![]() |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
Aveam rupt colierul de la mijloc in care vin prinse tobele si de aia facea asa :) Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Aveam rupt colierul de la mijloc in care vin prinse tobele si de aia facea asa :)
Da mi-am dat seama ca e rupta am zis asa la gluma :P :P ok Era doar o gluma...fii sigur ca nu o sa ii pun GPL[/QUOTE] E ok atunci de nu ii pui ;) Bafta in cont cu masinuta. |
re: E36 318IS Slow Build
Am vazut ceva pisici cu gaz,unele chiar "dichisite"
Cred ca e mai rusinos sa bagi benzina de 30 de lei decat gaz de 30 |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Superba masina, imi place mult culoarea! Bafta cu ea in continuare si nu te zgarci la poze:shock:.
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Frumoasa! pare foarte ingrijita :D
|
re: E36 318IS Slow Build
E bine ca pare, ca te asigur eu ca nu e :))
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Ontopic: mai fa si tu niste poze la masina sa o mai vada baietii sa nu isi de-a doar cu parerea |
re: E36 318IS Slow Build
eu mi-am dat cu parerea...si raman constant: pare ingrjita :) mie unu imi place...
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Daca vrei o scoatem sa ii tragem ceva poze. Imi zici numai cand ai timp. Eventual vin si eu cu "al meu". P.S.: Am vrut sa ii pun 01 SIB, ca la dacia aia veche rau a mea, dar nu mai era liber. I-am pus 16 SIB pana la urma. |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Asta sa fie paguba...
Macar sa mai iesi si tu 'reacu din casa, ca nu te-am mai vazut cred ca de 2 luni... |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
7 Attachment(s)
Quote:
Attachment 2234043 Attachment 2234044 Attachment 2234045 Attachment 2234046 Attachment 2234047 Attachment 2234048 Attachment 2234049 P.s : vezi poza 6(cine sta picior peste picior) :lol::lol::lol::lol::lol: |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Lasa ba poza 6, tu vezi cine e acolo cu hanorac negru? Si cu a cui camera is facute pozele? :-w
P.S.: Ba, eu acum am vazut, iti lipseste un proiector? :))))) |
re: E36 318IS Slow Build
Oooo inseamna ca esti bagabont mare tu ma!!
|
re: E36 318IS Slow Build
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Acum lipsesc amandoua...arata cam asa si le tin in garaj sa nu faca "poc" in iarna asta :lol::lol::lol: Attachment 2234058 |
Re: E36 318IS Slow Build
Sarbatorile de iarna sa va aduca multe bucurii, surprize si indeplinirea tuturor dorintelor...Sarbatori fericite si La Multi Ani tuturor !!!
|
Re: E36 318IS Slow Build
1 Attachment(s)
When Cop's celebrate Christmas ... :lol::lol::lol::lol::lol:
Attachment 2272510 |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
Re: E36 318IS Slow Build
Tristule :))))) i-ai dat jar
|
Re: E36 318IS Slow Build
mijto man , ce consum ai la el , si eu am un 318is dar nu sunt prea multumit de cum trage...nush poate mi se pare poate nu ... nu ai un film de la 0-100? ms , sarbatori fericite
|
Re: E36 318IS Slow Build
Poza aia te-a costat 50 de lei nu? :))
|
Re: E36 318IS Slow Build
Lol, Iulica, asta vroiam eu sa spun :)))
Cat a plans dupa aia pentru zeama aia? :)) |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 318IS Slow Build
5 Attachment(s)
Si de aici incepe "Operatiunea Rugina" , m-am apucat de ea , dupa revelion intra in paine :lol::lol::lol:
Attachment 2275978 Attachment 2275979 Attachment 2275980 Attachment 2275981 Attachment 2275982 |
Re: E36 318IS Slow Build
Hopa la orizont, ai dat de bani ma? :))
Spor la treaba, cred ca de multa vreme astepta si ea ceva asa. |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Coane baga mare ca trebuie sa o prezentam pe site ...hai hai !!!! |
Re: E36 318IS Slow Build
Spor la treaba, sa faci treaba buna ;). Poate nu are multa rugina ...
Sarbatori fericite ! |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 318IS Slow Build
9 Attachment(s)
Cam asa se prezinta sub mocheta :D
Attachment 2276116 Attachment 2276117 Attachment 2276118 Attachment 2276119 Attachment 2276120 Attachment 2276123 Attachment 2276124 Iar asta e ce am scos din ea si nu mai reusesc sa pun niciodata la loc :lol::lol::lol::lol: Attachment 2276125 Attachment 2276126 |
Re: E36 318IS Slow Build
Chiar ma bucur ca te apuci de treaba serios!!!
Spor la treaba si la vara sa ne vedem la Semafor!!!:lol::lol: |
Re: E36 318IS Slow Build
Din ce an zici ca e ?ca e mai ruginit ca oltcitul meu :lol:
O facem noi ,important e sa nu te saturi tu de munca,fiindca o sa fie destula.... |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
|
Re: E36 318IS Slow Build
Rugian se cunostea si dedesupt adica sub masina era atacata ? imi e groaza cand stiu ca si eu tre sa ma apuc de cotetul meu ... Bafta usor usor o soti la adevar :!::!:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:15. |
- Copyright 2026 4Tuning