![]() |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Nu e vorba de popularitate,daca vrei sa organizezi ,implicate si sa vedem ce iese! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Sincer , eu nu am organizat niciodata ceva asa de mare , nu prea stiu cu ce se mananca , si nu stiu daca sunt in stare sa organizez ceva si sa iasa si bine , am venit cu o propunere timida si as fi vrut sa citesc si alte idei bune sau mai putin bune , nu ma cred un guru si tot ceea ce zic eu trebe si luat de bun .
O alta idee ar fi tot cu marea in perioada 6 7 august , atunci este si etapa europeana de drift in Ct , deci am fi avut si ce vedea la destinatie dar nu stiu cati sunteti dispusi sa faceti un drum de 300 de km . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Una peste alta... cine a mai facut sau cine are habar cu ce se mananca in ale organizarii unei intalniri... o sa se faca ceva !?
EU as propune sa lasati orgoliul la o cafea si sa va uniti ca sa fie ceva frumos! Cu cat sunteti mai uniti cu atat este mai de amploare evenimentul! STRICT PAREREA MEA! Numai bine! :paper: |
???
Quote:
:???::???::???: |
Re: ???
Quote:
|
Re: ???
Quote:
|
Re: ???
Quote:
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Sper sa se faca un meeting frumos si anul acesta,eu as merge pana la bucuresti chiar si la o intalnire locala numai ca sa pot sa mai schimb o vorba,sa mai vad o masina ca aici la brasov nu ai cu cine...
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Eu propun sa ne intalnim pe 11 iunie la bucuresti!
La o ora matinala ca sa putem sa facem ceva... intr-o parcare subterana eventual(gen la mall) ca sa nu stam in soare poate se merge la o terasa,la o masa ceva se sta de vb etc! Ca oricum pofta de organizat vad ca nu e! DECI CINE E DE ACORD SI PE 11 IUNIE NU ARE ALTA TREABA,SA ANUNTE SA STIM INFORMATIV CAM CATI AM FI SI O PERSOANA DIN BUCURESTI SA NE DEA IDEE DE UN LOC DE INTALNIRE! Daca sunteti de acord cu chestia asta bineinteles! (daca nu e bine 11 se poate amana in alta sambata sau duminica... dar eu am zis ca totusi mai sunt 2 saptamani si fiecare se poate organiza un pic pt un drum de capitala si eu cred ca o sa iasa frumos si fara alte organizari cu drumuri pe nu stiu unde etc.. importanta este prezenta,apoi la fata locului in functie de cati suntem se pot face multe) Numai bine! :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Idee: parcarea din fata de la automobile bavaria sau puteti da un telefon la serviceul bmw filater oricum in mall-uri nu gasesti loc de parcare in subteran pentru o masina sambata apai pentru mai multe! V-ar iesii poze grave acolo! Ca sfat lasati terasele si da-ti o fuga mai bine pana in afara bucurestiului alegeti o locatie pentru ca sunt multe la terasa iara oricum nu o sa incapeti toti la o masa! Puteti sa va duceti la parcul natural comana din gurgiu sunt 30 de km nu mai stiu exact cum este drumul dar va puteti interesa e o zona interesanta! Sau orice alta locatie in afara bucurestiului!
Daca vrea cineva sa organizeze cu cea mai mare placere dau o mana de ajutor! Eventual puteti vorbii cu cei de la E36 Club ca oricum ei au zis ca la evenimentele facute de noi nu mai vin. Vorbiti cu ei dupa parerea mea sunt cei mai in masura sa organizeze mai ales daca nu au fost multumiti de ce am facut noi in cei 2 ani! Bafta si astept un PM de la cine se hotaraste sa faca ceva! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Perfect! :D Deja este un inceput! eu am spus informativ... eu nu am habar de ce este prin Bucuresti sau in apropiere! de aceea am zis ca unu din bucuresti sa vina cu ceva idei :D Si nu trebuie sa mai tineti orgoliu unii cu altii ca pana la urma ne adunam pentru pasiunea care ne leaga nu pentru altceva! Este binevenita orice idee sau persoana cu interes! Vrem FAPTE! Si va spun eu ca pe multi nu prea ii intereseaza organizatorii ... si cine vrea cu adevarat o sa fie prezent! In concluzie: HAI SA FACEM CEVA! Eu sunt dispus la orice! O zi buna! :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Nu e vorba de orgolii man aici din cate vezi eu sunt dispus sa dau o mana de ajutor oricand! Faza e ca anul asta sunt foarte prins cu licenta si sincer nu am timp sa mai fac o intalnire cum trebuie si mai bine nu ma bag!
Referitor la cei de la cei ce au zis ca ei nu vin la un e36 meeting organizat de noi nu am ce sa zic. Eventual pot spune ca e un gest urat, se presupune ca sunt pasionati ai modelului e36 dar nu pot trece peste un orgoliu. Ma repet eu oricand pot ajuta, pot publica pe site o eventuala intalnire! Insa ceea ce vreau sa precizez este ca nu voi participa la o intalnire in care sa se faca circ. Ori se face ceva frumos ca afara ori eu unu nu ma bag la ajutor. Nu vad rostul claxoanelor sau burn-urilor! Asta o spun ca sfat! Ma repet cei ce vor sa ajute sa dea un PM! Chiar sunt curios cati doritori sa dea o mana de ajutor sunt ca de comentat vad ca au comentat destui! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
din ce obs pe aici , doar bucurestiul si valcea au cate ceva de spus , asa ca daca vrem sa facem o intalnire , chiar si mai mica , eu propun pitestiul ca destinatie . Nu e distanta mare nici pt valceni nici pt bucuresteni . Mai departe poate se gaseste cineva din pitesti sa ne dea o ideea cu un loc unde ne-am putea aduna .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Mai vin cu o sugestie! Daca tot vreti faceti intalnire la Curtea de Arges si de acolo puteti incerca un drum spre transfagarasan. Tinand cont ca reusesc tipii cu masinile alea clasice cred ca reusiti si voi cu pisicile!
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
11 iunie,bucuresti!! prezent cu inca doua matze! putem merge la padure in baneasa sau pustnicu!! umbra,aer curat,cateva poze...strangeti randurile si haai!
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
pacat ca nu pot ...poate la anu...plm
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Quote:
Quote:
Eu ma intorc marti acasa si o sa incerc sa "organizez" o intalnire(cu un pic de ajutor de la unu/altu`) si sa vedem ce se poate face! Daca nu se anunta multi ca vin... o sa facem o chestie mai restransa pe raza Bucuresti (+/- 150km,desigur cine e dispus sa vina,oricum din bucuresti vin toti si sunt ceva...) si aia e! Poate la anu sau pana se termina sezonul cald se organizeaza de altcineva mai profi si mai amanuntita o alta intalnire! Eu zic totusi sa incercam sa ne adunam.. nu atat pentru a face MEETING E36 ci pt a ne intalni si admira masinile unii la altii si sa ne cunoastem mai bine, legam prietenii etc... fara mare tam tam gen burn`uri "cerce" si tot felu` de spectacole inutile si care se pot face in fiecare week-end singuri cu 2,3 prieteni! Sa incercam sa facem o chestie linistia unde toata lumea poate sa treaca si sa admire in siguranta toate masinile! Plus ca daca incepe vre`un destept sa faca ceva atrage si pe tanti militia si poate sa strice tot! IN CONTINUARE VA ROG SA POSTATI CEI CARE SUNTETI DISPUSI SA VENITI SI CAM IN CE WEEK-END DIN LUNA IUNIE(Majoritatea o sa castige si se va fixa data saptamana ce urmeaza) Eu sper sa vina cel putin cate 4,5 masini din fiecare oras! (Daca se organizeaza pe raza Bucurestiului,poate este careva cu anumite "relatii" la vre-o revista de domeniu sau poate cine stie o sunam si pe Roxanica daca sunt destule masini :D:D:D ) Numai bine! :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Parerea mea e ca o intalnire intr-o parcare de mall unde stai doua ore in soare la 35 de grade si apoi pleci acasa e de tot rasul. La fel si sa te duci la gratar la baneasa in weekend e full plin de miros de mici si manele
Daca vrei sa iasa ceva frumos parerea mea ti-am zis care e, ori va intalniti la curtea de arges si va riscati pe transfagrasan ori daca nu va puteti intalnii la campulun muscel si sa va duceti pe unde a fost raliul. Iar referitor la bani cine sufera de el ca are BMW, masina premium, si se c**a pe el pentru 200 de lei cat ar venii benzina la un drum de genu asta nu cred ca il vrei la intalnire. La banii aia daca mai ia unu doi in masina vine mai putin de un milion! In plus in oricare din cele doua variante puteti sta o ora doua la locul de intalnire sa discutati sa admirati masinile. |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Eu zic ca ar fi muuult mai interesant intalnire la C.de Arges, e mult mai interesant peisajul acolo decat in Bucuresti, pe care il stim majoritatea, mai alescei care stau acolo.......
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
bun ,avansam . Curtea de arges suna bine . Stabilim si o data ?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Pai sa stabilim o data ... eu am zis sa zica lumea cand ar putea ca dupaia apar discutii.. eu nu pot atunci ca mi-a fatat vaca... altu ca i s-a imbolnavit purcelu`!
Atunci ramane curtea de arges si este perfect!eu ca data propun tot 11! Numai bine! :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Eu as zice totusi 12 sau chiar 19, ma refer sa fie duminica, ca unii mai lucreaza sambata.....si sa mai pregateasca unii, altii masinile........
Ora? eu as zice sa fie 10:00 intalnirea in C.de Arges......despre noi aici in Rm.Valcea vorbim noi personal despre ora de intalnire......tre'sa iau agenda la rand :lol: sa-i sun pe cei de la E36 Meeting Rm.Valcea cand am organizat-o :lol: Doamneeeeee si ce de sunt :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Tinand cont ca primul sfat a fost bun m-as mai risca sa va dau unu! Faceti intalnirea undeva prin iulie spre safrsit sa fie facuta cum trebuie sa aveti timp sa organizati sa promovati sa isi faca si oamenii masinile sa fie totul cum trebuie! Nu va grabiti ca fata mare la maritat ca nu are rost! Graba strica treaba!
E doar un sfat voi puteti face cum doriti! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
si eu cred ca e prea din scurt 11 iunie , e vb de 2 sapt , nu stiu cate lume se strange pana atunci . Cred ca cel mai bine ar fisa pornim o lista cu cei care se anunta , eventual sa dam si zvon in tara , sa mai anuntam in stanga si-n dreapta . . .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Atunci haideti sa facem alefel, pe 11 ne intalnim in bucuresti cativa sau na.. cine vrea sa vina.. ca oricum din capitala o sa vina cei mai multi cred eu.. Si intalnirea sa o facem la mijlocul lui iulie ca sa avem timp sa o si promovam si etc etc! DECI PE 17 IULIE! Ca are si gogu dreptate.. duminica este mai libera pt toti! Ramane asa ?! pe 17 intalnire la curtea de arges cu drum spre transfagarasan?! eventual cu o oprire sau 2 pana acolo?! Daca ramane asa,haideti sa incepem sa o "promovam"! Numai bine! :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Nu stiu exact cand dau licenta , undeva in jumatatea lunii iulie deci nu stiu sigur daca pot venii pe 17 iulie insa pe 11 iunie daca se doreste ceva pe Bucuresti voi fi prezent 100 % .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
bun , bun . . .
Sticky ceva , eventual un poll se poate face cu data de 17 iulie sa isi dea lumea cu parerea daca e OK data . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Mai asteptam pana diseara sa vedem care si ce mai zice si o sa fac un topic si vedem de acolo incolo ce se intampla!
LA CAT MAI MULTI! :paper: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
bine . Eu zic ca ar fi o idee buna sa ne punem si pe trimis PM-uri , nu cred ca urmaresc prea multi topicul asta .
|
>>>>>
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Inca o data... pt cei din Bucuresti... cine ar vrea sa ne vedem un pic week-end`ul viitor?! :D:D:D
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
eu eu eu eu :twisted:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
present!
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
E bine.. suntem vre-o 5 :)) (pana acum :D)
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
prezent si eu .
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning