![]() |
Re: Femeile la volan
ghici...:lol:
|
Re: Femeile la volan
Baieti!Nu fiti rai!!!Stiti si voi k si intre barbati sunt unii kre nu au nici o legatura cu sofatul :x :x :x asta-dimineata am intilnit chiar 3 pana ce am iesit d p strada mea!!!!Era sa-nnebunesc....
Nu vreau sa zic k nu aveti oarecare dreptate,k si eu ma feresc cind vad matiz rosu cu vreo blonda la volan...dar poza aia cu fardurile p volan :shock: e prea d tot!!!! :D :D :D |
Re: Femeile la volan
eu ma refesc cand vad matiz in general si o femeie in el:)
|
Re: Femeile la volan
No offence fetelor!
Este demonstrat faptul ca femeile nu se ridica la performantele barbatilor... E nativ! Nu se poate! |
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
ghicitoare ghici prin ce metode/mijloace ajunge o femeie sus? :D :))):):):):) cine stie?
|
Re: Femeile la volan
se poate prin multe metode...dar eu vorbeam de cele corecte...daca tu le bagi pe toate in aceeasi oala e problema ta;)
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
nu e vorba de conceptii...
aici era vorba despre niste calitati fizice si psihice... vorbeam despre sofat, nu despre ajuns sus... in mod sigur femeile au si ele calitatile lor si in unele privinte-i depasesc pe barbati cu mult.. dar la sofat nu! e adevarat! exista si exceptii, dar sint f putine.... nu e vorba ca vreau eu sa fie asa... e pur si simplu realitatea! femeile au reflexele mai slabe si psihicul mai fragil... NATIV! |
Re: Femeile la volan
hahaha profa mea de mate de la med. tanara blonda plm :)) are permis dar face ore cu instructoru' ca nu stie sa sofeze ... am intrebat cum a luat carnetu si a zis ca atunci stia acum nu mai stie ! :))) ma intreba cum are prioritate...etc etc chestii simple ..vai doamne mare iti e imparatia :)))
|
Re: Femeile la volan
Mai bine face ore cu instrucotrul decat sa intre in trafic singura si sa faca masina praf ! respect !
|
Re: Femeile la volan
asa este dmn...femeile au psihicul mai fragil...voi intrati in copac cu mintea limpede...voi nu ati observat ca la stirile despre accidente rutiere auzi mereu:"un TANAR a facut accident si a omorat pe loc si cei 3-4 prieteni aflati cu el"...hmmm....foarte rar auzi stirea incepand cu:"o tanara...etc"...kiar nu te pune pe ganduri?...faceti voi misto de noi dar...:rolleyes2
|
Re: Femeile la volan
Unele femei sunt praf la volan mai ales daca au si fitze in cap , am un tovaras care sa facut praf din cauza unei idioate cu imresii pe ea , a intrat in el cu un ford cu 220 km/h si ea avea permis de 3 luni , ea a murit pe loc , tipu de era cu ea in masina a murit la spital ,iar tovarasului meu ia murit nevasta si fetitza ,el avea 70 km/h cu un passat iar tipa a intrat in depasire si la lovit frontal ! nasol ! mai cunosc femei care la volan se cred printzese si calca acceleratzia la balana !
|
Re: Femeile la volan
Quote:
de exemplu prudenta si realismul in trafic... barbatii asa sint ei! mai devreme sau mai tarziu, nu e unul sa nu e vada zmeu... cand vb de psihic fragil, ma refer la situatii speciale de criza, in care femeile reactioneaza diferit... diferit in rau! nu in bine... de ex daca rulezi cu 100 si ti se blocheaza o roata? sau faci explozie... femeia intra instantaneu in panica! ok! si barbatul la fel! diferenta e ca barbatul isi revine rapid si incearca sa faca ceva.... femeia nu! sau daca da, prea putin si prea tarziu... va rog sa ma credeti! nu plimb ursul prin padure... e adevarat! |
Re: Femeile la volan
...as vrea sa te gindesti la cele scrise d tine in o data,dupa ce citesti asta...
in iunie,am avut un accident destul d serios.sotul meu a condus.pana ce a aterizat masina,el a zburat afara p geamul din stanga,eu am ramas in masina.peste mine au sarit airbagurile si cioburile...cind m-am oprit p scaunul d sofer,am vazut fum(d la airbag)...am incercat sa deschid usa,toate blocate...asa k am iesit p geam.l-am cautat p el...dupa ce m-am convins k e constient si vorbeste...am vazut k nu e foc la masina,asa k am urcat inapoi am recuperat telefonul,actele,banii,am luat jos contactul,scos cheile,si am iesit afara...el ink abia atunci s-a ridicat in picioare,si m-a intrebat ce sa faca???i-am dat telefonul sa ne sune prietenii,sa vina sa aiba grija d masina..si strigam catre baietii kre s-au oprit p drum nr si tipul masinii kre ne-a taiat drumul,sa mearga dupa el,k omu' s-a cam tirat d la fata locului.... apoi,cind am vazut k el e in picioare,si cam ok....am picat jos...a venit smurdul,m-a luat,k am facut soc hipotensiv,am avut entorsa cervicala,ambii umeri fracturati,ruptura musculara in umar,glezna luxata,si nenumerate plagi d la cioburi....el o glezna luxata,si si-a lovit spatele....acum te intreb eu,cum e cu femeile in situatii d criza????? iti zic sincer..cred k nu mi-as permite nici sa mor,pana ce nu stiu k,cei importanti ptr mine sunt ok!!!si sunt convinsa k nu sunt singura femeie kre are asa ceva in sange!!! |
Re: Femeile la volan
daca e pe bune ce zici... bravo
dar tu cu ambii umeri fracturati te-ai dus sa iei actele din masina? hmmm... |
Re: Femeile la volan
nici o problema! ti-am spus ca exista si exceptii...
tu probabil ca esti una dintre ele... dar eu vorbeam despre majoritate adica despre 99% din femei... nu ai cum sa ma ma convingi! eu nu vb despre particularitati, ci despre treburi studiate si demonstrate... |
Re: Femeile la volan
Quote:
@ D-l dmn:doamne fereste sa te conving!!!:D dupa aia sa mor d plictiseala??? postul asa incepe "as vrea sa te gindesti....." ;) |
Re: Femeile la volan
:D nu am la ce sa ma gandesc... as putea sa-ti explic unele lucruri si in mod sigur ai intelege... dar prefer sa prelungesc suspansul...:D
|
Re: Femeile la volan
Hai cu suspansul asta pana ma duc sa-mi cumpar tzigari :evil: :evil: :evil: !
|
Re: Femeile la volan
Nu incerc sa iau apararea sexului slab fiindca nu voi reusi niciodata(forumul fiind dominat de barbati). Vreau sa spun doar k n-ar trebui sa fim generalizate la 99%, pentru k ar insemna k dintr-o mie de femei sa fie in stare sa conduca numai 10! Las-o-ncolo!! Sustin insa ideea k majoritatea soferitelor BLONDE au o mare problema in trafic! No offence,dar vb din experienta.
Si, cum a mai spus cineva pe aici... de cate ori ati vazut la tv un accident GRAV produs de o femeie?? in general, ele sunt mult mai prudente si de aici se ajunge la starile de nervi cauzate soferilor grabiti,care se vad nevoiti sa le depaseasca! In general asta va enerveaza cel mai tare! (dar cum spuneam, mai e si categoria blondelor, care fac mari greseli de circulatie). Respect!:peace: |
Re: Femeile la volan
Acilea nu e vb de blonde ci de femei :D :D :D pai cum frate ca ma apuca draci cand la semafor mai sunt 3 sec si opreste cate una ca are morcov sa treaca de parca nu ar avea timp dar na ....... sunt si femei care stiu sa conduca credeti-ma dar din cate cunosc le pot nr pe degete care chiar stiu sa conduca !
|
Re: Femeile la volan
Eeeehh.... alea sunt EXCESIV de prudente :lol: :lol: :lol: Si crede-ma...k enerveaza pe toata lumea! nu numai pe bb.
|
Re: Femeile la volan
hehhehe ce face prudentza asta :P e buna dar nu in exces :D :evil: :evil:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
in sfarsit si a spus cuvantul si rasa blonda:D si in sfarsit o blonda care stie de gluma:-) ...condusul nu tine de culoarea parului...tine de numarul de neuroni, de experienta si de abilitatile in domeniu...si nu in ordinea asta
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Blonde la volan :D :D :D hehehe , feritzivaaaaaa k stiu ce zic ,acu 2 zile o blonda era sa mi-o dea la jumate ! :D :D :D deci : ce face un neruon in capu` unei blonde ??? :evil: :evil: :evil:
|
Re: Femeile la volan
se intreaba unde e pixul, tamponul fiind dupa ureche? :D
|
Re: Femeile la volan
Quote:
si raspunsu` la intrebarea ta e ca se simte cam singur neuronu` ala , aia face :lol: |
Re: Femeile la volan
Inghetzase proasta la volan , nu stia ca sa mai faca , e bina ca o dat in frane macar . dar 2 neuroni ce fac in capul unei blonde ?????
|
Re: Femeile la volan
Chiar azi... eram intr-o intersectie mica din cartier...eu urma sa fac dreapta... o blonda ma depaseste se pune in fata mea(cumva...pe diagonala intersectiei)... de neimaginat!:blink: sta ce sta(pe putin 2 minute)... astept sa vad incotro o ia(k imi blocase si mie calea)... cand sa ma dau jos porneste si ea... N-am inteles nici pana acum ce a fost in capul ei!:rolleyes2 Cred k i se dereglase neuronu` :peace:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
prostia nu tine cont de culoarea parului...:rolleyes2 cand esti prost esti...si gata
|
Re: Femeile la volan
Poa` sa intre pe mine o bruneta da fara masina si oricum iubesc toate fetele indiferent de culoare parului numai sa arate bine !
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning