![]() |
hai mah...kiar nimeni nu stie????
super extra help: tipul e fronte sc 100... acum poate cineva sa gaseasca si marca masinii? :evil: :evil: :evil: :evil: |
io n'am vazut masina de asta in viatza mea
|
suzuki!
|
Quote:
|
bine nos... baga poza...
|
1 Attachment(s)
ok una simpla! :P
|
mie mi se pare ca seamana cu un clio bicorp... :roll: :? :roll:
|
nope...help:nu este americana si nici frantuzeasca! :paper:
|
nissan?
|
de care? 8)
|
almera
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
holden
|
holden commodore ss...baga :arrow:
|
1 Attachment(s)
:wink:
|
cam e cazul sa mai dai amanunte fratello... :wink:
|
e italieneasca?
|
scuze de intarziere... nemteasca, versiunea de strada a unei masini care a castigat Le Mans intr-unul din ultimii 10 ani :wink:
|
Audi R8
|
1 Attachment(s)
Nu s-a mai pus o poza de cateva zile si Murarashu nu a mai venit pe acilea... Va ascult.
|
Ferarri?
|
Lambo ? Miura ?
|
Nope... :wink: E europeana.
|
Porsche?
|
este italieneasca, este de serie... ce mai vretzi mah ? :?
|
Lancia Stratos?
Nu am marit imaginea ca o stiam! |
Corect !!!!!! Baga poza !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
|
1 Attachment(s)
una simpla.
|
chrysler
|
Nope! Dar e tot americana!
|
buick
|
chevy ?
|
Re:
Quote:
|
cavalier / monte carlo ?
|
Mai jos de Monte Carlo cu vre-o 500 KM :lol:
|
Re:
Quote:
Si acum si raspunsul; Chevy Corsica. :wink: |
LL baga poza :)
|
1 Attachment(s)
Germana, vanduta intre 1988-1991. Din cate stiu, e destul de rara prin RO.
|
Inca nimeni ? E de la nemtii care fac motoarele masinilor de F1 Williams. :wink:
|
e bmw shi e modelul caruia ii intra ushile in caroserie :wink: ... am un lapsus acum shi mi-e lene sa caut pe google...
dar stiu ca e bmw shi ushile se \"deschid\" in caroserie... |
| All times are GMT +2. The time now is 00:48. |
- Copyright 2026 4Tuning