Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

DaViD TL 15-08-07 15:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da lambo asta nu cumva a fost a lui ono ?!?

Eugen_TL 15-08-07 15:32

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ba daaaaaaaaaaaaaaaaa ... cautati si voi ca gasiti rasp la toate intrebarile AICI ;)

Cosmin255 15-08-07 18:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Masina nu se va vedea in actiune cum ar trebui .... probabil niciodata...stati linistiti

vlad_Mafiotu 16-08-07 13:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ono crek era cel mai potrivit sofer pentru masina

Cosmin255 16-08-07 19:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ono are o masina cel putin la fel de competitiva in momentul actual

Eugen_TL 22-08-07 20:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
5 Attachment(s)
am surprins o ALFA BRERA...superba masina 8)

Bogyciu 22-08-07 23:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am vazut-o si eu, sta pe la ANL-uri sau era in vizita la cineva pe acolo, am vazuto si prin oras, super tare!!! Mi-am adus aminte, Focusul rosu cu nr de Spania nu are nimic special, e doar NOUL FOCUS, cu FACELIFT fata de precedentul...;) Am mai vazut o Tigra galbena Tunata la greu, galben cu negru, nr Italia, era de vanzare la Pelican, 7000 euroi:shock: , mi-am adunat fata de pe asfalt si am plecat mai departe.... Si mai e ceva, o superba Octavia RS rosie cu nr de Grecia, are un Sound... Cre ca e modificata rau la motor, scoate un sunet Super tare...

Eugen_TL 22-08-07 23:41

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da stiu tigra aia e superba.. dar cu nr de italia mai mult de 3000 ca arata bine nu isi ia :)))) si inmatriculata un 6000 !

Cosmin255 23-08-07 13:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1060091)
Am vazut-o si eu, sta pe la ANL-uri sau era in vizita la cineva pe acolo, am vazuto si prin oras, super tare!!! Mi-am adus aminte, Focusul rosu cu nr de Spania nu are nimic special, e doar NOUL FOCUS, cu FACELIFT fata de precedentul...;) Am mai vazut o Tigra galbena Tunata la greu, galben cu negru, nr Italia, era de vanzare la Pelican, 7000 euroi:shock: , mi-am adunat fata de pe asfalt si am plecat mai departe.... Si mai e ceva, o superba Octavia RS rosie cu nr de Grecia, are un Sound... Cre ca e modificata rau la motor, scoate un sunet Super tare...

Despre focusul ala , gresesti , stii ce inseamna face lift?
Si despre Octavia aia RS , nu are nici un fel de tuning la motor:)....doar o mica valva si evacuarea Borla daca nu ma insel
Alfa Brera....e frumushica dar as prefera oricand un 350z , un TT sau un Z4 coupe in loc de ea (sa vorbim de aceasi clasa)

Eugen_TL 23-08-07 14:55

Re: Masini vazute in Tulcea
 
pai nu e aceeasi clasa! brera e considerata exotica ! tt 350z nu :)

Bogyciu 23-08-07 19:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Facelift inseamna o inbunatatire minora fata de modelul precedent... Sa pun si o poza, ia spune, cine are dreptate?:rolleyes2

Eugen_TL 23-08-07 20:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu l-am prins niciodata oprit sa ma uit la el ! dar asa din mers am avut impresia ca are bari custom jante schimbate si suspensie sport! sistemul audio e super si e schimbat cu siguranta la cum se aude :)

Cosmin255 27-08-07 12:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Sincer nu imi sunt destul de clare acele poze cu focusul insa banuiesc ca in revista Ford a celor de la Romcar ar fi trebuit sa scrie despre un eventual facelift la Focus nu? Revista imi vine in cutia postala in fiecare luna , acum de exemplu o am pe birou pe cea din iunie - iulie....si nu vad sa scrie

Eugent , cei de la topgear au facut urmatorul VS :
Audi TT vs Alfa Brera vs Mazda RX-8...la care se mai pot adauga cu ushurinta si 350z si Z4

Eugen_TL 27-08-07 14:26

Re: Masini vazute in Tulcea
 
au facut ei..ei fac la multe..dar italienii au scos-o ca o exotica stiu..cel putin asa se vroia la inceput ! nu prea inteleg nici eu ce este exotica la ea dar asa au vrut :)

M_Flow 29-08-07 19:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Nu e in TL vazuta e in Sibiu.........mia plac mashina......jante Giovanna Caracas solid cap.......las pozele sa vb

Eugen_TL 29-08-07 20:26

Re: Masini vazute in Tulcea
 
pai esti off ..ne itnereseaza doar IN TULCEA ..ca asa ar pune toti ar fi o mare tampenie ;)

M_Flow 29-08-07 20:45

Re: Masini vazute in Tulcea
 
OK.....sorry......:D ;) :!:

Bogyciu 04-09-07 21:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
7 Attachment(s)
Sa mai urc un set de poze...

