Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

Z E K Y 19-04-11 15:13

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4268517)
nu am vrut teava de inox ca nu imi pun balustrada in masina :lol:

fiecare cu parerea lui...altii cu muzica altii cu altceva.....amandoi aveti dreptate din punctu vostru de vedere....

daca tie-ti place, nimic nu mai conteaza 8)

Caius TM 22-04-11 07:38

Re: E36 - My e36 TM
 
ehe... un dans la bariile din masina nu strica niciodata!! :lol:

kox_24 26-04-11 23:09

Re: E36 - My e36 TM
 
3 Attachment(s)
x men..............spioniii

laurentiu_tim 27-04-11 01:16

Re: E36 - My e36 TM
 
dankeshon her kox 8) am pus si capacele :D chiar imi plac....promit sa nu mai pun la indoiala vorba ta :lol:

bogdan.t 27-04-11 01:29

Re: E36 - My e36 TM
 
sunt Borbet A ? si ce J au ?

laurentiu_tim 27-04-11 01:31

Re: E36 - My e36 TM
 
booorbet...8,5 cu zeshe(10) :lol:

bogdan.t 27-04-11 01:40

Re: E36 - My e36 TM
 
sunt foarte tari, am mai vazut E36 cu Borbet A dar nu aveau zeshe J :d si nu aratau foarte bine dar a ta cum arata !!! imi place la nebunie, acum imi caut sa vad si eu pt a mea doar ca a mea e mai puturoasa si nu as pune 10J ...

l.e.: apropo, nu-ti freaca ?

Caius TM 27-04-11 08:48

Re: E36 - My e36 TM
 
ba esti nebun in ce mare fel poate sa arate... :lol:

in mers e nebunie masina.
hai cu polishu la buzeee (de la jante :D )

viruszatu1 27-04-11 09:31

Re: E36 - My e36 TM
 
superb arata ...dar cum te descurci pe mirificele noastre drumuri ?

laurentiu_tim 27-04-11 12:05

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by bogdan.t (Post 4284532)
sunt foarte tari, am mai vazut E36 cu Borbet A dar nu aveau zeshe J :d si nu aratau foarte bine dar a ta cum arata !!! imi place la nebunie, acum imi caut sa vad si eu pt a mea doar ca a mea e mai puturoasa si nu as pune 10J ...

l.e.: apropo, nu-ti freaca ?

nu freaca ca s-o tras de aripi f mult:-)

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4284774)
ba esti nebun in ce mare fel poate sa arate... :lol:

in mers e nebunie masina.
hai cu polishu la buzeee (de la jante :D )

da fratele caius...facem si polish...8)

Quote:

Originally Posted by viruszatu1 (Post 4284895)
superb arata ...dar cum te descurci pe mirificele noastre drumuri ?

ma descurc....mai planific ruta din timp....in mare e ok nu e problema...

cryssTM 27-04-11 21:25

Re: E36 - My e36 TM
 
bah man, nu zici nimic....cum a iesit putin soarele cu ti-ai luat "sandale noi" :yikes: ... arata belea:dance:

calin.massive 28-04-11 16:51

Re: E36 - My e36 TM
 
datenfratiitai :woowoo:

Nosfer 29-04-11 02:03

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 4284283)
x men..............spioniii

pfff cum poate sa stea de spateee. E crima masina asta cu Borbet A:shock:.

TM 77 ADF 01-05-11 22:54

Re: E36 - My e36 TM
 
ma tu esti un nebun ma:)) drifting boy, ne ai lasat fara cuvinte pe aeroport, poti sa o trantesti mai mult de cur, mai e mult loc :)) pffff eroticule:peace::peace::peace:

laurentiu_tim 01-05-11 23:30

Re: E36 - My e36 TM
 
:lol::lol::lol: ms ms....o trantesc de tot :lol:ai ceva flanse de 1 ma?:-)ai plecat prea devreme ma ca dupa o fost spuma si cand vb cu caius intreabal ce era sa patim pe drum frate :lol::lol: horror remorca de tir pe contrasens :lol:final destination 7 :lol:

laurentiu_tim 01-05-11 23:34

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4286474)
bah man, nu zici nimic....cum a iesit putin soarele cu ti-ai luat "sandale noi" :yikes: ... arata belea:dance:

trebe polish si curatate bine...o sa arate si mai bine....:-)

Quote:

Originally Posted by calin.massive (Post 4288251)
datenfratiitai :woowoo:

e de bine sau de rau?:???::lol:
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 4289456)
pfff cum poate sa stea de spateee. E crima masina asta cu Borbet A:shock:.

si mie imi plac foarte mult cum stau pe masina si rotile in general cum arata,forma,capac,spitze,buze.......imi cam plac rotile pline si pe 5 am avut si na :-)le-as schimba pe astea cu niste alphards-uri daca as gasi :shock: 8) eu is mai special :lol:

Wilgax 02-05-11 07:18

Re: E36 - My e36 TM
 
Fortza BORBET!Arata frumos!

TM 77 ADF 02-05-11 23:48

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4295464)
:lol::lol::lol: ms ms....o trantesc de tot :lol:ai ceva flanse de 1 ma?:-)ai plecat prea devreme ma ca dupa o fost spuma si cand vb cu caius intreabal ce era sa patim pe drum frate :lol::lol: horror remorca de tir pe contrasens :lol:final destination 7 :lol:

=)) va vedeam la stiri ba esti nebun, 7 frati in troleu raniti grav la unghi :)) am flanse de la 1 la 100de cm :)) orice pt ca masina ta sa fie cea mai LOW & SLOW motion, las k maine v-a dau niste pungi de metro umflate in caz de poc poc sa fiti protejati, ca UPS ala o scos airbagurile din buz si le-o vandut :)) tiganuuu
=))))))))))

Caius TM 03-05-11 07:02

Re: E36 - My e36 TM
 
nu rade tigane ca veneai cu un chesseburger la spitalu judetean ... :lol: :lol:
ne facea ala 3 in 1 "ca cafeaua"
oricum faina experienta.. de atunci m'am ingrasat 4 kg ..manc ce apuc.. cat mai apuc :lol: :lol:

Swamp Boy 08-05-11 13:34

Re: E36 - My e36 TM
 
Salut pot sa spun k ai o masina foarte frumoasa :X...mam indragostit ...am vazuto ieri parcata in timisoara cu o tovarasa de a iei
Deci pozele nu se compara fata de daca o vede omu live 10 cu + mare

radu_bmwe36 08-05-11 22:39

Re: E36 - My e36 TM
 
E SEX MASINA!!!! :peace:


BAFTA CU EA !!! :peace:

laurentiu_tim 10-05-11 01:22

Re: E36 - My e36 TM
 
radu ms da mai e de lucru la ea....

swamp_boy are ea ceva defecte dar ma ajuta baietii de la west garage sa o pun la punct.

tot imi bat capu sa vad cu sinele pentru noile scaune...intre timp am schimbat placutzele lichidu de frana si uleiu in diferential :-) o pregatim pentru ce urmeaza....

si m-am decis sa dau jos eleronu de luneta ca nu imi place cum da....

in rest sapt asta i fac actele sa o trec pe mine ca expira asigurarea la ea si decat sa fac una noua mai bine o si inmatriculez....da na acum nu stiu ce nr sai pun :lol:

Caius TM 12-05-11 10:03

Re: E36 - My e36 TM
 
lasa "coifu" ala acolo.. ca e bun.
dupaia ramane numa silicon pe cheder..

legat de nr. TM 69 LAU .. ce trebuie :D

laurentiu_tim 12-05-11 10:54

Re: E36 - My e36 TM
 
nu e silicon acolosha :lol: iti arat azi ca se da jos frumos...:-)

in legatura cu numaru

TM 25 SKY
TM 36 SKY
TM 25 PWR
TM 99 HAN
TM 99 TKS
TM 12 GOO
TM 01 PAA
TM 99 PA!

cam astea ar fi :lol:

mutzu 12-05-11 19:04

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4320586)
nu e silicon acolosha :lol: iti arat azi ca se da jos frumos...:-)

in legatura cu numaru

TM 25 SKY
TM 36 SKY
TM 25 PWR
TM 99 HAN
TM 99 TKS
TM 12 GOO
TM 01 PAA
TM 99 PA!

cam astea ar fi :lol:

TM 95 RBL

Cum ar fi ăsta?

Caius TM 13-05-11 17:50

Re: E36 - My e36 TM
 
midnight sexy :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=Uh6ClGcFPtI

laurentiu_tim 14-05-11 00:22

Re: E36 - My e36 TM
 
danke schon....:-) sapt viitoare pregatim ink o tura :lol:

mutzu 14-05-11 09:00

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4323985)
danke schon....:-) sapt viitoare pregatim ink o tura :lol:

Vin şi eu :))))

Swamp Boy 14-05-11 10:40

Re: E36 - My e36 TM
 
Ceva poze cu masinuta???

Bafta cu ea in continuare

laurentiu_tim 14-05-11 21:53

Re: E36 - My e36 TM
 
momentan nu e nimic nou :-) lucrez mai mult la bestia altcuiva :lol:

cryssTM 15-05-11 08:36

Re: E36 - My e36 TM
 
la care bestie boss, ca eu nu stiu nimic :boxing:

3m 17-05-11 23:35

salut ! am vazut ca e de vanzare masina :-? daca e asa lasa idul tau sa te adaug sa vorbim ! bafta !

laurentiu_tim 17-05-11 23:38

Re: E36 - My e36 TM
 
e pusa aiurea :-)

cryss mai mult lucrez la bestia lu vali :lol:

cryssTM 18-05-11 23:13

Re: E36 - My e36 TM
 
3 Attachment(s)
hai ca ai facut ceva treaba azi .....;)

SAX1987 18-05-11 23:42

Re: E36 - My e36 TM
 
Ce s'au adunat toti acolo :shock:

TM 77 ADF 19-05-11 06:07

Re: E36 - My e36 TM
 
nebunieeeeee

Caius TM 19-05-11 06:35

Re: E36 - My e36 TM
 
fraieri chiar nu suntem ... :lol:

vam_19 19-05-11 09:18

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4320586)
nu e silicon acolosha :lol: iti arat azi ca se da jos frumos...:-)

in legatura cu numaru

TM 25 SKY
TM 36 SKY
TM 25 PWR
TM 99 HAN
TM 99 TKS
TM 12 GOO
TM 01 PAA
TM 99 PA!

cam astea ar fi :lol:

ia vezi frate mai gandeste-te
tm-77-LFD
TM-77-DFT
SI MAI SUNT

vam_19 19-05-11 09:21

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4332672)
e pusa aiurea :-)

cryss mai mult lucrez la bestia lu vali :lol:

da da da . multumiri.... da si cand o sa iasa si o sa fie numele tau acolo made by..pe langa altele:))

laurentiu_tim 19-05-11 10:34

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4335083)
hai ca ai facut ceva treaba azi .....;)

azi fac treaba calumea,abia astept sa termin :-)

Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4335137)
Ce s'au adunat toti acolo :shock:

cosa nostra....

Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4335318)
nebunieeeeee

nebunia incepe dupa ce ies toate :lol:

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4335331)
fraieri chiar nu suntem ... :lol:

chiar deloc....dupa ce sunt gata trebuie sa le punem pe toate si sa le facem poze cum o zis ADF

Quote:

Originally Posted by vam_19 (Post 4335651)
da da da . multumiri.... da si cand o sa iasa si o sa fie numele tau acolo made by..pe langa altele:))

made by lau motorsport tuning :lol::lol: and co :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:50.

- Copyright 2026 4Tuning