Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

alexutzu 15-04-07 21:52

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 853047)
1. bmw`u lu razvy nu e m3
2. sta in suedia :))

de ce te-ai gasit tu sa spulberi misterul??:lol: :lol: :lol:

Mandella 19-04-07 21:18

Re: M3-uri ft tari !
 
m3 e30 din stockholm 800+ hp turbo
http://videos.streetfire.net/video/9...aad8222610.htm

dober_bt 25-04-07 12:17

Re: M3-uri ft tari !
 
no comment foarte frumoase m3 tre sa fac rost si eu de niste poze cu un m3 din botosani cat de curand

xizor 01-05-07 16:12

Re: M3-uri ft tari !
 
9 Attachment(s)
Noul record mondial. TazaM3 a redevenit cel mai puternic M3 din lume cu 1000cp si 836-838 cai la roata . Am pus si un video . Sincer sa fiu am ramas socat cand am vazut ce poate masina aia. Nu stiu cum o poate controla :woowoo: https://www.youtube.com/watch?v=lAhy0qfvMl4

Guwy 01-05-07 17:31

Re: M3-uri ft tari !
 
Am ramas uimit de ce masini am vazut aici ... :D :shock:

MadHat 23-05-07 21:03

Re: M3-uri ft tari !
 
M3-u din al 2-lea post e un M3 CSL cu Supercharger ????

sTAILLL 24-05-07 03:38

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
De asta ce parere aveti?

69_SKZ 24-05-07 13:33

Re: M3-uri ft tari !
 
photoshop,deloc impresionant.

andy_wpo 26-05-07 10:55

Re: M3-uri ft tari !
 
28 Attachment(s)
m3 si nu numai toate niste frumusetzi

sTAILLL 27-05-07 19:17

Re: M3-uri ft tari !
 
Marfa BMW`urile

cmdbass 31-05-07 09:45

Re: M3-uri ft tari !
 
astea albe imi plac la nebunie :D
tare rau m3 ala 1000cp:shock:

Luigyy 05-06-07 22:33

Re: M3-uri ft tari !
 
oare care o fi mai tare ala sau DA-motorsport ???

69_SKZ 05-06-07 23:02

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Luigyy (Post 934980)
oare care o fi mai tare ala sau DA-motorsport ???

ala de la da-motorsport mi se pare o.... ma rog...sa zicem ca doare cifrele sunt impresionante.

ce am vazut pe filmari si mi s-a parut destul de interesant,si peste da-motorsport sunt vs-motor.

Bulbucan 07-06-07 13:42

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by andy_wpo (Post 919890)
m3 si nu numai toate niste frumusetzi

Ala negru cu rosu pe la jante e belea!

boropan 07-06-07 14:59

Re: M3-uri ft tari !
 
superbe...

Bass-Evolution 14-06-07 09:46

Re: M3-uri ft tari !
 
6 Attachment(s)
Am vazut cateva poze cu masina asta si m-am gandit sa mai postez si eu cateva. Sunt facute la o sedinta foto pentru o revista de tuning din US, masina e a unui tip care detine o companie de fotografie, care se numeste JDMOTO PHOTOGRAPHY. Masina este Turbo si face undeva in jurul a 370 de cai.
Poze :

Luigyy 14-06-07 10:45

Re: M3-uri ft tari !
 
370 cai turbo ???? pai un m3 normal are 343 shy ala pare a fi m3 !!! dak e turbo ar tebui sa aiba mai multi cai cred , nu doar 27 cai in plus :D

Bass-Evolution 14-06-07 12:17

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
Diagrama Dyno atat specifica, 371 de cai la roata, 436 cai la volanta, imi cer scuze pentru eroare, masina are compresor nu turbo.
Masuratoarea a fost efectuata inainte de montarea evacuarii Milltek si a altor cateva gadet-uri de la Evosport.
Inca cateva poze :

Bulbucan 22-06-07 16:34

Re: M3-uri ft tari !
 
bijuterie masina!

MARI_NSL 27-06-07 02:51

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Bass-Evolution (Post 948452)
Diagrama Dyno atat specifica, 371 de cai la roata, 436 cai la volanta, imi cer scuze pentru eroare, masina are compresor nu turbo.
Masuratoarea a fost efectuata inainte de montarea evacuarii Milltek si a altor cateva gadet-uri de la Evosport.
Inca cateva poze :

superba "jucaria"....bine rau se aseaza pe sosea :D

DJ BeBe 24-01-08 09:07

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Bass-Evolution (Post 948239)
Am vazut cateva poze cu masina asta si m-am gandit sa mai postez si eu cateva. Sunt facute la o sedinta foto pentru o revista de tuning din US, masina e a unui tip care detine o companie de fotografie, care se numeste JDMOTO PHOTOGRAPHY. Masina este Turbo si face undeva in jurul a 370 de cai.
Poze :


Gresit.

Masina nu este al lui JDMOTO si nici nu a fost pozat-a de el. Masina aceea este al lui Ronnie din New Jersey si JDMOTO ( Jon ) este din Chicago. Un prieten foarte bun al meu care face poze pentru clubul nostru EUROPROJEKTZ. Jon are un E46 seria 3 silver cu jenti CSL.

Pozele prezentate de tine au fost puse pe e46fanatics.com. Sunt aceleasi poze care s-au folosit pentru calendarul E46Fanatics 2007 la inceputul anului trecut . In calendar puteti vedea pe coperta masina lui Jon cat si al lui Ronnie si a mea.

aici este link-ul: http://www.e46fanatics.com/forum/sho...t=e46+calendar

DJ BeBe 24-01-08 11:00

Re: M3-uri ft tari !
 
Sa contribui si eu.

Acesta este unul dintre M3-urile nostre de la EUROPROJEKTZ Midwest US.

Prietenul meu Tommy si M3-ul lui unicat.

Este primul si cred ca singurul inca din lume care are Stage 2 HPF750 Turbo facut de Horse Power Freaks. Un total de 750cp.

https://i52.photobucket.com/albums/g1.../HIN/Tommy.jpg

https://i52.photobucket.com/albums/g1...N/DSC01083.jpg

https://i52.photobucket.com/albums/g1...N/DSC01343.jpg

https://i52.photobucket.com/albums/g1...EPHINFLYER.jpg

no limits design 26-01-08 22:20

Re: M3-uri ft tari !
 
multi caluti ...........fotografii la rezolutie mai buna nu ai????


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2026 4Tuning