Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Blondu_318 02-05-10 18:21

Re: E 30 DIVISION
 
noutatzi despre club :D:D tre sa hotaram odata sa stim exact...
Zi tu kyd-ule nu se misca bine Neamtzu??? doar k ii tre un mic avans de la spate..... si apropo nu mai aveti treaba cu neamtzu..., dak aveti treaba cu el aveti si cu mine :P(asas tovarasi):D:lol:

kyd_ursu 02-05-10 22:54

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by CT97AMD (Post 3325661)
Salut,ma puteti ajuta dak se poate cu un volan sport?

cauta pe 4tuning la bazar si gasesti orice acolo....bafta si rabdare

kyd_ursu 02-05-10 22:57

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3327128)
noutatzi despre club :D:D tre sa hotaram odata sa stim exact...
Zi tu kyd-ule nu se misca bine Neamtzu??? doar k ii tre un mic avans de la spate..... si apropo nu mai aveti treaba cu neamtzu..., dak aveti treaba cu el aveti si cu mine :P(asas tovarasi):D:lol:

:)) zapacitule..... alta schimbare nu are sa mai fie...am vb cu el si am zis ca asa este mai bine si banuiesc ca ne dai dreptate...repet:alta schimbae nu o sa mai fie....de maine ma apuc cu neamtzu sa refacem parasolarul pt ca saptamana asta tre sa le avem pe masini....u ai mai rezolvat ceva?

Blondu_318 02-05-10 23:05

Re: E 30 DIVISION
 
Da normal k va dau dreptate se paote sa ma contrazic cu voi:D eu cel tarziu marti scot stickerele... se tot lucreaza la masina mea:( deja nu mai am rabdare abea astept sa o vad gata vopsita:D
Iar saptamana asta poate rezolv ceva cu pagina d net sa ne stim intr-o parte,prea multe noutati nus,app vati petrecut d 1 mai :)))mai boate batranelu 'nostru' (gaina batrana face zama buna )

Ruffy RUF 02-05-10 23:12

Re: E 30 DIVISION
 
bravo baieti:) blondule tre sa dai o fuga pana la mine sa vezi masina cum arata :))

Blondu_318 02-05-10 23:17

Re: E 30 DIVISION
 
ia ui lume noua u ce faci ruffy tata? tiai vopsit bestia ??? iar nai mai dat un semn nimik

Ruffy RUF 02-05-10 23:19

Re: E 30 DIVISION
 
mah maine o spoim :P.... nu am usi, nu am capota la portbagaj, nu am interior, nu am capota, nu am bari, ii goala ca o fata din playboy:D. M-am gandit sa va urez si eu succes cu, clubul(cacofonie scuza-ti). Poate ma luati si pe mine la plimbare sa va filmez macar sau sa fac poze ca urs nu am :)) :">

Blondu_318 02-05-10 23:24

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
ma eu sunt de acord acum vedem ce zic baietzii...Tre sa vin pana la tine sa vb cu taicato ceva:D:P crek sti si ce :P:)) dak iti dai seama ce zic

Ruffy RUF 02-05-10 23:31

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
nu stiu despre ce dar hai:P


scuza-ti poza da nu m-am putut abtine.... prea perfect :X

Blondu_318 02-05-10 23:36

Re: E 30 DIVISION
 
sa vopseasca si mie cevea:D:)) 2 capota,4 aripi, 1 cupeu,2 usi :-?o nimica toata

kyd_ursu 02-05-10 23:39

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3328132)
Da normal k va dau dreptate se paote sa ma contrazic cu voi:D eu cel tarziu marti scot stickerele... se tot lucreaza la masina mea:( deja nu mai am rabdare abea astept sa o vad gata vopsita:D
Iar saptamana asta poate rezolv ceva cu pagina d net sa ne stim intr-o parte,prea multe noutati nus,app vati petrecut d 1 mai :)))mai boate batranelu 'nostru' (gaina batrana face zama buna )

cu rabdarea treci marea Blondu...si la sfarsit te bucuri de rezultate :)

kyd_ursu 02-05-10 23:40

Re: E 30 DIVISION
 
pana marti sper sa termin parasolarul k sa l vedeeti si voi

Blondu_318 02-05-10 23:47

Re: E 30 DIVISION
 
Sari cu poza knd e gata sa mil fac si eus a fie pregatit knd e gata ursulakele meu mancel tata... ai dreptate KYD-ule in legatura cu rabdarea

Ruffy RUF 02-05-10 23:49

Re: E 30 DIVISION
 
mno te astept maine cu o cafea sa le inegrim pe amandoua :)) (masinile si inimile)


gata nu va mai poluez thread-ul ca dehh 1. nu am bmw, 2. am ford :(

Blondu_318 02-05-10 23:51

Re: E 30 DIVISION
 
bine ruffy o sa vin te sun dimineatza la 10

solo_babyboy 03-05-10 09:51

Re: E 30 DIVISION
 
sal cand se face prima intalnire a clubului????????????

Neamtzu_e36 03-05-10 21:37

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by solo_babyboy (Post 3328811)
sal cand se face prima intalnire a clubului????????????

cand vor fi gata masinile
P.S- solo_babyboy se ocupa cu pozele la masini cu ocazia asta iti urez BUN VENIT ;)

Neamtzu_e36 03-05-10 21:40

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3328132)
Da normal k va dau dreptate se paote sa ma contrazic cu voi:D eu cel tarziu marti scot stickerele... se tot lucreaza la masina mea:( deja nu mai am rabdare abea astept sa o vad gata vopsita:D
Iar saptamana asta poate rezolv ceva cu pagina d net sa ne stim intr-o parte,prea multe noutati nus,app vati petrecut d 1 mai :)))mai boate batranelu 'nostru' (gaina batrana face zama buna )

cum sa petrecem la munca :sad: cine este mai blondule gaina batrana eu? :D:D aia e mai am putin si ies la pensie poate asa termin ursu :D:D

solo_babyboy 03-05-10 22:41

Re: E 30 DIVISION
 
mersi si bine v-am gasit si sper sa ne vedem cat mai curand!

Blondu_318 03-05-10 22:55

Re: E 30 DIVISION
 
ii terminam neamtzule, marti ne auzim la tel sa vedem exact ce si cum imi cer scuze pt intarzaiere dar a fost plecat omul din oras.
Ursul ceti face ce mai ai de lucru pe la el in ce stagiu e ceai mai motat ce probleme ai intampinat:P

Neamtzu_e36 04-05-10 09:34

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3331181)
ii terminam neamtzule, marti ne auzim la tel sa vedem exact ce si cum imi cer scuze pt intarzaiere dar a fost plecat omul din oras.
Ursul ceti face ce mai ai de lucru pe la el in ce stagiu e ceai mai motat ce probleme ai intampinat:P

Ursu este la fel cum l-am lasat nu am mai facut nimic am fost mai mult la munca :sad: la mine se pare ca dureaza mai mult decat am crezut :sad:

kyd_ursu 04-05-10 14:10

Re: E 30 DIVISION
 
bun venit babayboy in echipa noastra...... esti pregatit sa faci poze si filmuletze? :)

kyd_ursu 04-05-10 14:36

Re: E 30 DIVISION
 
in curand un nou membru din bucuresti cu bmw e36

Lucian_GXZ 04-05-10 15:24

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3332657)
in curand un nou membru din bucuresti cu bmw e36

Păi nu era e30 division? cum e36? :rolleyes2 :lol:

kyd_ursu 04-05-10 16:04

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3332796)
Păi nu era e30 division? cum e36? :rolleyes2 :lol:

daca citesti mai in urma ai sa ti dai seama :idea:

Neamtzu_e36 04-05-10 16:08

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3332796)
Păi nu era e30 division? cum e36? :rolleyes2 :lol:

A fost E30 division acum se numeste BMW DIVISION
Azi am dat comanda de sigle si parasolare pun poza cu parasolarul :D sper sa fie ok

Lucian_GXZ 04-05-10 16:10

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3332903)
A fost E30 devision acum se numeste BMW DIVISION
Azi am dat comanda de sigle si parasolare pun poza cu parasolarul :D sper sa fie ok

imi cer scuze, nu am citit toate paginile topicului vostru, doar am vazut ca se vorbeste de e30 division si ca aveti toti la semnatura acelasi lucru. Scuzati-mi va rog umila interventie.

kyd_ursu 04-05-10 16:12

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3332907)
imi cer scuze, nu am citit toate paginile topicului vostru, doar am vazut ca se vorbeste de e30 division si ca aveti toti la semnatura acelasi lucru. Scuzati-mi va rog umila interventie.

ce kterinka ai pe tine ursule :)

caddy26alex 04-05-10 16:55

Re: E 30 DIVISION
 
salut. sincer imi pare ra sa va anunt dar am decis sa ma retrag din club, am motivele mele personale bine intemeiate. Numai bine.

Neamtzu_e36 04-05-10 17:18

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3332988)
salut. sincer imi pare ra sa va anunt dar am decis sa ma retrag din club, am motivele mele personale bine intemeiate. Numai bine.

daca asta vrei si asta este decizia luata de tine treaba ta stiu bine motivele unu este parasolarul dar nu vb mai multe BAFTA si ai grija de tine

kyd_ursu 04-05-10 17:27

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3332988)
salut. sincer imi pare ra sa va anunt dar am decis sa ma retrag din club, am motivele mele personale bine intemeiate. Numai bine.

este usor sa renunti...dar decizia iti apartine si ti o respectam...bafta

Blondu_318 04-05-10 21:49

Re: E 30 DIVISION
 
plm... aiurea

Blondu_318 04-05-10 22:11

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
O parere va rog frumos... Da bine asa ceva pe ursuletz???:D Aluett r 16

kyd_ursu 04-05-10 23:21

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3333970)
O parere va rog frumos... Da bine asa ceva pe ursuletz???:D Aluett r 16

or sa dea bine dar trebuie sa aiba garda joasa

kyd_ursu 05-05-10 09:25

Re: E 30 DIVISION
 
nu am auzit pareri despre parasolar acolo la alba iulia.....

Neamtzu_e36 05-05-10 09:37

Re: E 30 DIVISION
 
Din cauza unei probleme personale va parasesc o perioada scurta ,sa nu credeti ca am iesit nu dar este ceva personal Kidu stie :sad::sad::sad:

Gabi TAZ 05-05-10 10:18

Re: E 30 DIVISION
 
nu sunt membru. am avut niste intentii, insa cu noul parasolar, categoric nu.

nu va suparati, insa, ce ati incercat sa faceti la inceput, un club numai prt proprietarii de E30 era super tare! va trebuia un parasolar super si atat. restul numai intalniri si participari.

insa acum ati dat-o in altele!

si parasolarul ala e urat rau!

succes in continuare!

PS: aveti si o sigla pe undeva pe aici, pe care era un e30 m3!!! cati dintre voi aveti E30 M3???? cred ca nici unul!

asta ar trebuie sa va dea de gandit!

kyd_ursu 05-05-10 11:27

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Gabi TAZ (Post 3335035)
nu sunt membru. am avut niste intentii, insa cu noul parasolar, categoric nu.

nu va suparati, insa, ce ati incercat sa faceti la inceput, un club numai prt proprietarii de E30 era super tare! va trebuia un parasolar super si atat. restul numai intalniri si participari.

insa acum ati dat-o in altele!

si parasolarul ala e urat rau!

succes in continuare!

PS: aveti si o sigla pe undeva pe aici, pe care era un e30 m3!!! cati dintre voi aveti E30 M3???? cred ca nici unul!

asta ar trebuie sa va dea de gandit!





Ai prea multe griji....

Gabi TAZ 05-05-10 12:38

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3335230)
Ai prea multe griji....

adevarat

kyd_ursu 06-05-10 11:18

Re: E 30 DIVISION
 
ce ati mai rezolvat la alba? .... intalniri cand incepeti sa faceti? aici de sapt ce urmeaza o sa facem si noi


All times are GMT +2. The time now is 07:34.

- Copyright 2026 4Tuning