![]() |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Mai urat nici nu se putea ...
|
Re: my tuning r5
razvy_91 daca nu place problema ta orcum amprimit si mai faina casi celolalt care amavut
daca tu ai cara mai faina potsa trimsi una si pentru mine! |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
razvy_91 ok am inteles dar voi numa atata stiti sa bateti joc de ceilalti
|
Re: my tuning r5
iti dau sfaturi nu isi bate nimeni joc,cand o sa intelegi???????????????????
P.S:incearca frate sa scrii in romaneste mai bine,totusi traiesti in Romania de 19 ani |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
nu imi vine sa cred ca se poate intampla asa ceva in oradea..... sincer chiar imi pare rau.....
|
Re: my tuning r5
Omuleeeeeee tu chiar nu observi ca nu faci nimic bine ? Toata lumea iti zice acelasi lucru. Chiar suntem toti tampiti si doar tu esti destept ? Daca o faci pentru tine si nu te intereseaza parerea noastra , atunci pentru ce mai postezi aici ?
|
Re: my tuning r5
rupe bariera masina asta :lol: Pacat ca provine din Oradea :sad:
|
Re: my tuning r5
inchid topicul larevedere!
|
Re: my tuning r5
amin!
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Sa ne feresti ochii de urmatoarele modificari pe care le vei face in continuare
|
Re: my tuning r5
Faza amuzanta....nu a scris corect nici pe maghiara:???:
|
Re: my tuning r5
greu limbu roman...frate lasa treaba cu tuningul.... masina arata superb cu barile alea originale o vopsea frumoasa si borbeturile alea ...atat si altfel era masina
|
Re: my tuning r5
Omule in primul rand respect pt tot efortul depus de tine , se vede ca esti pasionat! 2.Incearca sa o cobori putin si pune-i jantele acelea pe 14 sunt f ok,iar daca doresti spoilere incearca sa aibe aceeasi linie cu cea a caroseriei
3 nu asc toti pustanii,desii u ai zis ca faci totu singur cu banii care ii ai,multi arunca vb aiurea asta e.., unii din invidie daca chiar vroiau sa te ajute iti dadeau un sfat nu vb la misto 4 In ult posturi vad ca chiar ai inceput sa vii pe drumul cel bun cu mp3, vad ca iti place ali g style bv :D ; si volan de calitate, f bine, iar ca un sfat incearca sa iti faci o idee de tuning la alte modele ca al tau.Inca o data respect pt munca depusa la masinuta asta ! ps:vb doar in ROMANA clar?? :evil: bafta |
Re: my tuning r5
Buna asta cu pustanii:)..la 25 de ani esti batran,nu?:)).....
Baietii de aici l-au sfatuit ok.....si tocmai daca a spus ca bugetul este limitat..la cata fibra, kit ar intra sa adapteze barele alea....mai ieftin ar iesi daca ar face o suspensie sport cu flexul pe fata, pe spate nu este nevoie de flex doar de rambdare:))...pus jantele pe care le are....si cam atat... |
Re: my tuning r5
ok amanteles
|
Re: my tuning r5
vezi ca poti sa faci masina aia sa arate binisor in doar o zi.Cam ai ce iti trebuie fa cum a zis Adi si o sa vezi ca iasa bine si nu o mai lua ca ceva personal ;)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Nu mai fi-ti ma rai .lasati baiatu in pace sa o faca dupe cum se pricepe si dupe puterile lui dupe bunul plac si dupe buzunar are el in cap ceva si de mine sau vb multe si finalul ati vazut multi ......................... parerea mea ... sa tot o vopsesti cu spraiul nu va arata niciodta cum trebui mai bine strangi bani cumperi vopsea si platesti un vopsitor si va iesi super bn dar mai intai pune mecanica la punct si micile finisaje de estetica si interior le poti face la sfarsit
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
amprimit un alt ceas de bord
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
blue light
|
Re: my tuning r5
Sorcova vesela.....
Nu faci tu mai bine un favor marcii si istoriei r5-ului si il vinzi cuiva care sa-l readuca la "normal" ? Sau il duci la remat si-ti iei logan nou, ca sa fii pe trend ? |
Re: my tuning r5
Doamne.... Da tu chiar iti bati joc de masina asta :shock:
|
Re: my tuning r5
Hai ma ca se vede bine ...noaptea..ca si masina pare a fi de culoare inchisa....dar...nu prea:)...
PS: vezi ca un topic de aici, ala cu " my renault 5 diesel" sau ceva de genul, te invata cum sa lasi masina mai jos de spate....punei bara originala pe spate si fa manevra asta... |
Re: my tuning r5
nu inteleg la ce dracu ti-o trebuit leduri si neoane albastre cand tu ai multe altele de rezolvat... ai si vopsit masina cu spray....:yikes:
|
Re: my tuning r5
graty ,ca amprimit neonele si de ai ampus pe masina si asa multmai faina
|
Re: my tuning r5
Da politia taica nu zice nimic de "coloritul" tau?
|
Re: my tuning r5
Serios..
Nu esti dispus sa-l vinzi ? :) |
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
blue light,4 neon made in germany
|
Re: my tuning r5
Quote:
:D:D:D:D:D ce ma distreaza faza asta "le am primit si am pus pe masina" :D:D:D:D |
Re: my tuning r5
In curand o sa ramai fara talon :lol:
|
Re: my tuning r5
nucred ca daca vreu atunc nusavede ca am neon
|
Re: my tuning r5
Aaaaaa....ai procedat foarte inteligent si preventiv, punand un buton cu care sa inchizi neonul...
Pe ce l-ai pus? Pe contact? |
Re: my tuning r5
nu cred ca le-a pus pe contact ca i-ar fi fost mult mai greu decat sa le puna cu un intrerupator ce atarna prin masina. nu incerca sa faci din cacat bici ca nu o sa trosneasca niciodata !!! nu pune diverse pe masina doar pentru ca au fost ieftine sau le-ai primit !!!! cauta si tu pe google despre renault 5! las-o dracu de treaba...ai facut-o sorcova. te inteleg ca nu ai bani, dar nu cumpara cacaturi ieftine...cu cat e mai simpla cu atat e mai bine...+ ca poti sa faci unele ajustari de mare efect fara bani, sau cu foarte putini bani...dar iti trebuie putin CAP. daca nu vrei sa-l pui la munca mai bine o vinzi si iti iei o dacie ! la aia poti sa ii faci ce vrei tu ca nu se supara nimeni.
|
Re: my tuning r5
da ampus un buton care amprimit cu neon si gata merge foartetare ,numai acuma trebuie sa merg mai atent
|
Re: my tuning r5
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:17. |
- Copyright 2026 4Tuning