Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

RazvanMRG 04-04-11 21:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4226906)
De la NFS i se trage! :lol:

bai CRyS tu ai sechele cu nfsu, nu mai stii altceva. chiar ma grabeam sa ajung la neuro in tatarasi sa las pe cineva si nu mergeam chiar asa tare da am fortat un pic rondul. credeam ca nu ma vede nimeni..:rolleyes2

vlad87 04-04-11 23:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am auzit eu un claxon, dar nu te-am mai observat..ca fulgerul :))

Bondellu 05-04-11 12:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
flash crys aseara statia recuperare la purcica.salutari nu stiu daca ai observat ca te-am vazut si eu tarziu.

Bogdan.IS 05-04-11 14:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4228053)
Am auzit eu un claxon, dar nu te-am mai observat..ca fulgerul :))

ma grabeam , sa nu fac vreo pana de motorina pe drum :lol:

CRyS` 05-04-11 15:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4229165)
flash crys aseara statia recuperare la purcica.salutari nu stiu daca ai observat ca te-am vazut si eu tarziu.

Eu ceva ceva am vazut,dar tarziu am reactionat si am dedus ca esti tu!

Salutari :D

2slow4u 05-04-11 18:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi: Bondellu si vlad in sfarsit ne intalnim :)) dar nu mi-ai vazut botul incruntat :D

N3n3a 05-04-11 22:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi 2slow4u la facultatea de constructii.. apropo.. cum a fost la ora d-lui profesor Taranu? :D

2slow4u 06-04-11 06:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4230796)
azi 2slow4u la facultatea de constructii.. apropo.. cum a fost la ora d-lui profesor Taranu? :D

hopa...sunt urmarit :o... Pai cum sa fie, ne-a dat liber ca se enerveaza usor :)) sa ma tragi de maneca sa imi zici, eu sunt nenea de pe 4t :D

Bondellu 06-04-11 10:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4229875)
Azi: Bondellu si vlad in sfarsit ne intalnim :)) dar nu mi-ai vazut botul incruntat :D

Salutari vecine!

ZyZ 06-04-11 12:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4231627)
Salutari vecine!

Daca tu esti cel cu Peugeot-ul alb cu care m-am intalnit acum 10 minute, salut si scuze pentru reactia intarziata :rolleyes2

vlad87 06-04-11 20:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4229875)
Azi: Bondellu si vlad in sfarsit ne intalnim :)) dar nu mi-ai vazut botul incruntat :D


:)) Nu dar am vazut-o cum da din fund pe strazi :)) :))

N3n3a 06-04-11 20:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4231188)
hopa...sunt urmarit :o... Pai cum sa fie, ne-a dat liber ca se enerveaza usor :)) sa ma tragi de maneca sa imi zici, eu sunt nenea de pe 4t :D

cu prima ocazie cand mai vin la facultate am sa te trag de maneca.. :D

IS19CIP 07-04-11 19:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Trecut azi pe langa MRG in podu ros nu ai observat ca te uitai la ACCIDENT :lol::lol: Al cu loganu era sa plonjeze daca nu era gardu :lol::lol:

Bondellu 08-04-11 11:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 4231941)
Daca tu esti cel cu Peugeot-ul alb cu care m-am intalnit acum 10 minute, salut si scuze pentru reactia intarziata :rolleyes2

Salutari si imi cer scuze si eu ca raspund tarziu dar nu am mai intrat pe forum ca au fost ceva probleme. Si eu vad DES ZYZ-ul argintiu prin canta dar nu stiam exact ce si cum e cu el.Salutari pe aceasta cale. Numai bine!

MihaiCsl 08-04-11 22:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
M-am intalnit in seara asta cu Bogdan IS, era sa scap doza de bere din mana ca am vazut ca servea alcool la volan. :D

Bogdan.IS 08-04-11 22:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Bine ca n-ai scapat si tigara de iarba pe jos in opelu ala a tau :))

MihaiCsl 08-04-11 22:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
La mine in masina nu se fumeaza, doar se bea. =))

sylvyan 10-04-11 18:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
sal tuturor membrilor...am gasit un pic de timp si mi am creat si eu cont....de mult am zis sa fac asta dar mereu uitam sau nu aveam timp. sylvyu sunt cu IS 07 ZWT(5 arul auriu)

grg_92 10-04-11 18:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by sylvyan (Post 4243376)
sal tuturor membrilor...am gasit un pic de timp si mi am creat si eu cont....de mult am zis sa fac asta dar mereu uitam sau nu aveam timp. sylvyu sunt cu IS 07 ZWT(5 arul auriu)

prezinta-te la topicul "prezentare membri noi " ....eu te stiu ca ai fost la o intalnire cu bondell :D

Bondellu 10-04-11 18:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) a plecat pe copou acum, dar multi il stiu de pe 4t iasi. eu sunt pieton georgik nu mai am masina.

Bondellu 10-04-11 21:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ieri dimineata 407 DDD parcare iulius mall.salutari vlad.
aa si golf 5 90 TUD in spate la mall.salutari.

vinyl 10-04-11 22:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4244210)
ieri dimineata 407 DDD parcare iulius mall.salutari vlad.
aa si golf 5 90 TUD in spate la mall.salutari.

Pe la ce ora ai avzut golf-ul?

Bondellu 10-04-11 23:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4244264)
Pe la ce ora ai avzut golf-ul?

tot dimineata pe la 9 si ceva 10 ieri.

vinyl 11-04-11 06:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4244580)
tot dimineata pe la 9 si ceva 10 ieri.

Pe la 10 l-am vazut si eu...era si masina mea prin spate la mall...masina ta nu o stiu:DAveai un Peugeot parca..dar din cate am inteles,l-ai dat..

vlad87 11-04-11 21:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4244210)
ieri dimineata 407 DDD parcare iulius mall.salutari vlad.
aa si golf 5 90 TUD in spate la mall.salutari.

neata' :)

Armandot 11-04-11 22:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
407 DDD , joi pe la FAN Curier, si mi se pare ca si in alte zile cam tot pe acolo am vazut masina.

Bondellu 11-04-11 23:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4244789)
Pe la 10 l-am vazut si eu...era si masina mea prin spate la mall...masina ta nu o stiu:DAveai un Peugeot parca..dar din cate am inteles,l-ai dat..

Da l-am dat dar nu am vazut masina ta, de fapt nu o stiu probabil de asta.
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4246894)
neata' :)

Buna seara:P

vinyl 11-04-11 23:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4247309)
Da l-am dat dar nu am vazut masina ta, de fapt nu o stiu probabil de asta.

Buna seara:P

https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...bo-diesel.html

Arunca o privire,poate data viitoare imi lasi un mesaj "bondellu was here" :D

A fost parcata chiar pe colt,in "curba" vis-a-vis de intrarea din spate din partea cu Pitzeria..

Bondellu 11-04-11 23:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4247323)
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...bo-diesel.html

Arunca o privire,poate data viitoare imi lasi un mesaj "bondellu was here" :D

A fost parcata chiar pe colt,in "curba" vis-a-vis de intrarea din spate din partea cu Pitzeria..

Frumoasa masina, te-am bifat, cand te vad te salut. :)

vinyl 12-04-11 06:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4247377)
Frumoasa masina, te-am bifat, cand te vad te salut. :)

Dar la mall ai remarcat masina?:D

Bondellu 12-04-11 18:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4247615)
Dar la mall ai remarcat masina?:D

nu nu.

vlad87 12-04-11 19:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Armandot (Post 4247200)
407 DDD , joi pe la FAN Curier, si mi se pare ca si in alte zile cam tot pe acolo am vazut masina.

Dap, pe acolo , pe acolo :)

vinyl 12-04-11 19:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4249490)
nu nu.

Foarte rau:))

2slow4u 13-04-11 18:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi MNZ, aveai masina parcata in bularga am claxonat dar nu cred ca erai in masina, apoi dupa 30 de min, am incercat sa-ti fac din mana in bucsinescu, eram paraleli (eu in dreapta intr-o vectra C :) )

D3m0N 13-04-11 18:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4252594)
Azi MNZ, aveai masina parcata in bularga am claxonat dar nu cred ca erai in masina, apoi dupa 30 de min, am incercat sa-ti fac din mana in bucsinescu, eram paraleli (eu in dreapta intr-o vectra C :) )

el a venit la mine la magazin sa caute un bar:)) alcolistul :))

vinyl 13-04-11 20:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4252594)
Azi MNZ, aveai masina parcata in bularga am claxonat dar nu cred ca erai in masina, apoi dupa 30 de min, am incercat sa-ti fac din mana in bucsinescu, eram paraleli (eu in dreapta intr-o vectra C :) )

I-ai remarcat evacurea?:-)

Bondellu 13-04-11 21:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
polo bobo BNS azi semafor galata.

2slow4u 13-04-11 21:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu am remarcat nimica.... e ceva nou?:))

vinyl 13-04-11 21:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4253378)
Nu am remarcat nimica.... e ceva nou?:))

Si-a tras evacuare inox cap coada..:shock:

MnezO 13-04-11 23:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4252594)
Azi MNZ, aveai masina parcata in bularga am claxonat dar nu cred ca erai in masina, apoi dupa 30 de min, am incercat sa-ti fac din mana in bucsinescu, eram paraleli (eu in dreapta intr-o vectra C :) )

hihi salut ! fara saritoare de astra H nu te recunosc :P !


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning