![]() |
Re: E30 - urs carpatin
frumos !!!!!!!!!!!!!
legat de jante ...cu table trage grav :))) se simte pe 1.8 is da pe 2.5 12v :D |
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
acum tu stii ! nu are sunetul celor 6 pistoane,nu are cuplu ala ,dar poti face multe surprize cu 1.8 is :))baietiilor cu 6 pistoane !!! insa eu as merge tot p 2.5 :) dai de cap,stiu ca e mult d munca dar...asta e !! TI-AI LUAT URS !!!!!!!!!!!!!!!!! EU DE CE AM PREFERAT PISICA????????? DE 2 ANI INCOACE ;)..PT K INCA NU SUNT PREGATIT FINANCIAR PT URS =))))))))))))))))) SAC FARA FUND ! |
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Scaunele care le-am avut eu le mai vrei
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Multa bafta cu ea,o sa ai ceva de munca dar nimic nu se face fara munca si perseverenta!
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
asta e tot ce vreau de la viata asta,un magraon sau o magraoanca ;) sa fie inchisi la culoare ca mine , o casa , o masina normala (in care sa nu bag bani) si o bruneta :D:D:D |
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
si dac tot imi pierd vremea cu masini mai pun inca o cotoarba de care ma apuc akuma un ford taunus din 72 motor 1600 sa vad ce mai iese si din asta:D
|
Re: E30 - urs carpatin
5 Attachment(s)
si pozele
|
Re: E30 - urs carpatin
si sa nu para reclama cine doreste execut lucrari de vopsitorie tinchigerie am cabina de vopsit(cuptor)preturi de criza .O sa pun niste poze cu cateva lucrari cat de curand
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
dar in principiu cutie si inst electrica da si aia daca e bnz pe bnz nu trebe duar din bnz in diesel sau invers |
Re: E30 - urs carpatin
m-am gandit un pic si scot ursu la vanzare 2500 de euro sau variante dar nu la pretu asta cine vrea vb pe mes sau la tel 0741122884
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
Nu se poate asa ceva.Pe ultima suta de metri la ce-a iesit faci una ca asta?Serios iti zic ca ar trebui de te razgandesti.E prea fortza si arata intr-un mare fel ca sa faci asa ceva sincer!Pacat de munca.:sad::sad::cry: |
Re: E30 - urs carpatin
ce-ai mah??te-ai lovit??las ca-ti scot eu porcariile din cap :D
PS : sa ma suni sa-mi spui cand facem treaba aia |
Re: E30 - urs carpatin
M-AM CAM SATURAT SA TOT BAG BANI IN EA DACA IMI OFERA CINEVA PRETUL CERUT O DAU DAKA NU NU O DAU SI O TIN PT MINE
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
tin sa va urez la toti un Craciun Fericit si un an nou fericit:D
|
Re: E30 - urs carpatin
salut la toti am revenit si eu ca am fost plecat o perioada masina nu o mai vand din potriva vreau sa o termin masina a primit niste jenti bbs o sa revin cu poze cat de curand ca vreau sa le reconditionez mai intai
|
Re: E30 - urs carpatin
deci am revenit pe forum ursu meu va primi inima noua ca mi-a mancat sufletul m20 meu si tot nu i-am dat de cap o sa il dau jos si i pun un 1.8 is masina e la albatros la service si asteapta transplantul:D.motorul il dezmembrez asa ca daca vrea cineva ceva sa imi zica
|
Re: E30 - urs carpatin
in ce stare mai e ursu ? poze detali ceva ?
|
Re: E30 - urs carpatin
2 Attachment(s)
e cam surrpriza cu ursu o sa revin cu niste poze surprinzatoare:shock: peste vreo 2 saptamani pana atunci suspans ;)totusi o sa pun o poza mai aktuala:D
|
Re: E30 - urs carpatin
intre timp ursu a primit obc ,volan piele mtech1,bbs rs ,si mai urmeaza multe piese oem care treb sa apara
|
Re: E30 - urs carpatin
Niste poze?? :rolleyes2:rolleyes2;)
|
Re: E30 - urs carpatin
ia iute grilele mele cu M unde au ajuns :)):))......hai ca sunt curios...(imi este un dor de ursu meu :(...) poate in vitor sa aparea un urs/
|
Re: E30 - urs carpatin
am pus doar 2 pe pagina 10 mai multe nu am akuma.
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
8 Attachment(s)
pregatire pt autentificare la rar am schimbat motorulsi anume am pus un 1.8 m40 ambreaj m20 b25 nou cutie tot de 2,5 electromotor tot de 2,5 short shift ,schimbat bratele la puntea spate in 5 prezoane urmeaza jambele fata tot in 5 prez .multumesc DANY GALU pt ajutor ps poze cu jantele ce urmeaza
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:42. |
- Copyright 2026 4Tuning