![]() |
Re: Echipa de sprijin
Fratilor, pentru primii care ajung acasa si citesc aceste randuri, sper ca ati facut si voi niste poze.... am rugamintea sa le postati aici sau la topicu` de poze sa vedem si noi munca si pregatirile.
Multumesc anticipat. |
Re: Echipa de sprijin
imi pare rau ca n`am putut sa ma inscriu ...am si eu niste intrebari.
trebuia neaparat sa am permis sau o varsta ? sper ca urmatoru eveniment sa prind si eu loc :D :lol: |
Re: Echipa de sprijin
important !!!!!!! cei care au fost astazi la echipa de sprijin si s-au inregistrat, sa fie prezenti maine (sambata) dimineata la ora 8.30
|
Re: Echipa de sprijin
la 8.30 se face prezenta la poarta C ....la pompieri
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Intradevar ora la care trebuie sa fim acolo este 9.00... poarta C (informatie proaspata de la Gratian)... Va salut si va astept maine acolo
|
Re: Echipa de sprijin
Eu cand am plecat de acolo era vorba de 8:30....da e mai bine la 9
|
Re: Echipa de sprijin
da ! avem o jumatate de ora in plus :D De abea astept ziua de maine !
|
Re: Echipa de sprijin
imi pare rau ca nu m-am putut alatura echipei de sprijin si anu' asta am fost cu munca forta,dar maine m-am invoit special sa fiu prezent la eveniment :D
|
Re: Echipa de sprijin
imi rectific si eu postul de mai sus ............ne-am mai gandit si ora intalnirii este 9.00 la poarta C. va astept cu lista de prezenta
|
Re: Echipa de sprijin
ma bag si eu pe lista aia de prezenta :lol: ?
|
Re: Echipa de sprijin
maine ( duminica ) la 8 jumate cica
|
Re: Echipa de sprijin
|
Re: Echipa de sprijin
foarte buna prestatia echipei de sprijin, mai buna ca in orice an...
maine mai e nevoie de un supliment de cativa baieti |
Re: Echipa de sprijin
Ma ofer voluntar :D, dupa cum dispun de timp liber ;)
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Gratian,eu desi sambata toata ziua am incercat sa iau vesta nu am facut nimic.
|
Re: Echipa de sprijin
unii au ajutat si au alergat cat au putut iar altii n.au miscat un deget... asta e si motivu pentru care astazi m am prezentat doar drept "client" ... urat sincer!
|
Re: Echipa de sprijin
Eu am ajutat si fara vesta...
|
Re: Echipa de sprijin
Multumim pentru ajutor :)
echipa s-a miscat perfect! |
Re: Echipa de sprijin
Eu unul zic, ca a fost ok ! Astept cu nerabdare urmatorul eveniment unde voi putea iar sa dau o mana de ajutor !Poate unii colegi se vor gandii mai bine si sa vina si la urmatorul eveniment 4tuning, sa ajutam asa cum am facut-o zilele acestea !
|
Re: Echipa de sprijin
nu facem si noi o lista ?
cu toti baietii care au ajutat? fara voi nu era asa tare ! eu unu va multumesc mult ptr suport ! |
Re: Echipa de sprijin
Pai stiu ca Taher mi-a cerut sa fac o lista cu cine a mai fost alaturi de mine la pista de drift(Numele si numarul de telefon)!Cred ca se poate pune o lista aici ! Mie sincer, mi-a facut placere sa va ajut si oricand e nevoie de ceva sunt disponibil ! :D
|
Re: Echipa de sprijin
S-a facut si o lista cu cei care au stat la check in ( nume + nr de tel)
|
Re: Echipa de sprijin
Ma bucur ca ti-a placut Gratzian cum am lucrat si asa o sa o facem de fiecare data , mai ales eu , cu toate ca numa azi la 11 am ajuns din bucuresti pt ca aseara dupa ce am plecat de la romexpo am ajuns direct la gara , sper sa fi mandru de noi si de acum incolo si eu voi fi prezent de fiecare data .
Tot respectu pentru Gratzian |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Nu prea postez in general, dupa cum se vede cred k am 2-3 posturi ... dar am intrat special sa va felicit pe toti cei din echipa de sprijin si sa va anunt ca pe vitor vom organiza mai bine echipa cu 2-3 zile din n'aintea evenimentului, listele cu cei care au fost si au ajutat sunt la mine. Inca odata felicitari, ati facut o treaba buna sa ne revedem cu bine. Va salut!
|
Re: Echipa de sprijin
Multumim frumos !!! Sper ca la urmatorul eveniment sa fie daca nu la fel, poate si mai bine ! Bafta :D
|
Re: Echipa de sprijin
Primul an in care echipa de sprijin a ajutat cu adevarat si s-a miscat bine. Felicitari !
|
Re: Echipa de sprijin
Multumim crbl :D. Ne bucuram foarte mult ca am fost asa apreciati.
|
Re: Echipa de sprijin
multumim , sper acuma sa nu ni se urce la cap cu felicitariile asta si la urmatorul eveniment sa fim la fel de buni si chiar mai buni ca acuma , si sa facem treaba mai bine
|
Re: Echipa de sprijin
Care aveti pozele de la sfarsit cand eram toti?....vreau si eu un pm cu id-ul sa am si eu pozele.Felicitari la toti.Multumim celor care ne-au apreciat.Si ne vedem la urmatorul eveniment.
|
Re: Echipa de sprijin
Este primul an de cand sunt eu in echipa de sprijin in care aud ca lumea sa miscat bine si primim laude si toate cele.Bravo baeti va felicit sa ramanem la fel de Maxim si data viitore.Aveti grija despre voi si urcati pozele si filme sau ce aveti aici.
|
Re: Echipa de sprijin
9 Attachment(s)
Va felicit oameni buni... ravnesc si eu la un post din asta in echipa de sprijin:D
|
Re: Echipa de sprijin
Felicitari tuturor :D toader ...esti in plus :rolleyes2:oops::lol:
muhahahhahaha8):lol: |
Re: Echipa de sprijin
@MDB...tu nu ai ingetat weekendu asta?? Nu de alta dar ai stat numai in tricou. Eu am si racit :D cu 2 bluze pe mine :)):))
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
Pei ...vineri am inghetat desi eram imbracata foarte bine ...dimineata m-am trezit cu un obraz vanat de la frig , sambata nu mi-a fost asa ( nu stiu de ce ) ...iar duminica mi-am lasat jacheta in portbagaj la un prieten si decat sa fac drumuri dupa ea ...am rezistat eroic contra vantului aluia puternic ...de n-am injurat la fiecare poza care trebuia sa o fac :lol: |
Re: Echipa de sprijin
Respect celor ce au indurat frigul,au făcut fata stresului si oboselii,punānd pasiunea pe primul plan.Respect echipei de sprijin din anul asta.
P.S:intr-una din zile am apucat sa vad ceva fete cunoscute de data trecută:D in schimb pe Oprica nu apucai sa l vad :)) MDB era argint viu cu alergatu' după poze:)) Inca o data respect echipei de anul asta:) |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
noi parca ne-am intalnit langa traby...sau nu mai tin eu minte bine...oricum,in staff-ul 4tuning nu mai sunt din 2008... felicitari baieti si mult succes in evenimentele urmatoare;) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning