![]() |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Vw Polo
2.Vw Golf 3.Subaru impreza 4.Evo 7,8,9 5.Audi S3 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1 Mitsubishi Evo
2 Ford Mustang Shelby 3 Lamborghini Mulcielago 4 VW Golf 5 Sang Yong Rexton |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Mazda RX-7 (wankel:D)
2.Bmw E31 (850CSi) 3.Bmw E38 (740d) 4.Mercedes w124 300E Hammer AMG (6.0 l , 375 Cp, top speed 305 km/h) 5.Ford Sierra Cosworth cam astea is :D si ca sa ma explic dc acest top5:D 1. Singura masina din lume care functioneaza cu un asemenea motor(daca ma insel corectatima, excluzand aici Mazda seria de Rx ) 2.A vrut sa fie o masina care sa concureze cu Ferarri, Porsche, Lambo etc, insa costurile mari au adus incet incet masina spre finalul carierei. 3.Masina suprema pentru mine, este si pentru familie, pentru afaceri, pentru batrani, pentru tineri... o vad extraordinara:D 4.Era mai rapida 96-200 km/h ca Lambo Countach si plecat de la o baza balena ce mai :D a ajuns un sedan al naibi de rapid:D 5.Pentru victoriile obtinute in curse indiferent de care fel:D |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. BMW M3 (toata generatia)
2. Nissan Silvia (la fel, toata generatia) 3. Mazda RX-7/RX-8 (motoarele rotative wenkel, dupa cum zicea si Ruffy RUF) 4. Lamborghini LP560-4 5. Audi Quattro S1 + multe altele... |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. chevrolet camaro ss
2. ford mustang gt 3. vw corrado 4. vw new beeetle 5. honda civic fk3 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Alfa Romeo Montreal
2. Alfa Romeo 33 Stradale 3. Ferrari F40 4. Lancia Stratos 5. VW Golf GTI |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. BMW e30 M3
2. Lancia delta integrale 3. AUDI s1 & s2 4. Toyota Supra 5. Lamborghini Countach |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Dacia Logan (Am invatat sa conduc pe ea)
2. Trabant 3. Oltcit 4. Dacia 1310 5. Fiat 1500 (O ruda a avut in posesie si am avut ocazia sa fiu pasager) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Masina de tuns lol :D
2. Dacia Logan - deh, am facut scoala pe ea.. 3. Opel Astra Caravan - My car :lol: 4. Bmw 530 xD - my favourite :twisted: 5. Mercedes CLS 320 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1)Dacia 1310
2)Peugeot 206 3)Bmw 525 4)Opel Astra 5)Peugeot Partner |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Masina de barbirit, ca de cand o folosesc nu mai da in mine Maria cand vreu s-o sarut :D
2. Dacia Berlina, ca am facut scoala pe ea, bine... a facut pana in timpul examenului, dar tot ramane in sufletul meu :love: 3. Mercedes Viano, pentru ca salvarea asta l-a salvat pe tata cand a facut infart. 4. Mercedes C200 CDI, pentru ca nu consuma mult :rolleyes2 5. Golf, legenda frate, bate tot, de la Stratos la F40! Acuma sa fim seriosi, topicul asta a devenit chiar penibil... |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1 de mult uitatul TV.....salvarea asta a dus.o pe mama la spital cand m.am nascut eu
2 Dacia 1310 pe ea am invatat sa conduc 3 cielo...masina care.o conduc ocazional 4 bmw seria 3 iubesc masinile astea 5 fiat ducato.....(pt ca am si o duba preferata) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.renault grand scenic
2.dacia logan 3.daewoo matiz 4.dacia duster 5.renault twingo |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1BMW E30
2BMW E36 3BMW E34 4Ford [Toate modelele vechi si noi] 5VW Golf [1,2,3,] |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
opel calibra
mercedes s600i bmw e30 toyota supra skyline r34 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1) AUDI RS6
2) FERRARI F40 3) FERRARI F50 4) LAMBORGHINI GALLARDO 5) BMW ///M ROADSTER |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Bmw-E46:twisted:
Ferrari-f430:twisted: Lamborghini-Gallardo:twisted: Audi RS5-twisted: Subaru-WRX Sti:twisted: |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Dacia 1300
BMW M3 E36 Coupe BMW M3 E46 Coupe Mercedes SL 55 AMG Lamborghini Murcielago |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
gusturile mele se schimba imediat si zilnic as putea completa pe thread-ul asta diferit . dar una de mic e in inima mea: opel calibra (nu manta, nu astra g bertone, ci calibra)
restu 4 variaza de la o zi la alta, si nu sunt doar 4 edit: si tot respectul pentru masinile de la smurd, salvare, alea alea... m-au salvat si pe mine |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
VW GOLF I
VW GOLF II VW GOLF III VW GOLF IV VW GOLF V |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Si daca trebuia sa treci 6 masini carora le esti recunoscator ca exista, ai fi pus si Golf 6, nu?
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Nu , asi fii trecut Golf Plus .
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Sa inteleg ca lucrezi la Volkswagen, sau chiar nu ai mai vazut si alte masini?
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Nu , doar ca sunt masini bune fiabile si frumoase din punctul meu de vedere . Daca te uiti la 95% din posturi sunt masini pe care nu si le permite nimeni gen lamborghini , mercedes sl 63 amg sau masini de genul asta .
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. koenigsegg ccx
2. Bmw e 46 m3 3. Honda S2000 4. Subaru WRX STI 5. Dacia SuperNOVa :)) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Opel Manta B
2. Opel Manta A 3. Opel Calibra 4. Opel Vectra B 5. Opel Rekord C |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. subaru impreza wrx sti '07
2. audi rs3 3. vw passat cc 4. vw golf mk4 5. nissan skyline |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. BMW M3 E36
2. BMW M3 E30 3. Opel Calibra 4. Audi R8 5. Mitsubishi Lancer EVO |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.BMW E30
2.BMW E46 Touring 3.Vw Vento 4.Vw Golf IV 5.Dacia Logan PH2 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. VW MK4
2. Skoda octavia 3. VW passat cc 4. Seat leon 5. BMW E30 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Audi 80 81' [mai fiabila inca nu am avut]
Nissan GTR Peugeot 607 Audi RS2 Saab 9-5 Aero |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Volkswagen Golf
2. Volkswagen Passat 3. Mercedes Vito/Viano 4. Ford Transit 5. Audi A4 B7 :D |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Bmw M3 e36
Bmw M3 e30 Volkswagen MK4 Volkswagen Golf 3 VR6 Audi RS4 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
BMW M3 E92
BMW M5 E60 MERCEDES SL 63 AMG MITSUBISHI LANCER EVO SUBARU IMPREZA WRX STI |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
dacia 1310 (prima masina cu care am reusit sa plec de pe loc)
vw passat b5 (a scos "pilotul" din mine) skoda octavia 2 ( prima masina ) bmw e30 (genereaza vise) mitsubishi evo (tu o conduci pe ea, nu ea pe tine) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Nissan Silvia s14 sr
Nissan Silvia s13 ca/sr Skyline R33 Rb25/26 Calibra c20let E36 m60/s52 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Peugeot 407
Peugeot RCZ (vis umed) BMW E30 EVO IX Lamborghini Gallardo |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Lamborghini Murcielago lp640
2. Mercedes S Classe 3. Audi R8 4. Nissan GT-R R35 5. Mercedes G55 AMG |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
roguva eu fain pe voi puneti un ceas sa sune... timpul pentru vise sa terminat. Multumesc:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning