![]() |
Re: interior oltcit
nici mie nu`mi prea da a interior de oltcit .. dar cine stie .. totu` e posibil
|
Re: interior oltcit
interiorul pus de Zozo e interiorul Caddilac-ului Eldorado care a castigat Best Autohton la 4t Bucuresti.
sunt pozele si pe forum....just look around |
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
Quote:
ci best interior pai si daca stii interiorul de oltcit....nici macar usa nu seamana cu cea de oltcit, iar bordul e prea mare(lung) prea spatios pentru oltcit. ;) |
Re: interior oltcit
10 Attachment(s)
ma baieti ma faceti sa rad?),nu credeam ca tre sa specific ca e eldorado,am pus doar sa vedeti cum lucrez,ptr ca gagica cu oltitul vroia un interior de piele roz,sa-u nu?
un pic rectific a castigat 4 premi:best of show,premiu special 4tuning,best paint,si best interior. va mai pun niste monstre sa aveti de unde alege ptr un interior smecher: 24 euro Mp, ter livrare 3 saptamani. |
Re: interior oltcit
Zozo a ajuns sa modifice oltcituri:))
e tare... dar eu lucrez, de fapt imi fac masina doar pe baza de sponsorizari:):):) |
Re: interior oltcit
4 Attachment(s)
partea doua,sarpe si crocodil.
|
Re: interior oltcit
ma DR. ZOZO foarte frumos ce aratzi tu acolo fiecare cu parerile si ideeile lui dar sa ziciem mie unu imi place mai classic nu cu tot felu de culori hai maxim 3
iti urez suces si ai facut bine ca ai postat poze cu nuantze din piele cine stie poate o sa imi schimb ideile intre timp |
Re: interior oltcit
da, sunt super... oricum, parerea mea e ca ar trebui intain inlocuite scaunele, mie una nu imi spun nimic cele de oltcit stock... !!! Pe cand unele mai "detaliate"... :> Si imbracate in piele... :P Oricum, imi pastrez ideiile pentru cand o sa pun iar mana pe masina!! :)
|
Re: interior oltcit
Magos, sa stii ca scaunele de oltcit sunt foarte confortabile! Am aproape 40.000 de km facuti in aproape 3 ani de cand am oltcit, deci... stiu ce spun. De asta le-am si tapitat! Si ai vazut din poze ca arata foarte bine. Imi cumparasem si eu acum vreun an 2 scaune de VW, dar le-am vandut dupa ce mi-am dat seama ca in afara de usurinta cu care le puteam "culca", nu aveau alt avantaj.
|
Re: interior oltcit
mie una nu imi plac... si punct! :D dar oricum, parerile sunt impartite, nu'i asa? :) si... p.s. eu am 1 56 ... abea vad botul masini... am nevoie d scaun inalt! :D
|
Re: interior oltcit
interior din piele , complet alb, bord alb , ceasuri albe cu cifre rosii, iluminat din spate, mov , albastru sau verde fluorecent, geamuri cu folie neagra, exterior rosu, si jante B.B.S. :D
|
Re: interior oltcit
si cand te`ai trezit .. era dimineata:) Magos asculta un sfat batranesc.. scaune de ursuletz .. garantat .. ma simt bine eu la 1,75m .. prietena mea sta excelent si are pe undeva pe la 1,62 :)
|
Re: interior oltcit
mari tuneri scaune ursuletz etc.
de ce nu luati anumite cadre de scaun si le faceti pornind de la cadrul ala, ca unele chestii pe unele oltcit-uri se potrivesc fix ca nuca in perete, si cel mai naspa si mai naspa chestie la oltcit, e ca interiorul e o adevarata camera de gazare, ori ai motorul curat luna ca pe discovery cum le au aia cromate, vopsite etc, ori daca nu iarna bagi la gaze din compartimentul motor in plamani de iti sar capacele, nu poate sa iti pice acolo o picatura de ulei, lichid etc pe galerie, ca ai umplut masina de miros, asta e punctul slab al oltcit-urilor, cand e vorba sa te referi la interior, ca mai sunt si altele. faceti ceva proiectati mai bine un filtru de particule sa se potriveasca pe aeroterma de oltcit, decat sa pui nu stiu ce scaune, iar in ceea ce tine de interior, nu am vazut nimic modificat in afara de alte scaune care oricine le poate schimba, bord vopsit sau reimbracat, si panouri de usi la fel vopsite sau retapitate, cum s-au inventat atatea praguri si spoilere, de ce nu s-ar inventa si alte panouri de usi, alte scaune, alta plansa de bord, etc |
Re: interior oltcit
Quote:
SIIIIIII CRACIUN FERICIT LA TOATA LUMEA |
Re: interior oltcit
si mie imi place oltcit-ul asa clasic, dar daca tot modifica motoarele, modifica exteriorul , de ce sa nu se faca modificari importante si in interior, ca eu cred ca ar iesit ceva frumos
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
Asa este mai baieti!! Dar ... e vremea urarilor!!! :D
Craciunul este sarbatoarea sufletului si a inimilor... Imi doresc sa va aduca tuturor numai si numai impliniri, sanatate si nu in ultimul rand, voiosie, ca sa va puteti bucura de sarbatori alaturi de cei dragi si familie! Sarbatori Fericite! Va doresc tuturor numai bafta in noul an care va veni, si sa aveti parte numai si numai de bucurii din partea oltencelor noastre ;) !! :D |
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
hai sa dea d`zeu ca anu` ce vine sa fie mai bun pt toata lumea ... La Multi Ani
|
Re: interior oltcit
sau... Merry XXX - MASS :D :D :D E mai bine asa?? :)
|
Re: interior oltcit
prefer merry XXS :) in vara pun B-94-XXS :)
|
Re: interior oltcit
;)) geeezh... :D
|
Re: interior oltcit
mai am si optiunea B-18-XXS da`mi place mai mult 94 .... ca na doar cu el plec maine :)
|
Re: interior oltcit
aa??... Unde pleci??
:-/ |
Re: interior oltcit
interior oltcit < > decat numar de inmatriculari, plecari, deplasari, chiar si urari
nicidecum interior oltcit = numar de inmatriculari, plecari, deplasari, chiar si urari amu cum o fi? despre ce vreti sa vorbim pana la urma urmei? |
Re: interior oltcit
pai cand e vb de urari cred ca sunt binevenite pe orice topic
|
Re: interior oltcit
hai sa ne uram sarbatori fericite aceiasi 5-6oameni, pe fiecare topic in parte.
o facem? va sparg.... acum ma pun pe sters.pai ce aici chat bodyspeed |
Re: interior oltcit
Buey... La Multi Ani 2007!!! Si Sa Dea Domnu Sa Nu Avem Taxe Mari De Platit Pe Fetele Noastre... ;))
|
Re: interior oltcit
Te rog sa nu imi mai editezi mesajele domnu` bodyspeed, caci nu cred ca am spus ceva ce nu ar fi trebuit.
iar ca sa iti bagi replica...puteai sa scrii si tu un mesaj separat;) |
Re: interior oltcit
la multi ani tuturor si bafta in 2007 sa vedem ce ne rezerva noul an inca odata LA MULTI ANI TUTUROR POSESORILOR DE OLTCIT SI NU NUMAI FIE CA IN NOUL AN SA VEM PARTE DE NUMAI BINE
|
Re: interior oltcit
gata cu colindu` ... ne intoarcem la interioarele masinilor ...
|
Re: interior oltcit
care interioare ca topicul asta este chat
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
sa speram ca ne iarta si bodysped :) oricum e misto un thead dasta aici
|
Re: interior oltcit
:)) da da ... dar mai veniti si voi totusi cu idei de interioare... :D ... ;)
|
Re: interior oltcit
magos de interioare vb la vara .. sa vedem daca o sa`ti placa cum o sa`l fac eu ...
P.S.: 5 ani am facut decoruri :) |
Re: interior oltcit
uuu... atunci abea astept!! :D
la mine mama e designer, deci am avut de unde mostenii talentul... :> |
Re: interior oltcit
la vara am de gand si eu de un interior ceva nou defapt la toata masina dar sa speram ca va exista ceva legat depatea financiara
|
Re: interior oltcit
eeeeh... asteptam si o sa vedem!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning