramnicu Sarat
 
bravo pt. cei din Ramnicu Sarat dar pana acum 2 masini mai bune am vazut..acea Dacia Break galbena la care so muncit un pic la performante si interior..si Cielo visiniu..in rest numa dacii dar sigur veti avea membrii noi...Mult Succez!!!

Fast_wheels 29-06-07 19:37

Re: Ramnicu Sarat
 
3 Attachment(s)
Nici o miscare din partea ramnicului?Mai postez si eu ...de fapt nishte poze.

Fast_wheels 29-06-07 19:40

Re: Ramnicu Sarat
 
Aaaaa....si mersi pentru aprecieri (eu asa am luat-o) Nartik , dar sa stii k mai sunt prin rm asta cateva masini frumusele.Cum ar fi TT-ul, si unele dacii sunt frumoase si modificate in acelas timp.Pacat ca nu am poze cu unele exemple dar poate o sa fac rost.App: Vine cineva in seara asta la Buzau?

s3bas71ans 01-07-07 19:34

Re: Ramnicu Sarat
 
8 Attachment(s)
O Dacie Super misto cu ceva optiunii pe ea!!! :D (toate geamurile elctrice.oglinzii electrice,geamuri ionizate,pragurii si prelungirii facuta cu gust!!!Cea mai marfa!!!)

Fast_wheels 01-07-07 19:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Aaa....naibii,NU am eu la a mea oglinzi si are asta...Bv respectele mele.

s3bas71ans 01-07-07 19:38

Re: Ramnicu Sarat
 
Ba ti-am zis e full option asta!!! Mai ramane sa ii pun AC pe ea si servo directie si gata!!! Deci mie unu imi place si zic clar si sigur ca e una din cele mai tarii dacii din ramnic

s3bas71ans 01-07-07 19:42

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
Uitatzi de la ce sa pornit si ude sa ajuns!!!!

Fast_wheels 01-07-07 19:42

Re: Ramnicu Sarat
 
Cu servo cred k e mai greu (CRED)...dar din partea mea poate sa-si puna si cutie hidramata.Ii urez succes baiatului.

s3bas71ans 01-07-07 19:44

Re: Ramnicu Sarat
 
Ma nu pune cutie sau servo ca si asa sa plictisit de ea!!! Cred ca ar vrea sa o dea sa isi ia altceva si poate pe la anul cine stie o schimba!!! Dar ori cum a facuto misto si a investit ceva banutzi dar dupa cum se vede eu zic ca a meritat si ultimul banut!!

s3bas71ans 01-07-07 19:46

Re: Ramnicu Sarat
 
Sa mor aici daca ar schimba motorul cum il are sgm si o pereche de jentzii ar baga sperietzii in totii !!!!:twisted:

Fast_wheels 01-07-07 19:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Depinde frate de cati bani a bagat in ea...pana la urma tot dacie ramane...(nu poate sa o vanda cu 5000 de e pentru ca are geamuri si oglinzi electrice).Apropo asta este al 190-lea post al meu.Si in 1-2 ore nu mai postez k transformam threadul intr-un chat.Bafta baietii.

WGF 01-07-07 22:41

Re: Ramnicu Sarat
 
intradevar o masina ft ft ft frumoasa!!!!respectele mele!!!!

WGF 08-07-07 00:33

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
haideti sa va mai arat o "mik" bestie din ramnic!!

Fast_wheels 08-07-07 01:51

Re: Ramnicu Sarat
 
In primu rand nu prea e mica,are peste 180 de cai,si in al doilea rand e cea mai adevarata masina din ramnic.Apropo,INCREDIBIL dar adevarat.Se poate tine si in Ramnic o intalnire cu adevarat.Am fost la un momentdat vreo 15-17 masini la primarie.Oameni nu mai zic.Bravo Ramnicule.!!Inca mai tragem sperante din tine.


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning