![]() |
Re: De toate pentru toti ...
au fost vreo 8 masini speedline ...si un motor ..in parcare (numai din ce am vazut eu)
|
Re: De toate pentru toti ...
a fost senzatie oricum .. mie-mi pare rau ca a durat asa putzin ca mai aveam de rupt niste capete ;)
|
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
ai dracului de rai :)))) lukas si zipy
|
Re: De toate pentru toti ...
Dj Rynno rezident Club Gossip ... sau mai pe intelesul tuturor ... Sorin cu Eclipse-ul rosu din Speedline a lansat o melodie SUPER TARE !!!! Redenumiti fisierul in mp3 si ... enjoy !
|
Re: De toate pentru toti ...
Sau se poate asculta DIRECT aici - http://www.speedline-motorsport.ro/forum/news.php
|
Re: De toate pentru toti ...
e lumea prin concedii???
|
Re: De toate pentru toti ...
da.........;)
|
Re: De toate pentru toti ...
Chiar unii mai au juma de sesiune... asa de distractie... :((
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
fratilor va anunt din timp ca este ceva tuning show la baia mare, liniutze si drifturi...care veniti???;)
p.s.: in data de 26 august pe aeroportul din baia mare |
Re: De toate pentru toti ...
deci eu sunt disperat dupa o legala!!!! poa sa fie ia si la 1000km eu vin :P
|
Re: De toate pentru toti ...
You are not alone ....... :P
|
Re: De toate pentru toti ...
Domnu ziceai ca este departe iasul si acuma te duci la baia mare =))
|
Re: De toate pentru toti ...
Disperat dupa o legala ... nu am spus ca ma duc la mamam dracu sa ma dau. Lui Pepy ii convine ca are masina de consum . Afara cred ca scoate 9% .
|
Re: De toate pentru toti ...
sub 7 probabil.......:))
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
deci cosnuma mai putin decat perfuzia mea :))) |
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
WTF??? e pe prima pagina a sitului 4tuning............
|
Re: De toate pentru toti ...
da am vazut si pe strada =)) m am mirat:shock:
|
Re: De toate pentru toti ...
Am vazut si eu. Va trebui sa discutam cu ei .
|
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
din aceeasi categorie.... ???
|
Re: De toate pentru toti ...
:):):)
:):):) am editat ca sa mai pun un rind:) :):):) |
Re: De toate pentru toti ...
E un Oltcit 1.4 turbo al unui fan Speedline , un om super de treaba , a ajuns sa aibe stickerele clubului de pe vremea cand SGM era la noi si domnul acesta l-a ajutat cu diverse piese pt masina . Spun domnul pt ca are undeva la 40 ani ... spre rusinea mea nu-i cunosc varsta exacta . Am un mare respect pt dansul .
|
Re: De toate pentru toti ...
Nu imi mai patineaza ambreajul......in sfarsit merge cum ar trebui....acum apare alta problema....n-are turbo
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Pt cei cu cont pe hi5 ... http://www.hi5.com/friend/group/2475...ia--front-html
|
Re: De toate pentru toti ...
La cursa de indemanare de azi de la Craiova .... George cu al sau Subaru a luat locul 1 in grupa si a avut cel mai bun timp al concursului ! FELICITARI !
|
Re: De toate pentru toti ...
12 Attachment(s)
Poze cu FUG si George la Craiova ...
|
Re: De toate pentru toti ...
felicitari!!!!! poze cu cupa!!!
|
Re: De toate pentru toti ...
FUG-smart...hai ca asta-i tare:lol:
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
Fug e tare indiferent ca e pe Smart sau pe Raba.......ma intrebati de ce?....nu stiti?...e nebun..(in sensul bun)
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Nu ne intereseaza......cel putin pe mine nu.
|
Re: De toate pentru toti ...
Intrebare: Cum sunt preturile afisate de pe "mobile.de", cu TVA sau fara?
As vrea un raspuns 100% sigur! Multam! |
Re: De toate pentru toti ...
ce se mai aude de site ? ca e pe dreapta de cva timp ..
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
oricum vom reveni ..si o vom face in forta !! |
Re: De toate pentru toti ...
Daaaaaa.....siguuuurr......o sa revenim in....cum ii zice ma?...la organu ala .........ala cu care te usurezi ...........ce dreq ma.....unde sa revenim?.....stam pe loc.......si asta ne ocupa tot timpul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:25. |
- Copyright 2026 4Tuning