Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

CT99WUW 05-12-05 22:28

re
 
kole esti belea....dar in a2a poza...in fata monitorului ce este?? chestia aia noua adusa din state?? optical tzuica via usb mmp and cucushe? belea cam gol cam gol paharul si parca si tu ai ochii cam mici :))) esti beleaaa :)) si ce dracu ...tu numai faci nimic pe acasa? pune si tu acolo ceva ca nu am mai vazut nimic de la tine :P

Psycho 05-12-05 23:57

4 Attachment(s)
ia uitatzi ce am primit :))

orlando 06-12-05 00:02

daca ii mai punea si un sticker cu powerpuff girls sa mor de nu o cumparam... :wink:

flaviutza 06-12-05 00:10

nu vad legatura cu powerpuff girls ..... :roll: :roll: :roll:

Gabi 06-12-05 00:13

Tu nu vezi cam multe !

CT99WUW 06-12-05 01:09

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"flaviutza\"
nu vad legatura cu powerpuff girls ..... :roll: :roll: :roll:

poate te ajuta asa ceva :tenisclap :flower: :grandmar:

Mustang 06-12-05 07:19

dacia aia era folosita in campionatu' national de raliuri de pe vremea lu' taica-miu.....a pus si tembelul ala de copil un eleron, o teava de esapament si o capota diferita...
mai bine o lasa cum arata pe vremea lu pazvante chioru' ;)

needBrain 06-12-05 11:32

dacia aia albastra am vazut-o \"live\" acum un an si ceva parca in galati....dar atunci \"era in lucru\" :lol:

Psycho 06-12-05 18:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
dacia aia era folosita in campionatu' national de raliuri de pe vremea lu' taica-miu.....a pus si tembelul ala de copil un eleron, o teava de esapament si o capota diferita...
mai bine o lasa cum arata pe vremea lu pazvante chioru' ;)


o fii fost ceva la vremea ei dar uite cum a ajuns :(

GolfuletzS 06-12-05 18:29

ce tare WRC e \"tradus\" World rally car :))

PYT 06-12-05 18:34

lol gabi si ct99wuw :P
psycho, \"uitati ce am primit\" poate fi interpretat k ai primit tu masina aia.. s-o stapanesti (ne)sanatos :lol:

Psycho 06-12-05 18:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NikeFF\"
lol gabi si ct99wuw :P
psycho, \"uitati ce am primit\" poate fi interpretat k ai primit tu masina aia.. s-o stapanesti (ne)sanatos :lol:

nu frate daca primeam eu ozn`u ala nu`l puneam pe forum :) ... no 10x :))

dj16xxs 06-12-05 18:56

imi place foarte mult la spoilerul fata care e de spate de fapt,si jantele de pe oltcit!foarte tari....spinere pe 17'...impresionant...

Psycho 09-12-05 02:06

JKV`ule baga draq odata pozele cu cielo ala sau le punem noi :))

claudiu lucian 22-12-05 12:40

3 Attachment(s)
:lol:

Mustang 22-12-05 13:42

o conduce cumva vreun manelar ???

daca nu, clar e taran :D

claudiu lucian 22-12-05 13:50

nush frate,da yo nu m-as urca in asa ceva.omu' poate e foarte mandru d ea.asta e.

am facut pozele p undeva in bucuresti

Mustang 22-12-05 15:38

si ce????
n-ai mai vazut tzarani de bucuresti ? :D

claudiu lucian 22-12-05 16:34

ee nu , e plin. ma minunez in fiecare zi d c vad p strazi

Psycho 22-12-05 21:39

4 Attachment(s)
de pe la voi .. facute de altcineva care nu vad k are de gand sa le puna pe forum :))

claudiu lucian 24-12-05 00:30

chiar super tare.kterink frate. crek are proprietau' o kterink in el...

bodyspeed 24-12-05 19:55

1 Attachment(s)
tuning :roll:

ZerO_CooL 24-12-05 19:57

Si mai scrie si cu doi \"n\". :lol:

shantzu 24-12-05 21:27

imi place ce scrie pe capacu de la rezervor :wink: doar atat :D

EMaiL 26-12-05 07:13

pai ala a scris cu doi de n ca sa fuga mai tare ..... es stagiu 2 de tuning :lol: :lol: :lol:

Mustang 26-12-05 13:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bodyspeed\"
tuning :roll:

s-a scapat careva pe masina ???
ce e cu culoarea aia cacanie ? :lol:

EMaiL 30-12-05 07:44

1 Attachment(s)
am mai gasit si eu un renault tunat.... :lol:

mike20 30-12-05 09:14

:lol: :lol: cred ca e mandru proprietarul de renault`ul sau :twisted: :twisted:

claudiu lucian 30-12-05 14:51

3 Attachment(s)
cum potzi sa faci asa ceva la un B.M.W. jignire curata

ariel 30-12-05 15:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"claudiu lucian\"
cum potzi sa faci asa ceva la un B.M.W. jignire curata

simplu,banuiesc ca sint autocolante.cit despre jignire,masina=oglinda soferului.

orlando 30-12-05 16:07

pe uni nu ii duce capu la mai mult...asta e concluzia...si al cielo ala galben mai e si agramat tuNNing...ce sa le faci astia sunt...eu am vaz pe un ursuletz cap de toba cu becuri da arata asa frumos...daca nu imi venea sa il alerg...maine poimaine vezi romanu intr-un bmw cu instalatie de pom sub mashina si se lauda la tovarashi ca are neon pulse :wink:

claudiu lucian 30-12-05 18:54

da, autocolante din vitan :oops: , prezente p orice dacie din 1900 toamna,puse d cei dornici d tuning extrem si schimbari majore de look :lol: dak masina e oglinda soferului,asta inseamna k e unu d'ala :roll: cu pantaloni la dunga si nike in picioaree :lol:

bodyspeed 30-12-05 19:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"claudiu lucian\"
cum potzi sa faci asa ceva la un B.M.W. jignire curata

vai ce nasol saracu bmw cu flacarile ale de tot rasul

3SGE 12-01-06 21:55

4 Attachment(s)
Nu stiu daca au mai fost puse pozele astea. Eu azi am gasit masina asta prin oras si n-am rezistat sa nu-i fac poze.

c i k y 12-01-06 22:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"3SGE\"
Nu stiu daca au mai fost puse pozele astea. Eu azi am gasit masina asta prin oras si n-am rezistat sa nu-i fac poze.

tare :lol:
https://www.4tuning.ro/gal/albums/kit...normal_acj.jpg

steaua23 12-01-06 22:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EMaiL\"
am mai gasit si eu un renault tunat.... :lol:

hihihi :))
asta il stiu de mult ... sta 2 blocuri mai jos de mine ... prin dr taberei :))
e tare ... si chiar e mandru de ea. mai tot timpu il vad pe la masina.
ps: seara merge doar cu pozitiile aprinse ... alea albastre

ariel 15-01-06 18:17

4 Attachment(s)
noutati

tre 18-01-06 02:42

1 Attachment(s)
ia uite ce-am gasit.

Psycho 20-01-06 10:14

angel eyes :))

c i k y 21-01-06 18:40

1 Attachment(s)
...


All times are GMT +2. The time now is 20:06.

- Copyright 2026 4Tuning