![]() |
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
ehe... un dans la bariile din masina nu strica niciodata!! :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
3 Attachment(s)
x men..............spioniii
|
Re: E36 - My e36 TM
dankeshon her kox 8) am pus si capacele :D chiar imi plac....promit sa nu mai pun la indoiala vorba ta :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
sunt Borbet A ? si ce J au ?
|
Re: E36 - My e36 TM
booorbet...8,5 cu zeshe(10) :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
sunt foarte tari, am mai vazut E36 cu Borbet A dar nu aveau zeshe J :d si nu aratau foarte bine dar a ta cum arata !!! imi place la nebunie, acum imi caut sa vad si eu pt a mea doar ca a mea e mai puturoasa si nu as pune 10J ...
l.e.: apropo, nu-ti freaca ? |
Re: E36 - My e36 TM
ba esti nebun in ce mare fel poate sa arate... :lol:
in mers e nebunie masina. hai cu polishu la buzeee (de la jante :D ) |
Re: E36 - My e36 TM
superb arata ...dar cum te descurci pe mirificele noastre drumuri ?
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
bah man, nu zici nimic....cum a iesit putin soarele cu ti-ai luat "sandale noi" :yikes: ... arata belea:dance:
|
Re: E36 - My e36 TM
datenfratiitai :woowoo:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
ma tu esti un nebun ma:)) drifting boy, ne ai lasat fara cuvinte pe aeroport, poti sa o trantesti mai mult de cur, mai e mult loc :)) pffff eroticule:peace::peace::peace:
|
Re: E36 - My e36 TM
:lol::lol::lol: ms ms....o trantesc de tot :lol:ai ceva flanse de 1 ma?:-)ai plecat prea devreme ma ca dupa o fost spuma si cand vb cu caius intreabal ce era sa patim pe drum frate :lol::lol: horror remorca de tir pe contrasens :lol:final destination 7 :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
Fortza BORBET!Arata frumos!
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
=)))))))))) |
Re: E36 - My e36 TM
nu rade tigane ca veneai cu un chesseburger la spitalu judetean ... :lol: :lol:
ne facea ala 3 in 1 "ca cafeaua" oricum faina experienta.. de atunci m'am ingrasat 4 kg ..manc ce apuc.. cat mai apuc :lol: :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
Salut pot sa spun k ai o masina foarte frumoasa :X...mam indragostit ...am vazuto ieri parcata in timisoara cu o tovarasa de a iei
Deci pozele nu se compara fata de daca o vede omu live 10 cu + mare |
Re: E36 - My e36 TM
E SEX MASINA!!!! :peace:
BAFTA CU EA !!! :peace: |
Re: E36 - My e36 TM
radu ms da mai e de lucru la ea....
swamp_boy are ea ceva defecte dar ma ajuta baietii de la west garage sa o pun la punct. tot imi bat capu sa vad cu sinele pentru noile scaune...intre timp am schimbat placutzele lichidu de frana si uleiu in diferential :-) o pregatim pentru ce urmeaza.... si m-am decis sa dau jos eleronu de luneta ca nu imi place cum da.... in rest sapt asta i fac actele sa o trec pe mine ca expira asigurarea la ea si decat sa fac una noua mai bine o si inmatriculez....da na acum nu stiu ce nr sai pun :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
lasa "coifu" ala acolo.. ca e bun.
dupaia ramane numa silicon pe cheder.. legat de nr. TM 69 LAU .. ce trebuie :D |
Re: E36 - My e36 TM
nu e silicon acolosha :lol: iti arat azi ca se da jos frumos...:-)
in legatura cu numaru TM 25 SKY TM 36 SKY TM 25 PWR TM 99 HAN TM 99 TKS TM 12 GOO TM 01 PAA TM 99 PA! cam astea ar fi :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Cum ar fi ăsta? |
Re: E36 - My e36 TM
|
Re: E36 - My e36 TM
danke schon....:-) sapt viitoare pregatim ink o tura :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
Ceva poze cu masinuta???
Bafta cu ea in continuare |
Re: E36 - My e36 TM
momentan nu e nimic nou :-) lucrez mai mult la bestia altcuiva :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
la care bestie boss, ca eu nu stiu nimic :boxing:
|
salut ! am vazut ca e de vanzare masina :-? daca e asa lasa idul tau sa te adaug sa vorbim ! bafta !
|
Re: E36 - My e36 TM
e pusa aiurea :-)
cryss mai mult lucrez la bestia lu vali :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
3 Attachment(s)
hai ca ai facut ceva treaba azi .....;)
|
Re: E36 - My e36 TM
Ce s'au adunat toti acolo :shock:
|
Re: E36 - My e36 TM
nebunieeeeee
|
Re: E36 - My e36 TM
fraieri chiar nu suntem ... :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
tm-77-LFD TM-77-DFT SI MAI SUNT |
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:50. |
- Copyright 2026 4Tuning