Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

blowwind 26-05-06 14:40

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
things are working great :) inca 128mb de ram si e gata serverul :D

EvLSant0S 26-05-06 16:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
yap, one thing .. e gol frate.. pana-l populezi .....

3vil 26-05-06 16:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Daca ar fi sa va jucati si sa mai chemati si din cunoscuti s-ar afla repede de el....dar atata timp cat nimeni nu intra sa se joace nu v-a fi niciodata plin...

Acum am dat si drumul la site : funpark.ro

Singurul lucru care mai ramane de facut e problema ram-ului care se va rezolva in curand

ZerO_CooL 26-05-06 20:40

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Haideti sa jucam...

orlando 26-05-06 20:47

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
m-am bagat acum pe funpark ;)

dagosh88 30-05-06 15:43

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hai ca intru si eu la cs,o sa intru cu da_yo.
Pana la urma pe care se joaca pe av3 sau pe funpark?

bano 03-06-06 18:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
merge cumi ami merge mie masina serveru adica deloc ziceti un ser care sant useri de pe aici sa le dau HED SHOT >>>>

bano 12-06-06 12:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
multi admini prosti pe maus ma dat afara ban .multi joaca si codati si daca comentezi ati da kick ban, mm de jegosi

bano 20-06-06 12:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am o antrebare cine stie cum bag poze normale la logos cu fottoshopu am aIcercat , si nustiu cum . poate cineva sami faca niste poze de tipu ala .

B|shOp-VR6 21-06-06 09:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
E un program, tre sa le salvezi ca jpeg apoi te descurci cu programul respectiv. Ideea e, ca dupa ce folosesti programul sa pui logoul nu te duci la Oprions sa il cauti.. lasi asa, ca il ia automat :)

Cristi T 24-06-06 13:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by bano
am o antrebare cine stie cum bag poze normale la logos cu fottoshopu am aIcercat , si nustiu cum . poate cineva sami faca niste poze de tipu ala .

Counter-Strike 1.6
- make a pldecal.wad file copy and name it tempdecal.wad
- you have now the following two files in cstrike directory: pldecal.wad and tempdecal.wad
- delete the custom.hpk and custom2.hpk files from the same directory (it is possible that custom2.hpk does not exist there, in this case delete only the first one).

http://www.cstrike.ro/spray_logo.php
sper sa reusesti eu unu nu am reusit sal fac sa mearga :???:

Swat-Cat 26-06-06 17:39

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pe ce servare mai jucati... ca nu am mai dat de nimeni...

aDytZa_1989 27-06-06 12:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
e super av3 . Bv Santos ai avut dreptate. Ia zii cand intri sa te omor umpic aaa????? ;)

sTAILLL 01-07-07 16:23

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Si eu joc CS :> chiar bine zic eu PGL divizia A 2 sez ... :performante locu 2 PGL div A sez 15

nutzuXXL 01-07-07 23:25

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
p ce servere jucati ?

Adytzu_JerrY 02-07-07 01:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by bano (Post 453938)
am o antrebare cine stie cum bag poze normale la logos cu fottoshopu am aIcercat , si nustiu cum . poate cineva sami faca niste poze de tipu ala .

Half Life LOGO CREATOR...asa ii zice la program
si dupaia urmezi
Counter-Strike 1.6
- make a pldecal.wad file copy and name it tempdecal.wad
- you have now the following two files in cstrike directory: pldecal.wad and tempdecal.wad
- delete the custom.hpk and custom2.hpk files from the same directory (it is possible that custom2.hpk does not exist there, in this case delete only the first one).

Slim29 02-07-07 22:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
p c servere jucati akum , k de pliktiseala mai jok si eu ..???

nutzuXXL 03-07-07 16:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
intrati pe serv acu cat e cald k sa ma provocati ;) 169.254.204.101:17060

NSL_KiwY 03-07-07 17:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Deci in concluzie unde jucati counter???aveti 1 server anume sau fiecare pe unde apuca??

meleboss4u 04-07-07 02:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by [-KiwY-] (Post 979696)
Deci in concluzie unde jucati counter???aveti 1 server anume sau fiecare pe unde apuca??

eu am serverul meu teilor.zapto.org:27016 va astept pe toti dar din pacate e inchis pana dupa bac ca se lucreaza la imbunatatire "un fel de tuning" 8)

DaViD TL 04-07-07 16:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
sa facem odata pe un server un batle toti dp 4tuning sa vedem care este cel mai bun !!!

ESPinoza 04-07-07 16:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ar fi misto sa poate cineva sa fac un server 4tuning si sa avem totzi membri sloturi :)

VaLeX 04-07-07 19:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ar fi ceva :) ...sper sa se puna in practica ideea lu ESP ..
mai anuntati pe forum despre progres :)
peace

meleboss4u 05-07-07 00:21

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 981528)
ar fi misto sa poate cineva sa fac un server 4tuning si sa avem totzi membri sloturi :)

daca jucati cate 3-4 ore pe zi va dau eu slot sv: teilor.idle.ro sorry de postu de mai sus dar am refacut serverul

VaLeX 05-07-07 07:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by meleboss4u (Post 982489)
daca jucati cate 3-4 ore pe zi va dau eu slot sv: teilor.idle.ro sorry de postu de mai sus dar am refacut serverul

admin nu se da .. ? dac se joaca k lumea ? :-? (scz ca kfonia):evil:

meleboss4u 05-07-07 19:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 982688)
admin nu se da .. ? dac se joaca k lumea ? :-? (scz ca kfonia):evil:

pt mai multe detalii intra pe forumul serverului

keemo 05-07-07 22:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
in cateva zile se face Cupa LPCS ... care aveti clanuri ..vb cu ceilalti membri din clan sa va inscrieti in cupa ... in cateva zile sau chiar in seara asta o sa dau forumul si detaliile...
Asa informativ care aveti clanuri postati cu numele atat...sa vad dak stiu vreun clan ... poate facem vreun meci ceva ... poate poat
e...

DaViD TL 06-07-07 16:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
facem clanu 4tuning ,si ne inscriem :D !!!

keemo 06-07-07 20:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
www.lpcs.bro.ro
CUPA CS.... intrati p link si gasiti toate detaliile acolo va asteptam ;)

VaLeX 06-07-07 23:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eo n`am nevoie de meciuri ..sau de echipa sa ma distrez :) ...vreau doar sa joc cu cei de pe 4t si sa ne simtim bn la un cs :) plm ..

nutzuXXL 07-07-07 23:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 985671)
eo n`am nevoie de meciuri ..sau de echipa sa ma distrez :) ...vreau doar sa joc cu cei de pe 4t si sa ne simtim bn la un cs :) plm ..

asta vreau si yo . haideti , ne bagam acu la un cs ( in urmat1-2 ore ) care se baga facem un serv si punem ip-ul aici ) c ziceti ?

keemo 08-07-07 00:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by nutzuXXL (Post 987019)
asta vreau si yo . haideti , ne bagam acu la un cs ( in urmat1-2 ore ) care se baga facem un serv si punem ip-ul aici ) c ziceti ?

conysat.ath.cx ;) va astept :P

VaLeX 10-07-07 14:02

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by aic_keemo (Post 987111)
conysat.ath.cx ;) va astept :P

dac tot ne astepti..ne astepti si cu niste admine? :lol: :lol:

DaViD TL 10-07-07 15:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cel mai bine se stabileste o zi si o ora , unu face un server ,si ne strangem all sa ne distram cu totii ,exceptie fac cei codati :lol: !!!

Adytzu_JerrY 10-07-07 19:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
jucam cu steam sau fara...?
lasati ip si LET the game started

VaLeX 10-07-07 20:47

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
sa ne anuntati din timp :) sa vedem postu ..nu sa se trez unu ca'n 10 min incepe joaca :| ..ca nu`i frumos asa :D :D

DaViD TL 10-07-07 22:46

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
si jucam FARA steam !!!

VaLeX 10-07-07 23:41

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
fine by me ..deci ? ati decis?

Adytzu_JerrY 11-07-07 20:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
https://www.youtube.com/watch?v=nqx1bt5KF4s#t0QLE31elrE
just look :)):))

ra2 11-07-07 21:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cu manelele alea au stricat tot filmu


All times are GMT +2. The time now is 18:50.

- Copyright 2026 4Tuning