![]() |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
diferente sunt multe.de la buze la suruburi la faptu ca LM sunt modulare,replicile nu.iar latimea diferita e data din buze nu din et( aici la LM)
e pacat de masina,adica zicea si razvan undeva mai in spate pe topicu asta.hpf diverse filme cu turbo si cursierisme...mai bine ajunge pe linia de plutire sa fie cat mai clean si dupa...eu vad masina asta bine cu roti serioase coilover,daca tot sunt pretentii de bani multi si o culoare normala,nu colant alb. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Ma scuzati si pe mine ca ma bag aiurea, am doar o mica curiozitate, sper sa nu deranjez pe nimeni: Masina a iesit M pe poarta fabricii sau dupa aia a devenit M?
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Iar latimea in cazul de fata, e data doar de barrel nu de buza, jantele fata-spate avand aceeasi dimensiune la buza. Intr-adevar masina are nevoie de jante serioase si o suspensie decenta, si da poate si o culoare adecvata. Restul e CANCAN ;) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Ce a patit bara fata? Am vazut masina aseara in benzinarie cu numarul de inmatriculare in parbriz.
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Quote:
Frate , legat de jante, sunt replici n-am zis ca sunt originale niciodata. Eu asa am luat masina si momentan am stat sa fac chestiile normale la masina , schimburi de filtre, ulei , placute etc. N-am stat sa ma apuc de ea pt ca m-am bucurat prea mult de ce inseamna un M si imi parea rau sa o pun la garaj la modificat. Acum ca a venit vremea rece si dupa accidentul minor suferit o sa o bag in modificari radicale. N-am pus eu filme cu turbo, nu e vb de cursierisme ... masina o sa fie ceva ce mai rar vezi si prin afara .. Eu cred k e pe linia de plutire si acum , totusi vorbim de un M nu de orice masina de serie .. si totusi cu colantul ala alb si cu jantele alea replica, cati nu si-ar dori sa o aibe ? Eu spre diferenta de multi bag bani in 2 masini capabile si momentam am stat sa-mi vad si de viata mea personala si de afaceri ca asa vin bani, nu cazand din pom sau de la mami si tati !! Toate la timpu lor ... Cine ma cunoaste stie ca nu vb prostii , n-am luat masina de f. mult timp ca sa zici ca fabulez pe aici ... HPF-ul pt mine ca investitie totusi e pistol cu apa ... In fine .. ms pt commenturile tale negative ;) Quote:
Salut .. nu-i probl... Sa nascut M , traieste ca un M , va trai ca un M cu "coduri" :)) si nu o sa moara niciodata , nu cat o voi avea eu si sper mult timp... Stima, Quote:
salut, bara fatza a patit un mic accident .. deh o prostie a unui prieten si ma impins intr-o domnisoara cu un ibiza si deh ... sa julit putin bara Quote:
Trebuie sa vina multe Mareane ... le astept cu nerabdare ... :twisted: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Dacă tu spui că da' money is not da' problem aşteptăm rezultatul final şi fişa de la dyno:). Se pare că timpul este cel mai mare rival, nu-i aşa?
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Cine ma cunoaste stie ce si cum ... O sa apara fisa de dyno cand oi vrea eu sau rezultatul final, am prea multe de facut decat sa o frec pe forum non stop .. Fiecare cu varsta si ocupatiile lui .... Timpul intradevar este cel mai mare rival deoarece in permanenta se iveste cate ceva de facut, cate o probl de rezolvat si tot asa .... Iar cand nu am treaba prefer sa ma relaxez intr-un stil frumos ... Numai bine , |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
ca tot scrii peste tot la ora asta , neah ca scriu si io aici la tine
HAI ODATA CU KITUL ALA DE CSL!!!!!!! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
:-P
Quote:
Hai la somn daffy :)) ca sa nu mai scriem nici unu :)) hehe .... O sa vina tata si kit-ul CSL dar intai stai sa termin cu magazinu "active custom tuning shop " si dupa ce i-am dat drumu` , adik pe saptamana asta , o sa vina si kit-ul mult asteptat de mine in prima instanta !! :P Toate la timpu lor ... Crezi ca eu nu-mi doresc ? Dar pe langa Kit mai astept si evacuarea eisenmann ... mai astept si softul de la active autowerke, jantele de CSL si multe altele ... deci sunt mai nerabdator ca tine crede-ma :) Acum am gandu in multe directii , nu legate de pasiunea cu masinile ... Hai la somn , noapte buna !! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Dictaloooooooo sa mor aici....sau dincolo ...acum 2 ore m-am plimbat cu EMU :|...
