![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
e din ce in ce mai frumoasa!tot asa!
....cam la ce suma..ar ajunge...pana aici investitia?asa aprox... arata beton interiorul..abia astept sa o vad gata. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Foarte frumos spor la munca in continuare !
Daca se poate as dori sa-mi spui si mie mai multe detalii despre tapiterie... Salut |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
culoarea nu o schimbati.....sau lasati tot alb....?....ar merge ceva special pe un asa body kit.....oricum.....asa logan modificat nu mai exista nicaieri....faceti treaba buna
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
vlad_VSV culoarea nu o schimbati.....sau lasati tot alb....?....ar merge ceva special pe un asa body kit.....oricum.....asa logan modificat nu mai exista nicaieri....faceti treaba buna culoaea va ramane alba cu deflectoarele gri mat inchis.mers pt. aprecieri! Ovae e din ce in ce mai frumoasa!tot asa! ....cam la ce suma..ar ajunge...pana aici investitia?asa aprox... arata beton interiorul..abia astept sa o vad gata. credema ca nu stiu si nici proprietarul nu are curajul sa faca vreun calcul!important este pt noi toti doar rezultatul final!!!!! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Tapiteria m-ar interesa si pe mine...preturi ceva...ms
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
deabia astept sa o vad terminata...o sa fie o masina de show international....e ceva frumos facut pe o masina urata...sper sa ramana si unicat
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
11 Attachment(s)
azi am fost la proprietar acasa sa montez kitul pe masina!le-a dat o vopsea de control alba dupa care ne-am chinuit toata ziua cu cele mai marunte detalii.arata interesant dacia intre atatea bmwuri dezmambrate.multa lume nu-l intelege de ce tocmai un logan a vrut sa faca,raspunsul probabil nici el nu-l stie, stie doar ca avem un pact: sa facem un logan cat mai frumos.ce speram sa ne reuseasca!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
foarte frumos :o
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
pe zi ce trece incepe sa mi placa mai mult,felicitari si spor la ce mai e de facut pe la ea :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
foarte frumoasa masina...bravo!!! faceti o treaba grozava......cat despre proprietar numai RESPEKT......il admir foarte mult pentru curajul de a investi asa de mult in logan.....si rezultatele se vad pt ca nu stiu sa fi zis cineva ca nu-i place;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
frumos...incepe sa capete forma.Keep up the good work!:)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
prea frumos...tot asa baieti
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super frumos ... o sa fie ce-l mai smecher logan din Romania si ii singurul logan care i-l vad bombat :D respect pt pro street si pt proprietar .. bafta
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Frumos !!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
sincer...arata super...dar daca o facea alta culoare cred ca era si mai belea !
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
si eu cred la fel,cu o culoare metalizata ceva arata mai bine.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
pfuuuuuuuuu :shock: unul din cele mai frumoase kituri pt logan . felicitari :peace:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
7 Attachment(s)
Frumoasa masina, chiar reusita.. acum asteptam si jentile :d (50% din frumusetea masinii o dau jentile ;) ) cateva modele:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
astea sunt faine pe un logan obisnuit pt asta trebe ceva mai de clasa
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
5 Attachment(s)
uite ceva mai special, bine acum sti tu vb aia "gusturile nu se discuta" :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Pe la ce pret sunt cele din poza 1 si 4 cele varianta black?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
.......scuze de offtopic, dar m-a rugat cineva sa o atasez
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
mersi pt pozele cu roti!eu pana acuma ce am gasit sa nu fie nici exagerat de scump si sa fie si de firma ar fi momo wrs i-mi plac foarte mult mai ales asa vopsite!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
da sunt faine,dar trebuie vopsite asa ca am vazut un a6 cu ele normale si nu mi-au placut....dar vopsite cu negru sunt frumoase
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
22 Attachment(s)
cateva poze cu loganul!de proba a primit un alb curat si arata surprinzator de bine!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
8) good job.....!:shock: felicitari
arata demential, foarte reusit loganu... nici nu zici ca mai e logan si eleronu si tot f neobisnuit pt logan...8) .:shock: bafta in continuare |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
e criminal...nu credeam ca o sa zic vreodata caimi place un logan..pt mine logan = duba total inestetica....da asta m-a lasat fara cuvinte...felicitari si sper sa alegeti jante pe masura si sa faceti ceva si la evacuarea aia
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
da e simpatic, dar cu linia aia de pe portiere ce faci nu o stergi? la fel si cu oglinzile nu le schimbi? vezi ca eleronul ala nu prea da bine pe ea.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
uite sorin_sorin95 linku dupa care am luat pozele cu jantele: http://www.neotuning.com/catalog/jan...ccc9fb567fcbf2 , acolo ai si preturile si alte modele dak te intereseaza; cat despre logan ce pot sa zic decat E SUPER!!! aaa si o mica intrebare, nu ii puneti autocolant negru mat pe stalpul central???:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
da a iesit super tare dar vreau sa vad ce jante a ales proprietarul :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Sincer nu prea inteleg eleronu ala pe spate e cam aiurea in rest e oki e agresiva asa.Nu stiu ce a vrut propietarul de la proiectul asta da ia cam iesit ceva frumos..
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
marfa rau ...imi place rau loganul asta //bafta ....si good job
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
4 Attachment(s)
uite cateva modele, poate va ajuta;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
felicitari baieti v-a iesit superb Logan-ul, unde este seriozitate se vad si rezultatele, P.S. eleronul o prinde destul de bine, nu trebuie sa fie toate la fel pt a fi frumoase( pt cei care contesta eleronul) diferenta conteaza. keep up the good work
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
robi eu m-as gandi la niste jenti interior negru mat si exterior "cromate" ar da super alb cu negru :) da-i si u un sfat ! si 5 spitze sa o faca si mai agresiva iar in mers se vad FRUMOS RAU
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super reusit loganul, din fata arata surprizanator de bine, imi place grila cum a iesit (din fabrica arata prea ieftin), parerea mea mergea un bad boy look la cat s-a muncit la masina asta, si succes cu jantele ! felicitari
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
3 Attachment(s)
mai vrem si noi poze cu "molidu".. interiorul nu o sa sufere modificari? ma gandeam sa ii prelungici consola centrala printre scaune cu cotiera (gen mercedes ML) si sa ii imbracati bordul in piele neagra...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
...incepe se semene cu ceva de la veil side....(ma refeream la mazda rx-7 veil side)...sincer...decat 15 % mai e logan in masina asta...extrem de tare...senzational si etc etc...bafta in continuare
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning