Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

R-NOS15 26-09-04 19:08

holden commdore da' mere.... bravo bogdane

baga poza :arrow:

Bogdan_16v 26-09-04 20:13

1 Attachment(s)
:arrow:

R-NOS15 26-09-04 20:19

pontiac?

Bogdan_16v 26-09-04 21:01

Nope. Indiciu: nu e americana, dar se vinde la ei... :wink:

Speedy 26-09-04 21:17

Honda :?:

Bogdan_16v 26-09-04 21:47

Not quite, dar esti pe-aproape... :wink:

MMihai 27-09-04 09:51

Puteam spune k este Ford dar este Kia sigur

DaBebeKID 27-09-04 10:34

eu zic ca e toyota

Bogdan_16v 27-09-04 13:12

Speedy a fost cel mai aproape... :wink: Restul, wrong...

dogarel 27-09-04 13:18

Atunci inteleg ca este Acura?

Bogdan_16v 27-09-04 13:19

Corect, dogarel...ce model si ai cashtigat...hai ca-i usor... :wink:

MMihai 27-09-04 13:24

1 Attachment(s)
Una foarte usoara sa ne mai dezmortim un pic

Bogdan_16v 27-09-04 13:28

Era randul lui dogarel, mmihai...chiar sunteti incapabili e a respecta 3 reguli simple?... :roll: Si nici macar nu e \"regulamentara\" poza, e intreaga...sunteti imposibili, pe cuvantul meu...se vede varsta...

dogarel 27-09-04 13:53

Doar nu e CIVIC?
Si ala e un Safrane cat capul meu de mare :D

@Nos@ 27-09-04 14:56

e acura type s sau rsx?

Bogdan_16v 27-09-04 15:24

Acura CL coupe....dogarel, baga poza...

dogarel 27-09-04 15:45

1 Attachment(s)
HINT: americana

Diutza_1510 27-09-04 15:50

ford...mercury sable..

MMihai 27-09-04 15:58

Scuze dogarel nu stiam ca cine raspunde bine baga si poza, nu postase nimeni nimic si de aia am pus eu.. V-am spus ca este foarte simpla si nici nu am editat-o. Nu intelegeti gresit, scuzele mele
PS este Mercury Sable care se vinde atat in varianta combi cat si sedan :wink: bravo Diutza_1510

@Nos@ 27-09-04 16:09

Eu cred ca este ceva Chevrolet...

dogarel 27-09-04 16:14

1 Attachment(s)
Diutza stieeeeeee!!!!!
Baga poza!!

Diutza_1510 27-09-04 16:26

sa puna altcineva poza pt mine k eu nu pot acum

10x :wink:

MMihai 27-09-04 16:35

1 Attachment(s)
Uitati aici o poza, sper sa nu se mai supere nimeni

dogarel 27-09-04 17:07

Eagle?

MMihai 27-09-04 17:11

nope, dar masina este americana, chiar foarte americana :)

dogarel 27-09-04 17:18

Buick?

MMihai 27-09-04 17:24

Corect! dogarel .. model Riviera (208-240CP)
acum poza

dogarel 27-09-04 17:49

1 Attachment(s)
Buuuuun
Ia sa va vedem!!

MMihai 27-09-04 18:00

Plymouth Breeze

R-NOS15 27-09-04 18:06

chrysler stratus? :oops:

dogarel 28-09-04 07:01

1 Attachment(s)
Corect MMihai
Plymouth breeze

Diutza_1510 28-09-04 12:04

sa bage cineva poza.. k eu ma plictisesc rau de tot...

MMihai 28-09-04 12:04

1 Attachment(s)
Sa va vedem acum :)

Diutza_1510 28-09-04 13:05

ford taurus :wink:

CataNOS 28-09-04 13:39

lol, ford taurus? noooo - toyota camry - cea mai populara masina din US

@Nos@ 28-09-04 14:44

OK ai ghicit!Baga poza ca vad ca mihai nu e pe faza! :wink:

CataNOS 28-09-04 15:21

1 Attachment(s)
:arrow:

@Nos@ 28-09-04 15:27

WaW.E ceva american?

@Nos@ 28-09-04 15:30

Este Toyota Scion

@Nos@ 28-09-04 15:33

1 Attachment(s)
Ghiciti :P


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning