![]() |
holden commdore da' mere.... bravo bogdane
baga poza :arrow: |
1 Attachment(s)
:arrow:
|
pontiac?
|
Nope. Indiciu: nu e americana, dar se vinde la ei... :wink:
|
Honda :?:
|
Not quite, dar esti pe-aproape... :wink:
|
Puteam spune k este Ford dar este Kia sigur
|
eu zic ca e toyota
|
Speedy a fost cel mai aproape... :wink: Restul, wrong...
|
Atunci inteleg ca este Acura?
|
Corect, dogarel...ce model si ai cashtigat...hai ca-i usor... :wink:
|
1 Attachment(s)
Una foarte usoara sa ne mai dezmortim un pic
|
Era randul lui dogarel, mmihai...chiar sunteti incapabili e a respecta 3 reguli simple?... :roll: Si nici macar nu e \"regulamentara\" poza, e intreaga...sunteti imposibili, pe cuvantul meu...se vede varsta...
|
Doar nu e CIVIC?
Si ala e un Safrane cat capul meu de mare :D |
e acura type s sau rsx?
|
Acura CL coupe....dogarel, baga poza...
|
1 Attachment(s)
HINT: americana
|
ford...mercury sable..
|
Scuze dogarel nu stiam ca cine raspunde bine baga si poza, nu postase nimeni nimic si de aia am pus eu.. V-am spus ca este foarte simpla si nici nu am editat-o. Nu intelegeti gresit, scuzele mele
PS este Mercury Sable care se vinde atat in varianta combi cat si sedan :wink: bravo Diutza_1510 |
Eu cred ca este ceva Chevrolet...
|
1 Attachment(s)
Diutza stieeeeeee!!!!!
Baga poza!! |
sa puna altcineva poza pt mine k eu nu pot acum
10x :wink: |
1 Attachment(s)
Uitati aici o poza, sper sa nu se mai supere nimeni
|
Eagle?
|
nope, dar masina este americana, chiar foarte americana :)
|
Buick?
|
Corect! dogarel .. model Riviera (208-240CP)
acum poza |
1 Attachment(s)
Buuuuun
Ia sa va vedem!! |
Plymouth Breeze
|
chrysler stratus? :oops:
|
1 Attachment(s)
Corect MMihai
Plymouth breeze |
sa bage cineva poza.. k eu ma plictisesc rau de tot...
|
1 Attachment(s)
Sa va vedem acum :)
|
ford taurus :wink:
|
lol, ford taurus? noooo - toyota camry - cea mai populara masina din US
|
OK ai ghicit!Baga poza ca vad ca mihai nu e pe faza! :wink:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
WaW.E ceva american?
|
Este Toyota Scion
|
1 Attachment(s)
Ghiciti :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning