Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Champion 15-12-09 21:56

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Imi curat hainele de zapada dupa bulgareala si incerc sa ma dezghet :X

Darius DMS 16-12-09 21:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:27......astept un PM cu un continut extrem de important,pentru mine:))

y2ki 16-12-09 22:21

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:16 ma plictisesc extrem de tare si astept sa se descarce fifa 2008

pHlow 18-12-09 14:39

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:38 ma intreb de ce francezii considera ca a manca o clatita cu jambon = masa de pranz?? mi-e foame :(

morpheusmaster 18-12-09 16:57

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17.57 Ma mir cat de ranchiunosi pot fi unii oameni...

dolb 18-12-09 21:54

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:53 m-am intors de la joaca prin zapada ! maine..schimb scutu :D

mafiozzo 19-12-09 02:19

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
03:18 imi aduc aminte.. de primele posturi in care se auziea ca asteapta sa se inchida topicu

green_e30 19-12-09 14:51

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:50 ascult Guess who-Anu 2000 si ma plictisesc:D!

tudysvv 19-12-09 20:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21:03 Ascult radio21 ..si vad ce mai e nou pe 4T :D

Alex30 20-12-09 00:31

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:31 ascult muzica si mor de plictiseala :D

green_e30 20-12-09 10:30

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:30 Racit ca dracu si verific Mailu!

DTH 20-12-09 10:37

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11.37 : Dupa o noapte de nedormit @ poker cash game si verificat forumu :)) , ma bag si eu in pat , ca sunt moarta de somn , desi as mai sta :))) dar imi cam pica ochii pe tastatura :D , am stat sa postez ca sunt cam racita si mi-am terminat ceiutzu :)) asa ca bag somn grav !

VaLeX 21-12-09 02:04

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
02:04 Ii urez Claudiei , insanatosire grabnica , vezi ce se-ntampla daca iesi afara dezbracata ? :D Racesti laa ....la ce vrei tu :*

andi_cimpean 21-12-09 15:05

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Mai toata lumea a "mintit" cand a scris aici!

Va spun eu ce faceau in "acest moment"...

SCRIAU PE ACEST THREAD :lol:...

P.S. Ca si mine de altfel.

DTH 21-12-09 15:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16: 20 : ii Multumesc lui Valex , sper sa ma fac bine , m-am trezit si cu gatu intepenit ....:(( ....aaa ce mai fac....joc cs ....si cam atat :)))

L4uR 21-12-09 17:44

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
6:43 ...stau pe intuneric sa nu vada colindatorii de la usa ca sunt acasa....tocmai ce au inceput sa cante "deschide usa crestine":)))

kenzor 21-12-09 18:06

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:44 ascult muzica si beau suc :/

deja a inceput colindu'?:|

L4uR 22-12-09 00:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:02...mai discut putin pe messenger si ma bag la somn...da deja a inceput colindul...vineri e craciunul...

KAY_ 22-12-09 02:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Interoghez o tarfa

dolb 22-12-09 08:19

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
09:19 Ma bas.

DTH 22-12-09 11:04

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12.00 : incerc sa ma trezesc .....

dar m-au trezit astia 2 de mai sus :)) kay si dolb cu mesajele lor , m-a apucat grav rasu , MACSIM REPLY MACSIM ! :)) tot asa :)) ce dimineata buna , nici cafeaua nu ma trezea asa :))

dolb 22-12-09 11:05

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:05 simt cum cafeaua trece prin mine...

EaGle 22-12-09 11:06

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:07, plec. :lol:

Dementor 22-12-09 11:25

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:25 pierd vremea pe forum si ma uit la fifth gear:lol:

kenzor 22-12-09 11:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:27 desenez :|!

TFK 22-12-09 11:40

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:41 ^Idem^

dolb 22-12-09 11:41

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:42 ragai ..de la sorici !

Messerschmitt 22-12-09 16:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17:07 - incerc sa editez un filmulet.. pff cred ca cer ajutorX(

DTH 22-12-09 16:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17.17 : caut filme ..si ma bate searchu :(

dolb 22-12-09 17:56

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:56 ma imbrac !

DTH 27-12-09 00:25

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1.21 : a mai simtit careva cutremurul ? :|

RDss 27-12-09 00:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
imi incarc telefonul :lol:

Danutz Bratosin 27-12-09 00:28

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:27 - la ce somn imi e nici daca s-ar darama blocu n-as simti:lol::lol::lol:

morpheusmaster 27-12-09 01:06

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2.06 WTF? Ce cutremur? :))

L4uR 27-12-09 01:29

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2.28....stau sa caut pe otv , realitatea tv, google ...despre cutremurul Claudiei:-?

MadAboutGolf3 27-12-09 02:32

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2924824)
2.06 WTF? Ce cutremur? :))

Cutremuru de la 1:05 cv gen , cika a avut 4.2 ? :-?? nush daca TDI sau benzina ca n`au dat astia detalii

3:32 Inchid messenger
3:33 Submit reply , urmat de inchis Mozilla , urmat de shutdown , urmat de somn, nb!

mihai_bogdan 30-12-09 00:37

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:28:astept sa-mi vina somnu..da nu mai vine..:(

GJ 64 GAB 30-12-09 00:48

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:48: Mă cert cu fosta prietenă pe mess... :lol:

VaLeX 30-12-09 01:35

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 2913251)
09:19 Ma bas.

Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2924730)
1.21 : a mai simtit careva cutremurul ? :|

2.34 ...era de la dolb :lol:

DTH 30-12-09 04:00

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
5.00 : fericita ca am castigat la poker...ma pot baga la nani linistita :)))) nb , ne auzim in cateva ore ...


@valex : cum sa fie de la dolb ? :( de ce esti rau ? :D


All times are GMT +2. The time now is 20:35.

- Copyright 2026 4Tuning