Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

LKS 02-05-07 06:56

Re: De toate pentru toti ...
 
au fost vreo 8 masini speedline ...si un motor ..in parcare (numai din ce am vazut eu)

ady_gti 04-05-07 11:28

Re: De toate pentru toti ...
 
a fost senzatie oricum .. mie-mi pare rau ca a durat asa putzin ca mai aveam de rupt niste capete ;)

LKS 14-05-07 16:42

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
ai dracului de rai :)))) lukas si zipy

Lucian 17-06-07 00:52

Re: De toate pentru toti ...
 
Dj Rynno rezident Club Gossip ... sau mai pe intelesul tuturor ... Sorin cu Eclipse-ul rosu din Speedline a lansat o melodie SUPER TARE !!!! Redenumiti fisierul in mp3 si ... enjoy !

Lucian 17-06-07 12:09

Re: De toate pentru toti ...
 
Sau se poate asculta DIRECT aici - http://www.speedline-motorsport.ro/forum/news.php

Bigu 26-06-07 15:28

Re: De toate pentru toti ...
 
e lumea prin concedii???

blondu_glf 2 27-06-07 00:43

Re: De toate pentru toti ...
 
da.........;)

B11EAU 27-06-07 10:22

Re: De toate pentru toti ...
 
Chiar unii mai au juma de sesiune... asa de distractie... :((

M Y U 27-06-07 19:41

Re: De toate pentru toti ...
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...099#post970099

Yackone 10-08-07 01:18

Re: De toate pentru toti ...
 
fratilor va anunt din timp ca este ceva tuning show la baia mare, liniutze si drifturi...care veniti???;)

p.s.: in data de 26 august pe aeroportul din baia mare

pepy 10-08-07 04:56

Re: De toate pentru toti ...
 
deci eu sunt disperat dupa o legala!!!! poa sa fie ia si la 1000km eu vin :P

Lucian 10-08-07 16:18

Re: De toate pentru toti ...
 
You are not alone ....... :P

TheBig_X 11-08-07 04:11

Re: De toate pentru toti ...
 
Domnu ziceai ca este departe iasul si acuma te duci la baia mare =))

Lucian 11-08-07 11:11

Re: De toate pentru toti ...
 
Disperat dupa o legala ... nu am spus ca ma duc la mamam dracu sa ma dau. Lui Pepy ii convine ca are masina de consum . Afara cred ca scoate 9% .

pepy 11-08-07 18:01

Re: De toate pentru toti ...
 
sub 7 probabil.......:))

LKS 11-08-07 18:10

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by pepy (Post 1041422)
sub 7 probabil.......:))


deci cosnuma mai putin decat perfuzia mea :)))

Yackone 13-08-07 20:26

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by pepy (Post 1039322)
deci eu sunt disperat dupa o legala!!!! poa sa fie ia si la 1000km eu vin :P

poi haideti ca eu sunt deja aici...incalzesc pista;)

blondu_glf 2 14-08-07 00:11

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 1045042)
poi haideti ca eu sunt deja aici...incalzesc pista;)

cu ce?:lol: ;)

Bigu 18-10-07 16:53

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
WTF??? e pe prima pagina a sitului 4tuning............

browser 18-10-07 16:54

Re: De toate pentru toti ...
 
da am vazut si pe strada =)) m am mirat:shock:

Lucian 18-10-07 17:26

Re: De toate pentru toti ...
 
Am vazut si eu. Va trebui sa discutam cu ei .

Bigu 18-10-07 21:51

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
din aceeasi categorie.... ???

pepy 18-10-07 22:27

Re: De toate pentru toti ...
 
:):):)
:):):)
am editat ca sa mai pun un rind:)
:):):)

Lucian 18-10-07 23:03

Re: De toate pentru toti ...
 
E un Oltcit 1.4 turbo al unui fan Speedline , un om super de treaba , a ajuns sa aibe stickerele clubului de pe vremea cand SGM era la noi si domnul acesta l-a ajutat cu diverse piese pt masina . Spun domnul pt ca are undeva la 40 ani ... spre rusinea mea nu-i cunosc varsta exacta . Am un mare respect pt dansul .

mikafly 20-10-07 12:08

Re: De toate pentru toti ...
 
Nu imi mai patineaza ambreajul......in sfarsit merge cum ar trebui....acum apare alta problema....n-are turbo

Yackone 20-10-07 14:33

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1158355)
Nu imi mai patineaza ambreajul......in sfarsit merge cum ar trebui....acum apare alta problema....n-are turbo

dar fuge rau;)

Lucian 20-10-07 16:01

Re: De toate pentru toti ...
 
Pt cei cu cont pe hi5 ... http://www.hi5.com/friend/group/2475...ia--front-html

Lucian 28-10-07 18:35

Re: De toate pentru toti ...
 
La cursa de indemanare de azi de la Craiova .... George cu al sau Subaru a luat locul 1 in grupa si a avut cel mai bun timp al concursului ! FELICITARI !

Lucian 28-10-07 22:03

Re: De toate pentru toti ...
 
12 Attachment(s)
Poze cu FUG si George la Craiova ...

Bigu 28-10-07 22:44

Re: De toate pentru toti ...
 
felicitari!!!!! poze cu cupa!!!

Yackone 29-10-07 11:53

Re: De toate pentru toti ...
 
FUG-smart...hai ca asta-i tare:lol:

Lucian 29-10-07 12:46

Re: De toate pentru toti ...
 
Un material http://www.expresul.ro/index.php?rubrica=3&id=5536

mikafly 29-10-07 19:52

Re: De toate pentru toti ...
 
Fug e tare indiferent ca e pe Smart sau pe Raba.......ma intrebati de ce?....nu stiti?...e nebun..(in sensul bun)

Yackone 15-11-07 13:05

Re: De toate pentru toti ...
 
http://www.autocrono.ro/modules.php?...&id=60&do=afis

Yackone 20-11-07 23:37

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 1200403)

nimeni nimik???

mikafly 21-11-07 09:16

Re: De toate pentru toti ...
 
Nu ne intereseaza......cel putin pe mine nu.

B11EAU 25-11-07 16:52

Re: De toate pentru toti ...
 
Intrebare: Cum sunt preturile afisate de pe "mobile.de", cu TVA sau fara?
As vrea un raspuns 100% sigur!
Multam!

Paul 27-11-07 21:32

Re: De toate pentru toti ...
 
ce se mai aude de site ? ca e pe dreapta de cva timp ..

LKS 28-11-07 10:52

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Paul (Post 1219029)
ce se mai aude de site ? ca e pe dreapta de cva timp ..

inca e ..si va mai fi pentru ceva timp ..nu se stie sigur ..
oricum vom reveni ..si o vom face in forta !!

mikafly 01-12-07 10:54

Re: De toate pentru toti ...
 
Daaaaaa.....siguuuurr......o sa revenim in....cum ii zice ma?...la organu ala .........ala cu care te usurezi ...........ce dreq ma.....unde sa revenim?.....stam pe loc.......si asta ne ocupa tot timpul.


All times are GMT +2. The time now is 09:25.

- Copyright 2026 4Tuning