Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

Ovae 19-04-07 13:50

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
e din ce in ce mai frumoasa!tot asa!
....cam la ce suma..ar ajunge...pana aici investitia?asa aprox...
arata beton interiorul..abia astept sa o vad gata.

c i k y 19-04-07 17:14

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Foarte frumos spor la munca in continuare !
Daca se poate as dori sa-mi spui si mie mai multe detalii despre tapiterie...
Salut

vlad_VSV 19-04-07 17:18

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
culoarea nu o schimbati.....sau lasati tot alb....?....ar merge ceva special pe un asa body kit.....oricum.....asa logan modificat nu mai exista nicaieri....faceti treaba buna

protuning 19-04-07 19:44

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by c i k y (Post 860410)
Foarte frumos spor la munca in continuare !
Daca se poate as dori sa-mi spui si mie mai multe detalii despre tapiterie...
Salut

tapiteria este facuta de cel mai bun tapiter din baia mare tot el face si aerografe beeton ii voi propune sa-si faca un topic pe forum si cat de curand va dau link la el!


vlad_VSV culoarea nu o schimbati.....sau lasati tot alb....?....ar merge ceva special pe un asa body kit.....oricum.....asa logan modificat nu mai exista nicaieri....faceti treaba buna

culoaea va ramane alba cu deflectoarele gri mat inchis.mers pt. aprecieri!


Ovae e din ce in ce mai frumoasa!tot asa!
....cam la ce suma..ar ajunge...pana aici investitia?asa aprox...
arata beton interiorul..abia astept sa o vad gata.

credema ca nu stiu si nici proprietarul nu are curajul sa faca vreun calcul!important este pt noi toti doar rezultatul final!!!!!

c i k y 19-04-07 22:49

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Tapiteria m-ar interesa si pe mine...preturi ceva...ms

giubau_v8 20-04-07 03:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
deabia astept sa o vad terminata...o sa fie o masina de show international....e ceva frumos facut pe o masina urata...sper sa ramana si unicat

protuning 22-04-07 18:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by c i k y (Post 860974)
Tapiteria m-ar interesa si pe mine...preturi ceva...ms

cred ca pretul pt tapiterie este de 600 eur fara bord dar mai exact doar dupa ce va fi gata

protuning 24-04-07 21:36

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
11 Attachment(s)
azi am fost la proprietar acasa sa montez kitul pe masina!le-a dat o vopsea de control alba dupa care ne-am chinuit toata ziua cu cele mai marunte detalii.arata interesant dacia intre atatea bmwuri dezmambrate.multa lume nu-l intelege de ce tocmai un logan a vrut sa faca,raspunsul probabil nici el nu-l stie, stie doar ca avem un pact: sa facem un logan cat mai frumos.ce speram sa ne reuseasca!

Tudor Yo 24-04-07 21:52

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
foarte frumos :o

PH86MIN 24-04-07 21:58

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
pe zi ce trece incepe sa mi placa mai mult,felicitari si spor la ce mai e de facut pe la ea :D

dogy_10 24-04-07 22:04

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
foarte frumoasa masina...bravo!!! faceti o treaba grozava......cat despre proprietar numai RESPEKT......il admir foarte mult pentru curajul de a investi asa de mult in logan.....si rezultatele se vad pt ca nu stiu sa fi zis cineva ca nu-i place;)

Cristi_XP 25-04-07 01:22

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
frumos...incepe sa capete forma.Keep up the good work!:)

c i k y 25-04-07 16:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
prea frumos...tot asa baieti

sergiu_sm 25-04-07 22:04

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
super frumos ... o sa fie ce-l mai smecher logan din Romania si ii singurul logan care i-l vad bombat :D respect pt pro street si pt proprietar .. bafta

Lukian_XXX 26-04-07 18:07

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Frumos !!!

Ovae 26-04-07 23:09

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
sincer...arata super...dar daca o facea alta culoare cred ca era si mai belea !

CT-82-PWR 27-04-07 09:48

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
si eu cred la fel,cu o culoare metalizata ceva arata mai bine.

lord_hades 27-04-07 11:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
pfuuuuuuuuu :shock: unul din cele mai frumoase kituri pt logan . felicitari :peace:

Leynad_diabolik 27-04-07 13:34

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
7 Attachment(s)
Frumoasa masina, chiar reusita.. acum asteptam si jentile :d (50% din frumusetea masinii o dau jentile ;) ) cateva modele:

dogy_10 27-04-07 19:48

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
astea sunt faine pe un logan obisnuit pt asta trebe ceva mai de clasa

Leynad_diabolik 27-04-07 21:18

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
5 Attachment(s)
uite ceva mai special, bine acum sti tu vb aia "gusturile nu se discuta" :D

sorin_sorin95 27-04-07 23:29

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Pe la ce pret sunt cele din poza 1 si 4 cele varianta black?

dogy_10 27-04-07 23:38

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
2 Attachment(s)
.......scuze de offtopic, dar m-a rugat cineva sa o atasez

protuning 28-04-07 00:16

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
2 Attachment(s)
mersi pt pozele cu roti!eu pana acuma ce am gasit sa nu fie nici exagerat de scump si sa fie si de firma ar fi momo wrs i-mi plac foarte mult mai ales asa vopsite!!

dogy_10 28-04-07 15:23

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
da sunt faine,dar trebuie vopsite asa ca am vazut un a6 cu ele normale si nu mi-au placut....dar vopsite cu negru sunt frumoase

protuning 28-04-07 19:30

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
22 Attachment(s)
cateva poze cu loganul!de proba a primit un alb curat si arata surprinzator de bine!

Adytzu_JerrY 28-04-07 20:18

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
8) good job.....!:shock: felicitari
arata demential, foarte reusit loganu... nici nu zici ca mai e logan si eleronu si tot f neobisnuit pt logan...8) .:shock:
bafta in continuare

giubau_v8 28-04-07 21:13

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
e criminal...nu credeam ca o sa zic vreodata caimi place un logan..pt mine logan = duba total inestetica....da asta m-a lasat fara cuvinte...felicitari si sper sa alegeti jante pe masura si sa faceti ceva si la evacuarea aia

ionut17 28-04-07 21:41

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
da e simpatic, dar cu linia aia de pe portiere ce faci nu o stergi? la fel si cu oglinzile nu le schimbi? vezi ca eleronul ala nu prea da bine pe ea.

Leynad_diabolik 28-04-07 22:46

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
uite sorin_sorin95 linku dupa care am luat pozele cu jantele: http://www.neotuning.com/catalog/jan...ccc9fb567fcbf2 , acolo ai si preturile si alte modele dak te intereseaza; cat despre logan ce pot sa zic decat E SUPER!!! aaa si o mica intrebare, nu ii puneti autocolant negru mat pe stalpul central???:D

sergiu_sm 28-04-07 22:48

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
da a iesit super tare dar vreau sa vad ce jante a ales proprietarul :D

Bobby boss 29-04-07 01:30

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Sincer nu prea inteleg eleronu ala pe spate e cam aiurea in rest e oki e agresiva asa.Nu stiu ce a vrut propietarul de la proiectul asta da ia cam iesit ceva frumos..

MARI_NSL 29-04-07 02:07

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
marfa rau ...imi place rau loganul asta //bafta ....si good job

protuning 29-04-07 21:50

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by sergiu_sm (Post 875688)
da a iesit super tare dar vreau sa vad ce jante a ales proprietarul :D

credema ca si eu.pt ca inca nu lea ales!!! :P

dogy_10 29-04-07 21:59

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
4 Attachment(s)
uite cateva modele, poate va ajuta;)

Ca][n 30-04-07 01:30

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
felicitari baieti v-a iesit superb Logan-ul, unde este seriozitate se vad si rezultatele, P.S. eleronul o prinde destul de bine, nu trebuie sa fie toate la fel pt a fi frumoase( pt cei care contesta eleronul) diferenta conteaza. keep up the good work

Eugen_TL 30-04-07 20:19

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
robi eu m-as gandi la niste jenti interior negru mat si exterior "cromate" ar da super alb cu negru :) da-i si u un sfat ! si 5 spitze sa o faca si mai agresiva iar in mers se vad FRUMOS RAU

sandrin 02-05-07 18:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
super reusit loganul, din fata arata surprizanator de bine, imi place grila cum a iesit (din fabrica arata prea ieftin), parerea mea mergea un bad boy look la cat s-a muncit la masina asta, si succes cu jantele ! felicitari

Leynad_diabolik 03-05-07 17:55

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
3 Attachment(s)
mai vrem si noi poze cu "molidu".. interiorul nu o sa sufere modificari? ma gandeam sa ii prelungici consola centrala printre scaune cu cotiera (gen mercedes ML) si sa ii imbracati bordul in piele neagra...

Naitzu 03-05-07 19:25

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
...incepe se semene cu ceva de la veil side....(ma refeream la mazda rx-7 veil side)...sincer...decat 15 % mai e logan in masina asta...extrem de tare...senzational si etc etc...bafta in continuare


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning