Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

blonda_bmw 31-03-07 22:24

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Marfa ... imi pare rau pt maroo si MSK-ullui dar stati linistit si 65 LAF-ul si MSK-ul revin cu forte proaspete si noi ... TINETI_VA BINE !!! I love bmw ursuletz... :-)

blonda_bmw 31-03-07 22:26

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cum imi pun si eu poza aici ?? k nu stiu :(

NightClubRacer 31-03-07 22:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari, organizatorilor si desigur participantilor!!! MSK imi pare rau de masina ta, bine ca nu a fost mai rau! Succes la reparatii, ca stiu cat iti doreai so scoti si acum se intoarce inapoi!!! VROOOM RACING VA FI LANGA TINE!!! ;)

F_L_R 31-03-07 22:45

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Am observat cand era pe platforma ca avea stiker......scuze ca l am prezentat independent la premiere.

200SX 31-03-07 22:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari organizatorilor (foarte buna treba cu cele doua randuri de cosuri care au tinut publicul la distanta) si participantilor pentru spectacolul oferit.
Mai ales pentru spectacolul oferit de HAI si Florica "imblanzirea ursului" (sper ca urs era).

am mai remarcat:
- oprirea unui participant la limita fara a darama jalonul, destul de spectaculoasa manevra.
- ursul AOX care pana la urma chiar daca avea 4x4 a reusit in runda doua sa rupa aderentza

si le doresc repratii rapide si usoare celor care oferindu-ne spectacol au avut parte de ghinion, (masina care a luat foc, audiul , etc)


Inca odata felicitari organizatorilor si participantilor pentru spectacolul oferit.

D N Y_e36 31-03-07 22:50

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
felicitari organizatorilor.....ati facut o treaba buna....

MC Mate 31-03-07 23:14

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
un singur lucru am de zis: ,, e treaba coaie !!! " :))

c i k y 31-03-07 23:19

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Ce nebunie...cata lume se urcase pe cladire :) Eu am urmarit tot show-ul din bena unui Nissan Navara visiniu
Felicitari baietii

Rebel_Boy 31-03-07 23:32

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by c i k y (Post 827199)
Ce nebunie...cata lume se urcase pe cladire :) Eu am urmarit tot show-ul din bena unui Nissan Navara visiniu
Felicitari baietii

Dar sa ii fi vazut pana sa urce cum stateam aliniati la rand sa urce sus :lol: .. k la paine calda :lol: ... iar faza comica a fost la coborare ca au fost unii care au asteptat zeci de minute bune sa coboare ca se facuse ambuteiaj la scara =))))) ...

D N Y_e36 31-03-07 23:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
oricum.....au vazut cel mai bine aia de sus...a meritat efortul

Rebel_Boy 31-03-07 23:35

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Fratilor .... nu imi vine sa cred ... acum cateva momente a aratat la PRO TV o reclama-invitatie la 4tuning day ... in care desigur RIP-ul actor principal + alti cativa... era ceva gen "PRO FM va invita la 4tuning days 29 martie - 1 aprilie" ...

euforia 31-03-07 23:36

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Evennimentul a fost superb! MEGA SMECHER!!!!
Picanteriile au fost si ele la locul lor - HAI-ul o sa ramana cu siburanta in amintirea tuturor iar RIP-ul - a facut un show aparte - BRAVO!!! Iar noi cei din primul rand am reusit sa strangem mult praf de cauciuc pe fete dar a meritat, baietii au facut spectacol la SUPERLATIV!
FLORICA SI NADIR au fost ingerii pazitori ai evenimentului, reusind sa arate inca odata ca NSL si ANONYMOUS sunt cei mai tari!!!!
Pentru ambele echipe JOS PALARIA

F_L_R 31-03-07 23:58

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
-Filmul cu MSK-ul arzand..........calitatea slaba...Telefon!!!

NightClubRacer 01-04-07 00:13

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
hai cu mai multe filme!!! :D n-am apucat sa vad toate demonstratile...

giubau_v8 01-04-07 00:14

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
nasol de baiatu ala.....cam fuea lumea de langa masina...pana la urma de ce a luat foc?

inca ceva....a fost si ceva in paralel ca eu am ajuns mai tarziu....daca da puneti si voi filmuletzele aici? ms

D N Y_e36 01-04-07 00:16

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ms florica ca ai postat filmuletu asta k nu am apucat sa il vad live....am ajuns dupa....pacat de urs...

