![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu trimite in RO.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Sau orice alt Chevrolet Impala 1963-1964 negru cu interiorul rosu, hardtop, 1:18(cum e ala din poza) sau alb decapotabil...unu care trimite si in ro...daca m-ar ajunge vrunu pana in 120lei cam asa
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu prea gasim.:cry:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
recomand pe domnul decodat.
face treaba buna.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut la ce pret ajunge ? cu transportu la mine
http://cgi.ebay.de/Herpa-031202-H0-V...item519016173d |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
20 Euro.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
URGENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://cgi.ebay.com/Brawa-Trolley-Bu...06126343244613
Aş dori să cumpăr acest troleibuz sau ceva similar,la scara 1/87..momentan nu depăseşte 20 euro,dar să zicem că ajunge la 30 euro....cāt ar costa cu tot cu transport şi comision? Cu transportul īn ţară nu e problemă deoarece pot veni īn Buzău după el |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Acum m-am uitat , este 17 E transportul + 30 + 5 = 52 E
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
perfect..
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salutare ! Un R 12 Break , cum e cel al lui dog99 ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Il cauti, il gasesti si ti-l aduc, el le gaseste singur pe Ebay si-mi da linkurile.
Cauta si vei gasi.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
E licitatie si cred ca o sa ajunga scumpa, acum este in jur de 100 lei cu totul, si o sa mai cresca sigur.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Daca se mentine la 100 de lei ar fi ok...daca nu....mai cautam.....
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Urmarim;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP....
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.com/Franklin-Mint-Fe...item3f00c15f25
La cat m-ar ajunge cu tot cu transport, tot ... ? Si mai e o mica problema, daca poti, sa incerci sa raspunzi cat mai repede, ca e mai valabil doar o zi. Da-mi PM mai bine :-) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut, nu trimite in EU.:cry:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Mare pacat, era un pret super-bun pentru macheta ... dar asta e :cry: Daca o s-o gasesc la pret mai mic si sa-mi convina starea in care se afla te anunt ;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.com/NOREV-140-RENAUL...item35a77f6394
Cat m-ar costa asta ? Sau asta : http://cgi.ebay.com/IXO-RENAULT-12-G...item5ad7a5f6ee |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1 - 70$ cu totul fara absolut nici un comision;) , pentru tine.;)
2 - 44$, dar nu se merita ca e scump transportul, pe asta ti-o gasesc mai ieftina in EU.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Am inteles.....Prima e cam mult si ma depaseste , deocamdata , asa ca ramane sa mi-o cauti pe a doua , ok ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
OK!;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Cat ma ajung si pe mine urmatoarele machete (transport,comision,pret) ?
http://cgi.ebay.de/VW-ORIGINAL-1-18-...item35aa56b449 si asta http://cgi.ebay.de/Audi-A4-Limo-1-18...item2307fa5d5a iar asta banuiesc ca este o licitatie,incearca 13 e,daca nu vrea vreau un pret la cele de mai sus http://cgi.ebay.de/1-18-Minichamps-A...item2a08050308 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut,
cat m-ar costa astea ???{fiecare in parte te rog http://cgi.ebay.de/FIAT-Marea-Polize...item1c11306675 http://cgi.ebay.de/Decal-Satz-Polize...item335e43554b http://cgi.ebay.de/Decal-Satz-Polize...item335dcecae6 Astea cred ca-s licitatii ... http://cgi.ebay.de/CARARAMA-1-43-FOR...item1c1383656f max 8E http://cgi.ebay.de/James-Bond-Modell...item20b1895908 http://cgi.ebay.de/BMW-X6-M-X6M-2009...item53e20f4294 aici nu stiu ... max 8 e pe James Bond si max 25E pe x6 multumesc |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
2. 13E 3. 13E Pozitia 2 si 3 sunt niste decaluri atat. Si pretul scade daca te intereseaza pentru ca sunt de la acelasi vanzator. Restul le urmaresc. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
aaaa...:rolleyes2:shock::shock::shock::shock:nu am fost atent ca sunt decaluri
ma intereseaza in special x6 si cele de licitatie pe x6 pot oferi 55 E maxim cu tot cu transport si comisionul tau.[liciteaza cat crezi ca ramane si tine-ma la curent } multumesc mult |
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning