Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

vlad_strumph 26-01-11 15:34

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4022574)
volan sport typer

Si cu imitatie de lemn,nu esti rau:)) zici ca e .... mea...

razvy_91 26-01-11 15:43

Re: my tuning r5
 
Mai urat nici nu se putea ...

fazekasnfs 26-01-11 16:20

Re: my tuning r5
 
razvy_91 daca nu place problema ta orcum amprimit si mai faina casi celolalt care amavut
daca tu ai cara mai faina potsa trimsi una si pentru mine!

StreetStyle22 26-01-11 17:22

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4020669)
Nu vrau sa o vinzi! si nic nu are eleron numa amprimit una si am montat casavad cum arata da anca nu am ca nuam gasit care pot montez si faina,
si pana acuma auu amfcut singur tot ca nic parint nu am nic bani mult
si cand vreu sa cumper ceva piese scumpa trebe sa lucrez foarte mult
puna acuma 40% amterminat,si acuma trebe sa schimb motoroul ca manca foarte foarte mult!
osavorbim cand amterminat cu masina!
scuza daca nam scris corect,

Cum vrei..e bataie de cap,pacat de banii tai. :)

razvy_91 26-01-11 17:27

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4022965)
razvy_91 daca nu place problema ta orcum amprimit si mai faina casi celolalt care amavut
daca tu ai cara mai faina potsa trimsi una si pentru mine!

Eu mi-am spus doar parerea ...

fazekasnfs 26-01-11 17:37

Re: my tuning r5
 
razvy_91 ok am inteles dar voi numa atata stiti sa bateti joc de ceilalti

andy_wpo 26-01-11 18:35

Re: my tuning r5
 
iti dau sfaturi nu isi bate nimeni joc,cand o sa intelegi???????????????????

P.S:incearca frate sa scrii in romaneste mai bine,totusi traiesti in Romania de 19 ani

szoke_sz 27-01-11 13:42

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4021852)
anca nic eu nustiu cum vreau sa fac tot da tapiteria amprimit si da aia amfacut cu blana ,da vreau sa fac cu

da anca nic cine e ? e ceva neam al lui Nick Fishic?

Flo_lancer 27-01-11 23:00

Re: my tuning r5
 
nu imi vine sa cred ca se poate intampla asa ceva in oradea..... sincer chiar imi pare rau.....

DaBotta 27-01-11 23:29

Re: my tuning r5
 
Omuleeeeeee tu chiar nu observi ca nu faci nimic bine ? Toata lumea iti zice acelasi lucru. Chiar suntem toti tampiti si doar tu esti destept ? Daca o faci pentru tine si nu te intereseaza parerea noastra , atunci pentru ce mai postezi aici ?

Bogdan_mb 28-01-11 00:09

Re: my tuning r5
 
rupe bariera masina asta :lol: Pacat ca provine din Oradea :sad:

fazekasnfs 28-01-11 08:40

Re: my tuning r5
 
inchid topicul larevedere!

Flo_lancer 28-01-11 09:39

Re: my tuning r5
 
amin!

zib3r 28-01-11 12:09

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4028338)
inchid topicul larevedere!

salut.

vladpvs 28-01-11 14:36

Re: my tuning r5
 
Sa ne feresti ochii de urmatoarele modificari pe care le vei face in continuare

Pupak 28-01-11 21:33

Re: my tuning r5
 
Faza amuzanta....nu a scris corect nici pe maghiara:???:

mugly 28-01-11 21:47

Re: my tuning r5
 
greu limbu roman...frate lasa treaba cu tuningul.... masina arata superb cu barile alea originale o vopsea frumoasa si borbeturile alea ...atat si altfel era masina

westcoast_customs 28-01-11 22:36

Re: my tuning r5
 
Omule in primul rand respect pt tot efortul depus de tine , se vede ca esti pasionat! 2.Incearca sa o cobori putin si pune-i jantele acelea pe 14 sunt f ok,iar daca doresti spoilere incearca sa aibe aceeasi linie cu cea a caroseriei
3 nu asc toti pustanii,desii u ai zis ca faci totu singur cu banii care ii ai,multi arunca vb aiurea asta e.., unii din invidie daca chiar vroiau sa te ajute iti dadeau un sfat nu vb la misto
4 In ult posturi vad ca chiar ai inceput sa vii pe drumul cel bun cu mp3, vad ca iti place ali g style bv :D ; si volan de calitate, f bine, iar ca un sfat incearca sa iti faci o idee de tuning la alte modele ca al tau.Inca o data respect pt munca depusa la masinuta asta !
ps:vb doar in ROMANA clar?? :evil: bafta

B XX ADI 29-01-11 00:01

Re: my tuning r5
 
Buna asta cu pustanii:)..la 25 de ani esti batran,nu?:)).....
Baietii de aici l-au sfatuit ok.....si tocmai daca a spus ca bugetul este limitat..la cata fibra, kit ar intra sa adapteze barele alea....mai ieftin ar iesi daca ar face o suspensie sport cu flexul pe fata, pe spate nu este nevoie de flex doar de rambdare:))...pus jantele pe care le are....si cam atat...

fazekasnfs 29-01-11 20:22

Re: my tuning r5
 
ok amanteles

andy_wpo 29-01-11 21:49

Re: my tuning r5
 
vezi ca poti sa faci masina aia sa arate binisor in doar o zi.Cam ai ce iti trebuie fa cum a zis Adi si o sa vezi ca iasa bine si nu o mai lua ca ceva personal ;)

miliady 01-02-11 22:47

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4028338)
inchid topicul larevedere!

taie-o in viata cu bine!

maniacu_maniacu 05-02-11 10:19

Re: my tuning r5
 
Nu mai fi-ti ma rai .lasati baiatu in pace sa o faca dupe cum se pricepe si dupe puterile lui dupe bunul plac si dupe buzunar are el in cap ceva si de mine sau vb multe si finalul ati vazut multi ......................... parerea mea ... sa tot o vopsesti cu spraiul nu va arata niciodta cum trebui mai bine strangi bani cumperi vopsea si platesti un vopsitor si va iesi super bn dar mai intai pune mecanica la punct si micile finisaje de estetica si interior le poti face la sfarsit

fazekasnfs 10-02-11 15:17

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
amprimit un alt ceas de bord

fazekasnfs 13-02-11 17:45

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
blue light

cRbL 13-02-11 17:52

Re: my tuning r5
 
Sorcova vesela.....

Nu faci tu mai bine un favor marcii si istoriei r5-ului si il vinzi cuiva care sa-l readuca la "normal" ? Sau il duci la remat si-ti iei logan nou, ca sa fii pe trend ?

razvy_91 13-02-11 17:53

Re: my tuning r5
 
Doamne.... Da tu chiar iti bati joc de masina asta :shock:

B XX ADI 13-02-11 19:12

Re: my tuning r5
 
Hai ma ca se vede bine ...noaptea..ca si masina pare a fi de culoare inchisa....dar...nu prea:)...
PS: vezi ca un topic de aici, ala cu " my renault 5 diesel" sau ceva de genul, te invata cum sa lasi masina mai jos de spate....punei bara originala pe spate si fa manevra asta...

graty 17 14-02-11 07:25

Re: my tuning r5
 
nu inteleg la ce dracu ti-o trebuit leduri si neoane albastre cand tu ai multe altele de rezolvat... ai si vopsit masina cu spray....:yikes:

fazekasnfs 14-02-11 12:21

Re: my tuning r5
 
graty ,ca amprimit neonele si de ai ampus pe masina si asa multmai faina

faustino 14-02-11 12:52

Re: my tuning r5
 
Da politia taica nu zice nimic de "coloritul" tau?

StreetStyle22 14-02-11 18:26

Re: my tuning r5
 
Serios..
Nu esti dispus sa-l vinzi ? :)

fazekasnfs 14-02-11 19:32

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
blue light,4 neon made in germany

andy_wpo 14-02-11 19:48

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4083673)
graty ,ca amprimit neonele si de ai ampus pe masina si asa multmai faina


:D:D:D:D:D ce ma distreaza faza asta "le am primit si am pus pe masina" :D:D:D:D

razvy_91 14-02-11 23:15

Re: my tuning r5
 
In curand o sa ramai fara talon :lol:

fazekasnfs 15-02-11 13:05

Re: my tuning r5
 
nucred ca daca vreu atunc nusavede ca am neon

faustino 15-02-11 13:14

Re: my tuning r5
 
Aaaaaa....ai procedat foarte inteligent si preventiv, punand un buton cu care sa inchizi neonul...
Pe ce l-ai pus? Pe contact?

andishors 15-02-11 17:08

Re: my tuning r5
 
nu cred ca le-a pus pe contact ca i-ar fi fost mult mai greu decat sa le puna cu un intrerupator ce atarna prin masina. nu incerca sa faci din cacat bici ca nu o sa trosneasca niciodata !!! nu pune diverse pe masina doar pentru ca au fost ieftine sau le-ai primit !!!! cauta si tu pe google despre renault 5! las-o dracu de treaba...ai facut-o sorcova. te inteleg ca nu ai bani, dar nu cumpara cacaturi ieftine...cu cat e mai simpla cu atat e mai bine...+ ca poti sa faci unele ajustari de mare efect fara bani, sau cu foarte putini bani...dar iti trebuie putin CAP. daca nu vrei sa-l pui la munca mai bine o vinzi si iti iei o dacie ! la aia poti sa ii faci ce vrei tu ca nu se supara nimeni.

fazekasnfs 15-02-11 18:17

Re: my tuning r5
 
da ampus un buton care amprimit cu neon si gata merge foartetare ,numai acuma trebuie sa merg mai atent

andy_wpo 15-02-11 19:05

Re: my tuning r5
 
:D:D:D:D:D:D:D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 21:17.

- Copyright 2026 4Tuning