![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
da lambo asta nu cumva a fost a lui ono ?!?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ba daaaaaaaaaaaaaaaaa ... cautati si voi ca gasiti rasp la toate intrebarile AICI ;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Masina nu se va vedea in actiune cum ar trebui .... probabil niciodata...stati linistiti
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ono crek era cel mai potrivit sofer pentru masina
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ono are o masina cel putin la fel de competitiva in momentul actual
|
Re: Masini vazute in Tulcea
5 Attachment(s)
am surprins o ALFA BRERA...superba masina 8)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Am vazut-o si eu, sta pe la ANL-uri sau era in vizita la cineva pe acolo, am vazuto si prin oras, super tare!!! Mi-am adus aminte, Focusul rosu cu nr de Spania nu are nimic special, e doar NOUL FOCUS, cu FACELIFT fata de precedentul...;) Am mai vazut o Tigra galbena Tunata la greu, galben cu negru, nr Italia, era de vanzare la Pelican, 7000 euroi:shock: , mi-am adunat fata de pe asfalt si am plecat mai departe.... Si mai e ceva, o superba Octavia RS rosie cu nr de Grecia, are un Sound... Cre ca e modificata rau la motor, scoate un sunet Super tare...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
da stiu tigra aia e superba.. dar cu nr de italia mai mult de 3000 ca arata bine nu isi ia :)))) si inmatriculata un 6000 !
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Si despre Octavia aia RS , nu are nici un fel de tuning la motor:)....doar o mica valva si evacuarea Borla daca nu ma insel Alfa Brera....e frumushica dar as prefera oricand un 350z , un TT sau un Z4 coupe in loc de ea (sa vorbim de aceasi clasa) |
Re: Masini vazute in Tulcea
pai nu e aceeasi clasa! brera e considerata exotica ! tt 350z nu :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Facelift inseamna o inbunatatire minora fata de modelul precedent... Sa pun si o poza, ia spune, cine are dreptate?:rolleyes2
|
Re: Masini vazute in Tulcea
nu l-am prins niciodata oprit sa ma uit la el ! dar asa din mers am avut impresia ca are bari custom jante schimbate si suspensie sport! sistemul audio e super si e schimbat cu siguranta la cum se aude :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Sincer nu imi sunt destul de clare acele poze cu focusul insa banuiesc ca in revista Ford a celor de la Romcar ar fi trebuit sa scrie despre un eventual facelift la Focus nu? Revista imi vine in cutia postala in fiecare luna , acum de exemplu o am pe birou pe cea din iunie - iulie....si nu vad sa scrie
Eugent , cei de la topgear au facut urmatorul VS : Audi TT vs Alfa Brera vs Mazda RX-8...la care se mai pot adauga cu ushurinta si 350z si Z4 |
Re: Masini vazute in Tulcea
au facut ei..ei fac la multe..dar italienii au scos-o ca o exotica stiu..cel putin asa se vroia la inceput ! nu prea inteleg nici eu ce este exotica la ea dar asa au vrut :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
Nu e in TL vazuta e in Sibiu.........mia plac mashina......jante Giovanna Caracas solid cap.......las pozele sa vb
|
Re: Masini vazute in Tulcea
pai esti off ..ne itnereseaza doar IN TULCEA ..ca asa ar pune toti ar fi o mare tampenie ;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
OK.....sorry......:D ;) :!:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
7 Attachment(s)
Sa mai urc un set de poze...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
misto ....ce motor ai pe ea? un lucru e de comentat..prea bland eleronu :P
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
15-18.000 depinde de an... 2003 pana in 100.000 km .... cam asa era cand ma uitasem eu
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
mai putea sa aiba si alt motor daca e din 2005 si e WRX?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
eu unul nu prea am vazut pe la noi dinalea...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
vazut o skoda octavia rs ,cu niste jenti si un sound foarte frumos !!! era de la time squad masina
|
Re: Masini vazute in Tulcea
am vazut un a4 visiniu superb kit stopuri faruri tuning frumos ! l-a prins care in poza?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
l-am vazut si eu... era pe Gavrilov...tare masinutza......mi se pare ca avea numar de italia
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Moldavian pipal...:lol:
NOTA MODERATOR : Aceasta nu este sectiunea de divertisment , si aici nu postam doar de dragul de a posta . Iti multumesc pentru intelegere. |
Re: Masini vazute in Tulcea
Nu inteleg cu ce deranjez, era o masina pe care am vazut-o in parcare in Autogara, in Tulcea, unde e off topicul??? Ca era si un Cielo super impopotonat si cu nr de BC, asta e. Si n-am inteles ce era cu "postatul de dragul de a posta", e vre-o regula in a posta?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
Vad ca nu se inghesuie nimeni cu poze asa ca mai pun eu... O bestiutza in parcare...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
E a unui tovaras, noul lancer ;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
cat de agresiv poate sa arate botu masinii :O
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Sa innebunesti, caci Lancer-ul nou nici macar in in Bucuresti nu il gasesti... :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning