Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Danger Toys Club (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/220610-danger-toys-club.html)

B138ALX 15-12-10 01:54

Re: All 4 Speed
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3898189)
Am vazut-o in trafic, splendida :D

Multumesc NXDev,oricum mai am o gramada de lucru la ea ,sper k macar ai vazut-o cand erea si ea cat de cat curata ...............la vremea asta frumoasa lasa de dorit masini curate!!:)) :)) :))

flipper 15-12-10 09:33

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3897132)
Sa inteleg ca presedintele de la Fanatik stia mai multe detalii ?? In cazul asta o sa-l rog sa faca un blow job la toti invitatii petrecerii cand o sa se tina..:lol::lol::lol:

Simpaticule iti fac ce vrei tu, doar ca eu voi fi ultima persoana care iti va face o ......:-)

Luchian22 15-12-10 17:15

re: Danger Toys Club
 
8 Attachment(s)
Salut
Si cu masinuta mea cateva poze...

All4Speed 15-12-10 20:33

re: Danger Toys Club
 
4 Attachment(s)
Si buburuza mea:X

B138ALX 19-12-10 09:37

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by flipper (Post 3899275)
Simpaticule iti fac ce vrei tu, doar ca eu voi fi ultima persoana care iti va face o ......:-)

https://forum.4tuning.ro/533-fotograf...ipper-mht.html
Doar am promis ca le voi posta!!!!!

flipper 20-12-10 08:25

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3909878)
https://forum.4tuning.ro/533-fotograf...ipper-mht.html
Doar am promis ca le voi posta!!!!!

Si cand te gandesti ca imi erati atat de dragi......data viitoare voi stii cu cine defilez.

kimi 20-12-10 08:31

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by flipper (Post 3912620)
Si cand te gandesti ca imi erati atat de dragi......data viitoare voi stii cu cine defilez.

Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

flipper 20-12-10 09:37

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3912630)
Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

Gelosuleeeeeeeeeeee.:-)

B138ALX 20-12-10 10:42

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3912630)
Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

Recunosc ca il iubesc si asa...........e un scump
Hmmmmmmmm sa nu mai spunem cat e de sexy

belaclaudia 20-12-10 11:09

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3913029)
Recunosc ca il iubesc si asa...........e un scump
Hmmmmmmmm sa nu mai spunem cat e de sexy

Se pare ca nu are tarie sa stea postat pe un site in care e cam cunoscut ... sa vada lumea ca viata lui inseamna si alceva decat GARAJ si ca isi mai traieste si el viata citam pe cineva!

B138ALX 20-12-10 11:14

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by belaclaudia (Post 3913085)
Se pare ca nu are tarie sa stea postat pe un site in care e cam cunoscut ... sa vada lumea ca viata lui inseamna si alceva decat GARAJ si ca isi mai traieste si el viata citam pe cineva!

Ma sti cum e nu are cum sa il aprobe Mht pe Efy mai ales ca stie destul de bine ca majoritatea timpului lui il petrece in garaj nici macar nu vrea sa recunosca ca il mai scoate si noi la o distractie dar na ..................orgoliu e mare

belaclaudia 20-12-10 17:59

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by flipper (Post 3912620)
Si cand te gandesti ca imi erati atat de dragi......data viitoare voi stii cu cine defilez.

data viitoare???hmm... cred ca stiai foarte bine cu cine defilezi! si cred ca-ti face placere la cat te cunosc eu pe tine...dar deh acum ce sa mai zici cand ai vazut ca ne-am tinut de cuvant!;)

belaclaudia 20-12-10 18:02

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3912630)
Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

Denigrant? As fi fost de acord cu tine daca ar fi fost dezbracat de baieti sau s-ar fi dezbracat singur dar in conditiile in care a fost dezbracat de fete....

kimi 21-12-10 09:53

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by belaclaudia (Post 3914139)
Denigrant? As fi fost de acord cu tine daca ar fi fost dezbracat de baieti sau s-ar fi dezbracat singur dar in conditiile in care a fost dezbracat de fete....

Sora mea, in poze nu se vede cine l-a dezbracat..

Eu il intzep pe Horica de fiecare data cand am ocazia..El stie cat il iubesc :lol:

Astept sa ma invite sa facem o panarama impreuna...

belaclaudia 21-12-10 12:50

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3915893)
Sora mea, in poze nu se vede cine l-a dezbracat..

Eu il intzep pe Horica de fiecare data cand am ocazia..El stie cat il iubesc :lol:

Astept sa ma invite sa facem o panarama impreuna...

Intr-una din poze se vede o mana de fata...Iar cu invitatu vei avea cam mult de asteptat deoarece pe Horia trebuie sa-l cam iei cu forta in oras!Cred ca daca vrei sa se adevereasca aceasta iesire a voastra ar trebui sa dai pe offline nr tau mie sau lui B138ALX si sa te anuntam cand iesim!;)
Iar cu intepatu... sincer si noi tot de aia le-am pus ca sa-l intepam si sa mai vada lumea ca stie ce este si dupa usile garajului si ca-l iubim. 8)

B138ALX 21-12-10 12:59

re: Danger Toys Club
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3915893)
Sora mea, in poze nu se vede cine l-a dezbracat..

Eu il intzep pe Horica de fiecare data cand am ocazia..El stie cat il iubesc :lol:

Astept sa ma invite sa facem o panarama impreuna...

uite una din dovezi k a fost dezbracat de femei si nu de barbati!!!!:*

flipper 21-12-10 14:36

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3915893)
Sora mea, in poze nu se vede cine l-a dezbracat..

