![]() |
Re: Buick RoadMaster 1948
Ai PM!
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Superba masina !!!!
Oglindeste o perioada in care masinile americane erau misto mai toate... si nu ca acum 5 modele. OFF: Esti membru Retromobil sau CVE ? :-) |
Re: Buick RoadMaster 1948
Quote:
Scrie pe prima pagină ceea ce ai întrebat. |
Re: Buick RoadMaster 1948
Quote:
Quote:
|
Re: Buick RoadMaster 1948
1 Attachment(s)
Asa e ,nu trebuie sa fii membru unui club pentru atestat .
Maine se deschide Bucharest Classic Car Show "10 Iunie 2010 - World Trade Center Bucuresti si Clubul Vehiculelor de Epoca organizeaza in perioada 10 - 13 Iunie 2010 la World Trade Plaza - Pullman Hotel, editia inaugurala a unui eveniment special Bucharest Classic Car Show " Peste 50 de masini de epoca , multe cluburi din domeniu care iau parte la eveniment ( Retromobil, Clubul Vehiculelor de Epoca, Morgan, Mustang, Automobilia, colectii limuzine americane, Opel, Ford, Oldtimer Studio, Kronstadt Classic Rally, etc.) ,intrarea din ce am inteles este libera ,cine vrea sa vina are ce vedea ,am fost azi acolo erau numai masini frumoase si inca nu venisera toate . Un mic preview :-) |
Re: Buick RoadMaster 1948
Adaug: conformn "automobilia-blogspot" merita venit pe 13 pt. ca in paralel cu expozitia se desfasoara si "Simfonia Motoarelor"...tot o prezentare cu masini clasice (in parcarea hotelului), apoi participantii pleaca la Moara Vlasiei... oricum portie dubla de clasice !!!!!!!!!!!
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Pfoai, cât îi de frumos 'Vette-ul ăla galben :X
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Quote:
Un super C3 cabriolet... probabil de pe la inceputul aniilor 70'. |
Re: Buick RoadMaster 1948
Spre seara la spartu targului am dat o fuga pe acolo , pot spune doar atat : crema masinilor clasice din Bucuresti si nu numai e la WTC :D.Felicitari organizatorilor. Zilele astea voi pune si eu poze .
|
Re: Buick RoadMaster 1948
10 Attachment(s)
Pozele promise
|
Re: Buick RoadMaster 1948
7 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Buick RoadMaster 1948
bestiale masinute, majoritatea americane :D
erai incojurat de un rechinas(de altfel cea mai noua masina de acolo) si un plangacios fordist bicolor :lol::oops: Foarte frumos ;) |
Re: Buick RoadMaster 1948
Da, Mustangu trebuia sa fie langa Stingray sau Thunderbird apoi eu , E21 si Fordu una langa alta dar nu sa mai respectat aceasta ordine .
Mersi frumos . |
Re: Buick RoadMaster 1948
ABsolut superba masina!
|
Re: Buick RoadMaster 1948
masina este vanduta?
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Nu .nu este.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:11. |
- Copyright 2026 4Tuning