![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
just my job:bat:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
salut fly ce mai faci?
mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
la jante nu am buni furnizori
doar pe rial italiene nu sunt calitative,dar itipot face un pret la ele savb diseara in germani sa vedem vrei sa pui pe golf distanta 5x112 |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
clopotel e punctul de reper acolo toti smekerii din spiru (directoru . profesori ) isi petrec timpul la un paharel de alcool :)) cine stie cunoaste .. by the way .. wellcome laurica . sper sa respecti "legile" de pe aici
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Nu e nimic mascat......toata lumea cunoaste magazinul...si pe cel de pe babadag..care e unu si acelasi...deci nu e nici o publicitate...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Glumesc:) (Sa nu ne vada CNA-u`...totusi)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
:lol: ce mai zici fly
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
girafa cred ca iti stiu passatu' ! unu albastru inchis dragutz as putea spune! la central in fata il mai vad uneori eu stand deasupra ;)
|
nu ala este a unui coleg de al meu este benzina
ajutati-ma cu o parere de jante pt passat care va plac o sa pun niste poze cu ele |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
intra la depozituldejante.ro si vezi ai multe modele ..preturi ..poze ... si asteptam si poze cu masina ta la topicul MASINA MEA ;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
o fi avand GATU' lung :poke:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
era gluma...:shakefist
|
Asa Miau Pus Porecla Un Mecanic Din Tulcea Vali Turla Sly Il Stie Si De Atunci Asa Mia Ramas Si Merg Cu Ea Ca Nu Ma Deranjeaza Si Pt Ca Sunt Destul De Inalt
cum sa pun pozele ?? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
laure, hai ma ca am facut caterinca ... sunt misha de la cta - bine ai venit pe forum de tulcea! si asa toata ziua te joci pe calculator la munca ... doar esti patron acuma ...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ce liniste e azi pe Tulcea........parca a cazut netu.....loool
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
hahahhaaahhaaaaaaa =))))))))) mie nu doar netu mi-a facut POC ...ci si calculatorul dupa..procesa cica..dar draq stie ce =))) i-am dat doua peste ceafa si-a revenit :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pt fly :daca mai pleci prin europa poti sa te interesezi despre un motor ca al tau ??? il vreau pt o supernova
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da ce gata,va pierit cheful de discutii,sau aveti treburi mai importante de facut ?!?
|
Quote:
Ba fratilor da ce draq e cu atata politie in tulcea asta de 10/10? parca au iesit dupa ploaie... nu mai poti dai o talpa un pic k te trezesti cu girofare dupa tine pe la 1 noaptea... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
In mare....se poate pune pe berlina....nu e nici o problema....adik nu te apuci sa tai din masina sau mai stiu eu ce.......merge cu sigurantza.
|
Intrati si voi pe http://www.tvneptun.ro/ si votati NU la intrebarea zilei daca vreti sa ma ajutati . Va multumesc
PS : si dati si voi mai departe daca aveti cui si vreti sa ma ajutati . Multumesc mult . Respect |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
dar poate au alta parere =)))) daca aveti nu mai votati deloc :)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
am votat :D
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
si eu am votat,sper sati fie de ajutor,ps am mai spus si au mai votat aprox 10 pers q nu !!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
va multumesc tuturor :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ba baieti am luat filmul taxi 4 varianta franceza care a fost lansata anu asta dar nu am subtitrarea :( daca puteti si voi sa ma ajutati cu o subtitrare la filmul asta ar fi perfect :D
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu am avut varianta in limba rusa...si era cam de kaka.....oricum si filmul e de cacao....deja nu mai are haz......
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning