![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Misto cratitzile, faci sarmale in ele. Sa invarti polonicu in ele cu placere si fara incidente :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Misto jante , succes in continuare !
|
re: E46 - TM 77 EEE
sprinter ... thx bro' :D
sek00 .. mersi! :) o sa revin cu pozeeeeee...... |
re: E46 - TM 77 EEE
sunt Autec Delos ? :)
|
re: E46 - TM 77 EEE
bos cand iesim pe strazi ? :))
|
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
tm 77 adf .. oricand :D
haristeas51 da... modelu ala e... nu sunt wow.. dar m'a cucerit Et-ul ... si J-ul lor.. :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
iarasi ne bagi in boala.. ce sa zic acuma, mai am ce?:):):) vor arata beton pe masina in orice caz. Ce dimensiuni de cauciucuri le pui?:)
Da chiar Flavius.... tu ce ai pregatit acolo ? :) |
re: E46 - TM 77 EEE
ce faci ma... ai scos jantele la plimbare sa vada zapada? sau le ai pus la poarta sa te lauzi la vecini :)))
|
re: E46 - TM 77 EEE
De ce am eu impresia ca sub toate mormanele alea de zapada are numai jante :):):)
|
re: E46 - TM 77 EEE
Incet incet o sa ajungi unde iti doresti Caius , imi placea la nebunie matza neagra :) . Ti-as sugera 235 pe spate pentru stretch meserias :>
Spor pe viitor ! |
re: E46 - TM 77 EEE
Ai dat Rial ???:D
Jantele sunt super !! Ai zis cumva ca va fii rosie masina ?:shock::D |
re: E46 - TM 77 EEE
nebunie caius asta, numa surprize faine ne face :D buzatule :))
|
re: E46 - TM 77 EEE
am avut un set la fel , et-ul diferea (fata 40 ,spate 35) spatele avea 245/35 si statea tras bine ( gume falken)
|
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
masina nu v'a fi rosie ... pastrez traditia cu negru Quote:
Quote:
************ evacuarea o sa fie una custom .. facuta la Arad la Criss.. :D abia astept sa fie gata... 2 poze cu piesele cumparate.... |
re: E46 - TM 77 EEE
maine o sa plek pe marteeeee :)))
muahahaha cum o sa sune masina asta... ca un v12 :X:X:X hard !!! oricum nu mai tare ca si quadu :)) |
re: E46 - TM 77 EEE
Miistoo :):):) si mai ales daca faci la Criss evacuarea sigur va iesi ca la carte. Am vazut la Fordu lui tzevaraiele de la evacuare trase pe lateral sub portiere si am ramas wow:):)
|
re: E46 - TM 77 EEE
ba aia de la eisenmann or sa vina la tm sa iti ceara autograf jur amin :))))))
|
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
cat imi dai sa iti aduc jantele astea???
3 Tlg Dynatech Felgen in 10x18 und 12x18(Hochglanzverdichtet)Neupreis Felgen 3500Euro |
re: E46 - TM 77 EEE
moooooooo termina!
sa moara business ca nu mi le trebuie :D |
re: E46 - TM 77 EEE
4 Attachment(s)
mai cateva poze cu toba ....
|
re: E46 - TM 77 EEE
Bara spate e marfa rau d tot !!!!
Bafta ! |
re: E46 - TM 77 EEE
E de munca dar pana in vara e gata. Si adoar atunci e vremea ei nu ?
Intrebare : O vopsesti complet sau numai partial? Salut si mult succes cu ea. La vara o sa fie lux ;). |
re: E46 - TM 77 EEE
Hai ma, nu ati gasit un argon sa i dati o sudura frumoasa acolo :( (mai bine faceai si o toba Made by voi cu iesiri la ambele capete si cu o intrare pe mijloc :D ) imi place masinutza :D:D ..spor la treaba in continuare :D ..
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
si da, o sa o revopsesc complet pt ca sunt prea multe piese care trebuiesc revopsite si nu vreau sa fie diferente... Quote:
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Cam cat e un vopsit complet unde vopsesti tu? La pisica mai stii cumva cat ai platit aprox ?
Va iesi frumoasa rau sunt sigur si eu:) |
re: E46 - TM 77 EEE
sper si eu sa iasa ceva
ai PM ... |
re: E46 - TM 77 EEE
astept si o poza "under car " :D:D si cu produsu final normal :d
|
re: E46 - TM 77 EEE
o sa-i fac niste poze cand e gata..... nici o problema.
|
re: E46 - TM 77 EEE
presimt ca aceasta masina o sa fie extra fortza!!!
caius multa bafta si spor la treaba!!! sa fie fortza extremaaaaa |
re: E46 - TM 77 EEE
bcoupe .. mersi, sper sa iasa cum mi'am propus si o sa fiu fericit :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Cand e gata tobele? :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
cea mai buna alegere la criss de la arad...chiar stie ce face...8)
|
re: E46 - TM 77 EEE
PAKE .. azi e gata.. o sa merg mai pe seara sa o aduc acasa k nu stie sa vina singura. :D
presimt ca saptamana viitoare ai un colet pt. mine :lol: abia astept. laurentiu_tim ... dap, mersi de recomandare :chillpill :paper: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Bafta ! |
re: E46 - TM 77 EEE
Hai, mai cu viaţă
|
re: E46 - TM 77 EEE
|
re: E46 - TM 77 EEE
Degeaba daca n-are devedeuri si in tetierele din spate sa fie si mai "fortza" :rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:55. |
- Copyright 2026 4Tuning