![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Aici puteti pune si poze din ciclul "ce-am mai facut pe la masina" ca sunt multe masini care si-au schimbat look-ul de cand ati pus prima data poze cu ele si pana acum. Deci .. ? Ce modificari au mai aparut ?? |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
am revenit cu o poza ku partea din fatza... asa kum v-am promis,.... O zi buna...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
9 Attachment(s)
HIELAUUU LA TOATA LUMEA. SUNT CATOOTZ :lol:
ce parere aveti de shock? :D |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
cand am zis shock ma refeream la amortizor.....cel rupt din poza :-??
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
nu te gandi ca aici sunt prea stralucite :sad:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
vorba lui ascany cam prea multe lumini acolo in spate dar daca tie i-ti place este oke ;) |
Salutare
Hai salut baieti !!!
Sunt nou pe aici din cate se poate vedea si un "proaspat" posesor al unui VW Mk4 cu o centrala de doar 1.4 16V (cam mic dar de ajuns pentru oras). Si am zis sa o prezint putin cate putin Modoficari "majore" nu am facut decat strictul esential: -Xenon H7 6000K -Becuri cu SMD pentru pozitie si numar -Umblat la sistemul audio cu +H'U de la Blaupunkt model Sandiego(model mai vechi dar isi face treaba) +un set de dif-uri pe usile din spate model DLS Classic K6 +pe fata au ramas cele originale +o statie auto Blaupukt Velocity +un mic tun de bass de la Pioneer Si pe viitor destule dar exista o vorba "Bani sa fie ca posibilitati sunt." https://s3.postimage.org/iYGO0.jpg https://s4.postimage.org/4bDj9.jpg https://s4.postimage.org/4bIir.jpg https://s2.postimage.org/KKKMi.jpg |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Bine v-am gasit
Da imi place ca in masina sa se auda muzica nu neaparata tare, ci clar la un volum decent :twisted: Cat despre poze nu e vorba de zgariat dar pozele le-am avut postate pe alt forum si sunt gata "modificate" Ahaaaa!!! am gasit o poza "curata" : https://s4.postimage.org/4sfW9.jpg Restu trebuies cautate :lol: |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
foarte ingrijita;)difuzoarele din gama DLS sunt destu bune...pe viitor daca te axezi pe sistemul audio incearca sa schimbi H.U:lol:nimic din gama lor nu mi-a placut cum se aude, e doar o parere personala:D
P.S. Multi km in continuare cu ea |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Mersi mult ;)
Cat despre H.U stiu ca nu e cine stie ce dar deocamdata isi face treaba,oricum mi s-a pus pata pe un Pioneer model IDA-X311RR dar mai trebuiesc fonduri :lol::lol: |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Am mai gasit 3 poze cu "asta mica" pe cand eram la un amic la casa
https://s1.postimage.org/HgC5S.jpg https://s4.postimage.org/5mgLS.jpg https://s3.postimage.org/k3YT0.jpg In ultima se poate vedea "coada de randunica" adica carligul de tractare care m-a salvat de 2 ori pana acum :lol::lol: |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
3 Attachment(s)
aha...apropo de masini, mici modificari si alte chestii d-astea...:-)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
tek_tm3 faine "cuiele" de la usi, cat despre frana de mana nu pot zice ca ma omor, dar daca iti place tie e tot ce conteaza.
Jantele sunt super si iarasi din pct meu de vedere mai bine venea cu sticker-ul vechi In rest foarte ok masina sa o stapanaesti sanatos si cati mai multi km |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
:???: Nu am putut sa editez postul anterior asa ca s-ar putea sa fiu acuzat de doube-post
Am mai gasit o poza in care masina are o alta tenta de culoare (in poza asta vad ca e portocalie) :lol::lol: https://s4.postimage.org/7MluA.jpg |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
da jantele lui tek_tm3 vin foarte bine pe masina
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Scuzati de intarziere dar am eusit sa fac cateva poze cu noile modificari:
-folie geamuri spate+luneta -paravanturi fata -semnalizari aripi innegrite https://s1.postimage.org/YfjWA.jpg https://s1.postimage.org/YgvLS.jpg https://s3.postimage.org/RNN8J.jpg https://s2.postimage.org/qt0KA.jpg https://s1.postimage.org/Ygyg0.jpg Am uitat sa fac la interior dar in schimb am gasit una dinaintea schimbarii luminii ceasurilor https://s2.postimage.org/qtddi.jpg O sa adaug mai multe zilele astea dupa ce foi reusi sa innegresc stopurile si voi pune folie pe stalpi Mie chiar imi place cum au iesit micile modificari de astazi astept si pararile voastre fie pro fie contra |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
a iesit bine, dar eu zic mai bine sa iti faci un topic la masina mea vw si sa prezinti acolo modificarile aduse...;) |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
daca te gandesti sa faci mai multe modificari are rost sa deschizi un topic dar pentru 2 3 nu cred ca se merita sa se mai deschida inca unu
deja multi si-au deschis si in 10 pagini au lipit doar un stiker |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
ca sa nu mai arunc 200 de lai pe un "nas" matuit sau sa dau banii pe vopsea care se duce la primul tzantzar luat in bot.....am pus o folie :D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
6 Attachment(s)
In sfarsit si eu pe langa voi:P...
VW PASSAT 1.9 TDI 150cp (soft stage 1), un kit RIEGER, grila fara semn crome, eleron , evacuare inox, jante originale VW 17, full crome, interior piele! |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
in sf si tu pe aici :X
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
2 Attachment(s)
haideti ca va mai arat si eu cv:P, iar grila sport;)) pleoape fibra:P
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Masinuta mea face peste 2 saptamini exact 5 ani de cind am cumparat-o.
Mare brinza nu i-am facut pentru ca n-am avut ce,masina era echipare de top,doar trapa si navigatia lipsesc din tot ce ofera Renault. Motorizarea este un 2 litri turbo benzina de 200 caluti,urmeaza un upgrade mai serios pina la 270cp. Poze nu prea am dar cred ca e singura Laguna 2.0T din judet,oricum prima a fost. |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
pune totusi niste poze cu masina,chiar daca nu e modificata:)...si cu woofer-ul pe care il ai pe masina:x
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
3 Attachment(s)
Uite poze de cind am pus Unichipul:
https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tun...stertuner.html facute de Florin. Si poze cu subwooferul+amplificatorul marca JL Audio.Urmeaza alt panou pentru amplif cind are Seby timp...Intre timp i-am pus o grila de protectie difuzorului. Modificari de genul suspensie,tobe si alte asemenea nu am. |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
teo sa iti faci un topic cu masina si sa o prezinti acolo;) |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:11. |
- Copyright 2026 4Tuning