Aaronnel^ 01-04-07 00:19

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari lui Maroo pentru show facut .. dar in acelas timp imi pare rau de masina

Lucian_GXZ 01-04-07 00:20

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 827143)
-Am observat cand era pe platforma ca avea stiker......scuze ca l am prezentat independent la premiere.

Nu-i nimic florinca, intr-adevar msk-ul nu avea stiker pe luneta in timpul burnout-ului, pentru ca tocmai venea de la garaj, unde a stat ceva timp dupa un accident, pentru a fi gata de 4tuning days, motiv pentru care nici nu a apucat s-o termine pentru standul clubului nostru. Oricum, asta e mai putzin important, ci faptul ca masina si Maroo nu au patit prea multe si sa o puna cat mai repede pe rotzi.

Multumesc

NightClubRacer 01-04-07 00:21

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
11 Attachment(s)
cateva poze cu MSK de la virus!!! Bravo baietilor care au sarit si nu au fugit!!! Mai ales lu florica si maroo care erau mai mereu langa masina! O sa pun si filmele cand o sa le am! ;)

monk 01-04-07 00:53

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
15 Attachment(s)
cerculetz perfect a la HAI :D

monk 01-04-07 00:58

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
3 Attachment(s)
etc............

F_L_R 01-04-07 01:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
E TREABA FRATEE......HAI integral , imagine de sus.(EU vs HAI)

Lucian 01-04-07 01:09

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
T A T I C !!!

F_L_R 01-04-07 01:27

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Iata un filmulet identic cu MSK dar cu sfarsit tragic................ https://video.google.com/videoplay?do...78425904&q=bmw

F_L_R 01-04-07 01:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
-Si in sfarsit......MSK-ul arzand filmat de sus!!! Imagine buna.

Aaronnel^ 01-04-07 01:39

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 827319)
Iata un filmulet identic cu MSK dar cu sfarsit tragic................ https://video.google.com/videoplay?do...78425904&q=bmw

MSK a fost bland comparativ cu pustiu asta :))) Asta chiar nu a avut mila de masina. A cautat-o cu lumanarea

NightClubRacer 01-04-07 01:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
oricum a iesit super tare!!! :D

MARI_NSL 01-04-07 01:47

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ia dat omu la saracu 5...fara mila ...;)
:))) oamenii cred ca erau mecanici ..si au iesit in proba cu el:)))=))

GolfuletzS 01-04-07 02:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
a fost treaba.. de treaba :d ...... felicitari tuturor ... :D

Morro 01-04-07 11:02

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
bravo BRAVOOOO .... a fost foarte foarte tare ... imi pare rau de Maroo :( .. in rest a fost un show foarte reusit ... HAI a spart, si au mai fost 3 baieti f tari, cam toti care au intrat au facut spectacol ... (mai putin o masina pe care cred ca toata lumea care a fost acolo o va intui fara probleme :-P) ... FELICITARI !!!

redplade 01-04-07 11:11

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
imi pare rau pt msk a dat o demonstratzie de neuitat ;) :D totul a fost super:D

LiviuTZ 01-04-07 11:20

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Fratilor a iesit frumos de tot...felicitati,eu m-am simtit f bine!!!Pacate de ursuletzul alb...

io_blue 01-04-07 11:57

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super tare showuuu... felicitari tuturor care au fost implicatzi in organizarea acestui show... shi nu in ultimu rand sa ii uram LA MULTZI ANI lu' FLORICA, ca doar sunt floriile nu :P

Japan_tuner 01-04-07 12:05

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
CORECT la multi ani FLORICA...si o mai zic inca o data show-ul a fost TARE

Alin_r1 01-04-07 13:15

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Respect !!!

Japan_tuner 01-04-07 13:27

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
inca suntem multi care ateapta filmuletze da imi imaginez k oamenii dorm la ora asta dupa cat am auzit k sa baut aseara:))

ra2 01-04-07 14:38

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
Bmw M3->Rip'u->Anonymous MotorSport

P.s e primu film randrey => prima editare video:rolleyes2

powertone 01-04-07 14:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
8 Attachment(s)
filmulete...

powertone 01-04-07 14:53

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
6 Attachment(s)
alte filmulete...

powertone 01-04-07 15:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
30 Attachment(s)
poze......


All times are GMT +2. The time now is 10:36.

- Copyright 2026 4Tuning