![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
Quote:
asa arata masina |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
am facut si spoileru spate fara stopu acela si am facut si grila neagra:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
Mie imi place :D
poti sa ii faci si un mic ''bad boy '' in spate ?:D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
Ms! pui si o poza cand ii gata ;) Bafta!
aa shi niste jante Ats Cup?:D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
uite si portbagaju.
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Arata cumva :) fa'o sa se vada mai clar :D!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
Sooper bv!
Mi-ai putea face si mie un opel zafira alb? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
am pus si ats-urile si cu discurile:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
am facut si compartimentu motorului pentru a putea baga un motor de vr6:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
gata si motorasu:D
nu am mai pus de vr6 |
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
mici upgrade-uri
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
am terminat si dacia super nova:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Bravo! Imi place ... ceva reusit :)
imi poti trimite un PM cu id'u tau sa mai stam de vorba :D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Salut, Cristy nu mi-ai dat raspunsul daca imi faci si mie un opel zafira :D?
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
A tatalui meu si implicit a mea.:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Ok multumesc oricum!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
o masina simpla dar frumusica:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
iar acuma se lucreaza la acest golf:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
6 Attachment(s)
gata si acest golfulet
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Frumos dar îi lipsește umbra.Baftă în continuare!!!;)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
la plimbare cu ursul:lol:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
inspiratie
poate te motiveaza sa treci la 3d de calitate... |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
Poti sa incerci cu Photoshop
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
pai... pe foarte scurt
iti trebuie un plan sub masina pe care sa apara umbra apoi pentru a avea umbre iti trebuie lumina, adica trebuie sa pui un bec. Daca folosesti vray, recomand vray light sphere. daca nu folosesti un plug in poti folosi un free spot (sau direct light nu mai stiu exact denumirea) pe acolo trebuie sa bifezi shadow pentru a avea umbre, si mai vezi si tu ce setari sunt. apoi mai sunt si setarile de la renderer cel mai bine cauta niste tutoriale pentru ca acolo iti explica exact butoanele, eu ti'am zis doar cam ce trebuie sa faci. |
Re: lucrarile mele cristy2boy
9 Attachment(s)
din lipsa de activitate am facut un vw golf cu bot de vento:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
oare va iesi frumoasa???
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
alte 2 poze cu dacia.inca nu este gata
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
oare prinde forma???
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
oare ce masina e?????
inca nu este terminata:twisted: |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
inca 2 poze cu masina dar tot nu e terminata:))
scuzati toba acea dar va fi schimbata si ea |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Arata bine felicitari! Asta va fi culoarea finala?
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:38. |
- Copyright 2026 4Tuning