![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
nici eu nu mai cred ca vin... cel putin cu masina..
:( :( :( :( :( :( asta e...poa vin k pieton :D |
Re: VW Fest in Bucharest
ce ai patit ma nigga ? :(
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
Si eu am ramas fara carnet :x :x .......dar am dovadaaaaa 8) 8) Asa ca prezent is....numa sa stiu sa ajung la polivalenta :???: :???: |
Re: VW Fest in Bucharest
ce naspa!!! ba baieti haideti sa gasim un loc si pt liniute frate ca am oameni aici care vor neaparat sa dam si niste gusi!!!! in seara asta m-am dat cu Vw golf 5! baiatu e super ( Andrei) !!! Si masina trage GRAVV!!:))) Sper sa pot sa iau cat mai multi de aici si sper ca o sa veniti si vi in numar mare! bafta si mai tinem legatura!
golfuletz daca apare vreo modificare de locatie sau ora zii si mie pe mess |
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Vw Golf TDI 110 cp! mai sunt baieti cu 5-uri ?????
|
Re: VW Fest in Bucharest
deabia astept sa ajung la vw fest ... eu si cu balan joint .... sper sa o dau pe NEGRUTZA de mai sus si la liniutze ... dar sa vedem daca putem .... pe curand....
|
Re: VW Fest in Bucharest
Am vb si eu cu niste anonimi .. au zis ca vin si ei ... :) vr6 powah :D
sa vedem care-i treaba intre vr6 si ... :D ce motoare mai au baietii :D locuri de...... nu-i problema.. se gasesc .. :D trust us :D |
Re: VW Fest in Bucharest
@speeder...nasol frate..las' ca vii pe jos si masina o aducem cumva trasa...pe trailer..vedem noi ..e prea vedeta sa lipseasca..
@zz..daca e ceva...te iau eu de la intrare in Buc..ca stiu eu unde e polivalenta.. daca te ajuta iti explic asa... pe inteles... pana la urma e sambata 15, la 0ra 19.00?? |
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
rivali nu se stie .... eu o dau pe a mea si cu r 32 si cu gti .... nu mi-e frica ... folesesc toti cei 110 cai si un manz :))))
|
Re: VW Fest in Bucharest
Eu am sa fiu saptamana viitoare in Bucuresti de martzi.....si am inteles ca Polivalenta e de undeva de pe tineretului tot inainte....dar aflu eu pana sambata de la pretenarii din buc 8) 8)
Parca era ora 17 00 sambata...eu asa stiu...cum e domnule organizator?:???: |
Re: VW Fest in Bucharest
O sa vedem zilele astea.... de la ce ora sa inceapa VW Festul.... spuneti la ce ora v`ar conveni si cadem la un acord.... ;)
|
Re: VW Fest in Bucharest
Pa eu am inteles ca am cazut deja de acord si ora era 17 00.....mai votam inca?:???: :???:
|
Re: VW Fest in Bucharest
ora nu s`a votat s`a votat data si ziua ! nu cred ca o sa se mai faca un poll cu ora..... spuneti la ce ora v`ar conveni.
eu zic sa ne itnalnim in jurul ore 6-7. |
Re: VW Fest in Bucharest
data si ziua...pai..e cam acelasi lucru...k nu poti sa votezi 25 iulie marti.... :D
anyway...hotarati-va mai repede ora oficiala pentru ca nu mai dureaza mult si trebuie sa scoatem si afisul.;) |
Re: VW Fest in Bucharest
deci in mare eu zic pentru 18:00 - 19:00
Inca o rugaminte suntem in ultima saptamana... si sper ca toti cei care ati zis ca veniti o sa veniti.. si v`as ruga sa`mi confirmati cei care au zis ca mai vin cu prieteni cu vw`uri.....ce masini si cate..... va rog nu uitati |
Re: VW Fest in Bucharest
pe felie...
|
Re: VW Fest in Bucharest
mobilizati`va ;)
6 zile si incepe vw fest...... |
Re: VW Fest in Bucharest
acu acu iese afishu ...
pregatiti-va ca se aude ca o sa fie tare rau ... spalati bine masinile .. ca vin aia de la tv sa le filmeze ;) pro tv , national suntem in discutii .. totodata.. vedeti cum faceti ca evacuariile sa sune bine .. speram ca si pro fm`ul sa aiba ceva de spus .. :D desigur .. chestiile astea nu puteam sa le facem noi , niste pusti .. |
Re: VW Fest in Bucharest
evacuarile cam slabutz! cred ca multe masini sunt D, printre care si tractorasul meu! :) asa ca ........!!!
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
si nu am facut revizia la carutza ,ba chiar am depasit un pic km aia la care trebuia sa fac si ar fi comentat aia.... sambata asta care vine dap :) |
Re: VW Fest in Bucharest
afisu e gata... mai e de lucrat la capitolul parteneri media .. care nu depinde tocmai de noi ..
si deci .. mai sunt 2 raspunsuri .. pe care le asteptam .. apoi .. o sa afle .. multa lume .. de ceea ce urmeaza.. se va fotografia, se va filma , nu de alta, dar.. de asta depinde .. vw festul de anul viitor, deci daca acum iese .. asa si asa.. anu viitor.. o sa .. daca acum iese bomba ... anul viitor :D etc va asteptam acolo .. Ptr cei ce au orice fel de intrebare ... in legatura cu evenimentul .. va lasam la dispozitie ... 3 numere de telefon .. la care puteti apela 24/24 ... mai mult ptr ziua cu pricina , mai mult ptr cei din provincie.. ptr indrumari ... si nu numai ... anyway .. GolfTuning : 0741 969 785 MadSkillz : 0727 553 745 EvLSant0s : 0723 354 805 oricum ,zilele astea avem de gand sa luam harta bucurestiului , poza facuta din satelit , decat cu ... partea.. tineretului .. sa va aratam exact cam pe unde .. cel putin .. asta o sa incercam .. dac-o sa mearga bine , daca nu , aveti nrele de telefon ... |
Re: VW Fest in Bucharest
okapa...deci , sambata, pe la 6-7 pm la Sala Polivalenta.. plsss. corectati-ma daca gresesc... sper ca merita anularea drumului la mamaia pt Fest.. :)
|
Re: VW Fest in Bucharest
bogdane :d vedem acolo daca merita sau nu :).
|
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
o mica harta.... cum sa ajungeti la sala polivalenta
|
Re: VW Fest in Bucharest
Frumoasa prezentare skilzule .....
BV |
Re: VW Fest in Bucharest
Sa nu uitam: 2 x Chip Tuning pentru VW 1.2TDI , 1.4TDI, 1.9TDI ,2.0TDI, 2.5TDI oferite de TCM Turbo (Voinea) si Reducere 50% la painting pe capota oferit de Vantage Style ( Husky) |
Re: VW Fest in Bucharest
deci e GATA ... vine si ZIUA cea MARE ... :lol:
O SA FIU SI EU ACOLO ... :lol: BRAVO baieti si FELICITARI :lol: |
Re: VW Fest in Bucharest
xel cu cate masini mai vii tu ?
|
Re: VW Fest in Bucharest
cam 5 VW ... alte marci mai multe :lol:
|
Re: VW Fest in Bucharest
ne-am uitat la poze de la astfel de evenimente in ultimii ani. Acum este momentul sa luam atitudine. Garantat se va organiza an de an :)
|
Re: VW Fest in Bucharest
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: cu ajutorul vostru .. se va organiza si la anu :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
Sper sa putem arata faptul ca VW detine suprematia pe marci in Romania ( cele mai multe modele vandute ) si MARCA ce-a mai prezenta pe sosele din Romania :lol:
|
Re: VW Fest in Bucharest
ba in plm explicati-mi si mie! plec o zii la bucuresti si lucrurile o iau razna??? care e faza s-a combinat intalnirea noastra VW cu VW festul lor???? de ce aceeasi data si aceiasi locatie?????
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
ai fost in buc ? te-ai interesat macar sa te duci si tu pana la polivalenta.. sa vezi locu`. . sa intrebi daca e liber ? nu , ca sa nu mai zic de altele .. deci .. nu vad de unde atata suparare, fii fericit ca.. se face ceva frumos foc ... nu ? |
Re: VW Fest in Bucharest
Eu nu prea mai inteleg nimic :rolleyes2 :rolleyes2
Pana la urma se mai intalneste careva sambata asta 15 iulie....da sau nu ?:???: :???: |
Re: VW Fest in Bucharest
DA
SAMBATA 15 IULIE 2006 orele 17:00 sala polivalenta VW FEST |
Re: VW Fest in Bucharest
Sambata sunt acolo. Sa-mi tineti un loc in brigada. ;)
|
Re: VW Fest in Bucharest
normal :P...... e rezervat loc pt tine deja :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
cum tinem parcarea goala pentru eveniment?
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning