![]() |
Re: E36 - M43B18
Bv man ! Asteptam pozele !
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
felicitari pentru matza, pacat de accident, si felicitari ca ai refacuto ..stiu cum e , cand o vezi lovita esti si trist si parca te si ambitionezi sa o faci mai frumoasa.spor la modificari !!!
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
Quote:
cateva poze |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Eo ce am zis.....am grait eu bine ca indiferent de cum arata omu o scoate la capat.Frumos neamtzule.Repet ce s-a zis si mai sus ca este o diferenta intre culoarea data si cea originala, ori se vede asa din cauza unghiului din care privesti, dar a iesit.Acum ca ai trecut peste cap. asta asteptam noutati.Si nu uita sa fie poze cat mai multe!
PS: portiera fata e alta, sau ai scos-o pe cea originala inapoi la linie?daca e aia originala, inseamna ca omu are talent. |
Re: E36 - M43B18
E usa originala. Da o pagina inapoi si o vezi in lucru ...
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
Inseamna ca cel ce a facut operatiunea are maini de aur frate.Frumos.Se pare ca inca mai sunt oameni care isi cunosc meseria foarte bine! |
Re: E36 - M43B18
Tocmai m`am uitat mai bine in spate si nu vad nici`o poza cu usa in kit, deci imi cer scuze dar cred ca e alta usa :lol:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
@ neamtzu: Se pastreaza traditia cu ciorapii? :lol: |
Re: E36 - M43B18
sa fie cu iertare la tine acolo ma =)))))
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Salut neamtule poti sa imi spui cum ai montat macarale electrice in locul celor mecanice ce modificari ai mai facut sa le montezi mersi apropo cat iti consuma.
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
6 Attachment(s)
Quote:
P.s-pun poze cu noul bord si lama care vine sub spoiler (lama o sa fie imbracata in folie de carbon) |
Re: E36 - M43B18
1 Attachment(s)
Lama daca nu ma insel e pentru bara ///M nu rieger.Sau se potriveste.....
|
Re: E36 - M43B18
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
@neamtzu: cat a fost lama pt bara rieger? banuiesc ca e turnata in fibra, nu? P.S: Mare grija cu ea ca se sparge foarte foarte foarte repede. L.e: Sunt curios cum se prinde lama de bara... |
Re: E36 - M43B18
Quote:
App nu uita la 9 in locul X :D |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Unde va vedeti ma panaramelor ? :lol:
|
Re: E36 - M43B18
Gata sefilor am inteles.Daca stau bine sa ma gandesc sunt si buze(prelungiri) pt spoilere rieger cum ai tu Neamtzule uitasem!Atunci UP cu ea, si niste poze sa vedem cum ii sade!:D
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Pai ce pana mea vin cu skoada sa nu va iau fata cu matzele :)))
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
10 Attachment(s)
Am si eu o problema daca poate cineva sa ma ajute cu un sfat,am luat bandourile de M dar alea dupa aripi nu intra clemele pentru ca sunt umflate de rugina ce sa le fac sa intre clemele :sad: ,am mai luat un alt set de oglinzi,ploape de carbon ( ms sprinter)
P.S - scumpe frate clemele pt bandouri la Automobile Bavaria :D:D |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
aa si cleme dealea de bandouri am eu dar nu stiu cum sa tile dau zimi cate leme iti tred si dac e ti-le trimit printrun prieten care vine pe la buc mai des
|
Re: E36 - M43B18
din cate stiu mai are doar o oglinda
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
neamtule sper ca mergi cu noi duminica
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
1- tre sa gasesc cu cine sa fac schimb de tura ca duminica lucrez 2- joi duc masina la garaj sa ii puna porbagaj de CSL si nu cred ca e gata pana atunci :sad: dar vedem noi....... |
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
Mai trebuie finisat ,chituit si imbracat in folie de carbon 3D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:03. |
- Copyright 2026 4Tuning