Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Eugen_TL 12-03-07 15:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
just my job:bat:

mikafly 12-03-07 16:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 794038)
just my job:bat:

Zelosule,,,,,,,,!!!!!

girafa 12-03-07 16:07

salut fly ce mai faci?

mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

raza 12-03-07 16:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794094)
mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

Laur cat costa 4 jante oz michelangelo 8? 17"

mikafly 12-03-07 16:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 794102)
Laur cat costa 4 jante oz michelangelo 8? 17"

Bah!!!...Grimet nu se ocupa cu tunning....doar piese de larg consum.....cauta undeva de specialitate.

mikafly 12-03-07 16:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794094)
mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

Salut Laurica....nu am mai vb cu tine de ceva timp.Ai trecut la passat?...f bineeeee..felicitari.

Cosmin255 12-03-07 16:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794094)
mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

Publicitate mascata:):):)

girafa 12-03-07 16:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
la jante nu am buni furnizori
doar pe rial italiene
nu sunt calitative,dar itipot face un pret la ele savb diseara in germani sa vedem vrei sa pui pe golf distanta 5x112

vlad_Mafiotu 12-03-07 16:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
clopotel e punctul de reper acolo toti smekerii din spiru (directoru . profesori ) isi petrec timpul la un paharel de alcool :)) cine stie cunoaste .. by the way .. wellcome laurica . sper sa respecti "legile" de pe aici

mikafly 12-03-07 16:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu e nimic mascat......toata lumea cunoaste magazinul...si pe cel de pe babadag..care e unu si acelasi...deci nu e nici o publicitate...

Cosmin255 12-03-07 16:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Glumesc:) (Sa nu ne vada CNA-u`...totusi)

raza 12-03-07 16:37

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 794108)
Bah!!!...Grimet nu se ocupa cu tunning....doar piese de larg consum.....cauta undeva de specialitate.

Hahaha...jante oz - tuning...nicidecum...mai degraba styling :) ....nu ai mentionat de la ce service ejti..eram curios cat costa...

girafa 12-03-07 16:38

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
:lol: ce mai zici fly

mikafly 12-03-07 16:39

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 794129)
Hahaha...jante oz - tuning...nicidecum...mai degraba styling :) ....nu ai mentionat de la ce service ejti..eram curios cat costa...

Enervantule.......i-ati ceva racing...gen oz superturismo...nu cacat....

girafa 12-03-07 16:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 794135)
Enervantule.......i-ati ceva racing...gen oz superturismo...nu cacat....

stii ceva jante 5x112 secand

Eugen_TL 12-03-07 16:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
girafa cred ca iti stiu passatu' ! unu albastru inchis dragutz as putea spune! la central in fata il mai vad uneori eu stand deasupra ;)

girafa 12-03-07 16:46

nu ala este a unui coleg de al meu este benzina

ajutati-ma cu o parere de jante pt passat care va plac o sa pun niste poze cu ele

Eugen_TL 12-03-07 17:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
intra la depozituldejante.ro si vezi ai multe modele ..preturi ..poze ... si asteptam si poze cu masina ta la topicul MASINA MEA ;)

mishaRS 12-03-07 20:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794053)
salut fly ce mai faci?

mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

salut ... sunt si eu curios de la ce vine ''girafa'' ?!?!??? :D

mikafly 12-03-07 20:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 794675)
salut ... sunt si eu curios de la ce vine ''girafa'' ?!?!??? :D

Lool!!!....poate de la faptul ca e inalt......

Eugen_TL 12-03-07 20:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
o fi avand GATU' lung :poke:

mikafly 12-03-07 21:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 794694)
o fi avand GATU' lung :poke:

Nu are gatul lung te asigur...este un om cat se poate de normal....si de treaba.Ne cunoastem din liceu.....deci e ceva vreme.....

Eugen_TL 12-03-07 21:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
era gluma...:shakefist

girafa 13-03-07 11:47

Asa Miau Pus Porecla Un Mecanic Din Tulcea Vali Turla Sly Il Stie Si De Atunci Asa Mia Ramas Si Merg Cu Ea Ca Nu Ma Deranjeaza Si Pt Ca Sunt Destul De Inalt

cum sa pun pozele
??

mikafly 13-03-07 14:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 795479)
Asa Miau Pus Porecla Un Mecanic Din Tulcea Vali Turla Sly Il Stie Si De Atunci Asa Mia Ramas Si Merg Cu Ea Ca Nu Ma Deranjeaza Si Pt Ca Sunt Destul De Inalt

Asa?....si te suparasei acum catziva ani cand ti-am zis "girafa".......ehh...a fost d emult....

mishaRS 13-03-07 18:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
laure, hai ma ca am facut caterinca ... sunt misha de la cta - bine ai venit pe forum de tulcea! si asa toata ziua te joci pe calculator la munca ... doar esti patron acuma ...

mikafly 14-03-07 22:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Ce liniste e azi pe Tulcea........parca a cazut netu.....loool

Eugen_TL 14-03-07 22:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
hahahhaaahhaaaaaaa =))))))))) mie nu doar netu mi-a facut POC ...ci si calculatorul dupa..procesa cica..dar draq stie ce =))) i-am dat doua peste ceafa si-a revenit :)

mishaRS 15-03-07 19:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pt fly :daca mai pleci prin europa poti sa te interesezi despre un motor ca al tau ??? il vreau pt o supernova

mikafly 16-03-07 06:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 800152)
pt fly :daca mai pleci prin europa poti sa te interesezi despre un motor ca al tau ??? il vreau pt o supernova

Sigur domnule....dar stiu unul de vanzare si in Romania cu 600 de euro cu tot cu cutie.

DaViD TL 16-03-07 20:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da ce gata,va pierit cheful de discutii,sau aveti treburi mai importante de facut ?!?

KAB 17-03-07 02:04

Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 800918)
Sigur domnule....dar stiu unul de vanzare si in Romania cu 600 de euro cu tot cu cutie.

Sal. Am si io o intrebare, motoru asta se poate pune si pe o dacie 1310?

Ba fratilor da ce draq e cu atata politie in tulcea asta de 10/10? parca au iesit dupa ploaie... nu mai poti dai o talpa un pic k te trezesti cu girofare dupa tine pe la 1 noaptea...

mikafly 17-03-07 09:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
In mare....se poate pune pe berlina....nu e nici o problema....adik nu te apuci sa tai din masina sau mai stiu eu ce.......merge cu sigurantza.

Cosmin255 17-03-07 14:52

Intrati si voi pe http://www.tvneptun.ro/ si votati NU la intrebarea zilei daca vreti sa ma ajutati . Va multumesc

PS : si dati si voi mai departe daca aveti cui si vreti sa ma ajutati . Multumesc mult . Respect

Eugen_TL 17-03-07 18:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
dar poate au alta parere =)))) daca aveti nu mai votati deloc :)))

vlad_Mafiotu 17-03-07 20:39

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
am votat :D

DaViD TL 17-03-07 22:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
si eu am votat,sper sati fie de ajutor,ps am mai spus si au mai votat aprox 10 pers q nu !!!

Cosmin255 18-03-07 11:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
va multumesc tuturor :)

vlad_Mafiotu 19-03-07 16:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ba baieti am luat filmul taxi 4 varianta franceza care a fost lansata anu asta dar nu am subtitrarea :( daca puteti si voi sa ma ajutati cu o subtitrare la filmul asta ar fi perfect :D

mikafly 19-03-07 16:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu am avut varianta in limba rusa...si era cam de kaka.....oricum si filmul e de cacao....deja nu mai are haz......


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning