![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
things are working great :) inca 128mb de ram si e gata serverul :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
yap, one thing .. e gol frate.. pana-l populezi .....
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Daca ar fi sa va jucati si sa mai chemati si din cunoscuti s-ar afla repede de el....dar atata timp cat nimeni nu intra sa se joace nu v-a fi niciodata plin...
Acum am dat si drumul la site : funpark.ro Singurul lucru care mai ramane de facut e problema ram-ului care se va rezolva in curand |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Haideti sa jucam...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
m-am bagat acum pe funpark ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Hai ca intru si eu la cs,o sa intru cu da_yo.
Pana la urma pe care se joaca pe av3 sau pe funpark? |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
merge cumi ami merge mie masina serveru adica deloc ziceti un ser care sant useri de pe aici sa le dau HED SHOT >>>>
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
multi admini prosti pe maus ma dat afara ban .multi joaca si codati si daca comentezi ati da kick ban, mm de jegosi
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am o antrebare cine stie cum bag poze normale la logos cu fottoshopu am aIcercat , si nustiu cum . poate cineva sami faca niste poze de tipu ala .
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
E un program, tre sa le salvezi ca jpeg apoi te descurci cu programul respectiv. Ideea e, ca dupa ce folosesti programul sa pui logoul nu te duci la Oprions sa il cauti.. lasi asa, ca il ia automat :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
- make a pldecal.wad file copy and name it tempdecal.wad - you have now the following two files in cstrike directory: pldecal.wad and tempdecal.wad - delete the custom.hpk and custom2.hpk files from the same directory (it is possible that custom2.hpk does not exist there, in this case delete only the first one). http://www.cstrike.ro/spray_logo.php sper sa reusesti eu unu nu am reusit sal fac sa mearga :???: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pe ce servare mai jucati... ca nu am mai dat de nimeni...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
e super av3 . Bv Santos ai avut dreptate. Ia zii cand intri sa te omor umpic aaa????? ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Si eu joc CS :> chiar bine zic eu PGL divizia A 2 sez ... :performante locu 2 PGL div A sez 15
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
p ce servere jucati ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
si dupaia urmezi Counter-Strike 1.6 - make a pldecal.wad file copy and name it tempdecal.wad - you have now the following two files in cstrike directory: pldecal.wad and tempdecal.wad - delete the custom.hpk and custom2.hpk files from the same directory (it is possible that custom2.hpk does not exist there, in this case delete only the first one). |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
p c servere jucati akum , k de pliktiseala mai jok si eu ..???
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
intrati pe serv acu cat e cald k sa ma provocati ;) 169.254.204.101:17060
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Deci in concluzie unde jucati counter???aveti 1 server anume sau fiecare pe unde apuca??
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
sa facem odata pe un server un batle toti dp 4tuning sa vedem care este cel mai bun !!!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ar fi misto sa poate cineva sa fac un server 4tuning si sa avem totzi membri sloturi :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ar fi ceva :) ...sper sa se puna in practica ideea lu ESP ..
mai anuntati pe forum despre progres :) peace |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
in cateva zile se face Cupa LPCS ... care aveti clanuri ..vb cu ceilalti membri din clan sa va inscrieti in cupa ... in cateva zile sau chiar in seara asta o sa dau forumul si detaliile...
Asa informativ care aveti clanuri postati cu numele atat...sa vad dak stiu vreun clan ... poate facem vreun meci ceva ... poate poate... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
facem clanu 4tuning ,si ne inscriem :D !!!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
www.lpcs.bro.ro
CUPA CS.... intrati p link si gasiti toate detaliile acolo va asteptam ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eo n`am nevoie de meciuri ..sau de echipa sa ma distrez :) ...vreau doar sa joc cu cei de pe 4t si sa ne simtim bn la un cs :) plm ..
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cel mai bine se stabileste o zi si o ora , unu face un server ,si ne strangem all sa ne distram cu totii ,exceptie fac cei codati :lol: !!!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
jucam cu steam sau fara...?
lasati ip si LET the game started |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
sa ne anuntati din timp :) sa vedem postu ..nu sa se trez unu ca'n 10 min incepe joaca :| ..ca nu`i frumos asa :D :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
si jucam FARA steam !!!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
fine by me ..deci ? ati decis?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
https://www.youtube.com/watch?v=nqx1bt5KF4s#t0QLE31elrE
just look :)):)) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cu manelele alea au stricat tot filmu
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:50. |
- Copyright 2026 4Tuning