Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

ffocus 22-01-05 11:46

schimb apartament central+masina+firma+sotie pentru vila pe plaja in maui

Carmen 22-01-05 13:01

Cumpar vila pe plaja in \"maui\" :D

darkager 22-01-05 21:16

Vand galeata cu nisip sau schimb cu 2 piersici +1 sambure de pruna :weee:

darkager 22-01-05 21:32

vand tanc rusesc ...pret atractiv ofer cumparatorului bonus un OBUZ :woowoo:

EvLSant0S 22-01-05 23:49

vand imaginatia celui de mai sus :D

NSL_Doru 23-01-05 00:21

Sa incercam acum un mic anunt matrimonial al domnilor ! :D

Domn bine in jurul la 40 de ani (= are 52 si cauta de 25),fire poetica (= scrie pe faianta din baie),constitutie atletica (= sta in fotoliu si se uita la Eurosport),aspect normal (= crestere neobisnuita de par in nas, urechi si pe spate) cu un spirit deschis (= se culca cu sora ta dar ea nu este interesata) caut numai prietenie (= cata vreme prietenia inseamna si nuditate).
_________________
no past ... no future ... just NO SPEED LIMIT

darkager 23-01-05 09:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
vand imaginatia celui de mai sus :D

EvLSant0S o dau la schimb pe 2 l de benzina shi fisha centrala :lol:

EvLSant0S 23-01-05 09:48

se rezolva :) stiu ca bishop mai avea o fisa parca... dar nu mai stiu pe unde e , poate-l imbarlig sa mi-o dea :) mai cumpar 2 l de benzina :) si tzi le trimit prin pojta :) :) ... da tu cu imaginatia ? .. cum rezolvi ? :) cum mi-o trimiti ? :P

darkager 23-01-05 10:27

pai mai asteptam pana in anul 2100 cand se va putea face transfer de memorie de la un om la altu.... :woowoo: :blahblah:

nu ma bagati in seama :roll: ... s-a tacnit marmota :lol:

EvLSant0S 23-01-05 11:41

hai sa ne congelam , sa prindem anul 2100 , ca sa putem sa facem combinatia :D


so


Cumpar CONGELATOR , BUN :D si MARE :D

aicad 23-01-05 12:12

vand dacie by renault 20.000 $

motor: V8 (6L) biturbo (640 CP)
performante 0-100 km/h:
treapta 1: 50 sec (sta mai mult pe loc)
trepata 2: idem
treapta 3: 10 secunde

cu TC activat : 2,8 secunde

cutie in 6 trepte + marsalier

pentru cunoscatori ofer si instalatie gpl

PS: consum: urban 12% extraurban 8% mixt 11%

pentru -poze pm me

darkager 23-01-05 14:42

cumpar 100l de azot lichid pt frigideru lui EvLSant0S sau dau la schimb un lacat taiat shi o cheie rupta :lol:

SpeedeR 23-01-05 16:36

nu vrea nimeni restantele?!

haideti...ingramaditiva...sunt 4 free ;)

darkager 24-01-05 12:07

Urgent!!! Vand betisoare de urechi folosite numai intr-o parte :omfg: sau le dau la schimb pe bete de chibrite arse (max pana la jumatate) :ballbounc

Mr.Nice 24-01-05 13:13

Cedez sesiune de examene periaoda 25.01 - 10.02 2005.
Rog seriozitate si intelepciune.




PEACE
:peace:

xxdadixx 24-01-05 13:17

Iau studente in grijanie! :lol:

Psycho 25-01-05 13:06

frate voi nu sunteti sanatoshi ce am citit aici am ras de m`am stricat ...


ai sa va vand si eu ceva ...


vand dosar penal ... la sectia 2 politie ...



cei interesatzi .. msg me ... ptr mai multe detalii

NSL_Doru 26-01-05 00:49

Schimb viata de vagabond pe d-aia de baiat insurat. Ma declar prost. :twisted:

Psycho 27-01-05 15:57

vand hartie igienica folosita pe 1 parte ...

