Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

gabitu2007 16-03-07 19:12

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
1 Attachment(s)
mi-a iesit pana la urma

B 53 BAN 16-03-07 20:08

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
propun si eu ceva, sa schimbam data sau cel putin ora intalnirii
ca acum a inceput "dansez pt. tine" si e foarte greu decid intre spirala si banica

Gimi 17-03-07 16:10

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
hehe v-am vazut aseara defapt lam vazut doar pe wrc(atat am recunoscut) j park pe sgm ;)) oriqm nujtiu sigur dak lam vazut pe sgm... am fost prin trecere ... si nu am mai apucat sa ma opresc:D:P(defapt fratimiu:D:P)

B 53 BAN 23-03-07 13:55

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
pt. seara asta nu am gume de ploaie
stau acasa si ma uit la dansez pt tine

SUPAPA_Jr 23-03-07 14:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
mai vine cineva in seara asta sau nu??:))

daman 14-01-08 08:26

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
se mai tine intalnirea dacistilor?

fiderzen 14-01-08 12:00

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
in fiecare vineri...insa nu stiu daca se duce vreunu :lol:

SirNenea 16-01-08 17:25

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
odata cu caldura vor revenii si intalnirile

marian_S_petre 19-01-08 16:21

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Sunt un incepator in arta asta MESERIASA ! Am o dacie din 96 ne scoasa din garajel de pe aceea vreme . DE O SAPTAMANA PUN PE EA CATE CEVA ......... astept sfaturi ! SUNT CU VOI PTR K SI VOI ATI FOST CU MINE !!! ASA K VIN SI EU DACA VRETI SI NU DERANJEZ CU JUNGHIUL MEU ! :)) ''CU PIETRELE CARE DUSMANII IMI ARUNK IN PARBRIZ ...O SA IMI FC VILA LA MUNTE !'' Si mai am o rugaminte MARE MARE .......de unde iau si eu aptipilduri din alea cu 4TUNING ??? k vreau si eu PLSSSSSSSSSS HELP ME !

Andrey_FL 21-01-08 14:35

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ceva pe moldova exista?sau se poate face?

morcov_ssl 21-01-08 16:52

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by daman (Post 1291546)
se mai tine intalnirea dacistilor?

in fiecare vineri seara dupa 21:30


All times are GMT +2. The time now is 15:05.

- Copyright 2026 4Tuning