Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

crysty.bobok 05-02-13 17:53

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CoMy199 (Post 5349788)
Salut! cu mine ai vorbit.. pe verde nu ai ?

Îmi cer scuze, acum ți-am făcut poză cu ce am, din păcate nu este niciunul pe fond verde.

CoMy199 05-02-13 21:29

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
okkk. multumescc

99 JRK 05-02-13 22:07

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
salut! ai sau poti sa mi aduci modelul asta de material tartan burberry sau tartan black?

crysty.bobok 05-02-13 22:19

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by 99 JRK (Post 5350317)
salut! ai sau poti sa mi aduci modelul asta de material tartan burberry sau tartan black?

Deocamdată nu am.

99 JRK 05-02-13 22:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
dak aduci d ai un semn...vreau neaparat tartan burberry.ms frumos

crysty.bobok 10-02-13 16:12

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
3 Attachment(s)
O să postez cu siguranță aici când primesc modele noi.

Valabil !

20lei/ml lățime 1.40m pentru plafon,fețe uși, etc...
30lei/ml lățime 1.40m (poza1) pretabil în special pentru scaune/banchete.

mk1GTI 11-02-13 09:04

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
ceva pe verde pentru scaune ai ?

crysty.bobok 11-02-13 09:40

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by mk1GTI (Post 5357618)
ceva pe verde pentru scaune ai ?

Doar așa, până acum am vândut doar pentru plafon, este subțire nu știu cât de bine ar merge pe scaune.

Alex_19Mig 11-02-13 14:44

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Asa ceva mai ai https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1303505207[/QUOTE]

crysty.bobok 11-02-13 20:33

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Alex_19Mig (Post 5357991)

Din păcate nu am.

Tweety_rzw 19-02-13 18:20

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5358477)
Din păcate nu am.

Vreau si vreo 4 m de modelul acesta!

https://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

crysty.bobok 19-02-13 18:45

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 5369393)
Vreau si vreo 4 m de modelul acesta!

https://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

[email protected]

Da-mi add să vorbim sau sună-mă mâine după ora 10.00.

Câteva poze cu Golf 4 - B 66 JOK 'coafat' cu materiale de la noi.

jock 19-02-13 19:08

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
:D .. recomand , baiat de nota 20

Multumesc

Pierdevaraa 22-02-13 12:29

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut , as dorii si eu niste material in combinatie cu albastru .
Astept raspuns.
O zi buna !

crysty.bobok 22-02-13 12:31

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Primele 2 modele din postul #126, puțin mai sus.

chocko 24-02-13 15:43

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut, material simplu negru nu ai?

crysty.bobok 24-02-13 15:50

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Nu, nu am.

crysty.bobok 12-03-13 09:59

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
8 Attachment(s)
Jock Car

jock 16-03-13 16:58

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
:D multumesc

una si de la Cristian

Bogdan-MRR 20-04-13 22:34

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Asemenea modele sunt in magazinul din Agnita ? Eu stau in Agnita dar nu credeam ca gasesc asa ceva...

crysty.bobok 20-04-13 23:11

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut bogdan, am luat tot din magazin pentru că se pare că vând mai bine online, găsești în schimb foarte multe lucruri interesante pentru casă :)

Bogdan-MRR 21-04-13 03:35

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5446733)
Salut bogdan, am luat tot din magazin pentru că se pare că vând mai bine online, găsești în schimb foarte multe lucruri interesante pentru casă :)

Mersi de pont eu mi-am facut recent plafonul dar nu-mi place culoarea si vreau sa schimb. Satul meu daca ai un pic dr rabdare si brenandez poti sa ti-l faci sigur. Bafta !

Prodys 26-04-13 12:04

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut,pe nuanta de maro ai ceva?

crysty.bobok 26-04-13 17:57

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Nu am nimic pe maro.

Deocamdată stoc zero, când voi primi o să postez aici.

CJ02VDV 26-04-13 22:13

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
pe verde ai ceva sau pe negru?

crysty.bobok 26-04-13 22:18

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5452743)

Deocamdată stoc zero, când voi primi o să postez aici.


.....

sOund 06-05-13 11:42

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
N-ai primit nimic?

Mirel1919 23-05-13 00:47

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Ai primit marfa?

sergiu.r 25-05-13 21:51

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut. Uite, am tot urmarit topicul tau si m-a prins si pe mine microbul asta. Am si eu o intrebare. Asiguri cumva si montajul? Sau stii pe cineva in Brasov care sa ma ajute?

Multumesc anticipat.

crysty.bobok 25-05-13 22:17

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Încă nu am primit nimic, astăzi am fost și nu mai au nimic pe stoc.

Nu pot asigura montaj.

sergiu.r 25-05-13 23:41

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
ok, mersi !

Mirel1919 17-06-13 17:44

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Marfa noua?

CoMy199 27-06-13 17:27

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
ceva pe stock ?

crysty.bobok 29-06-13 14:37

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
3 Attachment(s)
Nimic in carouri pe stoc.

Am primit doar imitație de alcantara pentru plafon, culoare negru, material foarte bun.

Preț - 35lei/ml cu lățime de 1.40/1.50.

Prin poștă/atlasib comanda minimă este de 3 ml sau 100 lei, mai puțin de atât puteți cumpăra doar de la Magazin.

O să revin cu poze concludente.

CoMy199 30-06-13 10:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
pune pozele ca nu se vadd cele de sus!!

crysty.bobok 30-06-13 17:42

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CoMy199 (Post 5514724)
pune pozele ca nu se vadd cele de sus!!

:arrow:

VN05ESX 21-08-13 04:43

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Mai ai imitatie de alcantara pe stoc ?

crysty.bobok 21-08-13 10:04

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Am, cat ai nevoie ?

VN05ESX 21-08-13 13:45

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Nu am avut timp sa iau dimensiuni , imi pare rau .

Imi trebuie pentru un plafon la un Mercedes E-klasse Break!

dragos musteata 05-12-13 19:52

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut, cv stofe eventual pe negru mai ai, si cam al ce preturi...


All times are GMT +2. The time now is 06:56.

- Copyright 2026 4Tuning