B 10 TNG 05-09-07 09:29

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1081646)
Sa mai urc un set de poze...

Bine ca mi pui masina mea la vazute in tulcea :)) (Glumeam) ma bucur ca a iesit remarcata.

Eugen_TL 05-09-07 09:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1082264)
Bine ca mi pui masina mea la vazute in tulcea :)) (Glumeam) ma bucur ca a iesit remarcata.

a ta fiind care? :)

B 10 TNG 05-09-07 09:36

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1082272)
a ta fiind care? :)

subarul wrx...am sa pun poze cu el daca vreti.am fost in weekend la tulcea

Eugen_TL 05-09-07 09:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
misto ....ce motor ai pe ea? un lucru e de comentat..prea bland eleronu :P

B 10 TNG 05-09-07 09:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1082276)
misto ....ce motor ai pe ea? un lucru e de comentat..prea bland eleronu :P

este motorul stock 2.0 cu inbunatatiri..eleronul este stok,am sa l schimb in curand cu unul de STI..masina are 1 luna in posesia mea.

KAB 05-09-07 11:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1082292)
este motorul stock 2.0 cu inbunatatiri..eleronul este stok,am sa l schimb in curand cu unul de STI..masina are 1 luna in posesia mea.

daca ai spus wrx banuiesc k e 2 litri turbo? in cazul asta cat ai dat pe el, ma intereseaza si pe mine cat ajunge unul second.

B 10 TNG 05-09-07 11:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1082442)
daca ai spus wrx banuiesc k e 2 litri turbo? in cazul asta cat ai dat pe el, ma intereseaza si pe mine cat ajunge unul second.

19800 cu tva dar e luat pe firma, 35000km fab.2005

Eugen_TL 05-09-07 11:29

Re: Masini vazute in Tulcea
 
15-18.000 depinde de an... 2003 pana in 100.000 km .... cam asa era cand ma uitasem eu

B 10 TNG 05-09-07 11:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1082457)
15-18.000 depinde de an... 2003 pana in 100.000 km .... cam asa era cand ma uitasem eu

f mult nu as lua subaru in banii astia cu atatea km..f mult..fa o diferenta 35.000km din 2005 la 19.800 euro si ex:17.000 2003 fab cu 100.000...

Cosmin255 05-09-07 12:40

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mai putea sa aiba si alt motor daca e din 2005 si e WRX?

B 10 TNG 05-09-07 12:51

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1082571)
mai putea sa aiba si alt motor daca e din 2005 si e WRX?

:)) cele americane au si motor de 2.5 L turbo cosmin

Cosmin255 05-09-07 16:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
eu unul nu prea am vazut pe la noi dinalea...

B 10 TNG 05-09-07 16:49

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1083049)
eu unul nu prea am vazut pe la noi dinalea...

sunt cateva in romania..hai ca suntem off topic..putem vb in alta parte cat vreti de subaru..deschideti topic dc vreti special

DaViD TL 06-09-07 15:37

Re: Masini vazute in Tulcea
 
vazut o skoda octavia rs ,cu niste jenti si un sound foarte frumos !!! era de la time squad masina

Eugen_TL 22-09-07 00:36

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut un a4 visiniu superb kit stopuri faruri tuning frumos ! l-a prins care in poza?

M_Flow 22-09-07 10:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
l-am vazut si eu... era pe Gavrilov...tare masinutza......mi se pare ca avea numar de italia

Bogyciu 22-09-07 20:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Moldavian pipal...:lol:

NOTA MODERATOR : Aceasta nu este sectiunea de divertisment , si aici nu postam doar de dragul de a posta . Iti multumesc pentru intelegere.

Bogyciu 25-09-07 22:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Nu inteleg cu ce deranjez, era o masina pe care am vazut-o in parcare in Autogara, in Tulcea, unde e off topicul??? Ca era si un Cielo super impopotonat si cu nr de BC, asta e. Si n-am inteles ce era cu "postatul de dragul de a posta", e vre-o regula in a posta?

Bogyciu 12-11-07 19:09

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Vad ca nu se inghesuie nimeni cu poze asa ca mai pun eu... O bestiutza in parcare...

KAB 04-12-07 01:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
E a unui tovaras, noul lancer ;)

vlad_Mafiotu 04-12-07 05:30

Re: Masini vazute in Tulcea
 
cat de agresiv poate sa arate botu masinii :O

Magos 04-12-07 06:47

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Sa innebunesti, caci Lancer-ul nou nici macar in in Bucuresti nu il gasesti... :(


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning