Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 10-05-10 20:22

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu trimite in RO.

akastf 11-05-10 00:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Sau orice alt Chevrolet Impala 1963-1964 negru cu interiorul rosu, hardtop, 1:18(cum e ala din poza) sau alb decapotabil...unu care trimite si in ro...daca m-ar ajunge vrunu pana in 120lei cam asa

Decodat 14-05-10 21:18

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu prea gasim.:cry:

dog99 15-05-10 13:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
recomand pe domnul decodat.
face treaba buna.;)

Vladutzzz89 16-05-10 18:12

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut la ce pret ajunge ? cu transportu la mine
http://cgi.ebay.de/Herpa-031202-H0-V...item519016173d

Decodat 16-05-10 21:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
20 Euro.

Decodat 19-05-10 20:52

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

Decodat 21-05-10 22:04

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Mihai90 22-05-10 23:54

URGENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
http://cgi.ebay.com/Brawa-Trolley-Bu...06126343244613
Aş dori să cumpăr acest troleibuz sau ceva similar,la scara 1/87..momentan nu depăseşte 20 euro,dar să zicem că ajunge la 30 euro....cāt ar costa cu tot cu transport şi comision?
Cu transportul īn ţară nu e problemă deoarece pot veni īn Buzău după el

Decodat 23-05-10 10:33

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Acum m-am uitat , este 17 E transportul + 30 + 5 = 52 E

Mihai90 23-05-10 10:52

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
perfect..

Decodat 26-05-10 21:49

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

THUNDER77 26-05-10 21:51

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salutare ! Un R 12 Break , cum e cel al lui dog99 ?

Decodat 26-05-10 22:04

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Il cauti, il gasesti si ti-l aduc, el le gaseste singur pe Ebay si-mi da linkurile.
Cauta si vei gasi.;)

THUNDER77 26-05-10 22:41

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/SOLIDO-COFFRET-S...item2ead37df42

Asta !

Decodat 27-05-10 07:35

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
E licitatie si cred ca o sa ajunga scumpa, acum este in jur de 100 lei cu totul, si o sa mai cresca sigur.

THUNDER77 27-05-10 08:09

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Daca se mentine la 100 de lei ar fi ok...daca nu....mai cautam.....

Decodat 27-05-10 09:11

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Urmarim;)

Decodat 29-05-10 13:43

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

Decodat 31-05-10 19:24

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 02-06-10 21:54

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 05-06-10 07:28

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 07-06-10 21:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

Decodat 09-06-10 22:14

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP....

Decodat 13-06-10 14:26

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 17-06-10 07:31

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 19-06-10 09:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

Racer21 20-06-10 11:06

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/Franklin-Mint-Fe...item3f00c15f25

La cat m-ar ajunge cu tot cu transport, tot ... ? Si mai e o mica problema, daca poti, sa incerci sa raspunzi cat mai repede, ca e mai valabil doar o zi. Da-mi PM mai bine :-)

Decodat 20-06-10 16:14

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut, nu trimite in EU.:cry:

Racer21 20-06-10 16:32

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Mare pacat, era un pret super-bun pentru macheta ... dar asta e :cry: Daca o s-o gasesc la pret mai mic si sa-mi convina starea in care se afla te anunt ;)

Decodat 24-06-10 08:41

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

THUNDER77 24-06-10 10:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/NOREV-140-RENAUL...item35a77f6394

Cat m-ar costa asta ?

Sau asta : http://cgi.ebay.com/IXO-RENAULT-12-G...item5ad7a5f6ee

Decodat 24-06-10 12:53

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1 - 70$ cu totul fara absolut nici un comision;) , pentru tine.;)
2 - 44$, dar nu se merita ca e scump transportul, pe asta ti-o gasesc mai ieftina in EU.;)

THUNDER77 24-06-10 13:40

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Am inteles.....Prima e cam mult si ma depaseste , deocamdata , asa ca ramane sa mi-o cauti pe a doua , ok ?

Decodat 24-06-10 14:26

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
OK!;)

Vladys 24-06-10 15:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cat ma ajung si pe mine urmatoarele machete (transport,comision,pret) ?

http://cgi.ebay.de/VW-ORIGINAL-1-18-...item35aa56b449

si asta

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-Limo-1-18...item2307fa5d5a

iar asta banuiesc ca este o licitatie,incearca 13 e,daca nu vrea vreau un pret la cele de mai sus http://cgi.ebay.de/1-18-Minichamps-A...item2a08050308

bburago26 24-06-10 16:19

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut,
cat m-ar costa astea ???{fiecare in parte te rog
http://cgi.ebay.de/FIAT-Marea-Polize...item1c11306675
http://cgi.ebay.de/Decal-Satz-Polize...item335e43554b
http://cgi.ebay.de/Decal-Satz-Polize...item335dcecae6
Astea cred ca-s licitatii ...
http://cgi.ebay.de/CARARAMA-1-43-FOR...item1c1383656f max 8E
http://cgi.ebay.de/James-Bond-Modell...item20b1895908
http://cgi.ebay.de/BMW-X6-M-X6M-2009...item53e20f4294
aici nu stiu ... max 8 e pe James Bond
si max 25E pe x6
multumesc

Decodat 24-06-10 17:26

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Vladys (Post 3466855)
Cat ma ajung si pe mine urmatoarele machete (transport,comision,pret) ?

http://cgi.ebay.de/VW-ORIGINAL-1-18-...item35aa56b449

si asta

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-Limo-1-18...item2307fa5d5a

iar asta banuiesc ca este o licitatie,incearca 13 e,daca nu vrea vreau un pret la cele de mai sus http://cgi.ebay.de/1-18-Minichamps-A...item2a08050308

Toate sunt licitatii, da-mi preturi convenabile si le urmaresc.

Decodat 24-06-10 17:28

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by bburago26 (Post 3467027)

1. 24E
2. 13E
3. 13E

Pozitia 2 si 3 sunt niste decaluri atat. Si pretul scade daca te intereseaza pentru ca sunt de la acelasi vanzator. Restul le urmaresc.

bburago26 24-06-10 18:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
aaaa...:rolleyes2:shock::shock::shock::shock:nu am fost atent ca sunt decaluri
ma intereseaza in special x6 si cele de licitatie
pe x6 pot oferi 55 E maxim cu tot cu transport si comisionul tau.[liciteaza cat crezi ca ramane si tine-ma la curent }
multumesc mult


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning