![]() |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
1 Attachment(s)
mi-a iesit pana la urma
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
propun si eu ceva, sa schimbam data sau cel putin ora intalnirii
ca acum a inceput "dansez pt. tine" si e foarte greu decid intre spirala si banica |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
hehe v-am vazut aseara defapt lam vazut doar pe wrc(atat am recunoscut) j park pe sgm ;)) oriqm nujtiu sigur dak lam vazut pe sgm... am fost prin trecere ... si nu am mai apucat sa ma opresc:D:P(defapt fratimiu:D:P)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
pt. seara asta nu am gume de ploaie
stau acasa si ma uit la dansez pt tine |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
mai vine cineva in seara asta sau nu??:))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
se mai tine intalnirea dacistilor?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
in fiecare vineri...insa nu stiu daca se duce vreunu :lol:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
odata cu caldura vor revenii si intalnirile
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Sunt un incepator in arta asta MESERIASA ! Am o dacie din 96 ne scoasa din garajel de pe aceea vreme . DE O SAPTAMANA PUN PE EA CATE CEVA ......... astept sfaturi ! SUNT CU VOI PTR K SI VOI ATI FOST CU MINE !!! ASA K VIN SI EU DACA VRETI SI NU DERANJEZ CU JUNGHIUL MEU ! :)) ''CU PIETRELE CARE DUSMANII IMI ARUNK IN PARBRIZ ...O SA IMI FC VILA LA MUNTE !'' Si mai am o rugaminte MARE MARE .......de unde iau si eu aptipilduri din alea cu 4TUNING ??? k vreau si eu PLSSSSSSSSSS HELP ME !
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ceva pe moldova exista?sau se poate face?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:05. |
- Copyright 2026 4Tuning