SpeedeR 27-01-05 21:39

donez restante

Psycho 27-01-05 22:30

schimb enter cu caps lock




dau shoarece mort de 2 luni .. ink nu a putrezit .. pe un mouse optic :p

Psycho 28-01-05 07:53

hai k il pun si aici .. !!!





Firma serioasa, angajam hacker. Va rugam sa plasati CV-ul pe prima pagina la www.microsoft.com

CT-03-ART 28-01-05 08:10

deci cand ma pot prezenta la locul de munca?ashtept detaliile pe PM... :lol: 8) :D

Psycho 28-01-05 08:55

[email protected] : Ne pare rau dar CV`ul dumeanoastra nu l`am primit .. please try again later ...

NSL_Doru 02-02-05 14:02

Pensionar belgian plimb copii, educ fetite, conversatii orale,doar zona centrala. :twisted:

Anami 02-02-05 14:06

cumpar URGENT identitate noua, cu pasaport.. eventual fara vize!!!

NSL_Doru 02-02-05 14:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Anami\"
cumpar URGENT identitate noua, cu pasaport.. eventual fara vize!!!

Iti vand identitate pe numele de Eryka ... pasaport valabil la toate cursele \"vizat\" la zi ! :D

SpeedeR 02-02-05 14:57

dar sunteti chiar nesimtiti?!??!?!?!?! :evil: :evil:

eu va ofer aici restante calde, pt care am muncit tot anul,,,si voi nu vreti?!

unde mai gasiti asa oferta?!!??!

hai razganditiva pana nu se dau in vara :lol: :lol:

RaveBoy 02-02-05 15:00

Sugar, 18 ani, caut dadaca ... de preferat blonda

mpa 02-02-05 15:58

Caut baieti care baga cutitul in tine pentru 100.000

B 68 VLD 02-02-05 16:02

Caut pinguini! Ofer pret bun! :lol: :lol: :lol: De preferabil pinguini care accepta sa bagi cutitu'-n ei ! :lol: :lol: :lol:

mpa 02-02-05 16:07

Cumpar membrii de la alte cluburi
De preferinta: Ice Racing, NSL, 4SS, MR

Vand bun-simt: nu ii mai gasesc nici o utilitate

Cumpar: vitamine pentru cai - phutere

B 68 VLD 02-02-05 16:14

*************************

termina mah si tu cu atacurile astea, intra in arena daca ai ceva de zis - Honda

CT-03-ART 02-02-05 19:29

bai nici chiar asha... daka vrei intra pe arena... :D

NSL_Doru 02-02-05 19:37

mpa si B 68 VLD ... cu tot respectul dar va rog nu transformati si acest topic,care a a avut zic eu un succes destul de mare inca de la inceput,in subiect de barfa si insulte ... (OFFTOPIC)



Sedinte de refacere a familiei. 700.000 ora, cuplu. :lol:

B 68 VLD 03-02-05 10:53

Vand bunic! Varsta 80 de ani, stie sa faca bani! Il dau cu 1 mil! Cine-l cumpara se va imbogati! Pretul este fix! :lol: :lol:

Anami 04-02-05 14:06

Caut amant! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pt. relatie de lunga durata.. chiar casatorie! :lol: :lol: :lol:

:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug

EvLSant0S 04-02-05 14:54

:evil_laug :woowoo: :yes: vand iconitze... din astea.. 1 leu bucata..

Anami 04-02-05 15:20

Vand ratZe zburatoare si pesti inotatori! Super oferta!



ps: mama ta este tigan? :peace:

the_mav 04-02-05 15:25

interesante anuntzurile....
cumpar anuntz... :shock: :shock: :shock: :shock: :wink:


All times are GMT +2. The time now is 13:31.

- Copyright 2026 4Tuning