![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Imi curat hainele de zapada dupa bulgareala si incerc sa ma dezghet :X
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
22:27......astept un PM cu un continut extrem de important,pentru mine:))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
23:16 ma plictisesc extrem de tare si astept sa se descarce fifa 2008
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:38 ma intreb de ce francezii considera ca a manca o clatita cu jambon = masa de pranz?? mi-e foame :(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17.57 Ma mir cat de ranchiunosi pot fi unii oameni...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
22:53 m-am intors de la joaca prin zapada ! maine..schimb scutu :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
03:18 imi aduc aminte.. de primele posturi in care se auziea ca asteapta sa se inchida topicu
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15:50 ascult Guess who-Anu 2000 si ma plictisesc:D!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
21:03 Ascult radio21 ..si vad ce mai e nou pe 4T :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:31 ascult muzica si mor de plictiseala :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:30 Racit ca dracu si verific Mailu!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11.37 : Dupa o noapte de nedormit @ poker cash game si verificat forumu :)) , ma bag si eu in pat , ca sunt moarta de somn , desi as mai sta :))) dar imi cam pica ochii pe tastatura :D , am stat sa postez ca sunt cam racita si mi-am terminat ceiutzu :)) asa ca bag somn grav !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
02:04 Ii urez Claudiei , insanatosire grabnica , vezi ce se-ntampla daca iesi afara dezbracata ? :D Racesti laa ....la ce vrei tu :*
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Mai toata lumea a "mintit" cand a scris aici!
Va spun eu ce faceau in "acest moment"... SCRIAU PE ACEST THREAD :lol:... P.S. Ca si mine de altfel. |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16: 20 : ii Multumesc lui Valex , sper sa ma fac bine , m-am trezit si cu gatu intepenit ....:(( ....aaa ce mai fac....joc cs ....si cam atat :)))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
6:43 ...stau pe intuneric sa nu vada colindatorii de la usa ca sunt acasa....tocmai ce au inceput sa cante "deschide usa crestine":)))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:44 ascult muzica si beau suc :/
deja a inceput colindu'?:| |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:02...mai discut putin pe messenger si ma bag la somn...da deja a inceput colindul...vineri e craciunul...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Interoghez o tarfa
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
09:19 Ma bas.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12.00 : incerc sa ma trezesc .....
dar m-au trezit astia 2 de mai sus :)) kay si dolb cu mesajele lor , m-a apucat grav rasu , MACSIM REPLY MACSIM ! :)) tot asa :)) ce dimineata buna , nici cafeaua nu ma trezea asa :)) |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:05 simt cum cafeaua trece prin mine...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:07, plec. :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:25 pierd vremea pe forum si ma uit la fifth gear:lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:27 desenez :|!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:41 ^Idem^
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:42 ragai ..de la sorici !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:07 - incerc sa editez un filmulet.. pff cred ca cer ajutorX(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17.17 : caut filme ..si ma bate searchu :(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:56 ma imbrac !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1.21 : a mai simtit careva cutremurul ? :|
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
imi incarc telefonul :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:27 - la ce somn imi e nici daca s-ar darama blocu n-as simti:lol::lol::lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2.06 WTF? Ce cutremur? :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2.28....stau sa caut pe otv , realitatea tv, google ...despre cutremurul Claudiei:-?
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
3:32 Inchid messenger 3:33 Submit reply , urmat de inchis Mozilla , urmat de shutdown , urmat de somn, nb! |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:28:astept sa-mi vina somnu..da nu mai vine..:(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:48: Mă cert cu fosta prietenă pe mess... :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
5.00 : fericita ca am castigat la poker...ma pot baga la nani linistita :)))) nb , ne auzim in cateva ore ...
@valex : cum sa fie de la dolb ? :( de ce esti rau ? :D |
| All times are GMT +2. The time now is 20:35. |
- Copyright 2026 4Tuning