ce sunet:|...ce acceleratie :))...ce cuplu....ce arogante....grav de tot nu am cuvinte !!! https://www.youtube.com/watch?v=kf9RWrFf27g ---- sandale la greu :D:D:D :lol: si o maioneza in drift :D:D :lol: da bule mama a inebunit Romanu de Maioneza https://www.youtube.com/watch?v=vbXxQ8yaJGc |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Spune tu Baietiilor cum o ardeam eu ,tu Coreanu si Maioneza aseara pe Magheru :D...
spune tu cine ne canta noua aseara in urechi ??:D:D:D..si in ce fel 8-> :D:D:D... da bule mama ce-am mai ras aseara:D...mai pune si tu poze cu masina !!:D:D:D |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Frate chiar atat de putin respect aveti pentru masina asta... chiar nu aveti si voi rabdare 10 minute sa se incalzeasca uleiul? Mai ales cand nici motorul nu era perfect cald/optim
Da-ti in ea aiurea..... sincer.... |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
ai o masina extraordinara
bafta pe viitor cu acest bolid |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
respectuosule !!!:lol: s-a gasit cine sa vorbeasca de respect !!! tocmai tu !!!ti-ai respectat mult masina ca sa o critici pe asta !!!! stai chill ca nu e mai omorata decat a ta !!!! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Razvane te rog eu , abtine-te de la comentari inutie, stiu ce dadeam si in ce dadeam si dadeam in masina mea , nu in a altcuiva !! Nu era statuta decat de 1 ora in rest a fost plimbata masina ... uleiu e nou , toate sunt noi , eu schimb uleiu asa la 2000 de km de plictiseala...de cand am luat-o de la pake l-am schimbat de 3 ori ca nu mi-a convenit si are ulei DTM deci chiar nu e problema... Stai linistit ca e totusi M , tine ... si ce mai conteaza ca oricum intra in reparatii capitale acum si la motor si optic si tot ... Mai bine ti-ai vedea de masina ta, care acum ai facut-o intradevar frumoasa dar doar de a merge low si atat !! nu performanta ... Dar eu nu stau sa-ti scriu tie ce si cum sa mergi cu ea... sau cum sa ii faci nu stiu ce ... Am vazut ca stii despre ce e vorba, e masina ta sa fi sanatos .. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
potoliti-va ma ce mama lu' proces verbal faceti acum, va certati?!?!?!?!?!
fiecare cu masina lui si aia e.... P.S cand ai timp ricardinho sa ne vedem ca tre sa va arat ceva? suna-ma si detaliem |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Oooo mama omida... Nici nu m-am enervat daffy , nu e ziua judecatii a scapat... I-am subliniat doar ca nu ma intereseaza parerea lui , totusi e masina mea si stiu mai bine cum sa dau in ea, cand si de ce >>> :evil::evil: Te sun mai tarziu facem o reuniune ca sa vorbim mai serios, am neglijat putin aspectul cu magazinul pt ca am avut niste probl cu alte chestii si deh .. am stat sa le rezolv, mie asa imi place cand intru , intru in forta... Ms mult ca am auzit de la maioneza ce si cum ... sper sa fie forta. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
teaser: jante , turbo , BMW !!!! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
a avut treaba sa asculte bancurile lu' Marean care este :D:D:D:D:D...cand prinde tiganu primu peste (florin) il prapadeste in gura =))))))))) si ce crezi pestele era stiuca :)) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
:))) aia cu caria a fost tare, gaura neagra :))8):twisted::-P:oops: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
de am sarit iarna in 1.8is fara blocant in 2.0 24v cu blocant si gume de iarna ? :)) pai daca ala trecea frumos pe langa mine si eu ma chinuiam :)) l-am facut sa stea in casa toata iarna :)) ca imi placea masina lui:twisted: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
aaaa :)) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Te iei aiurea de Razvan. Are drepate si stii si tu asta... Poti sa ai si ulei de MIG asa ceva tot nu se face, cel putin eu asa stiu. Insa da poti sa faci ce vrei, banii tai, masina ta. Vreau sa vad evolutie la tine, nu sa ramana la stadiul in care ai luat-o de la mine! Acum revenind, nu zici nimic de shop? Mergi inchis? Un telefon nu dai! :lol: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
sefu ce s-a azi in stefan ce lmare ?:lol::lol::lol: te-am vazut pe la 9 , 9 si cu "baietii"
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
sau nu erai tu ? :D
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
m3`u :d
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
La multi ani Razvan !!!
sa iti dea Dumnezeu sanatate ,noroc,ce iti doresti tu p lumea asta !!! super tare petrecerea aseara :D m-am simtit extraordinar alaturi de tine si restul baietiilor !!! Am venit cu Lica acasa intr-un stil (GTA) :lol: imi era tare frica de stirile de la Pro tv si Antena 1 :D:D:D... a luat un limitator la 120 de a sarit fata de la casetofon !!! omu nu e pe treaba lui :D:D:D:D... sa traiesti mult si bine :D:D:D:D...dupa 11 pahare de votka inca iti pot spune :D:D:D... esti fratele meu :hug: :hug: :hug: :hug: si m-am gandit la o afacere pentru viitorul nostru :D:D facem trafic cu blugi si pulovere..maioneza le croseteaza :lol: si noi le vindem :lol: !!!!! da bule mama =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
La multi ani !!!!!!!!!
hai odata cu magazinul!!!!!!!! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Ms mult Mareane Care Este ( yoda ) :))) ... ma bucur ca te-ai simtit bine si ca ai fost alaturi de mine . Cum masina mea nu functioneste 335-u ca e la bavaria si m3-u nu mai porneste bine c-am avut m3-u ca si tort :)) ai mai vazut asa ceva ? :D ma dikesssss avea si numaru de inmatriculare :)) cat o fi platit taxa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Lu maioneza ia cazut botu` masinii, era fericit ca are si el m3 in stomac :)))))))))))) Da facem fabrica de tricotaje si maioneza cu toate femeili trecute de 70 de ani croseteaza :)) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Ms ms Daffy ... Hai lasa ca o sa vina si ala.... magazinu mai e f.putin ... 8) 8) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
La multi ani! multa sanatate si fericire !
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
vereeeeee :D:D...are maioneza foomei de 70 d ani ??Ca nu stiam :D:D:D:D... cred ca este ASS in arta CROSATATULUI !!! traiasca MAIONEZA,PULOVERELE,SI BLUGII CA ALTFEL ERAM NISTE NIMICURI :D:D:D...AAAAAA :rolleyes: era sa uit...si LAVABILA AIA ROSIE DE LA MAGAZIN :D... =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) PORTOFELE ,PORTOFELE !!! :peace: :peace: :peace: 2 PAHARE DE BALENTINES,SI UN PACHET DE DUNHILL :D:D..STII TU :peace: :peace: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Ai ciordeles stiu stiu :)) sa ai si tu colectie acasa, miramas ca nu sau spart in masina cand a sarit lica de limitatoru ala :)) Ma totu pana la lavabila aia, ca e fitza ... maioneza "a ales-o " :)) :))) :)) da buleeeeeeeeeee cu nebunu tau .. mai am unu in cartier la mine care intr-o dimineata eu ma duceam pe afara la 7 dim si el era in coltzu strazii astepta ceva, cancer afara -10 grade . Acum eu il intreb ce faci ma aici la ora asta .. Eh ce sa fac astept masina sa vina sa ma ia sa plec la munca .. Iauzi ma unde muncesti ? La paza cu caini varule :)) diktalooo paza cu caini :)) :)) hata argus vroia sa sublinieze .. Acum stau cu el fumez 3 tigari, el ma fumeaza 10 :)) si trecuse 1 ora eu eram paralizat .. Da ii zic eu auzi ma da mai vine in plm mea masina aia ? Ahh nu mai vine ca am uitat ca sunt in concediu si pleaca in casa !!! !:))))) am innebunit de ras nu mai puteam :)) |
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning