![]() |
schimb apartament central+masina+firma+sotie pentru vila pe plaja in maui
|
Cumpar vila pe plaja in \"maui\" :D
|
Vand galeata cu nisip sau schimb cu 2 piersici +1 sambure de pruna :weee:
|
vand tanc rusesc ...pret atractiv ofer cumparatorului bonus un OBUZ :woowoo:
|
vand imaginatia celui de mai sus :D
|
Sa incercam acum un mic anunt matrimonial al domnilor ! :D
Domn bine in jurul la 40 de ani (= are 52 si cauta de 25),fire poetica (= scrie pe faianta din baie),constitutie atletica (= sta in fotoliu si se uita la Eurosport),aspect normal (= crestere neobisnuita de par in nas, urechi si pe spate) cu un spirit deschis (= se culca cu sora ta dar ea nu este interesata) caut numai prietenie (= cata vreme prietenia inseamna si nuditate). _________________ no past ... no future ... just NO SPEED LIMIT |
Re:
Quote:
|
se rezolva :) stiu ca bishop mai avea o fisa parca... dar nu mai stiu pe unde e , poate-l imbarlig sa mi-o dea :) mai cumpar 2 l de benzina :) si tzi le trimit prin pojta :) :) ... da tu cu imaginatia ? .. cum rezolvi ? :) cum mi-o trimiti ? :P
|
pai mai asteptam pana in anul 2100 cand se va putea face transfer de memorie de la un om la altu.... :woowoo: :blahblah:
nu ma bagati in seama :roll: ... s-a tacnit marmota :lol: |
hai sa ne congelam , sa prindem anul 2100 , ca sa putem sa facem combinatia :D
so Cumpar CONGELATOR , BUN :D si MARE :D |
vand dacie by renault 20.000 $
motor: V8 (6L) biturbo (640 CP) performante 0-100 km/h: treapta 1: 50 sec (sta mai mult pe loc) trepata 2: idem treapta 3: 10 secunde cu TC activat : 2,8 secunde cutie in 6 trepte + marsalier pentru cunoscatori ofer si instalatie gpl PS: consum: urban 12% extraurban 8% mixt 11% pentru -poze pm me |
cumpar 100l de azot lichid pt frigideru lui EvLSant0S sau dau la schimb un lacat taiat shi o cheie rupta :lol:
|
nu vrea nimeni restantele?!
haideti...ingramaditiva...sunt 4 free ;) |
Urgent!!! Vand betisoare de urechi folosite numai intr-o parte :omfg: sau le dau la schimb pe bete de chibrite arse (max pana la jumatate) :ballbounc
|
Cedez sesiune de examene periaoda 25.01 - 10.02 2005.
Rog seriozitate si intelepciune. PEACE :peace: |
Iau studente in grijanie! :lol:
|
frate voi nu sunteti sanatoshi ce am citit aici am ras de m`am stricat ...
ai sa va vand si eu ceva ... vand dosar penal ... la sectia 2 politie ... cei interesatzi .. msg me ... ptr mai multe detalii |
Schimb viata de vagabond pe d-aia de baiat insurat. Ma declar prost. :twisted:
|
vand hartie igienica folosita pe 1 parte ...
|
donez restante
|
schimb enter cu caps lock
dau shoarece mort de 2 luni .. ink nu a putrezit .. pe un mouse optic :p |
hai k il pun si aici .. !!!
Firma serioasa, angajam hacker. Va rugam sa plasati CV-ul pe prima pagina la www.microsoft.com |
deci cand ma pot prezenta la locul de munca?ashtept detaliile pe PM... :lol: 8) :D
|
[email protected] : Ne pare rau dar CV`ul dumeanoastra nu l`am primit .. please try again later ...
|
Pensionar belgian plimb copii, educ fetite, conversatii orale,doar zona centrala. :twisted:
|
cumpar URGENT identitate noua, cu pasaport.. eventual fara vize!!!
|
Re:
Quote:
|
dar sunteti chiar nesimtiti?!??!?!?!?! :evil: :evil:
eu va ofer aici restante calde, pt care am muncit tot anul,,,si voi nu vreti?! unde mai gasiti asa oferta?!!??! hai razganditiva pana nu se dau in vara :lol: :lol: |
Sugar, 18 ani, caut dadaca ... de preferat blonda
|
Caut baieti care baga cutitul in tine pentru 100.000
|
Caut pinguini! Ofer pret bun! :lol: :lol: :lol: De preferabil pinguini care accepta sa bagi cutitu'-n ei ! :lol: :lol: :lol:
|
Cumpar membrii de la alte cluburi
De preferinta: Ice Racing, NSL, 4SS, MR Vand bun-simt: nu ii mai gasesc nici o utilitate Cumpar: vitamine pentru cai - phutere |
*************************
termina mah si tu cu atacurile astea, intra in arena daca ai ceva de zis - Honda |
bai nici chiar asha... daka vrei intra pe arena... :D
|
mpa si B 68 VLD ... cu tot respectul dar va rog nu transformati si acest topic,care a a avut zic eu un succes destul de mare inca de la inceput,in subiect de barfa si insulte ... (OFFTOPIC)
Sedinte de refacere a familiei. 700.000 ora, cuplu. :lol: |
Vand bunic! Varsta 80 de ani, stie sa faca bani! Il dau cu 1 mil! Cine-l cumpara se va imbogati! Pretul este fix! :lol: :lol:
|
Caut amant! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pt. relatie de lunga durata.. chiar casatorie! :lol: :lol: :lol:
:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug |
:evil_laug :woowoo: :yes: vand iconitze... din astea.. 1 leu bucata..
|
Vand ratZe zburatoare si pesti inotatori! Super oferta!
ps: mama ta este tigan? :peace: |
interesante anuntzurile....
cumpar anuntz... :shock: :shock: :shock: :shock: :wink: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:31. |
- Copyright 2026 4Tuning