![]() |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
okkk. multumescc
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
2 Attachment(s)
salut! ai sau poti sa mi aduci modelul asta de material tartan burberry sau tartan black?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Quote:
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
dak aduci d ai un semn...vreau neaparat tartan burberry.ms frumos
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
3 Attachment(s)
O să postez cu siguranță aici când primesc modele noi.
Valabil ! 20lei/ml lățime 1.40m pentru plafon,fețe uși, etc... 30lei/ml lățime 1.40m (poza1) pretabil în special pentru scaune/banchete. |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
ceva pe verde pentru scaune ai ?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Asa ceva mai ai https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1303505207[/QUOTE]
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Quote:
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Quote:
https://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
4 Attachment(s)
Quote:
Da-mi add să vorbim sau sună-mă mâine după ora 10.00. Câteva poze cu Golf 4 - B 66 JOK 'coafat' cu materiale de la noi. |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
:D .. recomand , baiat de nota 20
Multumesc |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Salut , as dorii si eu niste material in combinatie cu albastru .
Astept raspuns. O zi buna ! |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Primele 2 modele din postul #126, puțin mai sus.
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
salut, material simplu negru nu ai?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Nu, nu am.
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
8 Attachment(s)
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
1 Attachment(s)
:D multumesc
una si de la Cristian |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Asemenea modele sunt in magazinul din Agnita ? Eu stau in Agnita dar nu credeam ca gasesc asa ceva...
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Salut bogdan, am luat tot din magazin pentru că se pare că vând mai bine online, găsești în schimb foarte multe lucruri interesante pentru casă :)
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Quote:
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Salut,pe nuanta de maro ai ceva?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Nu am nimic pe maro.
Deocamdată stoc zero, când voi primi o să postez aici. |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
pe verde ai ceva sau pe negru?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Quote:
..... |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
N-ai primit nimic?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Ai primit marfa?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Salut. Uite, am tot urmarit topicul tau si m-a prins si pe mine microbul asta. Am si eu o intrebare. Asiguri cumva si montajul? Sau stii pe cineva in Brasov care sa ma ajute?
Multumesc anticipat. |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Încă nu am primit nimic, astăzi am fost și nu mai au nimic pe stoc.
Nu pot asigura montaj. |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
ok, mersi !
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Marfa noua?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
ceva pe stock ?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
3 Attachment(s)
Nimic in carouri pe stoc.
Am primit doar imitație de alcantara pentru plafon, culoare negru, material foarte bun. Preț - 35lei/ml cu lățime de 1.40/1.50. Prin poștă/atlasib comanda minimă este de 3 ml sau 100 lei, mai puțin de atât puteți cumpăra doar de la Magazin. O să revin cu poze concludente. |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
pune pozele ca nu se vadd cele de sus!!
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
5 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Mai ai imitatie de alcantara pe stoc ?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Am, cat ai nevoie ?
|
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
Nu am avut timp sa iau dimensiuni , imi pare rau .
Imi trebuie pentru un plafon la un Mercedes E-klasse Break! |
Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
salut, cv stofe eventual pe negru mai ai, si cam al ce preturi...
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:56. |
- Copyright 2026 4Tuning