Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

rZvBooM 30-01-11 11:12

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Pe burtaaa cu el !!

Da-mi un buzz cand esti pe la calculator sa vorbesc ceva cu tine

B-99-SAA 30-01-11 15:08

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Sa-l stapanesti sanatos. Asteptam sa-l pui pe burta :D

LuciE36 30-01-11 17:55

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 4035021)
Sa-l stapanesti sanatos. Asteptam sa-l pui pe
burta :D

la`m pus pe burta....maine ii fac poze....i-am aruncat si un set de xenoane de 6000k...:)

LuciE36 30-01-11 17:57

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by rZvBooM (Post 4034218)
Pe burtaaa cu el !!

Da-mi un buzz cand esti pe la calculator sa vorbesc ceva cu tine

stai ca trebuie sa reinstalez mesu...ca nush ce are ca nu imi arata ce scriu....a luato randeaua...

LuciE36 30-01-11 21:38

Re: E30 - CT-87-GMA
 
maine va primi si o toba finala borla cu 2 tipsuri rotunde... :P

rZvBooM 30-01-11 21:52

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Nu mai instalasi messu ?

LuciE36 31-01-11 08:24

Re: E30 - CT-87-GMA
 
are virusi frate calcu asta.... azi il fac

LuciE36 04-02-11 11:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
3 Attachment(s)
.......

LuciE36 05-02-11 12:57

Re: E30 - CT-87-GMA
 
voi reveni cu poze mai clare....masina a primit toba finala de la borla... arcuri sport... xenoane faza scurta + proiectoare eleron mtehnic 2 care este la vopsit.....

rZvBooM 05-02-11 13:02

Re: E30 - CT-87-GMA
 
poze poze poze !!!

CT90SNR 10-02-11 20:27

Re: E30 - CT-87-GMA
 
pozeeee, vreau sa imi aduc si eu un urs...

LuciE36 05-04-11 00:02

Re: E30 - CT-87-GMA
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CT90SNR (Post 4072855)
pozeeee, vreau sa imi aduc si eu un urs...

sa transformat in pisica ursu :)))

Wilgax 05-04-11 08:58

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Frumoasa.Sa ai parte de ea.Mai multe detalii?

LuciE36 05-04-11 11:13

Re: E30 - CT-87-GMA
 
[QUOTE=Wilgax;4228564]Frumoasa.Sa ai parte de ea.Mai multe detalii?[/QUOTE

detalii....la motor are serpisori....un filtru k%n un mic soft se limiteaza dupa 7 mii
suspensie sport luata de pe un m3 e36 de fabrica scaune sparco..volan m modificata putin si pe la interior.. bad boy look model e46...cam atat...

as vrea sa ii fac capota si portbagajul rosii...si sa las doar plafonul negru ca este trecuta in talon...rosu si negru...sa ii schimb lampile....mai este de lucru..

sek00 05-04-11 11:22

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Avanseaza proiectul , Felicitari !:D

Wilgax 05-04-11 11:30

Re: E30 - CT-87-GMA
 
[QUOTE=LuciE36;4228899]
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4228564)
Frumoasa.Sa ai parte de ea.Mai multe detalii?[/QUOTE

detalii....la motor are serpisori....un filtru k%n un mic soft se limiteaza dupa 7 mii
suspensie sport luata de pe un m3 e36 de fabrica scaune sparco..volan m modificata putin si pe la interior.. bad boy look model e46...cam atat...

as vrea sa ii fac capota si portbagajul rosii...si sa las doar plafonul negru ca este trecuta in talon...rosu si negru...sa ii schimb lampile....mai este de lucru..


Frumos.De cat e motorul?:-)

b31rmy 05-04-11 12:07

Re: E30 - CT-87-GMA
 
1.8 is :D

emy_davidoff 05-04-11 12:32

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Salut!


Nu dai jantele de pe masina?

b31rmy 05-04-11 12:38

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Ba da , jantele sunt de vanzare.

https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...ble-spoke.html

RacerJunior 05-04-11 12:57

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Foarte frumoasa. Dar totusi pacat ca ai renuntat la E30.

Wilgax 05-04-11 15:00

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 4229033)
1.8 is :D



Good stuff got there!8)

emy_davidoff 05-04-11 15:46

Re: E30 - CT-87-GMA
 
2 Attachment(s)
Ahh .. ma gandeam ca accepti la schimb.

Sunt nevoit sa le dau pe ale mele pentru ca nu mi le-a omologat la R.A.R ,am voie maxim 17".
Ale mele sunt 225/40 ZR18.


Astea sunt...

LuciE36 06-04-11 14:20

Re: E30 - CT-87-GMA
 
[QUOTE=emy_davidoff;4229522]Ahh .. ma gandeam ca accepti la schimb.

Sunt nevoit sa le dau pe ale mele pentru ca nu mi le-a omologat la R.A.R ,am voie maxim 17".
Ale mele sunt 225/40 ZR18.


Astea sunt...[/QUOTE

ti`am lasat pm.. intra sa vb

LuciE36 14-04-11 02:03

Re: E30 - CT-87-GMA
 
1 Attachment(s)
Vand Jantele de pe pisica....350 euro pret fix
sau schimb cu ceva cu buza .....
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...ble-spoke.html

LuciE36 14-04-11 22:44

Re: E30 - CT-87-GMA
 
1 Attachment(s)
cum vi se pare capota ? da bine asa sau sa o fac normala... ma`m gandit la un csl...ia`m pus bandouri de m proiectoare...vreau sa ii schimb jantele ....cu Tsw`uri pe 17 o sa revin cu poze ...

LuciE36 04-07-11 01:35

Re: E30 - CT-87-GMA
 
5 Attachment(s)
am revenit totusi la e30

AnDrEiCa 04-07-11 21:58

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 4441448)
am revenit totusi la e30

Tipsurile de la toba nu-mi plac deloc,in rest alte jante si e maxim:D

jakal 05-07-11 00:39

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 4441448)
am revenit totusi la e30

si nu ne spui ce zace sub capota....?........:))

b31rmy 05-07-11 10:24

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Doar 1.8 sub capota :)

LuciE36 05-07-11 10:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
nici mie nu imi plac tipsurile dar deocamdata le las acolo....mai am de lucru la interior jante telescoape pe fata...

jakal 05-07-11 13:34

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 4444311)
Doar 1.8 sub capota :)

HAI LA MAI MARE ATUNCI....:))

LuciE36 05-07-11 21:32

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4444738)
HAI LA MAI MARE ATUNCI....:))

deocamdata sa il termin la interior.. exterior... 2 amortizoare de fata sport gasesc si eu ?

LuciE36 05-07-11 21:40

Re: E30 - CT-87-GMA
 
4 Attachment(s)
sa mai umblat azi pe la ursache....am schimbat bascula pe dreapta...i`am pus folie pe geamuri si pe faruri...am sudat pe la toba avea cateva gauri....am dat si o ceara de luciu.... si uleiul filtrele castrol 10w40

LuciE36 19-07-11 08:52

Re: E30 - CT-87-GMA
 
cine vrea urs? 1700 euro...sau variante

LuciE36 21-09-11 00:07

Re: E30 - CT-87-GMA
 
3 Attachment(s)
pentru detalii 0785773316
id: Dulciku2003
pret 1000 euro fix

LuciE36 01-10-11 11:25

Re: E30 - CT-87-GMA
 
4 Attachment(s)
nu se mai vinde :P

AnDrEiCa 01-10-11 13:19

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Altu?Cati ursi ai avut pana acuma:))?

SPooKye 01-10-11 14:56

Re: E30 - CT-87-GMA
 
le schimbi ca pe ciorapi:))

LuciE36 04-10-11 09:39

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 4617462)
Altu?Cati ursi ai avut pana acuma:))?

pai au fost cam 4 ursi ...

LuciE36 04-10-11 09:41

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by SPooKye (Post 4617598)
le schimbi ca pe ciorapi:))

incerc si eu sa raman la unul bun :)


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning