![]() |
re
kole esti belea....dar in a2a poza...in fata monitorului ce este?? chestia aia noua adusa din state?? optical tzuica via usb mmp and cucushe? belea cam gol cam gol paharul si parca si tu ai ochii cam mici :))) esti beleaaa :)) si ce dracu ...tu numai faci nimic pe acasa? pune si tu acolo ceva ca nu am mai vazut nimic de la tine :P
|
4 Attachment(s)
ia uitatzi ce am primit :))
|
daca ii mai punea si un sticker cu powerpuff girls sa mor de nu o cumparam... :wink:
|
nu vad legatura cu powerpuff girls ..... :roll: :roll: :roll:
|
Tu nu vezi cam multe !
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
dacia aia era folosita in campionatu' national de raliuri de pe vremea lu' taica-miu.....a pus si tembelul ala de copil un eleron, o teava de esapament si o capota diferita...
mai bine o lasa cum arata pe vremea lu pazvante chioru' ;) |
dacia aia albastra am vazut-o \"live\" acum un an si ceva parca in galati....dar atunci \"era in lucru\" :lol:
|
Re:
Quote:
o fii fost ceva la vremea ei dar uite cum a ajuns :( |
ce tare WRC e \"tradus\" World rally car :))
|
lol gabi si ct99wuw :P
psycho, \"uitati ce am primit\" poate fi interpretat k ai primit tu masina aia.. s-o stapanesti (ne)sanatos :lol: |
Re:
Quote:
|
imi place foarte mult la spoilerul fata care e de spate de fapt,si jantele de pe oltcit!foarte tari....spinere pe 17'...impresionant...
|
JKV`ule baga draq odata pozele cu cielo ala sau le punem noi :))
|
3 Attachment(s)
:lol:
|
o conduce cumva vreun manelar ???
daca nu, clar e taran :D |
nush frate,da yo nu m-as urca in asa ceva.omu' poate e foarte mandru d ea.asta e.
am facut pozele p undeva in bucuresti |
si ce????
n-ai mai vazut tzarani de bucuresti ? :D |
ee nu , e plin. ma minunez in fiecare zi d c vad p strazi
|
4 Attachment(s)
de pe la voi .. facute de altcineva care nu vad k are de gand sa le puna pe forum :))
|
chiar super tare.kterink frate. crek are proprietau' o kterink in el...
|
1 Attachment(s)
tuning :roll:
|
Si mai scrie si cu doi \"n\". :lol:
|
imi place ce scrie pe capacu de la rezervor :wink: doar atat :D
|
pai ala a scris cu doi de n ca sa fuga mai tare ..... es stagiu 2 de tuning :lol: :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
ce e cu culoarea aia cacanie ? :lol: |
1 Attachment(s)
am mai gasit si eu un renault tunat.... :lol:
|
:lol: :lol: cred ca e mandru proprietarul de renault`ul sau :twisted: :twisted:
|
3 Attachment(s)
cum potzi sa faci asa ceva la un B.M.W. jignire curata
|
Re:
Quote:
|
pe uni nu ii duce capu la mai mult...asta e concluzia...si al cielo ala galben mai e si agramat tuNNing...ce sa le faci astia sunt...eu am vaz pe un ursuletz cap de toba cu becuri da arata asa frumos...daca nu imi venea sa il alerg...maine poimaine vezi romanu intr-un bmw cu instalatie de pom sub mashina si se lauda la tovarashi ca are neon pulse :wink:
|
da, autocolante din vitan :oops: , prezente p orice dacie din 1900 toamna,puse d cei dornici d tuning extrem si schimbari majore de look :lol: dak masina e oglinda soferului,asta inseamna k e unu d'ala :roll: cu pantaloni la dunga si nike in picioaree :lol:
|
Re:
Quote:
|
4 Attachment(s)
Nu stiu daca au mai fost puse pozele astea. Eu azi am gasit masina asta prin oras si n-am rezistat sa nu-i fac poze.
|
Re:
Quote:
https://www.4tuning.ro/gal/albums/kit...normal_acj.jpg |
Re:
Quote:
asta il stiu de mult ... sta 2 blocuri mai jos de mine ... prin dr taberei :)) e tare ... si chiar e mandru de ea. mai tot timpu il vad pe la masina. ps: seara merge doar cu pozitiile aprinse ... alea albastre |
4 Attachment(s)
noutati
|
1 Attachment(s)
ia uite ce-am gasit.
|
angel eyes :))
|
1 Attachment(s)
...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:06. |
- Copyright 2026 4Tuning