![]() |
Re: Oltcit Trs
:-o ... chiar super bine!! Bravo Alex!! HAi, ca sper ca pana maine e gata!! ;;)
|
Re: Oltcit Trs
3 Attachment(s)
toate tobele cap coada noi ! + montata finala .
in masina nu se mai aude nimic. nu mai face ca tractoru :D si se aude ff gros toba . e superba senzatia ! am vopsit si spoilerle. maine se da blendu pe ele si lacul ! pana seara le montez ! maine fac si stalpii negri.. si sa ma duc sa imi recuperez talonu.. luat pe folii.. sa vad daka mi-l da.. cand vede masina asa tre sa pun neaparat rotile pe fatza 175 50 cu jantele de dacia. |
Re: Oltcit Trs
Vezi ca imi copiezi oltcitul, parca ideea era sa nu semene intre ele.
|
Re: Oltcit Trs
eu nu stiu oltcitu tau ! eu l-am facut cum am crezut ca o sa arate mai bine !
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
doarr4u mai tii minte acum un an jumate ca mi-ai zis ca spoilerele astea sunt prea comune,ca aripile sunt naspa,ca rotile toti le avem la fel iar acum ti-ai facut masina exact ce crticai la altele??? cum ai facut tu treaba asta? |
Re: Oltcit Trs
marfa frate bv imi place cea iesit si spolerele le faci tot negre?
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
a iesit suuuuper tare... cel putin pana acum... si imi inchipui ca o sa iasa la fel si restul masinii!! keep on! |
Re: Oltcit Trs
tre sa recunoastem ca a iesit frumusel ... o sa fie o masina care sa atraga atentia (nu ca XXS sau JJS) ... asteptam pretu` de vanzare :)
|
Re: Oltcit Trs
doarr4u17 te asteptam maine seara sa facem niste poze k-lumea. Si deabia astept sa vad produsu final! ;)
|
Re: Oltcit Trs
daca va intalniti ... ma prezint si eu sa facem poze .... asta daca sunte`ti de acord
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Astept sa vad masina asta seara, asta daca ai de gand sa apari.
|
Re: Oltcit Trs
apar in seara asta la polivalenta !
|
Re: Oltcit Trs
te asteptam;):D
|
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
maine montez spoilerele :D
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
am toba finala cu totul! folii nu mai am. pana iau talonu ca pe urma le pun iar :D vad eu ce fac!! :(
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
nu mai baga lumea in sperieti ca talon ca sa ai gume 145 cu alea sa mearga ei eu rulez cu 205 ;) so kive me a breake |
Re: Oltcit Trs
tizule io cred ca o sa ramai si tu fara talon,io am ramas anul trecut si nu aveam decit 175/13 acum cu 185/15 nici nu vreau sa ma gindesc
|
Re: Oltcit Trs
ma enerveaza baietii cu codul lor rutier....ce e rau iau de la straini ce e bun nu iau. pt toata modificarea te taxeaza...
|
Re: Oltcit Trs
comform datelor completate de doarr4u pe forum,azi e ziua lui...oare???...daca da,LA MULTI ANI!!!...
|
Re: Oltcit Trs
daca asa e?? La multi ani...Sa ai grija de cadoul tau...;) mai Alex!!!
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
pai daca il lasatzi sasi continuie treaba pana la finalizare pote o so vedetzi si seara
|
Re: Oltcit Trs
va multumesc frumos.. maine e ziua mea. 3 dec. ms piticule.
hai sa iti raspund.. la ce m-ai intrebat cu vreo pagina in urma.. atunci aveam 17 ani.. si daka nu eram tzepuit d cineva.. care tot ma amana cu piesele.. dadusem vreo 7mil pt 4 amortizoare si nici in ziua de azi nu le-am vzt.. m-am enervat si am vandut tot dupa ea.. tot forumu aproape ma critica.. am zis ca mai bine renunt la ea. la masina asta.. mai am nev de roti.. putin interior.. si un carbotest. in rest.. a iesit bine. da.. mi-am facut singur un cadou d ziua mea. |
Re: Oltcit Trs
pai ce a fost ma in capu tau cand ai dat atatia bani pe niste amortizoare??PS: La Multi Ani
|
Re: Oltcit Trs
Man dai un ban dar stii ca face si nu ti se strica dupa primele 30 de gropi
|
Re: Oltcit Trs
la multi ani Alex... keep up the good work. OLTCIT POWER ;)
|
Re: Oltcit Trs
1 Attachment(s)
doar pe mine tu ma vrei se vede in ;;) tai :D:D \:D/
|
Re: Oltcit Trs
La Multi Aaaaaaani!!!! Sti Ca Dai De Baut, Da??? :d :d :d
|
Re: Oltcit Trs
la multzi ani omu oltcitu a iesit super bv mai ramane sai iei pneuri sau ai gasit deja si la interior nui faci nimic?
|
Re: Oltcit Trs
8 Attachment(s)
niste poze din fatza blocului :D
|
Re: Oltcit Trs
culoarea e bestiala :D
|
Re: Oltcit Trs
masina arata foarte bine, da` parerea mea e ca nu trebuia sa faci hayonul negru. trebuia sa il lasi la "culoarea masinii"
|
Re: Oltcit Trs
stiu.. mi-a mai ramas vopsea. o sa il fac bleu. o sa indrept si la numar. o sa scot stergatoru.. si incuietoarea !
|
Re: Oltcit Trs
a iesit super tare! bravo doarr4u17! dar vreau sa aud toba aia. ;)
|
Re: Oltcit Trs
A iesit demential , dar sustin ideea capotei... Merge mult mai bine in culoarea "naturala" a masinii!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning