![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mah la cine i place i place si navem ce discuta masina o sa fie de nota 10 :))
8) 8) 8) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
asha..aproape pe final...deja a fost dat shi umpic de vopsea, prinde forma..
ce parere avetzi? |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
o iesit ffff frumos...jantele alea parca nu se prea potrivesc parerea mea
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
is de atelier ma. adica cu ce se misca masina sa nu se murdareasca :))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
jantele alea sunt doar de forma...sa nu le murdaresc pe alea pe 13 care vin...ceva mai late shi mai ieshite in afara
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
at ii buna:D:D
ps: smoke...nu ai zis ca nu areti masina pana la oradea?cateve topicuri mai sus parca:D:D...sa fie surpriza |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
n-am mintit.. mai sunt multe de aratat :)))))))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
intradevar o masina frumoasa nu ati lucrat degeaba!! se vede ca s-a lucra ceva timp pe masina
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
:shock: :shock: :shock: cred ca pana acum cele mai reusite si totodata cele mai radicale mdificari aduse la o masina in cj.F frumoasa.Felicitari! Abia astept sa o vad live la Oradea;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ma sa fim seriosi acuma sa nu exageram!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
zi-mi o masina din cluj care sa aiba kit custom made + sa ii modifice in halu asta aspectu :) una singura.k eu din cate am vaz, sunt cu kituri comune, m style cele mai multe masini
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
singurele pe care le shtiu eu facute klumea is seatu leon de la spider kre ii demo car si bmw-u cu dmx.
sr k am scris in 2 topicuri da f**k regula cu 5 min:D |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
de ce n-ai scos clantele de la usi? arata alfel!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
no time.. incerc sa prind salonul.. acuma ... ca o parateza.. vreau sa mai pastrez ceva din retro mobil.. sa nu ''dezamagesc fanii'' :)), dar vb lui fiat500... masina asta nu se termina veci.. e loc de multe.. si dupa look vine power.. :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mersi.. sper sa o vezi la Oradea.. e inscrisa.. apoi numa sa o termin
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
foarte frumoasa buburuza... :D daca va intereseaza... eu pot aduce anvelope la preturi destul de bune... :D deabea astept sa o vad la oradea :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super tare frate!!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
;) nota 10 pt. aceasta masina fffffff faina
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Intradevar e printre cele mai reusite. Foarte profesional.
Bravo smoke design, si fiat500 pentru idei si efortul depus. Mult noroc in continuare. |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
smoke frumos ,bafta promit ca o sa trec saptamana ce vine pe la tine
am vrut in seara asta ca am auzit ca vine sili la tine sa lucreze ceva la masina dar nu am avut cu ce dar te rog sa vii tu la noi sa vezi ceva frumos un matiz vopsit!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Credema ca nu are vreme acuma nici sa mearga la baie...:D Poate vine dupa 4tuning Day Oradea!:)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nenea...felicitari pentru masinuta!
dar...ma asteptam la ceva mai bun...nu stiu... vopseaua aia mi-a lasat un gust amar...atat calitativ, cat si estetic... :( sau e vopsita doar sa fie vopsita?urmeaza sa o mai vopsesti odata? |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mai, am vazut fiatu la oradea, FOARTE TARE FRATE:d, iar valib,cat despre vopsea, din cate am vazut eu nu e gata;), mai urmeaza niste straturi....
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mai urmeaza multe ... o fost numa pt idee ...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bun asa, m-ati linistit!
:) spor la treaba! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mah eu zik ca a fost faina oamneni care treceau pe langa ea toti se mirau ca asa ceva nu o mai vazut
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Un singur cuvant: BETON !!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
4 Attachment(s)
la vopsea mai e de lucru, shi la finisaje...sigur nu ramane asha
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super masinuta :D merge condusa cu B1 ;) ca am inteles ca are sub 550 kg
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
8 Attachment(s)
Quote:
cateva poze... |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super tare ...dovada de bun gust
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
vine .. finisajul.. si promit participare la multe categorii.. poate ne enervam si aratam ce e ala drift :), dar. va fi gata estetic.. si inside.. si poate jos de pe platforma..
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol pt Valib... ce vazui tu pe forum era ''''sprit-chit''' ma :))), si asa cu ce vezi dupa e etapa intermediara.. o adunaram repede sa o vaza lumea la salon.. dar va iesi brici.. de nu imi inchid io firma :))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
orcum fain arata .... da dupa ce va fi gata complect :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ba DACIA LASTUN tu ai mai zis asta deja de 10000 de ori AM INTELES CU TOTII CA II FAIN II TARE II TOT CE VREI TU dar mai taci maaaaaa. scrie ceva subiectiv nu te repeta cu aceasi poveste de 10 ori ca si babele din piata. deja m-am saturat. daca nu aveti ceva de spus TACETI!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
stiu ca pozele de pe forum erau cu masina spritz-chituita eu ma refeream la 4t day revenge... ca nu mi-a placut cum ati vopsit-o dar am fost lamurit, a fost facuta doar sa poata ajunge la show. sa traiti shefu`! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
O intrebare. Poate dau cu bata in balta.
Nu merge pus alt motor pe masina? Ceva motor de broscuta de 1.3 E prea mare deranju sa adaptezi asa ceva la masina? Ca am impresia ca ar intra pe masina. |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mere si da nu de ala punem.. va avea horsy,, da in alta etapa,,, deocamdata sa vada strada e prioritar
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
deci.... promit ca data viitoare o sa fie platforma mai curata! :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning