Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

cj82ufo 04-02-04 00:33

uau :shock: :shock: :shock: :shock:

FSF 04-02-04 00:39

Bai oameni intrati si voi daca vreti sa vorbiti pe mirc pe canalul 4tuning....

cj82ufo 04-02-04 00:40

k
in sfarsit

dracula 04-02-04 00:43

si daca e lag pe undernet puteti folosi IRC server vwclub :-)

/server irc.vwclub.ro

va puteti crea si acolo un canal 4tuning si usere exact ca pe undernet. acolo cel putin nus o gramada de tampiti cu boti si nu este lag si nici net split :-)

cj82ufo 04-02-04 18:00

2 Attachment(s)
un golfuletz super .simplu modest si adevarat

cj82ufo 04-02-04 18:02

am crezut ca innebunesc cand l-am vazut pur si simplu m-am indragostit de el asa o sa imi fac si eu unul daca am bani

dracula 04-02-04 18:11

ii superb !! :D

pimp_lex 04-02-04 18:30

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
un golfuletz super .simplu modest si adevarat

simplu si modest da' are cateva mii bune bagate in el.......numai in ce se vede in poza(jante&cauciucuri, suspensii, vopsea,kit caroserie).....cine stie ce-o mai avea la motor si interior!

B12ZMD 05-02-04 07:46

SUPERB ! Fara indoiala ca s-au bagat cateva mii in el. proprietarul in afara de bani, a avut ambitie si bun gust. Respekt!

Ce vroiam sa zic este ca o masina la care visez este AC Cobra. :shock: :twisted: :twisted:

FSF 05-02-04 13:43

6 Attachment(s)
Frumos Golfu . imi place si bine inteles ca a costat ceva . Bun mai am aici ceva poze tari cu masini si muzica din ele .........................

FSF 05-02-04 13:55

6 Attachment(s)
Mai am aici un VW. tare , ce ziceti ?

cj82ufo 05-02-04 14:16

beton

da cat costa un turometru cum are golfu ala in stanga?
da sa fie argintiu

cj82ufo 05-02-04 15:02

6 Attachment(s)
dupa cum am promis am niste poze cu un golf demn de 3 fast 3 furious :lol:
400 m in 12,1sec
2 motoare vr6 biturbo
a, si filmuletzu dar nu stiu cum sa il trimit
daca stiti voi cum si unde sa imi spuneti
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
mie imi plac tare ceasurile

xbogdanel 05-02-04 15:15

golful ala verde mi se pare cam naspa....adik nu-mi place deloc spolierul ala fata si sita aia dintre faruri..mi se par chiar de prost gust....

in rest imi place....si intrebare...ca nu ma pricep...de ce ziceti k a bagat multi bani in el?

xbogdanel 05-02-04 15:17

bestial golfu cu boxe in el....pare futurist asa....cred k in asta s-au bagat ceva bani....ceva mai multi..:)..dar e beton...

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Frumos Golfu . imi place si bine inteles ca a costat ceva . Bun mai am aici ceva poze tari cu masini si muzica din ele .........................


catalin rs4 05-02-04 15:48

da asa este tare bidub se cheama cu 2 motoare am un video misto :lol:

Gabi_323i 05-02-04 18:33

2 Attachment(s)
... :roll:

dracula 05-02-04 18:52

golfu ala cu albastru in interior cu muzica este masina de expozitie de la Rockford Fosgate.
deci si masina, si instalatia ( lucru ) si sculele in sine sunt de calitate ! :-)

catalin rs4 05-02-04 20:51

:lol: :lol: :lol: drtacula ce maniac cu muzica esti :lol: :lol: ai fost la omv ???? :lol: lol 12 sec mi se pare cam mult pt golful asta trebuie sa fie mai rapid.... :?

FSF 05-02-04 22:11

6 Attachment(s)
Mai am aici ceva frumos , zic eu ......

catalin rs4 05-02-04 22:32

:lol: :lol: da da asta mai merge :lol: :lol: :lol:

pimp_lex 06-02-04 03:27

Quote:

Originally Posted by \"xbogdanel\"
golful ala verde mi se pare cam naspa....adik nu-mi place deloc spolierul ala fata si sita aia dintre faruri..mi se par chiar de prost gust....

in rest imi place....si intrebare...ca nu ma pricep...de ce ziceti k a bagat multi bani in el?

pai depinde de fiecare.......pt unii sa bagi 5-6 mii de $ in modificari exterioare e o nimica toata, bani de buzunar.........mie mi se pare mult, mai ales pe o masina care cu totu valora 1-2 mii

pimp_lex 06-02-04 03:28

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
:lol: lol 12 sec mi se pare cam mult pt golful asta trebuie sa fie mai rapid.... :?

sunt de acord cu tine....mi se apre ca scoate cam multicel......poate e pe cauciucuri de strada si nu pe slickuri... :?:

catalin rs4 06-02-04 07:59

pai da 12 este mult ....pt un golf cu 2 motoare??????eu mas asteptam la cel putin 10 , 11 sec :) ........

aicad 06-02-04 08:41

Masina visurilor mele e un opel astra c a lu` DODu , negru cu gemauir fumurii, cu faruri si stopuri ALBE, cu inca 4 proiectoarea rotunde albe , cu motor de 1.8 16V turbo + tuning la motor, evacuare, si tot ce se mai poate in afara de NoS si niste jante negre si o toba de amortizare MAREEE RAU, monatata central. pe inerioir, niste scaune sparco/recaro sport si o banchta comoda ;), toata tapiteria sa fie numai negru cu argintiu, un volan sport + pedale schimbator, argintii, un sistem audio care sa imi redea cu fidelitate sunetul, nu trebuie sa urle ca nebunu, sa ma auda lumea de la 1 Km(ceva care sa nu imi ocupe tot portbagajul) , montat si camuflat un detector de radar ;) si un GPS.

La tuningul exterior vreau ceva simplu drept sau rotund ceva in genul asta:

https://www.4tuning.ro/upload/168.jpg

Cam atat.....

catalin rs4 06-02-04 09:03

:lol: :lol: loool pai asta ii golf 4 :lol: :lol:

B12ZMD 06-02-04 09:07

Nu-i combinatzie cu golfu' 4 !! Am vazut niste golfuri 3 de cadeai jos pe strada.
Cred ca golf 2/3 se poate tuna mai bine decat 4.

catalin rs4 06-02-04 09:17

:lol: :lol: da zmd ai dreptate golf 4 numi prea place dintrun golf2 sau 3 se pot face mai multe..... :lol:

catalin rs4 06-02-04 09:58

1 Attachment(s)
uite asa ceva imi place mie... :lol:

b99sha 06-02-04 16:54

Baieti, va iubesc! La cate golf-uri ati bagat o sa va iubesc o viatza :P :lol:

catalin rs4 07-02-04 02:33

:lol: :lol: vezi snu uita pe mine sa ma iubesti cel mai mult..... :lol: :lol: :P

xbogdanel 07-02-04 09:55

interesanta culoare...dar pacat de botu ala...arata k dracu...

imi place k magnetii de la difuzoare sunt legati :))..vorba vine....
sa nu sara de-acolo ...haahha
Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Mai am aici ceva frumos , zic eu ......


Herk 07-02-04 14:12

De ce nu`tzi place bmw`u cataline ?

catalin rs4 07-02-04 18:30

:lol: :lol: herk ,herk ce sa ma fac eu cu tine.. :lol: imi plac dar nu toate doar unul singur imi place m3 csl in restu nu prea...numi plac bmw in general pt ca nau motoare turbo .. si nu prea poti sa faci tuning la motor doar cu multi bani.... eu mam obisnuit cu 4x4 am avut 3 masinai si nu mias mai lua alta masina....fara 4x4... :)

aicad 07-02-04 20:04

catalin ma refeream la body kit nu la masina! ti-am zis eu vreau astra.!! :P

catalin rs4 07-02-04 21:12

da stiu miam dat seama mai tarziu.. :oops: ce astra vrei gsi????

aicad 07-02-04 21:53

pai nu as vrea ceva f puternic minimum 1.8 16 V turbo dar daca o sa am ocazia o sa pun cel mai puternic motor pe care il gasesc.

catalin rs4 07-02-04 22:14

:lol: :lol: ohh sper ca nu vrei sami faci concurenta... :lol: turbo ceva`??? :?

aicad 07-02-04 22:18

hmm pai probail cand o sa am masina respectiva tu o sa ai vro 600Cp la RS4 al tau. :)

catalin rs4 07-02-04 22:22

:lol: :lol: :lol: lool 600 cp da dar poate nu o sa mai am rs4 atunci......


All times are GMT +2. The time now is 06:47.

- Copyright 2026 4Tuning