Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/156269-5-masini-recunoscator-exista.html)

Dodo_998 01-06-10 17:54

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3407887)
Nu mai fiţi mă răi...

Recunoştiinţa are mai multe definiţii, dacă pot spune aşa...
Gratitudine pentru fabricanţi, că au făcut aşa maşină (nu contează care, sau dacă cel care a postat, posedă aşa ceva).

P.S . Eu spre exemplu mi-am prezentat maşinile, pe care am şi apucat să le conduc şi am fost recunoscător că au fost făcute.

exact, pe care le-ai condus, dar baietii nici n-au vazut in ro unele masini prezentate pe aici, d`apai sa le mai conduca..

JunKer_hP 13-06-10 13:52

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Vw Polo
2.Vw Golf
3.Subaru impreza
4.Evo 7,8,9
5.Audi S3

spiner 19-06-10 00:01

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1 Mitsubishi Evo
2 Ford Mustang Shelby
3 Lamborghini Mulcielago
4 VW Golf
5 Sang Yong Rexton

Ruffy RUF 19-06-10 11:32

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Mazda RX-7 (wankel:D)
2.Bmw E31 (850CSi)
3.Bmw E38 (740d)
4.Mercedes w124 300E Hammer AMG (6.0 l , 375 Cp, top speed 305 km/h)
5.Ford Sierra Cosworth


cam astea is :D

si ca sa ma explic dc acest top5:D

1. Singura masina din lume care functioneaza cu un asemenea motor(daca ma insel corectatima, excluzand aici Mazda seria de Rx )
2.A vrut sa fie o masina care sa concureze cu Ferarri, Porsche, Lambo etc, insa costurile mari au adus incet incet masina spre finalul carierei.
3.Masina suprema pentru mine, este si pentru familie, pentru afaceri, pentru batrani, pentru tineri... o vad extraordinara:D
4.Era mai rapida 96-200 km/h ca Lambo Countach si plecat de la o baza balena ce mai :D a ajuns un sedan al naibi de rapid:D
5.Pentru victoriile obtinute in curse indiferent de care fel:D

3Xtreme 19-06-10 16:07

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. BMW M3 (toata generatia)
2. Nissan Silvia (la fel, toata generatia)
3. Mazda RX-7/RX-8 (motoarele rotative wenkel, dupa cum zicea si Ruffy RUF)
4. Lamborghini LP560-4
5. Audi Quattro S1

+ multe altele...

pheerya 04-08-10 15:16

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. chevrolet camaro ss
2. ford mustang gt
3. vw corrado
4. vw new beeetle
5. honda civic fk3

rizea.vlad 04-08-10 20:48

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Alfa Romeo Montreal
2. Alfa Romeo 33 Stradale
3. Ferrari F40
4. Lancia Stratos
5. VW Golf GTI

sTAILLL 06-08-10 02:01

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. BMW e30 M3
2. Lancia delta integrale
3. AUDI s1 & s2
4. Toyota Supra
5. Lamborghini Countach

TFK 08-08-10 14:37

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Dacia Logan (Am invatat sa conduc pe ea)
2. Trabant
3. Oltcit
4. Dacia 1310
5. Fiat 1500 (O ruda a avut in posesie si am avut ocazia sa fiu pasager)

sorinel_boss 08-08-10 16:07

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Masina de tuns lol :D
2. Dacia Logan - deh, am facut scoala pe ea..
3. Opel Astra Caravan - My car :lol:
4. Bmw 530 xD - my favourite :twisted:
5. Mercedes CLS 320

Alex4u 15-08-10 18:33

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1)Dacia 1310
2)Peugeot 206
3)Bmw 525
4)Opel Astra
5)Peugeot Partner

Evoluzione 16-08-10 18:04

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Masina de barbirit, ca de cand o folosesc nu mai da in mine Maria cand vreu s-o sarut :D
2. Dacia Berlina, ca am facut scoala pe ea, bine... a facut pana in timpul examenului, dar tot ramane in sufletul meu :love:
3. Mercedes Viano, pentru ca salvarea asta l-a salvat pe tata cand a facut infart.
4. Mercedes C200 CDI, pentru ca nu consuma mult :rolleyes2
5. Golf, legenda frate, bate tot, de la Stratos la F40!

Acuma sa fim seriosi, topicul asta a devenit chiar penibil...

cristianic 19-08-10 22:44

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1 de mult uitatul TV.....salvarea asta a dus.o pe mama la spital cand m.am nascut eu
2 Dacia 1310 pe ea am invatat sa conduc
3 cielo...masina care.o conduc ocazional
4 bmw seria 3 iubesc masinile astea
5 fiat ducato.....(pt ca am si o duba preferata)

EfEcT-MaStEr 19-08-10 23:02

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.renault grand scenic
2.dacia logan
3.daewoo matiz
4.dacia duster
5.renault twingo

KrYpToN 03-09-10 11:36

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1BMW E30
2BMW E36
3BMW E34
4Ford [Toate modelele vechi si noi]
5VW Golf [1,2,3,]

Manson 03-09-10 23:30

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
opel calibra
mercedes s600i
bmw e30
toyota supra
skyline r34

DrifterGT 05-09-10 01:04

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1) AUDI RS6
2) FERRARI F40
3) FERRARI F50
4) LAMBORGHINI GALLARDO
5) BMW ///M ROADSTER

dony ddc 18-12-10 22:27

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Bmw-E46:twisted:
Ferrari-f430:twisted:
Lamborghini-Gallardo:twisted:
Audi RS5-twisted:
Subaru-WRX Sti:twisted:

tedy123 19-12-10 20:56

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Dacia 1300
BMW M3 E36 Coupe
BMW M3 E46 Coupe
Mercedes SL 55 AMG
Lamborghini Murcielago

ZaNe94 28-12-10 04:28

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
gusturile mele se schimba imediat si zilnic as putea completa pe thread-ul asta diferit . dar una de mic e in inima mea: opel calibra (nu manta, nu astra g bertone, ci calibra)
restu 4 variaza de la o zi la alta, si nu sunt doar 4


edit: si tot respectul pentru masinile de la smurd, salvare, alea alea... m-au salvat si pe mine

radu_kyky 28-12-10 20:52

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
VW GOLF I
VW GOLF II
VW GOLF III
VW GOLF IV
VW GOLF V

eMH 28-12-10 20:59

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Si daca trebuia sa treci 6 masini carora le esti recunoscator ca exista, ai fi pus si Golf 6, nu?

radu_kyky 28-12-10 23:30

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Nu , asi fii trecut Golf Plus .

eMH 28-12-10 23:33

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Sa inteleg ca lucrezi la Volkswagen, sau chiar nu ai mai vazut si alte masini?

radu_kyky 29-12-10 19:52

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Nu , doar ca sunt masini bune fiabile si frumoase din punctul meu de vedere . Daca te uiti la 95% din posturi sunt masini pe care nu si le permite nimeni gen lamborghini , mercedes sl 63 amg sau masini de genul asta .

koenigsegg2peu 02-01-11 13:48

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. koenigsegg ccx
2. Bmw e 46 m3
3. Honda S2000
4. Subaru WRX STI
5. Dacia SuperNOVa :))

Sven 03-01-11 13:16

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Opel Manta B
2. Opel Manta A
3. Opel Calibra
4. Opel Vectra B
5. Opel Rekord C

danielS777 29-01-11 22:25

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. subaru impreza wrx sti '07
2. audi rs3
3. vw passat cc
4. vw golf mk4
5. nissan skyline

axel_BMW 30-01-11 17:09

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. BMW M3 E36
2. BMW M3 E30
3. Opel Calibra
4. Audi R8
5. Mitsubishi Lancer EVO

green_e30 07-05-11 15:05

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.BMW E30
2.BMW E46 Touring
3.Vw Vento
4.Vw Golf IV
5.Dacia Logan PH2

e N d Y 08-05-11 22:23

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. VW MK4
2. Skoda octavia
3. VW passat cc
4. Seat leon
5. BMW E30

favu 25-05-11 13:32

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Audi 80 81' [mai fiabila inca nu am avut]
Nissan GTR
Peugeot 607
Audi RS2
Saab 9-5 Aero

Gutuie 25-05-11 14:10

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Volkswagen Golf
2. Volkswagen Passat
3. Mercedes Vito/Viano
4. Ford Transit
5. Audi A4 B7 :D

C T 19 K R A 25-05-11 16:24

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Bmw M3 e36
Bmw M3 e30
Volkswagen MK4
Volkswagen Golf 3 VR6
Audi RS4

dony ddc 26-05-11 22:07

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
BMW M3 E92
BMW M5 E60
MERCEDES SL 63 AMG
MITSUBISHI LANCER EVO
SUBARU IMPREZA WRX STI

phaeton 01-06-11 13:05

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
dacia 1310 (prima masina cu care am reusit sa plec de pe loc)
vw passat b5 (a scos "pilotul" din mine)
skoda octavia 2 ( prima masina )
bmw e30 (genereaza vise)
mitsubishi evo (tu o conduci pe ea, nu ea pe tine)

69RUP 04-06-11 21:52

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Nissan Silvia s14 sr
Nissan Silvia s13 ca/sr
Skyline R33 Rb25/26
Calibra c20let
E36 m60/s52

Radu. 05-06-11 02:30

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Peugeot 407
Peugeot RCZ (vis umed)
BMW E30
EVO IX
Lamborghini Gallardo

trasor 08-06-11 12:37

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Lamborghini Murcielago lp640
2. Mercedes S Classe
3. Audi R8
4. Nissan GT-R R35
5. Mercedes G55 AMG

nesscar 11-08-11 01:57

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
roguva eu fain pe voi puneti un ceas sa sune... timpul pentru vise sa terminat. Multumesc:))


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning