![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Marfa ... imi pare rau pt maroo si MSK-ullui dar stati linistit si 65 LAF-ul si MSK-ul revin cu forte proaspete si noi ... TINETI_VA BINE !!! I love bmw ursuletz... :-)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cum imi pun si eu poza aici ?? k nu stiu :(
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari, organizatorilor si desigur participantilor!!! MSK imi pare rau de masina ta, bine ca nu a fost mai rau! Succes la reparatii, ca stiu cat iti doreai so scoti si acum se intoarce inapoi!!! VROOOM RACING VA FI LANGA TINE!!! ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Am observat cand era pe platforma ca avea stiker......scuze ca l am prezentat independent la premiere.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari organizatorilor (foarte buna treba cu cele doua randuri de cosuri care au tinut publicul la distanta) si participantilor pentru spectacolul oferit.
Mai ales pentru spectacolul oferit de HAI si Florica "imblanzirea ursului" (sper ca urs era). am mai remarcat: - oprirea unui participant la limita fara a darama jalonul, destul de spectaculoasa manevra. - ursul AOX care pana la urma chiar daca avea 4x4 a reusit in runda doua sa rupa aderentza si le doresc repratii rapide si usoare celor care oferindu-ne spectacol au avut parte de ghinion, (masina care a luat foc, audiul , etc) Inca odata felicitari organizatorilor si participantilor pentru spectacolul oferit. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
felicitari organizatorilor.....ati facut o treaba buna....
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
un singur lucru am de zis: ,, e treaba coaie !!! " :))
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Ce nebunie...cata lume se urcase pe cladire :) Eu am urmarit tot show-ul din bena unui Nissan Navara visiniu
Felicitari baietii |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
oricum.....au vazut cel mai bine aia de sus...a meritat efortul
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Fratilor .... nu imi vine sa cred ... acum cateva momente a aratat la PRO TV o reclama-invitatie la 4tuning day ... in care desigur RIP-ul actor principal + alti cativa... era ceva gen "PRO FM va invita la 4tuning days 29 martie - 1 aprilie" ...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Evennimentul a fost superb! MEGA SMECHER!!!!
Picanteriile au fost si ele la locul lor - HAI-ul o sa ramana cu siburanta in amintirea tuturor iar RIP-ul - a facut un show aparte - BRAVO!!! Iar noi cei din primul rand am reusit sa strangem mult praf de cauciuc pe fete dar a meritat, baietii au facut spectacol la SUPERLATIV! FLORICA SI NADIR au fost ingerii pazitori ai evenimentului, reusind sa arate inca odata ca NSL si ANONYMOUS sunt cei mai tari!!!! Pentru ambele echipe JOS PALARIA |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
-Filmul cu MSK-ul arzand..........calitatea slaba...Telefon!!!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
hai cu mai multe filme!!! :D n-am apucat sa vad toate demonstratile...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
nasol de baiatu ala.....cam fuea lumea de langa masina...pana la urma de ce a luat foc?
inca ceva....a fost si ceva in paralel ca eu am ajuns mai tarziu....daca da puneti si voi filmuletzele aici? ms |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
ms florica ca ai postat filmuletu asta k nu am apucat sa il vad live....am ajuns dupa....pacat de urs...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari lui Maroo pentru show facut .. dar in acelas timp imi pare rau de masina
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
Multumesc |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
11 Attachment(s)
cateva poze cu MSK de la virus!!! Bravo baietilor care au sarit si nu au fugit!!! Mai ales lu florica si maroo care erau mai mereu langa masina! O sa pun si filmele cand o sa le am! ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
15 Attachment(s)
cerculetz perfect a la HAI :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
3 Attachment(s)
etc............
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
E TREABA FRATEE......HAI integral , imagine de sus.(EU vs HAI)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
T A T I C !!!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Iata un filmulet identic cu MSK dar cu sfarsit tragic................ https://video.google.com/videoplay?do...78425904&q=bmw
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
-Si in sfarsit......MSK-ul arzand filmat de sus!!! Imagine buna.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
oricum a iesit super tare!!! :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
ia dat omu la saracu 5...fara mila ...;)
:))) oamenii cred ca erau mecanici ..si au iesit in proba cu el:)))=)) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
a fost treaba.. de treaba :d ...... felicitari tuturor ... :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
bravo BRAVOOOO .... a fost foarte foarte tare ... imi pare rau de Maroo :( .. in rest a fost un show foarte reusit ... HAI a spart, si au mai fost 3 baieti f tari, cam toti care au intrat au facut spectacol ... (mai putin o masina pe care cred ca toata lumea care a fost acolo o va intui fara probleme :-P) ... FELICITARI !!!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
imi pare rau pt msk a dat o demonstratzie de neuitat ;) :D totul a fost super:D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Fratilor a iesit frumos de tot...felicitati,eu m-am simtit f bine!!!Pacate de ursuletzul alb...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
super tare showuuu... felicitari tuturor care au fost implicatzi in organizarea acestui show... shi nu in ultimu rand sa ii uram LA MULTZI ANI lu' FLORICA, ca doar sunt floriile nu :P
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
CORECT la multi ani FLORICA...si o mai zic inca o data show-ul a fost TARE
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Respect !!!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
inca suntem multi care ateapta filmuletze da imi imaginez k oamenii dorm la ora asta dupa cat am auzit k sa baut aseara:))
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
Bmw M3->Rip'u->Anonymous MotorSport
P.s e primu film randrey => prima editare video:rolleyes2 |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
8 Attachment(s)
filmulete...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
6 Attachment(s)
alte filmulete...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
30 Attachment(s)
poze......
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:36. |
- Copyright 2026 4Tuning