Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

MeHiGH 06-02-07 11:43

Re: O bila in week-end ?
 
Nu e man o saptamana , de vineri sunt asa ...

platon911 07-02-07 00:32

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 734074)
zici tu?? asta e o idee preconceputa! la mine nu se aplica. se aplica la cei care merg subturati prin oras.

u ince turatii ti Dieselu tau Bogdane?:???:

Vibe 07-02-07 02:04

Re: O bila in week-end ?
 
hmm si te luai de altii pe alte topicuri... you are OT man ;)

bogdan_wrc 07-02-07 07:27

Re: O bila in week-end ?
 
https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6994-masini/page-55.html
daca vrei sa pui intrebari.

kraven_4_all 07-02-07 08:53

Re: O bila in week-end ?
 
aham...si pana la urma ce meciuri se anuntza??

deokmdata nu shtiu dekt de dragosh cu alexa....asta dak vine dragos(sau ii este frik??...)....altcineva?

bogdan_wrc 07-02-07 09:39

Re: O bila in week-end ?
 
as veni si eu..dar mi-e teama ca nu pot vineri sai un acest weekned. si nu cred ca as suporta sa ma bata alexa.... rusinea este de nedescris si de nesuportat...sa ma bata o fata cu atatia ani mai mica :))))))))))))))

si tu, kravene....doar faci lista?? :P

kraven_4_all 07-02-07 09:47

Re: O bila in week-end ?
 
yo vad la fatza locului...;)de jukt joc cu oricine...toata treaba este sa shtii si sa pierzi....

shantzu 07-02-07 09:49

Re: O bila in week-end ?
 
lasa mah ca jucati cu mine ca nu ma supar ca pierd :mrhappy:

blondu'DOG 07-02-07 10:18

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 735973)
as veni si eu..dar mi-e teama ca nu pot vineri sai un acest weekned. si nu cred ca as suporta sa ma bata alexa.... rusinea este de nedescris si de nesuportat...sa ma bata o fata cu atatia ani mai mica :))))))))))))))

si tu, kravene....doar faci lista?? :P

ia lasati pe mine sa vad cat de bine joaca aceasta alexa......vin si eu vineri prieteni.....si apropo...cati anishori detine tipa asta??? vine singura sau cu "remorca"....?:twisted:

kraven_4_all 07-02-07 10:21

Re: O bila in week-end ?
 
blondule...chill tata....vezi k se aplik tb cu coruperea aia....ai grija fratzioare:)...yo zic sa ne ia alexia de la cel mai slab ...sa vdm...dak are rost sau nu sa joace cu u:)

Vibe 07-02-07 10:23

Re: O bila in week-end ?
 
:pistoles: :peace:

shantzu 07-02-07 10:29

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 736055)
de la cel mai slab

:mrhappy: nush de ce am impresia ca eu sunt primul :lol:

blondu'DOG 07-02-07 10:44

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 736055)
blondule...chill tata....vezi k se aplik tb cu coruperea aia....ai grija fratzioare:)...yo zic sa ne ia alexia de la cel mai slab ...sa vdm...dak are rost sau nu sa joace cu u:)

In general "motanu' " meu nu prea stie carte.......da' cand vine vb de porci (militieni) ma las la mana mea.....asta daca nu cumva va fi , cine stie, dragoste la prima vedere.......(nici dracu' nu crede in asa ceva)...oricum astept cu nerabdare sa fim toti acolo , fie ca jucam biliar , fie ca stam de vb , fie ca ne imbatam ca neshte porci cu coada in fata ce suntem....aaight?:lol:

kraven_4_all 07-02-07 10:51

Re: O bila in week-end ?
 
dap lojic....jukm biliard imaginar dak e nevoie:))

alexa-mrc 08-02-07 12:24

Re: O bila in week-end ?
 
deci.....cine vine sigur maine?

kraven_4_all 08-02-07 12:26

Re: O bila in week-end ?
 
yo as veni...dar ramane de vazut...blondule...ne bagam...la o bila??...
dragosheee....bati in retragere???

dragos2900 08-02-07 12:39

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by alexa-mrc (Post 738128)
deci.....cine vine sigur maine?

Eu vin si(n)gur,daca vii tu! :lol:

RZV_1_XDD 08-02-07 15:52

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by blondu'DOG (Post 736103)
In general "motanu' " meu nu prea stie carte.......da' cand vine vb de porci (militieni) ma las la mana mea.....asta daca nu cumva va fi , cine stie, dragoste la prima vedere.......(nici dracu' nu crede in asa ceva)...oricum astept cu nerabdare sa fim toti acolo , fie ca jucam biliar , fie ca stam de vb , fie ca ne imbatam ca neshte porci cu coada in fata ce suntem....aaight?:lol:

Daca e de bauta vine si coltzul

shantzu 08-02-07 15:56

Re: O bila in week-end ?
 
eu nush daca o sa vin :( sar putea sa plec la cheia ....
dar poate veniti voi la mine sambata sa ma vedeti :mrgreen: ca stiti unde stau acolo

kraven_4_all 08-02-07 16:00

Re: O bila in week-end ?
 
hm....ne inviti la un sandwish??:)...sau dekt la o plimbare pana akolo si inapoi?:D

shantzu 08-02-07 18:16

Re: O bila in week-end ?
 
la o plimbare mha!
mi-a zis sormea ca o sa plec sigur la cheia ;) deci nu o sa ne mai vedem .....

blondu'DOG 09-02-07 06:51

Re: O bila in week-end ?
 
Yo vin sigur la biliard prieteni. Sunt in fiecare week-end la hipodrom.Numai sa-mi spuneti si mie o ora cand ajungeti voi sa nu ma duc acolo prea devreme......Si vin fara carutza , sa gust neshte ceai d-ala de maltz.Daca nu bei si tu cu mine Kravene sa vezi ce te mascaresc!!!
Si acu' nitzel OT......Shantzule........????? zici ca surioara ta ramane singurica??? N-ai vrea tu sa-mi dai nr ei de tel......??? Yo sunt un gentleman, sa nu se plictiseasca fata singurica.Ma sacrific eu si-i tzin companie,.....:)

bogdan_wrc 09-02-07 07:13

Re: O bila in week-end ?
 
hai sa ne punem de acord. 90% ajung si eu. ziceti cam la ce ora ne putem vedea, sa facem rezervare. eu pot dupa 6-7.

blondu'DOG 09-02-07 08:13

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 739764)
hai sa ne punem de acord. 90% ajung si eu. ziceti cam la ce ora ne putem vedea, sa facem rezervare. eu pot dupa 6-7.

stai sa mai intre lumea pe net Bogdane sa vedem ce zic si ei.....eu zic ca neaparat tre' sa facem rezervare ca e full acolo in fiecare seara....cred ca ne trebuie cel putin 2 mese si astea in partea de sus a clubului ca jos nu se mai fumeaza. Au luat amende 40 de milioane saptamana asta si se mai fumeaza acum decat sus.eu am un nr de tel al unui barman de acolo care ar putea sa ne rezerve mese dar nu stiu cat de seriosi sunt baietii astia .....astept sa vedem ce mai zic baietii aici.

bogdan_wrc 09-02-07 08:51

Re: O bila in week-end ?
 
pai eu nu fumez :P dar hai ca merg unde se fumeaza...
pai am zis ca pana pe la 12-1 sa ne decidem.
eu termin serviciul pe la 3, trag o fuga la Buc si vin inapoi pe la 6-7.

shantzu 09-02-07 09:47

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by blondu'DOG (Post 739755)
Si acu' nitzel OT......Shantzule........????? zici ca surioara ta ramane singurica???

nu ramane mha singura .... merge si ea :rolleyes2

MeHiGH 09-02-07 10:43

Re: O bila in week-end ?
 
Deci s-a hotarat ceva ? Unde se merge ? La ce ora se merge ?

tng 09-02-07 11:01

Re: O bila in week-end ?
 
Ma gandesc ca daca la etaj se fumeaza ... jos poate vom gasi masa mai repede, avand in vedere ca sunt din ce in ce mai putini nefumatori

Eu zic pe la 9.30 - 10 diseara , e bine?

dragos2900 09-02-07 11:16

Re: O bila in week-end ?
 
Ma duc peste vreo 2 ore sa rezerv masa la Hipodrom pentru la 19:30! Cine vrea sa vina la ora aia.....pana acum si-a anuntat prezentza Bogdan WRC...

tng 09-02-07 11:29

Re: O bila in week-end ?
 
Daca incepi asa eu nu mai vin ... ca si cum la separeuri ..


Eu ziceam sa picam de comun acord de o ora ... poate un 9.00

dragos2900 09-02-07 11:50

Re: O bila in week-end ?
 
Nu incepe cu dastea Dane....ca asa la 9 nu mai vine Bogdan WRC.....sau altii...de ce asa tarziu?Ai treaba?

alexa-mrc 09-02-07 12:01

Re: O bila in week-end ?
 
din partea mea nu este nici o problema....p l 7 vin si nu singura......cu o buna prietena.....din punctul meu de vedere ar fi mai bine sus.....:D

bogdan_wrc 09-02-07 12:05

Re: O bila in week-end ?
 
pai uite..hai la 7.30-8. poftim. sa fie mijloc. daca nu poate cineva sa anunte.
eu plec la Buc si nu mai vad topicul, dar hotarati-va voi si eu vin direct.

va sun sa aflu exact mai incolo.

alexa-mrc 09-02-07 12:09

Re: O bila in week-end ?
 
poi daca dragosh face rezervarile l 7 jum.....ma gandeam la un 7,7 si cv......:D

shantzu 09-02-07 12:16

Re: O bila in week-end ?
 
specific comunitatii Ploiesti :mrhappy:

tng 09-02-07 12:17

Re: O bila in week-end ?
 
eu nu vin ... joaca placuta

platon911 09-02-07 15:03

Re: O bila in week-end ?
 
deci maine cine vine la sala pe la ora 8?......

kraven_4_all 09-02-07 16:30

Re: O bila in week-end ?
 
frate ce`aveti mha??...yo 1 as veni....dak as avea cu ce sa ajung la hipodrom...dak e sa ajung ajung....dragoshe...ce`ai frate de te duci asha devreme...vrei sa ajungi devreme aksa??...sa te culci odata cu gainile...ce pm....e devreme frate...

MeHiGH 09-02-07 17:15

Re: O bila in week-end ?
 
Mai Kraven, nu e devreme, ca poate vor sa stea mai mult, insa...vorba ta, ce, la hipodrom sunt mantele mai bune si nu iti sara bila in alta parte decat vrei tu sa sara ?
Eu as veni cu cea mai mare placere daca as avea cu ce sa ajung...

kraven_4_all 09-02-07 22:10

Re: O bila in week-end ?
 
cu taxi`u ...era ceva...eventual cu autobuzu`....era o chestie...nu e frumos sa te dai la intors cu o chestie d`asta...yo ...multumesc lu` blondu`...toate stima si respectu`...si raman dator ..blondule...doamne ajuta..sa ne fie mai bine pe viitor


All times are GMT +2. The time now is 21:22.

- Copyright 2026 4Tuning