Eu il intzep pe Horica de fiecare data cand am ocazia..El stie cat il iubesc :lol:

Astept sa ma invite sa facem o panarama impreuna...

Scumpule, pentru tine oricand, numai tu sa faci fata.:-) Apropos......si eu te iubesc!

armand24 21-12-10 23:05

re: Danger Toys Club
 
cate declaratii de offtopic si ramanem cu gura uscata
2 zile pana la craciun :x

NXdev 23-12-10 22:40

re: Danger Toys Club
 
Clubul DreamWorks va ureaza sarbatori fericite alaturi de cei dragi, un an nou plin de realizari si bucurii.LA MULTI ANI.

b717alx 24-12-10 00:17

re: Danger Toys Club
 
Multumim frumos , sarbatori fericite si voua si un an nou fericit , va salutam cu respect

B138ALX 26-12-10 16:01

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by armand24 (Post 3917976)
cate declaratii de offtopic si ramanem cu gura uscata
2 zile pana la craciun :x

EHE intra si u pe mess sa iti trimit pozele sa vezi ce sa facut de Craciun:P

KENZO 27-12-10 16:04

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3912630)
Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

Si inca nu ai aflat multe frate....cum sa adormi ma langa femeie in pat dupa ce esti invitata la ea?????:)))=)))

B138ALX 27-12-10 16:21

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 3931938)
Si inca nu ai aflat multe frate....cum sa adormi ma langa femeie in pat dupa ce esti invitata la ea?????:)))=)))

Kenzo te omor!!!! Posibil sa nu fie vina lui dc esti rau acum cu el

B138ALX 29-12-10 18:47

La Multi Ani !!!
 
Fie ca anul nou ce vine sa insemne pentru voi;
O noua treapta pe care o urcati!
Va doresc o viata fericita,implinita...
Si la multi CP!!!!

All4Speed 31-12-10 07:45

re: Danger Toys Club
 
Un an nou fericit din partea mea :dance:

VRS 31-12-10 14:14

re: Danger Toys Club
 
Din partea Styling Club, un sincer la multi ani, multa sanatate, fericire si speram ca anul viitor sa avem bani de modificari;)!

B138ALX 31-12-10 16:10

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by VRS (Post 3943507)
Din partea Styling Club, un sincer la multi ani, multa sanatate, fericire si speram ca anul viitor sa avem bani de modificari;)!

Va multumim foarte mult si voua sa va dea dumnezeu tot ce va doriti de la un 2011 mai bun!!!LA MULTI ANI

b717alx 01-01-11 12:37

re: Danger Toys Club
 
La Multi Ani!!! Multa sanatate si sa va dea dumnezeu tot ce va doriti

flipper 08-01-11 00:14

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 3931938)
Si inca nu ai aflat multe frate....cum sa adormi ma langa femeie in pat dupa ce esti invitata la ea?????:)))=)))


Retardatul familiei, eu stiu ca esti gelos ca nu ai apucat sa te culci cu mine, dar nu e problema iti pastrez o bucatica si pentru tine.:-)

B138ALX 15-01-11 16:56

re: Danger Toys Club
 
ma nene ati inebunit de tot?zici k e forum de matrimoniale....
sau vreti sa va face-ti publice sintimentele reciproce?:P:P

armand24 16-01-11 01:24

re: Danger Toys Club
 
daca e vorba de matrimoniale. ei tot am ramas nelamurit cu sexul pe capota
frumos
cand se intampla si cu tine ? :twisted:

All4Speed 16-01-11 16:12

re: Danger Toys Club
 
scuze off topic https://www.220.ro/faze-tari/Raliu-De-Pisici/0pPz84Mr7M/ dar e prea tare tractiune 4x4 :))

B138ALX 16-01-11 23:29

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by armand24 (Post 3989611)
daca e vorba de matrimoniale. ei tot am ramas nelamurit cu sexul pe capota
frumos
cand se intampla si cu tine ? :twisted:

Armand te mananca in cur pe tine................pe cuvantu meu nu am fete in club,iar ai fantezi cu sex pe capota????

NXdev 22-01-11 16:12

re: Danger Toys Club
 
Un anunt important...pentru majoritatea cluburilor https://forum.4tuning.ro/announcement.php?a=162

aleks 08-02-11 16:13

re: Danger Toys Club
 
Am primit o cerere pentru schimbarea denumirii topicului în Danger Toys, dacă voi îmi confirmaţi se schimbă denumirea imediat.

B138ALX 08-02-11 16:15

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 4065668)
Am primit o cerere pentru schimbarea denumirii topicului în Danger Toys, dacă voi îmi confirmaţi se schimbă denumirea imediat.

Da alex poti schimba denumirea,multumesc mult inca o data

All4Speed 08-02-11 16:18

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 4065673)
Da alex poti schimba denumirea,multumesc mult inca o data

DA multumim!!!

B138ALX 08-02-11 16:26

re: Danger Toys Club
 
Dupa schimbarea denumiri de club,voi anunta si eu membrii si ce jucarii au.........:P

rafo_uos 08-02-11 17:06

re: Danger Toys Club
 
Confirm si eu schimbarea numelui.

MegabiT 08-02-11 17:47

re: Danger Toys Club
 
si eu


All times are GMT +2. The time now is 15:43.

- Copyright 2026 4Tuning