![]() |
Re: O bila in week-end ?
Nu e man o saptamana , de vineri sunt asa ...
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
hmm si te luai de altii pe alte topicuri... you are OT man ;)
|
Re: O bila in week-end ?
https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6994-masini/page-55.html
daca vrei sa pui intrebari. |
Re: O bila in week-end ?
aham...si pana la urma ce meciuri se anuntza??
deokmdata nu shtiu dekt de dragosh cu alexa....asta dak vine dragos(sau ii este frik??...)....altcineva? |
Re: O bila in week-end ?
as veni si eu..dar mi-e teama ca nu pot vineri sai un acest weekned. si nu cred ca as suporta sa ma bata alexa.... rusinea este de nedescris si de nesuportat...sa ma bata o fata cu atatia ani mai mica :))))))))))))))
si tu, kravene....doar faci lista?? :P |
Re: O bila in week-end ?
yo vad la fatza locului...;)de jukt joc cu oricine...toata treaba este sa shtii si sa pierzi....
|
Re: O bila in week-end ?
lasa mah ca jucati cu mine ca nu ma supar ca pierd :mrhappy:
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
blondule...chill tata....vezi k se aplik tb cu coruperea aia....ai grija fratzioare:)...yo zic sa ne ia alexia de la cel mai slab ...sa vdm...dak are rost sau nu sa joace cu u:)
|
Re: O bila in week-end ?
:pistoles: :peace:
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
dap lojic....jukm biliard imaginar dak e nevoie:))
|
Re: O bila in week-end ?
deci.....cine vine sigur maine?
|
Re: O bila in week-end ?
yo as veni...dar ramane de vazut...blondule...ne bagam...la o bila??...
dragosheee....bati in retragere??? |
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
eu nush daca o sa vin :( sar putea sa plec la cheia ....
dar poate veniti voi la mine sambata sa ma vedeti :mrgreen: ca stiti unde stau acolo |
Re: O bila in week-end ?
hm....ne inviti la un sandwish??:)...sau dekt la o plimbare pana akolo si inapoi?:D
|
Re: O bila in week-end ?
la o plimbare mha!
mi-a zis sormea ca o sa plec sigur la cheia ;) deci nu o sa ne mai vedem ..... |
Re: O bila in week-end ?
Yo vin sigur la biliard prieteni. Sunt in fiecare week-end la hipodrom.Numai sa-mi spuneti si mie o ora cand ajungeti voi sa nu ma duc acolo prea devreme......Si vin fara carutza , sa gust neshte ceai d-ala de maltz.Daca nu bei si tu cu mine Kravene sa vezi ce te mascaresc!!!
Si acu' nitzel OT......Shantzule........????? zici ca surioara ta ramane singurica??? N-ai vrea tu sa-mi dai nr ei de tel......??? Yo sunt un gentleman, sa nu se plictiseasca fata singurica.Ma sacrific eu si-i tzin companie,.....:) |
Re: O bila in week-end ?
hai sa ne punem de acord. 90% ajung si eu. ziceti cam la ce ora ne putem vedea, sa facem rezervare. eu pot dupa 6-7.
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
pai eu nu fumez :P dar hai ca merg unde se fumeaza...
pai am zis ca pana pe la 12-1 sa ne decidem. eu termin serviciul pe la 3, trag o fuga la Buc si vin inapoi pe la 6-7. |
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
Deci s-a hotarat ceva ? Unde se merge ? La ce ora se merge ?
|
Re: O bila in week-end ?
Ma gandesc ca daca la etaj se fumeaza ... jos poate vom gasi masa mai repede, avand in vedere ca sunt din ce in ce mai putini nefumatori
Eu zic pe la 9.30 - 10 diseara , e bine? |
Re: O bila in week-end ?
Ma duc peste vreo 2 ore sa rezerv masa la Hipodrom pentru la 19:30! Cine vrea sa vina la ora aia.....pana acum si-a anuntat prezentza Bogdan WRC...
|
Re: O bila in week-end ?
Daca incepi asa eu nu mai vin ... ca si cum la separeuri ..
Eu ziceam sa picam de comun acord de o ora ... poate un 9.00 |
Re: O bila in week-end ?
Nu incepe cu dastea Dane....ca asa la 9 nu mai vine Bogdan WRC.....sau altii...de ce asa tarziu?Ai treaba?
|
Re: O bila in week-end ?
din partea mea nu este nici o problema....p l 7 vin si nu singura......cu o buna prietena.....din punctul meu de vedere ar fi mai bine sus.....:D
|
Re: O bila in week-end ?
pai uite..hai la 7.30-8. poftim. sa fie mijloc. daca nu poate cineva sa anunte.
eu plec la Buc si nu mai vad topicul, dar hotarati-va voi si eu vin direct. va sun sa aflu exact mai incolo. |
Re: O bila in week-end ?
poi daca dragosh face rezervarile l 7 jum.....ma gandeam la un 7,7 si cv......:D
|
Re: O bila in week-end ?
specific comunitatii Ploiesti :mrhappy:
|
Re: O bila in week-end ?
eu nu vin ... joaca placuta
|
Re: O bila in week-end ?
deci maine cine vine la sala pe la ora 8?......
|
Re: O bila in week-end ?
frate ce`aveti mha??...yo 1 as veni....dak as avea cu ce sa ajung la hipodrom...dak e sa ajung ajung....dragoshe...ce`ai frate de te duci asha devreme...vrei sa ajungi devreme aksa??...sa te culci odata cu gainile...ce pm....e devreme frate...
|
Re: O bila in week-end ?
Mai Kraven, nu e devreme, ca poate vor sa stea mai mult, insa...vorba ta, ce, la hipodrom sunt mantele mai bune si nu iti sara bila in alta parte decat vrei tu sa sara ?
Eu as veni cu cea mai mare placere daca as avea cu ce sa ajung... |
Re: O bila in week-end ?
cu taxi`u ...era ceva...eventual cu autobuzu`....era o chestie...nu e frumos sa te dai la intors cu o chestie d`asta...yo ...multumesc lu` blondu`...toate stima si respectu`...si raman dator ..blondule...doamne ajuta..sa ne fie mai bine pe viitor
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:22. |
- Copyright 2026 4Tuning